|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  144 145 [146] 147 148   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.5.2013 10:59:12   
glaxy
, mislim da je rano za simptome :)

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3626
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.5.2013 11:00:29   
glaxy
A ostale cure cute i ljubomorno cuvaju svoje simptome za sebe c,c,c,c :)

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3627
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.5.2013 12:37:37   
toncica
Jelena86 ja sam onako samo pitala za simptome ako me nesto uhvati da se ne prepadnem da znm sta je . Rijesila sam da nemislim nikako o tome . Zasad je tako , a sta ce biti posle kao sto si ti rekla neznam mozda i posizim pred betu.
Mila moja nadam se da ovaj put nce biti corak. Ovaj put MOOOOOORA uspjeti imam neki predosjecaj da je user posted image tu.
LJubim te dusice moja i samo pozitivno razmisljaj user posted image

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3628
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
2.5.2013 15:55:46   
majuša
Ćao cure moje!
Ja znam da je rano za simptome ali mene grudi rasturaju.Ima ih hvala bogu pa mi se čini da je zbog toga još gore.Isto mi je bilo i sa insemenacijom tako da prepisujem to utrićima.Ko nam prvi radi BETU?Javljajte se cure moje!Ljubim vas sve redom!

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3629
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2013 9:37:53   
Maja Doboj
Jutro djevojke moje...

Meni je baš frka ovih dana i na poslu i kući tako da baš nisam ulazila na forum...
Mene stomak boli kao kada trebam dobiti, glava me rastura i po malo grudi ostalo je sve ok.
Neznam šta da vam kažem sve to može biti i pozitivno i negativno pa zato pokušava baš puno da i ne razmišljam o tome ( "pokušavam"user posted image )

Ja betu radim 08.5 ako Bog da, naravno user posted image

lavsaturn...mila obavezno se javi kada dođeš u Doboj...

Čuvajte se i javite mi se...

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3630
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2013 9:42:08   
Maja Doboj
lavsaturn... poslala sam ti PP

(odgovor članu Maja Doboj)
Neposredna veza do poruke: 3631
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2013 9:43:12   
majuša
A ja sad mislim da jedna naša curka slavi pa reko da li se ne umara punouser posted image !?
Ja sam sinoć imala jedan jak bol u desnom jajniku kao da me neko nožem ubo u isti pa se nisam smjela pomjeriti neko vrijeme bojeći se da pomjeranjem ponovo ne izazovem isti.Jutros kada sam otvorila oči "kuva" u stomaku kao da će mi doći tetka iz Crvenke koju ne volim vidjeti očima ili ti vješticu pa sam malo promjenila raspoloženje.Joj cure pa koliko mi stresa imamo to je strašno!Javljajte se cure!

(odgovor članu Maja Doboj)
Neposredna veza do poruke: 3632
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2013 14:35:10   
šmrc
Drage moje, nema mjesta za paniku, sve te simptome što imate čak šta više mogu biti i znak trudnoće, znam po sebi jer sam imala glavobolju svaki dan, stomak me bolio kao da ću svaki tren dobiti i to baš, baš bolio a o grudima da ne pričam.
Znam kako je grozno to išćekivanje hoće-neće krenuti, ali ako Bog da biće to sve ok.
Majuša, tončice, Jelena86, Maja Doboj, glaxy... čekam vas sa lijepim vijestima user posted image user posted image user posted image
Majuša user posted image

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3633
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2013 15:03:44   
glaxy
Jal ima jos neko od ure da pored utrogestana uzima i estrofem. Znate li koliki vam je bio endometrij na dan transfera?

(odgovor članu šmrc)
Neposredna veza do poruke: 3634
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2013 20:19:50   
lavsaturn
Maja Doboj
Poslala sam ti PP.

Djevojke moje, nemam jos nikakvih simptoma, malo ziga jajnik, ali ne strasno, a do Uto.ima jos puuuuuno tako da me prvo nervoza ispunila, a danas sam tako nesto smirena da je za nepovjerovati.Da li je neka od vas radila kucni test?
Da li se dan ET racuna ili je to nulti dan, kao i dan aspiracije?

< Poruku je uredio lavsaturn -- 3.5.2013 20:20:36 >

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3635
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2013 21:16:07   
glaxy
Mislim da je dan transfera nulti

(odgovor članu lavsaturn)
Neposredna veza do poruke: 3636
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2013 21:27:37   
majuša
IZVORNA PORUKA: lavsaturn

Maja Doboj
Poslala sam ti PP.

Djevojke moje, nemam jos nikakvih simptoma, malo ziga jajnik, ali ne strasno, a do Uto.ima jos puuuuuno tako da me prvo nervoza ispunila, a danas sam tako nesto smirena da je za nepovjerovati.Da li je neka od vas radila kucni test?
Da li se dan ET racuna ili je to nulti dan, kao i dan aspiracije?
[/quot
Draga Lavsaturn izgleda da smo samo ti i ja ovdje?!Ja ne bi željela da kvarim ničije raspoloženje pred prestojeći praznik( naravno, onima koji slave ali i onima koji idu u goste kao i onima koji ništa od toga ne rade) ali moji simptomi su katastrofa.Tj. jutrošnji, današnji i večerašnji.Pokušala sam da ne mislim;ofarbala sam divna jaja( voljela bi da ih samo vidite, uživam u tome), šetala sam, družila se sa pozitivnim ljudima ali bolovi u stomaku kao PMS su stalno prisutni.Osjećam da ću svaki čas procuriti.Katastrofa.Bila sam super do jutros, boljele me grudi ali to je sve.Mislim....Neko reče da je rano za simptome ali kod mene ih ima i ne mogu se ignorisati.Raspoloženje mi je splasnulo, glumim pred mužem ali vidim da je i on raspoloženja ravnog nuli.
Nisam radila kućni test.Kao prvo je rano , kao drugo neću ga ni raditi jer sam se milion puta razočarala( zaradili su proizvođači na meni).Meni bi beta trebala biti u četvrtak , 11 dan.
ET SE RAČUNA KAO NULTI DAN.Ljubim vas sve

< Poruku je uredio majuša -- 3.5.2013 21:40:51 >

(odgovor članu lavsaturn)
Neposredna veza do poruke: 3637
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2013 21:45:07   
majuša
Tonči gdje si ljubavi?Sledeće sedmice ili mi doi na kafu ili ti dolazim na kafu!

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3638
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2013 22:46:30   
toncica
Drage moje evo mene. Meni se pokvario komp pa sam cekala da mi muzic poravi . Imala sam i goste danas i farbala sam jaja.
Zaboravila sam vam reci meni je danas rodjendan, a mom muzicu 29 maja .
Mozda dobijemo najldepsi poklon u zivotu ako bog da.
Moji su simptomi isti kao i kod vs kao da cu svakog trena dobiti. Jedino me jos nije pocele boliti glava. Drage mije evo da vas pocastim danas user posted image ,
a posto nesmijete alkohol evo user posted image
Sve vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i cuvajte mi se

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3639
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.5.2013 22:49:00   
toncica
majusa mila moja naravno da moze kafa dogovoricemo seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3640
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2013 1:22:20   
ivanai
jelena 86 tebi i ostalim curama koje cekaju betu od srca zelim srecu user posted image

_____________________________

moja dva sunca su stigla 5 marta... hvala ti boze...

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3641
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2013 8:06:18   
lavsaturn
Dobro jutro zelim svima

Majusa

Ostani pozitivna, nemora znaciti da i kad dobijes krvarenje da nije prisutna trudnoca, nemoj paniciti i histerisati, jos nije gotovo, molim te budi pozitivna, uzivaj i odmaraj.
Meni 11.dan pada 6.5., ali posto je vjerski praznik nevjerujem da ce Mediko s i Paprikovac raditi, pa cu u Uto. ( ako nedodje vjestica, naravno ) otici uraditi betu, zavisno od bete, vidjecu da li cu se javiti hematologu na Paprikovac.

(odgovor članu ivanai)
Neposredna veza do poruke: 3642
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2013 9:47:47   
majuša
Dobro jutro i od mene.Moglo je to biti i u 5h jutros ali sam bila mrtva.Hoću reći jutros u 5h me je probudio takav bol da je to strašno.Ja inače imam jako , jako, jako bolne menge(gotovo završim u bolnici) i bez tablete bi vjerovatno zakovrnula okicama.Jutros isto tako .Tabletu ne smijem tj neću da pijem jer ja nisam još toliko negativna odnosno pesimistična.Nadam se ja pozitivnom ishodu ali mene BOLI JAKO, JAKO STOMAK.Danas , tj sada mi je bolje, imam osjećaj da ću procuriti ali nema (hvala bogu) onog bola.Opet hvala nebesima na tome.Pozdrva svima i javljate se!
P.S.Juče sam maloprčkala po " RODI" i mogu vam reći plakala sam od smjeha ( što mi je juče malo i trebalo).One cure su lude skroz(u pozitivnom smislu).Jeste da sam čitala starije postove ali meni dovoljno!

< Poruku je uredio majuša -- 4.5.2013 9:55:03 >

(odgovor članu lavsaturn)
Neposredna veza do poruke: 3643
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2013 10:16:09   
toncica
majusa dusice moja nemoj paniciti i nervirati se unaprijed. To je normalno da nas boli stomak zbog implantacije. Ne brini nista bice to sve ok.
Umjesto sto se nerviras bolje ti je dodji kod mene na user posted image
Curice moje kako ste mi sve redom, ako bog da sad ce uskoro prva beta da se radi pa da se zajedno user posted image
Zene moje jeste li ofarbale jajauser posted image
Majo i ostale curice moje koje slavite nemojte mi se puno umoriti.
ivanai hvala ti od user posted image
jelena draga gdje si nam ti nema te nikako, kako si namuser posted image user posted image user posted image user posted image
Ostale cica mace user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3644
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2013 10:40:17   
Jelena86
Ivanai user posted image hvala draga moja, ogromna pusa tebi i tvojim ljepotanima user posted image
Majuša, nemoj se brinuti, sve svašta može i ne može značiti. nemoj se tim stvarima puno opterećivati, osim, ako te bude baš jako boljelo, onda otiđi u hitnu, da je pregledaju. nemoj da trpiš jake bolove.
mene je prošli put svašta nešto žigalo, ovaj put ništa...zat, mislim, da ništa to ne treba značiti, samo hrabro naprijed, suborke mojeuser posted image

p.s.kada vadite betu? ili, možda, se prije popiški koji testić user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3645
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2013 10:50:34   
toncica
Jelena86 ja radim betu 10.05 u petak i odlucila sam cekati do tada . Necu raditi test prije samo cu se nervirati bezveze. Kad ti radis betuuser posted image . Mila jednom sam pitala , ali mi nije niko odgovorio treba li se jos jesti ananas i cvekla zbog endicauser posted image
Veeeeeliiiiiika pusetina za tebe.

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3646
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2013 11:00:43   
Jelena86
što se tiče endića, ja sam prestala jesti ananas i cveklu, ali na svoju ruku, stvarno ne znam ima li fajde jesti sada, kada je prošao transfer...
a betu ću i ja vaditi u petak, 10.05. user posted image do sada sam uvijek popiškila testić prije, nadam se da ovaj put ću biti odlučnija u tome da ovaj postupak uradim samo betu...ako ne procurim prije user posted image

< Poruku je uredio Jelena86 -- 4.5.2013 11:01:22 >

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3647
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2013 11:01:37   
lana08
Čitam vas ovih dana,ali nisam imala šta posebno da pišem
Ali jutros,mislim da sam dobila...ne još potpuno,ali vjerovatno če tokom dana i to da se desi. Za sada smeđi tragovi na dnevnom ulošku.Nekako mi rano,10-ti dan je od ET,...
Neznam ni kako se osjećam....nisam ni tužna ,samo nekako prazna...
poz svima i srećno

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3648
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2013 12:06:30   
toncica
lana08 mila nemora da znaci da ces dobiti. Taj smedji iscjedak nije bas neko mjerilo. Desava se i krvarenj, to je sve zbog implantacije. Imas li mila kakve simptome. Mene samo bole grudi i stomak . Meni je danas 9-i dan od ET.
Kad trebas raditi betu je li u cetvrtak user posted image .
Samo opysteno mila nemoj se nervirati , trudne smo dok se ne dokaze suprotno i tacka . Ovo je izjava jedne moje prijateljice.
user posted image

(odgovor članu lana08)
Neposredna veza do poruke: 3649
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2013 14:11:38   
glaxy
Toncice a sto ti tako kasno vadis betu?
Meni su rekli 11 dana od et koji je bio treci dan, tako da bi je ti ladno mogla izvaditi u ponedeljak.
Nema veze sto je vjerski praznik mislim da rade.
Meni je sanja prosli put rekla da vadim betu tek za 16 dana sto je van pameti.
Sto da se sludjujemo toliko ako mozemo znati i ranije.
U mariboru se isto beta vadi 11dan od et.

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  144 145 [146] 147 148   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  144 145 [146] 147 148   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *