|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  324 325 [326] 327 328   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 12:10:40   
M1984
Harmonika, pojavilo mi se prošli četvrtak i ja ih nazovem kazu mi da povećam dozu, tako pila četvrtak i petak i nestalo. za vikend nije bilo ništa.
Od ponedjeljka mi ponovo krenulo, ali juče i danas ide malo više. vidjet ću šta će mi danas reć dr.Brankica na UZ. Inače sam imala zadnji ciklus 15.03. i od 22.03 pijem konstantno microgynon do 30.04. jer sam u postupku u maju. Možda je to reakcija jer bi po pravilu (da nisam na migro) imala ciklus 15.04.,vidjet ću šta će biti.
Nadam se da neće uticat na postupak

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8126
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 13:34:34   
nikitan
ma znam ja sve razumijem,imam blizanke i hvala bogu za to,ali zelja za jos jednim djetetom je neopisiva ,borim se sa tim vec zadnjih 7 godina,i jako mi je zao,napatih se do boga prosla svasta a na kraju trud uzalud,ma zao mi muza ,trosimo se i patimo i nista na kraju,nemogu vjerovati zasto neuspjeva,ok imam 41 god,mozda je to,ali nemogu odustati sve dok imam cilkus,dok jos uvjek moji jajnici rade dobro,ja bih poslusala misljenje i drugog doktora,mozda odem i u bg,tamo su mi pomogli sa blizankama,kod njih je to malo strucnije,vise se potrude,bar je tako bilo ranije,ovde kod sanje uvjek isto,ista terapija,nista nemjenjaju a vide da neuspjeva,sve sama moram misliti,istrazivati po netu,i trombofiliju sam sam otkrila,nista oni nisu predlagali,neznam mozda sam ja razocarana pa zato i nijh krivim ali ,mozda mi u bg. doktor kaze da nevrijedi vise pokusavati,ali bar cu znati da sam sve probala,da sam sve pokusala.necu da mi poslije bude zao sto nisam jos nesto pokusala,nisam vise pametna sta da radim,ako mi vjerujete,

(odgovor članu M1984)
Neposredna veza do poruke: 8127
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 13:49:34   
jabuka21
Mrvicado user posted image user posted image bravo cestitam draga. Urednu i skolsku trudnocu ti zelim. Nikitan sta da ti kazem prosla sam to i ja i mnoge od nas. Sutra ce vec biti bolje jake smo mi. Taj period mi se cini kao da ne znam kud dalje i ne vidim nista dalje sem zida bola ispred sebe. Ali vec za koji dan neka snaga dodje i dignemo se iz svega toga trazeci dalje sta da cinimo. Imas svoje blizanke koje su kraj tebe ljubi ih i za mene jednom. An nur mila bice lijeka ja nego sta. Samo treba naci pravog strucnjaka. Ti si zena borac kao i sve koje se borimo sa neplodnoscu i uspjet ces. M1984 sretno u postupku, harmonika moja takodjer sretno. Rajna1980 brz oporavak zelim. Anandi duso sretno s nalazima i da sto prije ili se desi cudo ili da ides u postupak. Bar da znas da pokusavas nesto.

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 8128
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 14:37:38   
kolač
Mrvicado čestitam od srca.Neka sve ide kako treba,javljaj se,nemoj da nas zaboraviš!Uživaj!Niki žao mi je,nemoj tugovati,dala si sve od sebe.Čuvaj se,prvo svoje zdravlje.Potrebna si svojoj djeci i ti imaš hvala bogu za koga da živiš i znaš kako je biti majka.Tebi svaka čast što se boriš za još bebica.Veliki pozdrav!

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8129
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 18:01:20   
harmonika
M1980 javi kako si prošla danas,ja sam sutra na repertoaru. Žene pomagajte ako ista znate o ovome: danas dobih nalaze stecenih trombofilija. na tri sam pozitivna,plus oni moji heterozigoti na MTHFR I PAI pa to je ravno katastrofi. interesuje me da li heparin pokriva i ova 3 pozitivna faktora (faktori koagulacije 2 ,5 i 7su u pitanju) Sreća pa otkrih ovo inače nikada ne bih uspjela. ovako kada znam šta me zeza a ima lijeka pokušavaću dok god mogu. inače na imunološke pretrage sam negativna,barem nešto dobro.

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 8130
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 18:43:03   
mexin
Nikitan duso mnogo mi je zao sto nije uspjelo. ljubim te puno i saljem ti mnogo zagrljaja.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8131
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 18:46:07   
mikica81
Nikitan zao mi je draga moja. Vrlo dobro znam kako se osjecas i sama sa prosla isto. Idemo dalje. Uzivaj sa svojim djevojcicama.
Mrvicado tebi cestitam. Drago mi je zbog tebe. :-*

_____________________________

2012/2013 - 4 inseminacije-rezultat=0
2014 - ivf vraćene 2 blastociste, beta54,8; 186; 547; na kraju nista :-( otislo
2015 - Fet, vraćena 3 embriona, ....beta 0, idemo dalje...

(odgovor članu nikitan)
Neposredna veza do poruke: 8132
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 18:46:31   
mexin
MRVICE ima li novine he he. salim se. Danas mi nije bilo struje citav dan evo sad dosla i iomala sam sta i vidjeti. Duso moja nek ti je sa srecom tebi i tojoj majoj mrvici. brzo rastite i velie narastite. Ljubim vas

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8133
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
23.4.2015 19:22:50   
mrvicado
Hvala svima od srca,cekam ovakav dan da i ja vama cestitam da se sto manje napatite,sada iz jedne borbe idem u drugu da sacuvamuser posted image da bude sto bi rekle skolskauser posted image user posted image

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8134
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2015 8:05:36   
Lilly33
Pozdrav svim dragim forumasicama..Samo da se kratko ukljucim vezano za informaciju o visini cijene postupka kod Dr Balića...Ja sam u januaru radila IVF i lijekovi za dugi protokol su me kostali 1560 km + postupak 4000 km (uključujući nalaz BHcg i jos jedan pregled)..Sve lijekove sam uzimala kod njih..Pozrdavljam vas sve i zelim puno,puno srece..user posted image

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 8135
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2015 9:40:38   
pcelica84
Molim Vas za informaciju. Da li ima igdje u BL kupiti lijek Orgalutran?

(odgovor članu Lilly33)
Neposredna veza do poruke: 8136
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
24.4.2015 14:04:50   
ringer
Mrvicado user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 8137
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.4.2015 11:52:42   
fashionlover
Mrvicado, cestitam. user posted image user posted image user posted image

Ostalim zenicama zelim da sto prije ugledaju user posted image . Ja vas stalno citam, ali se ne javljam jer nemam sta da pisem.
Evo ostavljam vam jednu pricu koja me zaista odusevila http://www.telegraf.rs/vesti/1540760-srpska-beba-iz-epruvete-dobila-sina-cudesna-prica-iz-vranja .

user posted image user posted image

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 8138
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.4.2015 14:53:03   
dobro
Harmonika,kako je bilo u petak?

(odgovor članu fashionlover)
Neposredna veza do poruke: 8139
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.4.2015 18:00:57   
harmonika
Hej cure! bila sam u petak,sve ok,imam 12-13 folikula,malo tanji endometrijum ali nikada nisam imala problem sa tim pa vjerujem da će biti ok. Pozzzz

(odgovor članu dobro)
Neposredna veza do poruke: 8140
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.4.2015 18:10:48   
dobro
Ja sam se totalno isfurala,samo sest folikula,ne znam kako je moguce da ih jd tako malo,a ranije sam kad bih otisla na ultrazvuk imala masu folikula-ne znam sta da ocekujem-bas me strah..od 6.maja krecem sa dva menopura i jedan gonala f ? Jel to jaka terapija?

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8141
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.4.2015 18:51:30   
harmonika
Dobro,nemoj da brineš. menopur bi primala svakako a gonal su ti dali da pojačaju rast folikula. Bitno je da rastu ravnomijerno i 6 je tada dobar broj. Nerviranjem ništa nećeš postići!

(odgovor članu dobro)
Neposredna veza do poruke: 8142
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
26.4.2015 19:12:12   
mrvicado
Dobro kako ti je rekla Harmonika sasvim ok je broj folikula,a sto se tice terapije ja sam sad na njoj bila,bitno je da su folikuli rastu jednako da nisu razliciti,nemogu reci da rast bas nema veza otprilike ispod 18mm.nece te slati na oplodnju,kod mene prijateljica uvijek ima ogroman broj i svi su preko 25mm.ali nikako joj nije uspjela,ako je sudjeno najlosi ce uhvatiti.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8143
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.4.2015 12:40:00   
mexin
cure bila sam na uz
jedna bebaca

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 8144
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.4.2015 14:47:16   
kolač
user posted image user posted image Sretno!Čuvaj se i uživaj sa svojom mrvicom!user posted image

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8145
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.4.2015 14:49:07   
kolač
user posted image user posted image Sretno!Čuvaj se i uživaj sa svojom mrvicom!user posted image

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8146
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.4.2015 16:09:20   
mrvicado
Mexin seko superiska to je izgleda bila napredna beba,sad se cuvajte i mazite,ja u ponedeljak na ultrazvuk.

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 8147
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.4.2015 16:19:55   
jabuka21
Mexin user posted image

(odgovor članu mrvicado)
Neposredna veza do poruke: 8148
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.4.2015 17:53:06   
mikica81
user posted image user posted image
uzivaj draga moja. Zelim ti bezbriznu trudnocu. Ljubim

_____________________________

2012/2013 - 4 inseminacije-rezultat=0
2014 - ivf vraćene 2 blastociste, beta54,8; 186; 547; na kraju nista :-( otislo
2015 - Fet, vraćena 3 embriona, ....beta 0, idemo dalje...

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8149
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.4.2015 18:28:33   
mexin
Hvala cure moje. Zelim vam svima ovakvu srecu koju sam ja docekala. Kod mene bas skoska trudnoca osjecam se odlicno i stomak poceo da se primjeuje. bebaca 9,9 mm .
Mrvice sad ce ponedjeljak, osjecaj je predivan, ja nisam mogla da vjerujem da sam trudna do danas dok nisam ocima vidjela moje malo zlato. user posted image

(odgovor članu mikica81)
Neposredna veza do poruke: 8150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  324 325 [326] 327 328   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  324 325 [326] 327 328   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *