|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  280 281 [282] 283 284   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.12.2014 22:24:19   
nina 79
Jao Biljka bas mi je zao.Za tebe sad nema reci utehe,al znaj da smo sve mi uz tebe.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 7026
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.12.2014 13:16:39   
harmonika
Biljka kako si nam?

(odgovor članu nina 79)
Neposredna veza do poruke: 7027
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.12.2014 13:37:06   
biljka
Sada sam dobro, sta cu zivot ide dalje. Nego taj dan mi je bas bio dan D, prvo nije mi uspjelo, drugo rekli nam nema 13 plate, trece umrla radna koleginica mlada zena, cetvrto mama mi nije htjela reci ima cistu na dojci, koju mora operisati nije nista ozbiljno, ali ma je mama.
Tako da ne znam ni samo kako sam prezivjela taj dan D.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7028
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.12.2014 15:01:56   
kokouli
Bas mi je zao sto si imala tako tezak dan ,a dosta ti je bilo samo tog negativnog rezultata .Bice bolje guraj dalje ...sve je to zivot .user posted image

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 7029
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
25.12.2014 15:11:06   
ringer
Biljka šta te sve snađe . . . Ali svaka žena na ovom forumu je heroj i pobjednik na kraju.Zato i ti moja draga nastavi dalje.
Pozdrav svima

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 7030
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.12.2014 12:09:02   
biljka
Dobar dancic zenice!!!!
Imali snijega i zime kod vas?
Jeste li napravile snijeska?
Odoh ja praviti....
Lijep pozdrav i uzivajte

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 7031
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.12.2014 14:34:56   
kolač
Dobar dan Biljka.Ima,ima snijega,ali neka ga malo,vrijeme mu je.Nadam se Biljka da si bolje.Spremate li se za novu godinu?Puno pozdrava svim ženicama!

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 7032
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.12.2014 21:53:43   
ringer
Mećavaaaaa

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 7033
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.12.2014 10:45:52   
biljka
Snjesko je gotov bio jos juce. Kolacicu, kucna atmosfera. Svaki dinar moram cuvati za Maribor, upravo sam zvala i rekli su da nazovem petog, posto tada dolazi glavna sestra jedva cekam. Icicu kod dr. Reljica, posto dr. Vlaisavljevic vise ne radi tu, najvjerovatnije je otisao u penziju. Ma cini mi se da je svugdje bolje nego ovdje. Jos mi se sestra izvinjava na losem srbskom mozete li misliti.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 7034
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.12.2014 13:13:28   
harmonika
Vlaisavljević je u Zagrebu i Beogradu! srećno biljka i javi nam kakva je procedura da znamo. ja bih trebala u januaru na konsultacije u medico pa ću da vidim šta ću. imam taj besplatni pokušaj ali bude li bilo neozbiljno kao do sada idem dalje

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 7035
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.12.2014 15:15:30   
biljka
Znam da je on u Beogradu i Zagrebu, kada sam htjela ici kod njega u Maribor, pa smo odustali.
Moj mozic kaze da je najbolje u Sloveniju ili van ovih prostora, mislila sam ja ici u Beograd, ali on kaze da malo bolje pogledam, samo kada predjes granicu u Sloveniji vec ti je sve jasno, odmah drugi svijet, a u Srbiji i Hrvatskoj je kao i kod nas,tako on kaze i u pravu je.
Sto se tice ovih u mediko s, ne znam, svako od nas ima pravo na svoj izbor, ja sam se licno pokajala, ne mogu jos da vjerujem da nije uspjelo, pogotovo sto sam bila opustena, ali eto i blastice ne uspjevaju. Naravno javljam se ja sa najnovijim vijestima.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7036
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.12.2014 15:38:58   
harmonika
Želim još nešto da dodam,da ne dođe do zabune. Niko i nigdje na svijetu ne može nam garantovati uspjeh. Onaj dr koji pronađe način da se oplođene jajne ćelije implantiraju za zid materice biće nabogatiji čovjek na svijetu. Nemam ja ništa protiv medica,meni su oni ok. doktorice su ljubazne sestre takođe ali... Prosto ne mogu da podnesem da npr.4 žene budu naručene u isto vrijeme,pa tako ja izadjem sa posla i čekam tamo 1-2 sata da dodjem na red. Ili,još gore,par puta mi se desilo da me sestra uvede u onu desnu prostoriju da se tu skinem i čekam kad dr završi sa ultrazvukom i da ulijećem sljedeća. pa tako sjedim gologuza 10 minuta sama u toj prostoriji i čekam kao na klanje. To mene nervira. ako već čekamo po 6 mjeseci da dodjemo na red zašto nam ne posvete vrijeme, a mi kao na traci?! ne tražim ja sat vremena,neeeeeeee. tražim samo toliko da dodjem na red kao čovjek,da uđem u ordinaciju kao čovjek,da imam vremena da pitam šta me zanima. onaj ko je prošao razumije.
i ovaj naš fond,bolje da plaća kliniku koja ima najviše uspjeha bilo bi i njima jeftinije.
ali dobro! neka nam ova 2015.donese radosne vijesti na forumu! cheers ladies!

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 7037
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.12.2014 17:14:19   
biljka
Nemam ni ja protiv njihih toliko nista lose, samo su malo vise neprofesionalni.
Eto ja danas zovem Maribor i pita me sestra imam li zelju kod kojeg doktora zelim da mi se radi, a kada sam prvi put zvala mediko rekli su da je Sanja zauzeta i narucili me kod Brankice i to mi se ne svidja, ako nema jedne ima druga i obrnuto. Otidji samo na sajt u Mariboru i odmah ce ti sve biti jasno. Svi mi znamo da niko ne garantuje uspjeh, ali drugi se vise potrude i u Mariboru cak vracaju blasticu i sesti dan.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7038
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.12.2014 18:14:05   
wery
Biljka potpuno te podrzavam i tvoj muz je upravu.Ja sam od jedne poznanince cula sve pohvale za Sloveniju njoj je iz prvog pokusaja uspjelo,i kaze da je tada bas bila velika uspjesnost,bila je u kontaktu sa zenama koje su bile kada i ona.Ni ja nemam nista protiv medico s,oni su super sto se tice ljubaznosti,ali ja mislim da im je procenat uspjesnosti jako nizak.Bila sam ubijeđena da ce tvoje blaste da uspiju,drago mi je sto si se brzo digla i krenula dalje.Javljaj nam to za Sloveniju,slaba nam je korist od Banja Luke samo se kljukamo hormonima,prozivljavamo stres i patnju.Nadam se da će nam 2015 .donijeti srecu.Pozdrav drage zene

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 7039
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.12.2014 13:24:34   
kolač
Drage moje,niko i nigdje nam ne garantuju uspjeh.Poznajem ženu kojoj je uspjelo iz prve u Bl, a ima ih još u mom gradu koje su uspjele u Bl.Poštujem svačiji izbor,ali ne treba nikoga kriviti za neuspjeh.Biljka šta god da odlučiš,javi nam,uz tebe smo.poz

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 7040
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.12.2014 9:32:25   
nina 79
Drage moje zelim vam srecnu novu godinu i da vam se one najvece zelje ostvare....Da nam ova godina nova donese dvoji i trojki...Cure moje lep provod veceras...

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 7041
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.12.2014 10:03:21   
kokouli
Svima zelim srecnu Novu godinu i das mi zabebite uskoro ako bog da .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina 79)
Neposredna veza do poruke: 7042
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.12.2014 10:20:32   
harmonika
Žene moje,lavice,kraljice!!! srećna vam nova godina! neka nam se svima ispuni najveća želja da postanemo mame! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 7043
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.12.2014 13:28:31   
biljka
Pridruzujem se i ja u cesttkama, sve najbolje zenice i da nam nova donese Veliku Betu.
Jos jednom vam se zahvaljujem sto ste tako divne.
Voli vas i ljubi vasa Biljka




SRECNA NOVA!!!

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7044
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.12.2014 13:49:48   
ringer
SRETNA NOVA.SVIMA DA NAM DONESE SAMO JEDNO- BEBUUUUUUUUUUUUUUUUU
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 7045
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.12.2014 15:27:55   
kolač
Evo da vam i ja poželim sve najbolje u novoj godini,da zaboravite sve ružno iz ove stare i krenete dalje u nove pobjede,da vam se ispune sve želje,posebno ona najveća...da postanete majke.Sretno i našim trudnicama,da dočekaju svoje lijepe i zdrave bebice i naravno sve najljepše i onima kojima se ostvario najveći san....uživajte sa svojim bebama.SRTENA NOVA GODINA!

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 7046
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
31.12.2014 15:30:07   
kolač
Samo još da kažem da ste sve divne i drago mi je što sam vam se priključila.Veliki pozdravuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 7047
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.1.2015 12:11:38   
biljka
Dobar dancic zenice!!!


Jos jednom sretna vam Nova godina.
Evo mene sa najnovijim informacijama, narucena sam na konsultacije kod dr, Reljica 20.01.2015, trebam ponijeti kopije svih nalaza i 110 eurica za konsultacije. Jedva cekam.

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 7048
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.1.2015 15:15:02   
ringer
Biljka brzo će to.Ponesi sve nalaze što imate.Skupe konsultacije.SREĆNOOOOO
Pozdrav svima

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 7049
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.1.2015 23:41:42   
wery
Drage saborke,srecna vam Nova godina i Bozicni praznici.Molim se Bogu da nam ove godine ispuni nasu najvecu zelju.
Biljka super,to je bas brzo.Srecno.I kada se vratis,pisi nam,ja sam isto zainteresovana za Sloveniju,nikad vise ne bi pare dala u Srbiju,a u BL pogotovo.Nista nije daleko ni skupo samo neka nam Bog da da uspijemo,a ko se bori i trudi to se mora isplatiti.Srecno svima.Ljubim vas

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 7050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  280 281 [282] 283 284   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  280 281 [282] 283 284   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *