|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  323 324 [325] 326 327   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2015 13:07:41   
dobro
Draga ana nur imunologu,kod tebe je kao sto sam rekla imunoloski problem.ja koliko znam da samo u zagrebu ima reproduktivni imunolog-al to je nazalost sve..
ja sas danas pocela sa stimulacijom,harmonika nije bilo cekanja i zurbe i sve su bile preljubazne od dr do sestri..

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 8101
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2015 13:30:37   
harmonika
DOBRO,draga moja,samo naprijed,srećno ti bilo. Uskoro ti se pridružujem sa bockanjem. user posted image za ljubaznost,mora da nas čitaju iz medika user posted image
An Nur ja bih ti pomogla ali o tim pretragama ne znam ništa. Sigurno je da se trebaš obratiti dobrom stručnjaku da te ne levate kao do sada. Meni konačno gotovi nalazi stečenih trombofilija,sutra ću ih podići.

(odgovor članu dobro)
Neposredna veza do poruke: 8102
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2015 15:34:52   
anandi
Cao zene, evo me samo da pozelim srecu zenicama koje cekaju betu user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8103
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2015 15:40:10   
anandi
harmonika spominjala si nalaz AMH mozes li molim te reci koji je to nalaz u pitanju, nisam ga nikad radila i sad mi je Devleta rekla da ga odradim. Pisala si da u Tuzli postupak kosta 10000 KM na koga si mislila, sad si me zabrinula. Ja sam pitala balice i kod njih je sad 6000 km, cetiri postupak i 2 lijekovi. I ja bih voljela otici iz FBIH i odraditi kod strucnjaka, al nazalost prinudena sam na balice , hem su mi blizu a mm ne moze zbog posla ni do Sarajeva.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8104
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2015 16:02:25   
harmonika
ANANDI svi smo mi mahom primorani da radimo u bih,bilo u RS bilo u FBIH. Jedino što mi u RS imamo pravo na 2 besplatna pokušaja (ali samo ako radimo u medicu),navodno je i treći u planu ali dok ne vidim ne vjerujem. ja sam čula,odnosno djevojke na forumu su pisale, da je kod Balića postupak oko 10 000 pa ako lažu one lažem i ja.ponavljam nije moje iskustvo. ali ako su ti oni rekli 6 000 onda je tako. u medicu je otprilike 5 000 km. neko plati više neko manje zavisno od terapije. ako mi ovaj put ne uspije vidjeću gdje dalje. bl mi je blizu tako da mi je to i najpovoljnije a i zbog posla,da ne uzimam odmore i bolovanja,znamo svi kako je kod nas stanje na poslovima.
Što se tiče nalaza AMH radi se o hormonu koji pokazuje rezervu jajnih ćelija. tako da dr na osnovu njega može da pretpostavi koji protokol će biti pogodniji -kratki ili dugi. Ja sam ga radila u Beogradu,ne znam gdje se može raditi u bih,vjerujem da može i na kliničkim centrima. ja sam radila u BG zato što sam tamo bila kod jedne doktorice koja mi je to predložila pa sam usput.

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8105
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2015 16:13:49   
anandi
harmonika hvala na brzom odgovoru. A i upitnik mi se pojavio iznad glave oko odredivanja tog protokola, sad si mi bas razjasnila user posted image
Ja sam vec dogovorila da cu sve hormone odraditi kod balica 3dc i kostat ce me 150KM, tako su mi rekli al ne drzim ih za rijec jer uvijek kazu jednu cifru a kad dodem do pulta placam drugu.
Sad sam malo citala po drugim forumima i pisu da AMH ima veze sa menopauzom. Mogu ti reci da sam se zabrinula i ne znam kako cu docekat da ga provjerim. Strah me uhvatio izrazloga sto mi je rahmetli mama usla u klimaks oko 35/36 godine. Meni je 26 i nadam se da necu uci tako rano kao i ona

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8106
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2015 16:38:26   
harmonika
Protokol se određuje na osnovu hormonalnog statusa,ako je ok a žena mlađa (do 35 godina) ide se na dugi u suprotnom idemo na kratki. to je u slučaju ako se vto radi prvi put. drugi put se ide na to da ako je prvi postupak dao 5 ili više jć ponovo idemo na dugi a ako je bilo manje jć idemo na kratki. tako je meni dr objasnila. kod mene hormoni svi uredni,amh odličan,imam 32 godine, uz -sve sjajno, a dobih samo 4 jć,zato sada idem na kratki protokol.
ti sa svojih 26 godina nemaš razloga za brigu. mlada si,a to što je mama rano ušla u klimaks ne mora da znači da ćeš i ti. u medicu ne traže taj amh,malo mi je to čudno ali valjda oni znaju šta rade.

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8107
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2015 16:40:20   
harmonika
i još da dodam,odnosno pitam. zašto ne radiš te hormone u državnoj ustanovi? ja radila na kliničkom centru u bl,uz šifru za sterilitet ide besplatno. ako možeš u državnoj odradi tamo,svaka marka je bitna,zašto da im daješ tolike pare?

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8108
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2015 17:02:33   
anandi
radila bih ja u drzavnoj i to besplatno, al npr jednom sam na Gradini u tz radila prolaktin i cekala sam na nalaz 3 sedmice. Nije ni to problem vec je stvar u tome da ja zivim u Tuzli a prijavljena sam u Gracanici,a sto je najzalosnije zivim blizu Gradine... procedura mi je... moram platiti bus do gracanice, narucit se porodicnom pa me on uputi tamo ginekologu (koji ne priznaje privatne nalaze)i kad dodem do faze uzimanja uputnica za tz tesko daju a za neke nalaze i ne znaju npr iri. Kad sagledam stvari trosak tog odlaska, pa vracanja utz pa ponovo odlazak tamo po nalaze izade me skuplja pita nego tepsija user posted image A ovako npr kod balica platim 150KM i svi nalazi budu gotovi za 3*4 dana

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8109
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2015 17:27:13   
kolač
Taj amh traže uglavnom ženama kojima je visok fsh,tako su meni tražili iz medicosa da to uradim.Ako je visok fsh,onda amh bude mnogo nizak i to pokazuje male rezerve jć.Pozdrav svimauser posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8110
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2015 18:09:22   
nikitan
drage moje zenice,ja jutros kupila kucni test na trudnocu i negativan,a sutra bih trebala raditi betu,nema jos user posted image ali tako me stomak boli i jajnici zigaju kao da cu dobit svaki cas,vidim ja da od moje trudnoce nema nista jer da ima moralo bi pokazati na testu,danas mi je 14 dan od embriotransfera,eto
mrvice sretno tebi,ako meni nije uspjelo neka vama ostalima uspije
imam ja svoje blizanke i lakse mi je podnijet poraz,ali ipak dusa me boli jer sam se nadala i ocekivala trudnocu
sve vas pozdravljam

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 8111
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2015 19:49:58   
jabuka21
Nikitan mila ne mora mozda to da znaci kraj. Sacekaj ipak betu. An Nur drago mi je da si nam dosla.

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 8112
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
22.4.2015 20:54:20   
mrvicado
Nikitan sutra na betu nemoj da gubis nadu nista to nemora da znaci,pomolila sam se danas i za tebe i sebe,znan samo da kako se primakao dan beti neka me jeza obuzela,sretno nam sutra da budu user posted image

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8113
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 8:09:35   
An Nur
Jutro djevojke!
Sretno na betama danas!
Pisete o cijenama.
Ja sam u ivf medikosu platila oko 4 500KM.
Znaci i terapija i postupak.
Kod Balica, kad sam sve sabrala. Znaci i preglede i test na trombofilije i histeroskopiju i terapiju koja je bila bas velika i postupak, kostalo nas je 8350 KM... Znaci nije 10.000KM.
U Medikosu je postupak 2500 plus terapija.
Kod Balica 4000 plus terapija.

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 8114
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 10:11:15   
mrvicado
Danas sam najsretnija osoba na svuser posted image ijetu da podjelim ovu svoju srecu sa vama beta 333 placem od srece nastavak borbe ide svima ostalim zelim velike beturineuser posted image

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 8115
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 10:19:12   
nina 79
Mrvicado cestitam od sveg srca.Bas si me odma jutros obradovala...Ljubim puno...

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 8116
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 10:33:26   
rajna1980
Jupiiiii za nasu mrvicu! Kad budes mogla napisi nam ukratko svoju pricu, da je lakse zenicama da se snadju. Ja sam juce rijesila svoje polipe, dobro se osjecam, pisem vam iz bolnice :-), dva su mi nasli i uklonili, a na ultrazvuku se vidio samo jedan. Sad moram mirovati do kontrole, pa cu onda u nove pobjede. Pozdrav svima

(odgovor članu nina 79)
Neposredna veza do poruke: 8117
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 10:37:15   
nina 79
Rajna brz oporavak....Znam kako ti je i ja sam uklonila polip.Odmaraj i cuvaj se.

(odgovor članu rajna1980)
Neposredna veza do poruke: 8118
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 10:50:38   
rajna1980
Nina, hvala ti. Slusacu doktore i cuvati se. Krajnje je vrijeme da se posvetim sebi. Otvorila sam bolovanje i ne vracam se na posao dok mi doktor ne odobri. Na poslu uvijek neki stres, zurba, rokovi, tako da sam najmanje mislila na sebe i svoje zdravlje. Navikla ih da sve ja vucem i rijesavam. Trebala sam davno krenuti u ovu pricu, ali sad sta je tu je. Svima zelim mnogo srece i uspjeha u nasoj borbi.

(odgovor članu nina 79)
Neposredna veza do poruke: 8119
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 11:05:25   
harmonika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image DIVNE VIJESTI! ČESTITAM MRVICADO!!!!

(odgovor članu rajna1980)
Neposredna veza do poruke: 8120
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 11:19:27   
nikitan
eto neko place od srece a neko od tuge,mrvice cestitam ti,moja beta manja od 2,nema trudnoce,sretno ostalima

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8121
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 11:31:09   
M1984
Nikitan jako mi je žao zbog tebe ali opet draga kako sam razumjela ti imaš svoje dvije princeze i uživaj sa njima.
Mrvicado želim ti sve najbolje i školsku trudnoću.
Ja danas idem na prvi UZ mada imam smeđkasti iscjedak već 3 dana, pijem duplu dozu microginona i ništa. Curi pa eto user posted image

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 8122
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 11:32:55   
An Nur
[bmrvica]user posted image user posted image
Od srca cestitam.

nikitan
Jako mi je zao... Sta da ti kazem?
Odplaci svoje i kreni dalje kud znas.
Ja uradih one analize i sad se sledih od straha da mi nema lijeka...
Tako malo i na internetu o tome pise...
Sta cu?!
Sutim svoju tugu i reagujem kao robot...
Neznam ni kome da se obratim.
Toliki novci baceni, a bebe nigdje. Ne mogu da odustanem, a ne mogu ni da se pokrenem, strah me novog neuspjeha.
Nedaj se!

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 8123
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 11:39:44   
mrvicado
Nikitan bas mi je zao mislila sam da ce biti greska sto se tice testa,Nikitan moja ti je prica bas duga prije 12.god.sam operisala obadva jajnika ciste,priraslice i tad mi utvrdjeno da su mi jajovodi zacepljeni,lijecila se kod dr.Vasiljevica 5 god.jer me i operisao nikad nije dao da radim hsg a on preporucio,onda sam odustala,isla u Tuzlu kod doktorice neznam sad tacno ime divna zena uradila sve nalaze i nema sanse prirodnoj trudnoci,prije dvije godine bila na jednoj oplodnji nije uspjela imala dosta mioma na materici,prosle godine prije histeroskopije odem kod Balica na pregled ona mi jos usput preporuci da izvadim i jajovode posto nisu u funkciji,nisam sreca to uradila otisla posle na histeroskopiju da ostranim miome,kad kasni ciklus ja ostala trudna prirodno al nije trudnoca mogla izdrzat stres od operacije,evo sad druga oplodnja ostala trudna,znam samo da se dok.nesmje vjerovat bas 100 posto,treba covijek vjerovat dosta i sebi a najvise Bogu

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 8124
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 11:48:09   
harmonika
Niki dušo moja nemoj da plačeš,ti imaš dva razloga za osmijeh,uživaj sa njima!
M1984 pa gdje si ti nama? kada si ti u postupku? meni se recimo svijetlo braon pojavi poslije odnosa,traje kratko. ja nisam zvala da pitam treba li da pojačam dozu mikroginona,valjda neću imati problema zbog toga. sada sam se uplašila. u prošlom postupku mi se to nije dešavalo.
mrvicado draga moja pa ti si prošla sodomu i gomoru,ali zato sada imaš nagradu. mazi je i pazi i uživaj maksimalno!
an nur nemoj da si u bedaku. za sve postoji lijek. neko mora da te uputi kod dr koji je specijalista za tu oblast. samo naprijed nema odustajanja. sada znaš gdje šteka!
eto krenulo je pozitivno na forumu. nadam se da će se sada ovaj niz produžiti i trajati barem koliko onaj crni niz. cure moje eto maja za koji da,i ja počinjem sa stimulacijom. kada čujem ove divne vijesti tačno mi je lakše!
sve vas ljubim

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 8125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  323 324 [325] 326 327   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  323 324 [325] 326 327   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *