|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  262 263 [264] 265 266   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2014 13:09:54   
ringer
Harmonika odlično.ET se obavi brzo kažu.Posavjetuj se sa doktoricom pa odluči.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6576
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2014 13:20:24   
harmonika
pa kažu da je kao običan ginekološki pregled. poslije moram da odležim sat -dva i idem kući. vidjeću još sa dr sutra. milica je predložila da vratim ta dva i možda jedan lošijeg kvaliteta ali je naglasila da je odluka samo moja i niko od njih neće da se petlja u moj / naš izbor.joj od jutros sam kao na iglama. ne zovu,pa ne zovu a kad sam vidjela na telefonu da su oni srce mi je stalo. fino mi je objasnila postupak i kako da se pripremim. stvarno su svi fini i ljubazni. ako ovo i ne uspije ja neću nikoga da krivim,svi smo dali sve od sebe.
pozdrav drage moje. mnogo sam uzbuđena.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6577
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2014 13:38:41   
kolač
Super,Harmonika user posted image Ja da sam na tvom mjestu,vratila bih ta dva dobra i jedan lošiji,ustvari ja sam imala prvi put sl.situaciju.Za utrogestan,ne brini uvijek ima tragova prethodnog,a ispiraju te prije vraćanja embriona.Bolje koristi vag,oni kažu ako nisi u mogućnosti da ležiš,lupam sad,npr.negdje moraš ići,onda da popiješ.ETne boli,ma nije ni ko pregled,lakše je.Vidjećeš.Samo opušteno.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6578
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2014 13:43:26   
harmonika
kolač hvala ti.grlim te i ljubim. sad nešto razmišljam šta je ova medicina. tamo negdje u nekoj bočici (epruveti) nekoliko kilometara od svoje mame rastu bebe. jaooooo rasplakah se.

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6579
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2014 13:56:19   
kolač
Hvala bogu da takvo nešto postoji i hvala ovim divnim ljudima koji ulažu maksimalan trud i znanje da nam pomognu.Opusti se,odmori,sve će biti u redu.Znam da je sad navala emocija,ali pokušaj da se smiriš.Moraš spremna da dočekaš i sutrašnji dan.pozz

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6580
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2014 15:40:20   
dak29
Cao cure moje drage evo i mene malo!!!Citam ja o vama svaki dan i pratim vas.Prave ste i sto je najvaznije podrzavate i savjetujete jedna drugu,tako i trebauser posted image user posted image user posted image ja sam u ponedeljak bila na kontroli u medico.Sve je u redu,cura lijepo napreduje,ja u 28 nedelji.Malo je nemirna ali sto je najvaznije nema nikakvih problema!!!!HARMONIKA moj ti je savijet da vratis dva dobra i jedan losijii,tako sam i ja u maju.Imala sam ako se sjecas dva dobra,jedan onako i dva losija.potpisala sam i bila papir da ako se prime sva tri ici cu u Bgd na embrioredukciju da jedan odstranim jer postoji veci rizik kod trojki nego kod dvojki.Ali evo pored sve muke poslije pozitivne bete,hematoma i krvarenja izborila se ova curetina za sebeuser posted image user posted image user posted image samo opusteno i vjeruj mi i opet ponavljam do bete je najgori dio,sto rece neka od nas kad si u postupku uvijek se nesto desava a kad cekas betu dan kao godina.Zelim ti sve najbolje i naravno ostalim curama.Ljubim vas pa se cujemo

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6581
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2014 15:43:26   
dak29
A sto se tice utrogestana ja sam ga pila od prvog dana,jer nije bilo moguce da ga stavljam zbog krvarenja i dan danas ga pijem!!!!

(odgovor članu dak29)
Neposredna veza do poruke: 6582
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2014 15:54:53   
Aleksandra77
Sta ima, kakva si? Kad radis betu?

(odgovor članu mrmot)
Neposredna veza do poruke: 6583
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2014 16:00:26   
harmonika
dak hvala ti draga. i jamislim da ću se odlučiti za dva dobra i taj jedan malo lošiji pa šta bude. pretpostavljam da će mi savjetovati 2 jer sam sitne građe. vidjeću još,ali sve su prilike da ću vratiti 3 jer je veća šansa za trudnoću. što se tiče utrogestana ja sam ga svojevremeno pila i loše sam ga podnosila,(sat vremena vrtoglavice) pa ga radije ubacujem u gospoju user posted image mada imam malo duže nokte pa je to prava komedija kod stavljanja.
uglavnom,snaći ću se. bitno da znam da neću pogriješiti ako ga koristim oralno ili vaginalno.

(odgovor članu dak29)
Neposredna veza do poruke: 6584
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2014 16:44:20   
mrmot
Cestitam Harmonika, rekla sam ti da ne brines da ce to sve biti dobro. Ne mogu ti dati savjet koliko da vratis jer nisam imala takva iskustva, na zalost.
Aleksandra77 ja ti nemam nikakvih simptoma i dalje, jedino me stomak muci kao da cu dobiti i bole me ledja pa sam nervozna kao pas. Betu radim u ponedeljak ako je docekam. Kako se ti osjecas, imas li kakvih simptoma? Ja sam definitivno pogubila zivce tako da uopste vise ne mogu da se opterecujem. Samo cekam taj ponedeljak mada sam 100 % ubjedjena da ni ovaj put necu uspjeti. Voljela bih da grijesim ali imam osjecaj da je tako.

Pozz svima a tebi Harmonika uspjesan ET.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6585
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2014 16:59:53   
Aleksandra77
Radis betu nakon 13 dana? Meni su rekli nakon 15 punih jer je ET nulti dan i to pada srijeda. Mada vjerujem ako je beta pozitivna, da dan-dva nista ne mjenja. Meni se simtomi malo smirili, tako da ni ja ne znam sta vise da mislim. Agonija jos 5 dana, ako vjestica ne daj boze ne dodje ranije

(odgovor članu mrmot)
Neposredna veza do poruke: 6586
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2014 17:04:58   
harmonika
Mrmot drugarice hvala ti na podršci. ljubim te i ne daj mi se. opet mi se javlja pozitivan osjećaj za tebe!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aleksandra77)
Neposredna veza do poruke: 6587
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2014 17:07:40   
mrmot
Aleksandra77 ponedeljak mi dodje 14ti dan. U Brckom rade betu samo ponedeljkom a ako radim privatno cekam nalaz 3 dana. Tako da imam izbor ili da radim u ponedeljak ili da cekam drugi ponedeljak. Toliko o Distriktu slavnom.
Harmonika hvala na pozitivnim mislima ali ja stvarno nemam takav osjecaj. U fazi sam da vec razmisljam o narednoj VTO. Vidis da sam stvarno pogubila zivce user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aleksandra77)
Neposredna veza do poruke: 6588
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2014 18:11:20   
ringer
Mrmot odradi ti u ponedjeljak betu,nekad se beta radi i po nekolika puta.Ne smije ti proći više od 20 dana zbog terapije.
Ne razmišljaj negativno.Šetaj,skreni te misli negdje.

(odgovor članu mrmot)
Neposredna veza do poruke: 6589
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2014 18:59:07   
mrmot
Hocu Ringer uradicu u ponedeljak, uzela sam uputnicu. Sada sam na nozi primjetila i da mi izasao neki lisaj. Nema sta me nece snaci. Juce kaze dr da ako je beta pozitivna pokazace i 14ti dan ali ce biti malo manja. Sve u svemu ako je pozitivno pozitivno je a ako ne mogu je raditi svaki dan.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6590
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2014 20:20:52   
Aleksandra77
Samo ti nju uradi u ponedeljak, ako je pozitivna nista ne mjenja 1 dan. Budi pozitivna. Moje kolegice radil
Vjestacku. Jedna imala sve simptome, druga nikakve. Obe evo trudne jedna 5, druga 6 mjesec. Probaj se opustiti

(odgovor članu mrmot)
Neposredna veza do poruke: 6591
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2014 20:52:20   
mrmot
Aleksandra77 ne rece ti kakva je situacija kod tebe? Imas li ti kakvih promjena i kada ti trebas raditi betu, u srijedu ili?

(odgovor članu Aleksandra77)
Neposredna veza do poruke: 6592
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.11.2014 22:24:10   
Aleksandra77
Jesam, ali kako pisem sa telefona, vidim da pola teksta nema. Simptomi se smanjuju, tako da vise ne znam sta da mislim. Beta teku srijedu, jos 5 dana agonije :-(

(odgovor članu mrmot)
Neposredna veza do poruke: 6593
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.11.2014 7:33:14   
harmonika
cure samo hrabro,svi navijamo za vaš uspjeh. user posted image user posted image user posted image
mene bole grudi užasno,mora da je od utrogestana. ja treba da dobijem za 9 dana a danas mi je ET tako da ću sigurno da vas smaram u narednih nekoliko dana. ako mi user posted image ne stigne na vrijeme mogla bih se i nadati. ali kako bude,ništa nije u našim rukama. Božja volja

(odgovor članu Aleksandra77)
Neposredna veza do poruke: 6594
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.11.2014 8:39:39   
mrmot
Draga Harmonika zelim ti svu srecu ovog svijeta, da pobjedis u ovoj borbi i da budes podrska ostalim zenama na ovoj temi. Zelim ti i da sto bolje psihicki podneses naredne dane do bete. Vjeruj, trebace ti mnogo strpljenja i zivaca. Javi kako si prosla na et i koliko si embriona vratila.
Aleksandra77 ja nemam nikakvih simptoma vec 5-6 dana. Izdrzala sam a da nisam uradila ni jedan test, i zbog toga sam ponosna na sebe. Jos dva dana i zavrsice se ako Bog da ova moja agonija.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6595
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.11.2014 10:10:24   
ringer
Harmonika sretno.Javi nam se kad završiš.
Pozdrav svima

(odgovor članu mrmot)
Neposredna veza do poruke: 6596
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.11.2014 11:15:37   
Aleksandra77
Ma vise nista nema pravila. Ko zna, mozda i bude sve ok. Nadamo se do zadnjeg, samo da se vjestica ne pojavi. Nego budite li se vi ponoci? Ja redovno, mokra kao cep

(odgovor članu mrmot)
Neposredna veza do poruke: 6597
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.11.2014 11:16:33   
Aleksandra77
Harmonika, srecno i javljaj kako je proslo

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6598
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.11.2014 12:23:56   
mrmot
Aleksandra77 budim se ja i redovno sam, kao sto ti rece, mokra kao cep. Vec me sramota svaki dan perem posteljinu jer je carsaf narandzast kada ustanem. Prije dva dana me probudio bol u stomaku, mislila sam da cu dobiti ali nisam. Prosli postupak sam prokrvarila dan prije bete, ne mnogo ali se pojavilo. Do danas hvala Bogu nemam nikakvih tragova a ostalo je jos dva dana.

(odgovor članu Aleksandra77)
Neposredna veza do poruke: 6599
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.11.2014 13:08:22   
Aleksandra77
E dobro, onda je i kod mene to budjenje normalno. Ja se svaki osjecam kao da cu da dobijem, ali hvala bogu jos nije i valda nece. Prosli put
sam prokrvarila nakon 7 dana i to bas obilno. Jos 3 dana ....

(odgovor članu mrmot)
Neposredna veza do poruke: 6600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  262 263 [264] 265 266   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  262 263 [264] 265 266   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *