|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  260 261 [262] 263 264   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 12:35:23   
ringer
Mrmot kakvo je stanje kod tebe?

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6526
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 12:40:36   
harmonika
aleksandra srećno!!! evo i mene sa rekordne 5.folikulometrije. danas je stanje ovako: imam 3 folikula od 18, 18,5 i 19 mm i doooooosta onih manjih od 14,5. endometrijum je 13,5 pa vi izvolite komentarišite,iskusnije ste od mene. primila sam danas još pola dekapeptila i jedan gonal a večeras štoperica pa usrijedu u 9.30 aspiracija. valjda ću preživjeti,niko nije umro zar ne???? recite mi da li ste išle na bolovanje od aspiracije ili poslije ET? Ja bih radila da završim ovu sedmicu pa bi tamo poslije ET ( ako ga bude) išla u horizontalu. sve vas ljubim.
ringer,draga kako si ti? pravi si drug. nisi u postupku i imaš svoje brige a sve nas bodriš. šta da ti kažem osim veliko hvala!!!

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6527
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 12:59:24   
Aleksandra77
Jesam, rosle godine u septembru. Isto jedna jajna celija i 7 dan prokrvarila nakon embrio transfera

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6528
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 13:02:19   
Aleksandra77
Ni slucajno. Odmah idi na bolovanje. Moras se i psihicki spremiti i pripremiti. Ja sam isto radila do skoro samog kraja,tj cetvrtka da bi u nedelju bila aspiracija. I to je previse

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6529
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 13:09:45   
ringer
Harmonika odlični rezultati.Vidjećeš kako ćeš se osjećati,a i popričaj sa dr šta ona misli.Moj posao je kancelarijski pa uglavnom sjedim.
SRETNOOOO

(odgovor članu Aleksandra77)
Neposredna veza do poruke: 6530
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 13:10:59   
ringer
Aleksandra draga valjda će ovaj put biti drugačije.Mi nismo ni stigli do et jer ništa nije bilo oplođeno

(odgovor članu Aleksandra77)
Neposredna veza do poruke: 6531
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 13:21:42   
harmonika
pitala sam dr. prošli put mi je rekla da bi najbolje bilo od aspiracije na bolovanje a danas kaže da vidim kako ću se osjećati pa ako budem ok da guram još četvrtak i petak. nije mi posao težak,radim u školi sa klincima i najradije bih radila jer ću manje misliti o svemu. zaista uživam u svom poslu,nije mi teško ni pretjerano stresno. ali svakako ću poslušati još šta mi dr predlaže.
ruka mi je drage moje sva modra i na jednom mjestu je iskočila nekakva kvrga koja jaaaako boli. do danas ništa nije bilo a danas poslije boca haos. a sestra stvarno lijepo daje terapiju,nije do nje. hvala Bogu pa još štoperica i GOTOVO sa bockanjem.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6532
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 14:04:22   
kolač
Harmonika,znači još večeras boca?Preživjećeš aspiraciju,nije strašno.Spavaš,kad te probude odležiš pa kući.Ruku maži HEPALPAN gelom.Samo ti idi na bol.Posle moraš koristiti utrogestan 3x dnevno i ležati po 2 sata.To moraš.Sretno i Aleksandri!POZZ

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6533
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 14:17:48   
harmonika
kolač,draga,gdje si mi ti,podrško moja!!?? jeste gotovo je sa bockanjem,mislim da sam oborila sve rekorde. našalim se danas sa doktoricom,rekoh,da li ste imali kilavijeg pacijenta u karijeri,ona se smije od srca ali ništa ne poriče. svi idu na 3 folikulometrije-ja na 5. a o količini boca da ne pričam. ali ne žalim se,bitno da sam privela kraju svu ovu zavrzlamu.
moram kupiti taj gel baš me boli ta ruka gdje sam danas primila boce. pozdrav za sve

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6534
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 14:20:00   
Aleksandra77
Ja sam isla u Medicos na boce svako vece ili u hitnu. Ovaj put se nisam htjela bosti sama. Stresno je svaki put, kad trebas sam sebi davati. Samo mi je muz dao stop inekciju jer je bila u 24h. Moj posao je kancelarijski, ali ipak stresan, tako da smi kasno otisla na bolovanje. Bila sam na kratkom protokolu, pa nisam ni znala koliko ce sve trajati, zato sam tako dugo i radila.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6535
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 14:21:50   
Aleksandra77
Hvala puno. Utrogestan je smor :-(. I nekako ujutru ili uvece, ali popodne je najgore

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6536
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 14:27:50   
Aleksandra77
Kad planiras ponovo?

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6537
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 14:38:31   
ringer
Ima nekolika dana muž je radio spermogram,opet sve nule.Rekli su mu da uradi kariotip-hormonski status pa ćemo znati kako dalje.Trebali smo u junu pa nas odložili za avgust,ja zvala ili ih ne dobijem ili obećaju da će zvati pa ne zovu . . . Valjda ovaj nalaz uradi do nove,treba uputnica i čekanje rezultata nekolike sedmice

(odgovor članu Aleksandra77)
Neposredna veza do poruke: 6538
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 14:46:53   
Aleksandra77
Odkad pokusavas? Ja vec 6 godina. Prvo spontani, dve vanmatericne, jedna neuspjela vantjelesna, sad opet vantjelesna, cekam...

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6539
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 15:22:44   
ringer
Već 4 godine pokušavamo.Muž ima azospermiju.Imali smo samo 1 vto.Pošto nema spermatozoida šanse su nam nikakve.Svašta je pio i išao na biopsiju,ali nije bilo rezultata.Imam 31 godinu

(odgovor članu Aleksandra77)
Neposredna veza do poruke: 6540
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 15:26:40   
Aleksandra77
Ja 36. Nema odustajanja. Nek samo trazi alternativu, tj neke cajeve... Ja sam polip i cistu rjesila alternativom. Dobila ih od Dabrostona. Nagovarali me na hitnu operaciju, nisam se dala i oba problema rjesila cajem od nevena, bokvice i cuvarkuce sa medom, mada sam zadnji put pila i Femistan A. Alternativa je lijek

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6541
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 15:31:30   
ringer
NEMA ODUSTAJANJA

(odgovor članu Aleksandra77)
Neposredna veza do poruke: 6542
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 16:24:21   
Aleksandra77
NIKAD !!! user posted image

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 6543
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 17:42:01   
wery
Drage zene,pratim vas svaki dan udjem da pogledam sta se desava.Harmonika zelim ti da sve ide kako treba i da nas obradujes visokom betom.Vec odavno se niko nije javio sa pozitivnom betom.Kod mene sve isto,nesto se jos ne mogu nakaniti na nalaze i vto,molim Boga da me obrafuje da se desi prirodno.Svima vama sto cekate,zelim uspjeh.Znam kako vam je taj dio je meni bio najtezi.Pozdrav svima

(odgovor članu Aleksandra77)
Neposredna veza do poruke: 6544
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 18:01:17   
harmonika
ODUSTAJANJE??? Da li je neko spomenuo ODUSTAJANJE? N I K A D Jednom mora da upali. Ja se da vam pravo kažem trenutno nadam da ću dogurati do transfera a to podrazumijeva još mnogo sreće. ( da mi nađu kvalitetne jajne ćelije,pa da se barem jedna oplodi) Evo sad luda glava je utripala da će mi do štoperice ovo malo folikula da popuca??? pa ima li luđe glave od ove moje? nema nam druge nego ićikorak po korak.
wery daj bože da sve bude tako kako mi ti želiš. ljubim vas sve

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 6545
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
3.11.2014 18:11:17   
Aleksandra77
Samo opusteno i bez tripanja. ja sam ih imala 5, 6 na uzv stalno i jednu vecu, ali cudnu. Cas nepravilna, cas pravilna. cak se sumnjalo da je cista ili prazna celija. No medjutim , ispade, da je ta cudna, nepravilna, jedina imala zdarvo jajasce u sebi i ona je i oplodjena :-)

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6546
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.11.2014 7:44:37   
mrmot
Harmonika ne razmisljaj o pucanju folikula, nece popucati. Pucaju pod klomifenom i to svaki dr kaze. Kada meni nije pukao folikul od klomifena nece ni tebi ne sekiraj se. Sve ce to biti ok, vidjet ces.
Aleksandra77 nisam radila et u nedelju nego 27.10. u ponedeljak. 25.10 mi radjena aspiracija. Ista stvar sa folikulima kao i kod tebe. Pravilan, nepravilan i na kraju posle aspiracije mi dr rekla da je to bila cista a iz drugog izvukla jc. Cak mi je na dan transfera receno da je dr mislila da se ni ta jedna nece oploditi jer se malo uspavala, ali se na kraju ipak oplodila, podijelila i kako biolog kaze bio je ekstra embrion. Sada je sve u bozjim rukama.
Redovno pratim sve na forumu ali se rijetko javljam. Valjda vise nemam pojma ni sta bih kome rekla ni kako bih koga posavjetovala. Cesto mi se mijenja raspolozenje, cas sam optimista , cas teski pesimista. Nemam opet nikakvih simptoma i jedino mi ostaje cekanje bete ako docekam betu bez vjestice.

(odgovor članu Aleksandra77)
Neposredna veza do poruke: 6547
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.11.2014 11:43:56   
wery
Draga Harmonika,na tvoje pitanje ima li luđe glave,evo ti odgovor ima moja :-).Ja sa nenormalan tremaros jos u kombinaciji sa prevelikom zeljom za bebom,opsti haos u glavi.To mi vjerovatno samo odmaze,al ne znam kako da se toga oslobodim.I ja sam se nenormalno plasila da ce da mi popucaju.Imala sam bas slicne folikule tvojima i po broju i velicini i endom.mi je bio tako kao tvoj.Imala sam 6 celija dvije oplođene.Zelim ti puno srece i uspjeha,da ti uspijes kad ja nisam,ali naravno uspjecu i ja samo kao i sve ostale zene sa foruma samo je pitanje vremena.Pozdrav moje saborke

(odgovor članu mrmot)
Neposredna veza do poruke: 6548
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.11.2014 13:32:40   
kolač
Harmonika,kako si danas?Sretno sutra!Normalno je da će biti treme,ali pokušaj da se opustiš.Svi su tamo u medicu ljubazni,a to puno znači.Mnogo je fin i dr anesteziolog.Stariji čovjek,a tako je dobar.Smjesti te posle u krevet,pokrije,zašuška.Ma da nepovjeruješ da ima još takvih ljudi.Ja sam ostala u čudu.Javi nam se kad završiš.
Puno te pozdravljam!Naravno i sve ostale.user posted image

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 6549
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.11.2014 14:14:58   
Aleksandra77
Nisam ti ni ja puno bolja. Imam neke simptome, poput bolnih grudi, probadanja u janicima iplecima, ali kao da cu da dobijem. Isto kao i ti bila sam optimisticna, pa pesimisticna. Sta dalje? Pogotovo sto sam jutros radila test, bio je negativan. Mozda je rano ( 7 dan ), ali nisam mogla vise cekati. Prosli put sam prokrvarila nakon 7 dana, tako da sad vise ne znam sta ocekivati. prosli put nisam imala nikakave simpotme, kao sad, mada ni to nije mjerilo. Ako ne prokrvarim, uradicu betu u iducu srijedu, pa videcemo. kod mene samo ta jedna i dr je rekao da je extra, skolski primjer ( koliko im je vjeovati ). Nadati se, ne tonuti :-). Mozda nam obema upali, pa nam se pokaze user posted image i cekamo nasu user posted image user posted image

(odgovor članu mrmot)
Neposredna veza do poruke: 6550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  260 261 [262] 263 264   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  260 261 [262] 263 264   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *