|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  145 146 [147] 148 149   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2013 14:13:02   
glaxy
Jelena ja za endic pijem estrofem.

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3651
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2013 14:41:10   
lana08
nikakvih simptma nemam,poslije onog jutros nista,. . .cekam sad.Pobjegla sam malo u prirodu,pecam ,cekam rostilj i uzivam,za sada.Javim kasnije razvoj situacije.Pozz

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3652
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2013 16:16:14   
Jelena86
meni nisu ništa rekli da pijem...kontam, valjda bi da je trebalo, šta ti misliš glaxy? bio mi je oko 10 mm dva dan prije transfera..

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3653
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2013 17:31:57   
toncica
glaxymila meni je embriolog rekla, a i Sanja da betu vadim 16-i dan od ET. Curama kojima su vracene blaste betu rade 11-i dan.
Kad sam cekala do sad cekacu i do petka 10.05 pa sta bude.
Jelena86user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3654
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2013 17:36:53   
glaxy
Ne znam sta da ti kazem, meni ovdje nisu davali da pijem a sad u ZG su mi dali iako je endometrijum bio odlican 11 mm . Pijem po jednu tableticu ujutro i uvece +3×2 utrogestana. Navodno on podspjesuje implantaciju

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3655
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2013 17:46:21   
glaxy
A vidis i meni je transfer bio treci dan a betu rekli za 11 dana.
Kako god, 11. ili 16. dan obe je vadimo u petak. :)

Jelena ja sam se bas pitala sto sad toda pujem kad je sve ok, ali ako dr kaze pij ja cu da pijem. :)
Citala sam malo i na rodi vidim da ga dosta daju u Pragu.
Uglavnom necu dase zamaram bice sta bude.

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3656
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2013 17:51:56   
glaxy
Joj boze, dzaba moj fakultet dzaba sve, kad pogledam ove moje postove pola slova pogresno napisano, tamo gdje treba biti rastavljeno tu je sastavljeno i obrnuto.
Al nije do mene, telefon je kriv :)

P.s. uhvatilo me neko ludilo cijeli dan se samo glupiram.

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3657
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2013 20:10:46   
Jelena86
ma da, ja bi voljela da mi daju da pijem još nešto osim utrića, i ja bi voljela da pijem estrofem, ali nisu ništa spominjali...a na svoju ruku se ne usuđujem. a što se tiče bete, ja sam je uvijek radila 11. i 12.dnt, i ne mislim da ću ovaj put duže izdržati. u petak mi je 13 dnt, ako dočekam, bit će extra user posted image

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3658
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2013 21:56:39   
majuša
Ej curke moje evo opet i mene.Neću se više zvati Majuša nego simptomatična.Naime nemam hvala bogu one jake bolove samo mi kuva u stomaku kao kad trebam dobiti, imam gasove ali sam dobila i temperaturu 37 i curi mi jako nos.user posted image user posted image user posted image user posted image , hvalila sam se mužu da sam ja jedina koja ima neke simptome tj ovoliko simptoma i on se počeo smijati kao i ja na početku love rečenice. Ja ne osluškujem tijelo nego me ono samo progoni.Mislila sam da ću poluditi ali od večeras se smijem jer se samo meni ovako nešto dešava.Ni meni niko nije rekao da pijem ništa sem klasike:utrići,aspirin i letrox.Javljate se!Ima li kakvih simptoma kod vas ili sam ja "luda jedinka"?Pozdrav za sve!

(odgovor članu Jelena86)
Neposredna veza do poruke: 3659
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.5.2013 0:21:28   
glaxy
Evo ja npr.ne mogu da spavam. Ne znam da li se i to ubraja u simptome :)
Majusa i meni nos curi, mislim da je u pitanju alergija jer se zale cak i oni koji nemaju s tim problema.
Jelena draga samo opusteno, naravno da ne trebas nista uzimati na svoju ruku, ja vjerujem da ce se dsiti ono sto je sudjeno i da mi tu nemozemo nista promijeniti.
Tebi onako posebno od srca zelim da ti uspije, i ostalim curama naravno, ali tebi posebno jer 4Vto nije mala stvar, trebalo je sve to pro i a i nekako smo slicno odreagovale u ovom postupku.
Ljubim vas sve, odoh u krpe

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3660
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.5.2013 8:51:51   
lavsaturn
Za sve one koji slave Vaskrs
Tebi se Boze danas molim, zа ѕνе one kοје volim. Ispuni im svaku zelju, neka zive υ veselju, nеkіm ѕνаkі bude dan kao Uskrs radostan.
Hristos Vaskrse!


(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3661
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.5.2013 9:18:07   
majuša
lavsaturn VAISTINU VOSKRESE!
HRISTOS VOSKRESE RADOST DONESE!
Neka vam je SREĆAN VASKR a oni koji ne slave neka dođu kod mene na kolače i kafu!
Ja se danas smiješno osjećam, nemam temperaturu ali curi nos.Glaxsy i ja sam sinoć sjedila do kasno, ne mogu da psavam ali sam jutros produžila.Imam svekrvu pa je ona obavila šta treba a ja sam to iskoristila uz utriće(mislim na produženo spavanje).Stomak treneutno šuti , samo sinoć par puta žigne i to ti je.LJubim vas sve!Lena jesi li živa?Tončice, šmrcka, Jelena i ostale cure da koju ne promašim kako ste?

(odgovor članu lavsaturn)
Neposredna veza do poruke: 3662
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.5.2013 13:39:10   
toncica
Gdje ste vi moje cica mace.user posted image ja skoro ovdje uvijek sama. JA sam ok malo me stomak ponekad zaziga , ali dobro je. Kako ste mi vi sve redom . Gdje su nam nase user posted image sto se ne javljate.
Smarija mila sta je sa tobom jesi li pocela terapiju.user posted image user posted image user posted image user posted image
Svi zenicama koje slave danas praznik neka je sa srecom i da sledeci docekate sa svojim user posted image
Svima veeeeeeliki user posted image

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3663
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.5.2013 15:37:24   
lana08
Hristos Vaskrese !
Evo i mene ,sa istim stanjem kao i juce.Jutros tek malo braon iscjetka i nista vise....Neznam do kada ce ovakvo stanje,vec me pomalo hvata nervoza od iscekivanja .Danas je 14-ti dan od aspiracije,sto znaci ako cu da dobijem to ce biti danas ili sutra...Rano mi je za test jos uvijek,zar ne? Samo da se razocaram ,a bio bi negativan u svakom slucaju. Kako vrijeme sporo prolazi ,pogotovo ova dva dana poslednja.
Kako je kod ostalih,ima li sta novo,simptoma i sl.

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3664
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.5.2013 15:54:41   
glaxy
Hrstos vaskrese i od mene.
A sto se tice simptoma nista posebno.
Lana vec sam pisala meni su rekli test 11 dana od et, pa mislim da ti nije rano. Ali opet ti odluci da ne ispadne kako nagovaram cure da rade test/betu ranije.

(odgovor članu lana08)
Neposredna veza do poruke: 3665
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.5.2013 9:16:36   
toncica
Jutric drage moje cica mace. kako ste mi ima li nesto novo.user posted image
Kakva je situacija.
Ja imam osjecaj da ce svaki cas dociuser posted image .
LJubim vas i zelim vam svima redom isto sto i sebi da nam ova user posted image vjestica ne dodje
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3666
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.5.2013 10:04:52   
Jelena86
glaxy, draga moja, hvala ti puno na lijepim željama. i ja tebi, svu sreću svijeta želim i da nas sve dragi Bog pogleda i skrati muke.
tončice, ista sam ti, od jučer sam stalno na wc šolji i čekam je...koliko se brišem, izlizat ću je user posted image
osjećam mali pritisak u donjem dijelu stomaka, kao kada dobiješ, pa ona neka bol, li blago. jučer sam imala i nekakvu čudnu bol u nogama, kao da imam temperaturu. ali ono što me najviše brine je glavobolja, ona je redovna pred user posted image
danas mi je 9 dnt...još malo ~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3667
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.5.2013 10:08:17   
majuša
Ćao cure!
Kod mene sledeći simptomi:grudi me više ne bole, imam samo naveče temperaturu, nos malo curi, uglavnom začepljen kad ustanem , stomak škudi(ne boli) kao da ću sad dobiti svaki čas, raspoloženje smješno( sad se smijem, sad mi se plače) i eto.
Maji neka je srećna slava.Nešto ima osjećaj da će ona prva ostati user posted image jer je u frci stalno pa puno ne misli.Željela bi puno, puno , puno i da nam jelena ostane jer stvarno to zaslužuje;ma svima nam želim da ne prolazimo kroz ovu golgotu na koje su osuđeni naša tijela i živca a da ne dočekamo da permo cucle i flašice.Ljubim vas sve redom.

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3668
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.5.2013 15:04:11   
toncica
Maja Doboj SRETNA VAM SLAVA i da nrednu ako bog da docekate sa najmanje jednomuser posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
glaxy SRETNA SLAVA mila moja i tebi zelim isto kao i Maji.
Jelena86 draga moja sve si u pravu sto si rekla . Isto mi je sve samo me glava ne boli.
Od jutros imam osjecaj da sam dobila, cak sam trpila da ne idem u WC. Bojala sam se sta cu vidjeti..Meni je danas 11-i dan od ET
Ova user posted image neka nam ne dolazi, nikome netreba nam u narednih 9 mjeseci .
Is, is od nas vjestice zaobidji nas u sirokom luku.
lavsaturn mila moja je li ti sutra radis BETUuser posted image .
Navijam za tebe i drzim fige iz sve snage da beturina bude trocifrena.
SRETNO mila sutrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i ocekujemo da nas obradujes sa plusicem.
majusa kad ces doci na kafuuser posted image obecala si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majuša)
Neposredna veza do poruke: 3669
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.5.2013 15:49:21   
lavsaturn
Sutra idem vaditi betu, ako ne dobijem, jer mi se pojavilo danas malcice smedje, ali neboli me nista.Tako da nemam pojma sta da radim, vidjecu kako ce se razvijati stanje stvari do jutra.

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3670
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.5.2013 19:12:34   
toncica
lavsaturn mila moja naravno da neces dobiti. Taj snedji isjedak nemora nista da znaci. SRETNO draga sutra i da nas obradujes ako bog da visokom BETURINOM. Sutra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tebe i drzim fige. Javni se cim bude gotov nalaz i iznenadi nas u ovom lijepom mjesecu maju da budes prva nasa user posted image u maju. LJubim te mila i jos jednom SRETNO user posted image
Ako bog da da se sutra svi radujemo zajedno i odmah pravimo zurku user posted image

(odgovor članu lavsaturn)
Neposredna veza do poruke: 3671
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.5.2013 19:19:40   
Jelena86
Majuša, hvala draga user posted image
lavsaturn, sretno sutra, navijamo za tebe iz sveg srca user posted image

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 3672
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.5.2013 20:46:56   
lavsaturn
Mile moje, sad sam bila u kupatilu, krenulo mi svjetlo-crvena krv ( izvini te na detaljima ) i od juce imam konstantan pritisak na mjehur, pa svaki cas trckaram u kupatilo, ali ne boli me nista.Ipak cu otici uraditi betu, pa sta dragi Bog da.Nije mi prvi put da nema nista od trudnoce.VAMA SVIMA ZELIM PUUUUUUUUUU SRECE,OD SRCCCCCCCA, ZAISTA, da uspijete.

(odgovor članu glaxy)
Neposredna veza do poruke: 3673
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.5.2013 20:54:32   
lavsaturn
Uradila sam kucni test, imaju dvije crtice, jest da je jedna blijeda, ali je vidljiva.Nemam pojma, izludicu do sutra, dok dodjem do Banja Luke, a kamo li cekanje na rezultate.Izvini te na gnjavazi.
Da li test kucni moze biti pozitivan zbog utrogestana?

< Poruku je uredio lavsaturn -- 6.5.2013 20:55:20 >

(odgovor članu lavsaturn)
Neposredna veza do poruke: 3674
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.5.2013 21:09:45   
ms_do
Lavsaturn test NE moze biti pozitivan od utrogestana, on reaguje na prisutnost bhcg u mokraci. Ocito se nesto dogadja a sta tacno, znaces sutra nakon bête! Ja drzim palceve da je ono najpozitivnije. Pokusaj se smiriti, znam da nije lako! Navijam jako i zelim ti svu srecu! Hrabro i vjeruj u pozitivno!

(odgovor članu lavsaturn)
Neposredna veza do poruke: 3675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  145 146 [147] 148 149   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  145 146 [147] 148 149   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *