|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  326 327 [328] 329 330   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.5.2015 5:28:43   
Vanja88
Ja kao padobranac.....
Kao prvo citam vas cesto i cestitam mexin na trudnoci....harmonika tebe sad pratim user posted image i drzim palceve! Svi mi imamo neka iskustva sa medico s i Dr sanjom ili brankicom...
samo sam usla da kazem An Nur da ja imam strasno visoka antitijela stitnjace,tesko i dugo je trebalo da ostanem trudna i pred trudnocu antitijela nisunbila manja od 1500 a cijelu trudnocu negativna !!! kako ja pojma nemam.....cim sam rodila, opet skocila i sad su veca....elem, sojino mlijeko i bilo sta sto sadrzi soju izbjegavaj sto vise mozes, ona su veliki neprijatelj stitnoj zlijezdi a antitijelima pogotovo!!!!

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu gresnica)
Neposredna veza do poruke: 8176
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.5.2015 8:48:36   
harmonika
VANJA samo ti uleti i daj nam podršku,nama je najpotrebnija podrška žena koje su prošle našu muku i sada imaju svoje bebice.
grešnice... znam da te brine što imaš malo folikula. ko kaže da ga to ne bi brinulo lagao bi. i sama strepim od prvog UZ iako nisam imala problema sa brojem folikula. ali nikada se ne zna. šta nam vrijedi briga? hoće li nam donijeti nešto dobro? NEĆE!!! Zato razmišljaj u pravcu-neka ih i dvije samo da budu kvalitetne. sto puta smo ponovili da je dovoljna i jedna jć pa da uspije a neko ih dobije 15 pa ništa. srećno mila!!!

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 8177
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.5.2015 11:29:23   
jabuka21
Evo i mene, ocekujemuser posted image 3.5 sam ispila zadnju tabletu logesta i sad cekam, pa onda drugi dan menzesa pocinjem sa estrofermom, ne znam dal se on uzima bez recepta, ne znam ni kako ce organizam reagovati na te tablete, jer imam osjecaj da sam od svega ovoga kao neka "cudna vrsta"user posted image user posted image ne znam dal bih se smijala il plakala. user posted image Uglavnom idemo dalje pa vidjet cemo kako ce biti, zna li neko kakve su sanse sa FET blastice? Zelim nam puno srece svima

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8178
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.5.2015 16:43:30   
harmonika
user posted image Ćao djevojke! kod mene bockanje uveliko traje. sutra prvi UZ,6.dan ciklusa.
kako ste mi? kako naše trudnice?

(odgovor članu jabuka21)
Neposredna veza do poruke: 8179
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.5.2015 18:15:13   
dobro
Harmonika,jel se bockas sama? Ja sam od juce krenula sa stimulacijom,nemam nikakvih nezeljenih dejstava,molim boga za lijepe folikule.. ;)

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8180
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
7.5.2015 21:25:32   
harmonika
Ne dajem sama,idem u svoj tim u DZ. nešto mi se ne da da sama bućkam menopure.ali kada krenem sa clexanom sama ću. srećno ti sa bockanjem. neka ti bude uspješno!

(odgovor članu dobro)
Neposredna veza do poruke: 8181
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.5.2015 16:36:22   
Vanja88
Harmonika,kako prodje UZ?

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8182
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.5.2015 20:20:58   
harmonika
VANJA,navijačice moja vjerna,hvala ti što me podržavaš. Ne znam ni sama kako sam prošla. Imam 12 folikula,po 6 na svakom jajniku,ali su poprilično mali pa mi je terapija produžena do daljnjeg (3 MENOPURA NA DAN) dr.kaže da je zadovoljna brojem i time što su približnih veličina ali da bi za ovaj period i uz ovako žestoku terapiju trebali biti veći. moji su 6.dan ciklusa između 5,5 i 8 mm . i u prošlom postupku sam imala sličan problem,sporo mi rasli folikuli ali su mi prošli put bili i nesrazmjerni. imam ciklus na 32 dana,tako da je kod mene sve malo kasnije. ne mogu reći da sam nezadovoljna. bitno mi je da budu kvalitetni a brojčano kako god. cure,šta vi mislite?

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 8183
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
8.5.2015 22:09:23   
dobro
Harmonika;mislim da nemas razloga za brigu ako su ti ciklusi na 32 dana,jos ako su svi folikuli srazmjerni to je super..navijam za tebe;bas si mi nesto prirasla za <3 .. imas li ikakvih nus pojava? ja sam se sinoc isplakala,emocije su mi pojacane a donji dio stomaka ko goblen..

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8184
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.5.2015 5:14:11   
Vanja88
Bice to sve ok Harmonika.... ako je dr zadovoljna i ciklus ti je redovan to je super...32dana je sasvim normalan ciklus..
Ti si sada nasla uzrok i Bogu hvala da jesi sad opustenoo u postupak...nisam upratila da li imas hematologa ?


_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu dobro)
Neposredna veza do poruke: 8185
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.5.2015 8:04:11   
harmonika
Dobro znači bockaš se u stomak? ja u ruku,jedan dan u jednu drugi u drugu. na jednoj mi se pojavila modrica. prošli put mi je i kvrga iskočila i boljela je kao vrag. nije ni čudo,u jednom trenutku sam primala 3 boce tj.3 uboda. uhvatilo je i mene jedan dan ludilo. plakala sam kao kiša 15 minuta...muž tješi,mazi,pazi...poslije kao nova.valjda su to emocije od konjskih doza hormona. ko će ga znati.
Vanja imam hematologa. imam ja mutacije i na PAI I MTHFR a bome imam i na 3 stečena faktora pozitivne rezultate tako da mi je hematolog iclexan imperativ.
pozdrav za sve

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 8186
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.5.2015 10:38:49   
mexin
Cure moje evo i mene. dobro sam fala bogu samo malo troma a i cekam uz u ponedjeljak je da vidimo kako mrica napreuje.
Harmoniko moja nemoj da mi se puno sikiras znas koliko ja navijam za tebe i koliko si mi draga postala. u mojim mukama cekanja ti si mi bila svijetlo i ohrabrenje veliko. Iskreno da ti kaze ni moji folikuli 6 dan ciklusa nisu bili nista posebno veci izmedju 7 i 9 mm jos su meni odmah usporili sa menopurom. bit ce to dobro ako Bog da. Pozdrav svima na forumu.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8187
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.5.2015 10:48:44   
anandi
Cao cure
Harmonika sretno s bockanjem, pokusaj ostati smirena
Zene drage divim vam se kad mozete same sebe bockat, ja kad dodem do te faze ne znam kako cu.

mexin vidjet ces da ti mrvica uveliko rasteuser posted image

Ja sam se narucila u ponedeljak da radim iri i ogtt i imam brigu oko bockanja. Kontam cak da uzmem u apoteci onu iglu da je stave pa da me ne bodu svakih pola satauser posted image

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8188
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.5.2015 11:05:40   
nina 79
Halo cure kako ste mi?Harmonika koliko si ti cekala nalaze na trombofiliju kad budu gotovi?

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8189
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.5.2015 12:30:56   
harmonika
MEXIN hvala i tebi na podršci.Reci mi,molim te,koliko si ti folikulometrija imala? i koliko si folikula a koliko jć na kraju imala? srećno u ponedjeljak!
anandi nisam ja hrabra,ne bockam se sama,idem u DZ. do sada nisam htjela ni da gledam kad mi daju injekciju a sada pratim jer kada krenem sa clexanom moraću sama davati.
nina-onaj dio trombofilija što sam radila u konzilijumu sam čekala nekih 14 dana a stečene koje sam radila na paprikovcu čekala sam i više od mjesec dana. sada pijem aspirin i folnu do et a onda ću se bockati clexanom.

(odgovor članu nina 79)
Neposredna veza do poruke: 8190
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.5.2015 12:46:11   
harmonika
dobro poslala sam ti pp

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8191
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.5.2015 14:17:44   
mexin
Ljepojko moja Harmoniko ja sam imala 4 folikulometrije 6,8,9,i 10 dan ciklusa. deseti dan najveca bila 18,5 mm i bilo ih je ukupno 16 folikula.
Trinaesti dan je bila aspiracija i bilo 12 celija. et duso moja ljubim te.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8192
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.5.2015 18:08:07   
Vanja88
Smijel li da pitam sta su to stecene trombofilije ? Koja je razlika izmedju urodjenih

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8193
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
9.5.2015 19:54:21   
harmonika
Vanja,stečene možeš dobiti u toku života kad god a sa urođenim se rodiš. mene je dr pitala da li mi je neko u familiji imao spontane pobačaje. poslije sam pitala mamu i ona mi je rekla da je baka imala 8 pobačaja.

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 8194
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.5.2015 5:06:00   
Vanja88
Harmonika...
a kako da odjednom dobijes nije mi jasno...rodis se zdrava i eto...nakon 20godina eto trombofilije?!
Ja sam imala 3 pobacaja i nemam objasnjenje zasto i kako jednostavno "desi se"

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8195
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.5.2015 13:13:52   
An Nur
Ćao, djevojke!!!
Uđoh voajerski, pa samo da vas pozdravim i poželim vam punooo puno sreće.
Maj je lijep mjesec za pozitivnu betu i najljepše proljeće u životu.
Ljubim vas sve što ste mi tako hrabre i pune vjere u .... ko zna šta.
Mi ovdje molimo i Bogove i doktore i vlastita tijela da nam se smiluju.... Nadam se da ubrzo hoće.

Kod mene ništa za sad novog.
Malo pauziram.
Blokirala mi crijeva totalno.
Nuždu vršim samo pomoću laksativa,gumene rukavice i vlastitih prstiju, bez obzira kakvu hranu da jedem.
Da li mi je to posljedica vrlo jake terapije u martu, ne znam.
Sad sam samo na kefiru, lanenom brašnu i jabukama tri dana.
Ako se stanje ne popravi ići ću doktoru.
Hbg, uvjek nešto zeza!

Iščitavajući po internetu, zaklučila sam da su mi prije 2,5 god štitnu izvadili zbog hashimota ali njega mi nisu izliječili pa sad se bojim da mi nije napao na crijeva.
Mati mi je umrla zbog raka na debelom crijevu.
Ipak, hrabrim se da će sve da bude ok.
Slijedeće sedmice ću ako uspijem kod našeg lokalnog interniste.
Bila sam već nekad kod njega, mislim da bi mi mogao reći koju pametnu o svemu ovome.

Vas puno ljubim i user posted image user posted image user posted image user posted image Navijaaaaaaaaam da uspije.

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 8196
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.5.2015 13:49:00   
harmonika
Pa ne znam Vanja šta bih ti rekla. biće da je to tako sa stečenim. nisam istraživala,više mi je dosta crnjaka na internetu. bitno je da ima lijeka i da se može držati pod kontrolom. jesi li ti radila trombofilije? i onaj ko ih ima (zavisi koja e mutacija u pitanju) može iznijeti trudnoću ali je to rijedak slučaj. moja je snaha prvu trudnoću imala normalnu,porodila se u roku 20 minuta a onda spontani,pa pobačaj u 5.mjesecu i tada joj nađu mutaciju na PAI dr joj rekao da je puka slučajnost i sreća sto je prvu trudnoću iznijela do kraja ali i to se desi a ondamože da se zareda 5-6 spontanih.
An Nur mislim da na rad crijeva utiče psihološki faktor,odnosno stres. kad sam imala vanmateričnu imala sam taj problem,ništa nije pomagalo ni najjači čepići. a o probiotskom jogurtu,kefiru,jabukama,kuvanim kruškama da ne govorim. tek kad sam se malo sabrala i prestala da plačem crijeva su proradila. stres je užas za sve organe. ja se toga baš plašim,da mi se ne desi kad odradim ET.
Cure,puno vas pozdravljam. idem sada da se bocnem ne bi li mi se ovi moji jadnici malo povećali do sutra. pretrgli su se,baš hoće da me srede ali ne dam se ja. bitaniji je kvalitet nego kvantitet!

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 8197
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
10.5.2015 18:38:28   
Vanja88
An nur da li si procitala moj post o izbjegavanju soje ?? I ja imam hashimoto ali nazalost nije izljeciv radi antitijela cak i kad je izvAdis antitijela su prisutna....jansam uzimala brazilske orase,vitamin e i zinc i malkice opadnu...sad su tek u haosu Boga pitaj koliko,nakon poroda otisla sam u hiper ni doktor ne moze objasniti zasto...jesi ti iz bl? ako jesi ko ti je endokrinolog?
Harmonika....Ko zna,mozda i jeste tek tako s cim su nas sve u ratu trovali dobro je samo da imamo neke "mutacije" da nije gore,a moze uvjek biti gore! Nisam radila nikakve pretrage u uvjek sam mislila da je problem stitna i taman kad smo se pripremali za detaljne preglede za vto ja ostanem trudna.
Polako s bockanjem,,,user posted image

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8198
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.5.2015 8:50:32   
mexin
cure o da se javnem. Sad dosla od cika doktora. Sve je uredu, srculence kuca i narasli smo 19 mm.
Harmonika kad je sljedeci UZ.

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 8199
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.5.2015 14:42:32   
harmonika
user posted image MEXIN samo cu da te pozdravim ovom slicicom.
evo dođoh sa folikulometrije. stanje je poprilično dobro. 9 folikula između 9 i 11 mm i nekoliko manjih. dobila sam jos danas i sutra po 3 menopura i sutra uz menopur i cetrotide. endometrijum 7,1 mm. dr kaže da je zadovoljna. jeste da su sporijeg rasta ali ih ima i srazmjerni su,tako da sam se sada baš opustila. u srijedu ponovo na uz.

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  326 327 [328] 329 330   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  326 327 [328] 329 330   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *