|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  285 286 [287] 288 289   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.2.2015 11:11:30   
BraMar
Harmonika ja sam u Mediku platila uzimanje svih briseva (5 epruveta) 10km tako da ne brines!
Postupak je bio upravo kako si napisala. U JZU cekas prvi put na salteru da dobijes sterilnu opremu. Poslije od ginekologa nosis direktno u kancekariju (nema cekanja jos jednom).

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7151
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.2.2015 11:31:59   
harmonika
Hvala za informaciju. S obzirom na to koliko sam novca dala kada sam radila privatno i da je 50 km nije skupo. kako si ti? jesi li radila vto? nema te na forumu a rekla si u decembru da trebaš.

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 7152
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.2.2015 12:21:19   
BraMar
IUI ne VTO. Neuspjesan pokusaj u decembru. Januar odmarala. Februar nisam dobro odreagovala pa nisam ni stigla do IUI. Danas pocela sa Clomifenom, od sutra Menopur pa cemo vidjeti sta ce mart da donese :)

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7153
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.2.2015 13:11:07   
harmonika
Srećno i tebi braMar. Postaje živahno na forumu,eto 3 su u postupku pa čekamo bete user posted image user posted image user posted image i navijamo naravno!

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 7154
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.2.2015 14:17:53   
ringer
BraMar srećnooooouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7155
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.2.2015 15:04:20   
lejla145
Pozdrav svim curama na forumu,ja sam prije 3 godine bila aktivna i tad sam imala prvu Vto koja je bila uspjesna.(djecak 3 godine)Sad sam u postupku za mart vec sa krenula sa dekapeptilom.

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 7156
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.2.2015 15:16:46   
harmonika
Lejla,srećno i tebi!!! lijepo je čuti da se javi neko ko je uspio. evo,moje dvije sugradjanke su bile u decembru,nijedna nije uspjela. nekako su zaredale negativne bete! IDEMO DA POPRAVIMO!!!

(odgovor članu lejla145)
Neposredna veza do poruke: 7157
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.2.2015 17:45:01   
nikitan
evo da se i ja pridruzim,pozdrav svima koje su u postupku i sretno,mozda cu i ja u postupak,pijem microginon jos sutra,pa cekam uz i fsh da provjerimo,pa ako bude sve uredu trebala bih poceti sa terapijom.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7158
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.2.2015 17:47:19   
nikitan
nisam napisala da sam jos prosli mjesec trebala u postupak ali imala neku cistu na jajniku,pa zato sad ponovo sve,vidim ima vas vec sada u postupku,drago mi je da nisam sama,

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7159
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.2.2015 18:39:30   
mionab
Da vam se javim.Bila sam na UZ, ok ide .Imam 10 folikula.Sutra ponovo UZ .Nešto brzo ide.Vidim ima dosta ženica na forumu.Kako harmonika kaže da krenemo već jednom sa pozitivnim betamauser posted image
Razmišljam da ponovim bris i urinokulturu zbog eserihije u novembru.Terapiju sam potrošila, poslije bilo ok ali se nešto plašim da se ne vrati.Pitaću doktoricu sutra.Šta vi mislite, ima li ko iskustva sa e.coli.Mada je meni pisalo da je osjetljiva na veliki broj antibiotika, nije nešto opasno bilo.

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 7160
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.2.2015 19:49:50   
harmonika
Nikitan,draga srećno i tebi!
mionab,pitaj dr ali mislim da nećeš imati problema ako si poslije antibiotika ponavljala nalaz. i user posted image user posted image user posted image za folikule. koliki su? pa ti ćeš sljedeće sedmice obaviti sve! kod koje si dr?
ringer šta je sa tvojom uputnicom?

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 7161
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.2.2015 20:42:43   
mionab
Veličine 14,5; 12,5 ; 10,5; 13; 7; 12 ; 10,5; 7; 7 i 6 endometrijum 5,1.
Danas i sutra je dr Sanja a inače sam kod dr Brankice.Ok su mi obe.
Vidjeću još za bris.Ponovila bih ja to za svaki slučaj.Primala sam garamicin injekcije u novembru.Poslije terapije antibiotika nalaz bude dobar.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7162
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
21.2.2015 21:27:20   
nina 79
Srecno i novim clanicama...Soma treba prva da nas obraduje sa velikom betom,ona je radila iui.

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 7163
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.2.2015 9:18:30   
soma
Nina79 mislim do od toga nema ništa nekako sam sigurna da nije uspjelo.user posted image ,jer neosjecam nista,neboli me nista ..nisam neraspolozena ja sam se ipak pomirila da idem u aprilu na vantjelesnu..tako da cekam user posted image ,pa da vidim sta dalje.

(odgovor članu nina 79)
Neposredna veza do poruke: 7164
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.2.2015 9:23:56   
harmonika
Soma ne luduj! Takav stav ti nikako neće pomoći! Misli pozitivno!!! Moramo same sebi pomoći. Nema mjesta pesimizmu. Žene,kupite sebi knjigu "moć želje" i čitajte,naučićete da budete pozitivne.
Mionab user posted image user posted image user posted image za folikule. Odlično je to,moji su u prošlom postupku toliki bili na 3.folikulometriji. bilo ih je 15ak ali tek kada mi je dr dodala gonal f počeli su da rastu malo brže. Biće tu mnooooogo jć. Javi nam se i danas.

(odgovor članu soma)
Neposredna veza do poruke: 7165
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.2.2015 14:41:16   
monte
Pozdrav za sve djevojke...i ja sam za maj...treci IvF. Srecno onima.koje su trenutno u postupku i zelim vam pozitivne bete...

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7166
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.2.2015 15:11:42   
harmonika
Monte dobrodošla! srećno i tebi! eto mi još jedne saborke za maj!!! reci mi,da li ti je ijedan od ta dva postupka bio dobitni? gdje si ih radila?

(odgovor članu monte)
Neposredna veza do poruke: 7167
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.2.2015 15:48:42   
mionab
Bila sam jutros na folikulometriji.Rastu fino, endometrijum 7,1.Večeras smanjujem menopur.Sutra opet UZ.
Ja ću na aspiraciju još malo kako stoje stavri.Pitala sam za bris.Dr kaže da uzmem povidon jod vaginalete i stavljam sad do aspiracije uveče.To je dezinficijens i ako šta ima srediće.Čitala sam u uputstvu,piše da ubija sve bakterije, gljivice i da ide pred operaciju za čišćenje vagine.Koštaju 5,5 km,
Monte sretno.Da bude treća sreća!!!
Harmonika imaćeš dosta drugarica u maju.Samo da nam uspije.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7168
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.2.2015 16:10:50   
harmonika
Bravo mionab!!! dobar ti je i endometrij. Biće to odlično!planiraš li zamrzavati ako bude materijala? jao,mene hvata trema zbog tebe!!! srećno,mila,navijam iz petnih žila!!!
drago mi je što neću biti sama u maju. sve je lakše kad si u društvu!!!

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 7169
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.2.2015 17:01:12   
monte
na zalost...ni jedan uspjesan...plus dvije IUI.. pa loop...hsg...histeroskopija...prvi IVF radjen u Podgorici privatno...dvije IUI Budva..drugi IVF Medico-s i sad treci isto tu. Rekli su mi da se javim u.mart...tad da krenem sa microgynonom...i da hvala na dobrodoslici harmonika...bice nam veselo nadam se hehe.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 7170
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.2.2015 17:18:17   
monte
Mionab hvala takodjer i tebi...nadam.se da ce tako biti...citala sam tvoje parametre za endometrij i jc.odlicno je..jos malo i aspiracija...

(odgovor članu monte)
Neposredna veza do poruke: 7171
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.2.2015 19:04:32   
nina 79
Monte i od mene dobrodoslica VELIKAuser posted image .soma,soma nemoj tako...Ostalim curama srecnoooooo.

(odgovor članu monte)
Neposredna veza do poruke: 7172
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.2.2015 21:13:38   
sesilija
hvala svima koji su se javili na moje pitanje, ja sam nešto gledala po netu i piše da se intralipidna infuzija (koristi kod otklanjanje ćelija prirodnih ubica – prevelika prisutnost ćelija prirodnih ubica napadaju embrion pa se koristi intravenozni tretman gama globulinom, intralipidna infuzija i steroidi)
to mi je preporučila doktorica, vjerovatno zato što sam već prošla četiri postupka vto i dva cryo a bezuspješno
pokušaću se raspitati na ovaj broj što mi je mionab napisala (hvala mionab) pa ako šta saznam napisacu, možda još kome zatreba

(odgovor članu nina 79)
Neposredna veza do poruke: 7173
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.2.2015 21:46:19   
mionab
Harmonika hoću ako bude šta za zalediti.Zavisi od broja i kvaliteta.Vidjećemo.I ja sam uzbuđena.
Navijam za sve ženice, samo da uspije.
Sesilija piši obavezno.Svako iskustvo je dobro čuti, nikad ne znaš kad može zatrebati.

(odgovor članu sesilija)
Neposredna veza do poruke: 7174
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.2.2015 13:55:08   
harmonika
Uradih danas briseve i suprug spermokulturu. nalazi za 4 dana. Srećom bila sam kod dr Brankice pa sam izbjegla bespotrebno korištenje mikroginona 2 mjeseca. Naime,sestra mi je rekla da moram početi piti sada u martu a dr mi je fino objasnila da se javim krajem aprila kada dobijem pa tek tada počinjem sa kontracepcijom. Ovaj put sam na kratkom protokolu i drago mi je zbog toga.

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 7175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  285 286 [287] 288 289   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  285 286 [287] 288 289   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *