|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  327 328 [329] 330 331   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.5.2015 15:29:59   
anandi
Evo i mene s rezultatima iri i ogtt

OGTT
nataste 5,7 ref vrijednost 3,9-6,1 (mmol/L)
30min 9,4
60min 11,0
90min 4,8
120min 3,9

IRI
nataste 10,1 (uIU/mL)
30min 123,0
60min 87,0
90min 56,1
120min 29,1 (ref.vrijednosti od 6,3-10,3)
Komentar dr gdje sam vadila je bio da se obavezno javim dr i da mi ukljuci terapiju, i da ako za 2-3 mjeseca ne dovedem u normalu lijekovima da ce mi se ukljuciti inzulin. Vjerujte sve mi se okrenulo pred ocimauser posted image
Bila sam se bas shebala ali opet kontam hvala Bogu da sam naisla na nalaz koji odudara od normale i sad znam sta da rjesavam.... mislim da bi mi bilo gore da je uredan i da opet tapkam u mjestu.
Nisam nista javljala joss dr cekam da user posted image dode danas-sutra pa da odradim jos i hormone i da onda odem sa svim i da vidimo sta cemo.
Sad ako koja zna o ovome nesto neka napise, a odoh dalje cackat po netu.

mexin user posted image
user posted image user posted image za srculence

harmonika bas lijepo sto folikuli napreduju,aBd da nam uskoro i user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8201
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.5.2015 16:52:03   
An Nur
Pozdrav djevojke!
vanja88
Skoro tri godine nisam pojela ništa u čemu bi moglo biti soje... Baš radi štitne...
Neznam šta da radim sa ovim ako je neizlječivo. Kako čitam, samo dođe, samo ode.
Neki na vrat stavljaju obloge od ricinusovog ulja, navodno pomaže.
Jesam li dobro shvatila ili si ti prirodno ostala trudna?
Nisam iz BL ali sam pacijent kod dr.Mikača u zavodu za štitnu.
Neznam zašto mi nikada nije spomenuo antitijela i Hashimoto koji ostaje i poslije vađenja žlijezde.
Naravno, upoznat je sa mojim odlascima na VTO postupke.
Gdje nađeš brazilske orahe?
Negdje čitam i da selen pomaže...
Ja više nemam volje za ništa.Baš sam krahnula od šoka.


_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8202
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.5.2015 16:56:39   
An Nur
anandi
I meni je tako laknulo kad su mi našli trombofilije da nisu uredne.
Poslije toga postupak uz clexan i opet mi nije uspio.
Na svoju ruku otkrih da su mi i antitijela štitnjače duplo uvećana.
Prvo provjeri sve što se provjeriti da.
Pretrage su jeftinije od postupka, a vidiš da niko ne benda baš previše da se otkrije šta nam je pa moramo na vto.
Puno sreće ti želim!

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 8203
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.5.2015 19:02:30   
Vanja88

IZVORNA PORUKA: An Nur

Pozdrav djevojke!
vanja88
Skoro tri godine nisam pojela ništa u čemu bi moglo biti soje... Baš radi štitne...
Neznam šta da radim sa ovim ako je neizlječivo. Kako čitam, samo dođe, samo ode.
Neki na vrat stavljaju obloge od ricinusovog ulja, navodno pomaže.
Jesam li dobro shvatila ili si ti prirodno ostala trudna?
Nisam iz BL ali sam pacijent kod dr.Mikača u zavodu za štitnu.
Neznam zašto mi nikada nije spomenuo antitijela i Hashimoto koji ostaje i poslije vađenja žlijezde.
Naravno, upoznat je sa mojim odlascima na VTO postupke.
Gdje nađeš brazilske orahe?
Negdje čitam i da selen pomaže...
Ja više nemam volje za ništa.Baš sam krahnula od šoka.



Cao!
Prirodno jesam ostala trudna,nakon dugeee 4godine i 3 pobacaja... kod mm je sve uredno,ja sam tu kocila...stalno sam pila razlicite terapije. Ja sam kod mikaca radila punkciju stitne zlijezde jer tako su mi i ustanovili da je hasimoto ...Bila sam pacijent Biukovica,mladjeg al nije mi nesto pomogao,pila sam bromokriptin za prolaktin,radila MRI ustanovilo se da imam 4mm tumor na hipofizi... Svasta nesto.
Na kraju sam promjenila doktora: otisla sam kod doktorice Milene Brkic,ona sad radi privatno i meni je mnogo pomogla! Imala sam osjecaj da se Biukovic bukvalno uci na meni...
ananadi - sta reci za nalaz, barem sad ne tapkas u mjestu znas sta ti je raditi,vjerovatno ce ti uvesti Siofor i letrox za stitnu,i Boze zdravlja bice trudnoca! Sigurna sam user posted image
Harmonika - bravo za folikule! KAd je tebi postupak

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 8204
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.5.2015 19:14:46   
anandi
Draga AnNur zivio google, da nema njega po nasim dr bi i dalje isle u krug. Definitivno necu srljat u postupak kao sto sam isla na iui, sad cu definitivno sve ponovit. Nije mi se dalo godinama odraditi iri i ogtt, valjda se tako htjelo. Bitno je da sam odradila i nasla sta koci

Vanja citala sam bas o tim tabletama i svim zenama njih prepisuju kao i regulisanje ishrane. Drago mi je sto sam se pomjerila s mjesta.

Maloprije mi se bas javlja stara trudilica iz cekaonice, naime ona se borila s neplodnoscu 10 godina, pila raznorazne cajeve,isla na iui,vto sve ok al trudnoce ni na vidiku. Da bi odradila iri i ogtt a kaze skoro pa identican je mom nalazu i prepisali joj Siofor, izbacila slatko i bijeli hljeb i ostala prirodno trudna ubrzo. Jest da ima rizicnu trudnocu,mora lezat ugradili joj serklaze al hvala Bogu sutra ide da ih izvadi i eto njene curice za koji dan a mozda cak i sutra. Da joj porod prode sto bezbolnije user posted image Bas me je smirila

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 8205
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.5.2015 19:55:32   
An Nur
vanja88
Ja isto nemam ginekoloških problema,po tome, smetnje za trudnoću nema. Sve prohodno, čisto i uredno.
Ni hormoni mi nikada nijedan nisu bili van normale.Uredni i prije vađenja štitne i sada.
Nedavno sam radila i spolne hormone i opet su mi uredni bili svi osim testosterona koji je malo snižen.
Moj ginekolog mi reče da je problem ako je povišen.
Sklonost trombofiliji imam, a sada sam slučajno otkrila i ta antitijela štitnjače.
Čitam da mogu varirati.
Povisuju se i spuštaju "sami od sebe".
Čudno mi je uvjek bilo to što iako više nemam štitnjaču kad doživim neku nervozu i stres, osjećam u vratu ono isto staro gušenje kao da je štitnjača još uvjek tu i glas mi tada postane nekako piskav, čudan...
Doktori očito za ta antitijela lijeka nemaju, a bojim se i narodnu medicinu da isprobavam jer to ipak nije zatvor ili upala grla pa da hemijam onako bezveze.


_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8206
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.5.2015 20:08:01   
An Nur
anandi
Naravno, šta bi mi bez gooogla?!user posted image
Da mogu vratiti vrijeme, nikada nebi pristala na vto!
Nije ispitano kakve posljedice na tijelo može da ostavi.Prerano je da bi bilo ispitano.To je tek nova moda u medicini.
Moj ti je savjet da ako već nisi, proguglaš i odradiš što više pretraga i nalaza prije nego što uđeš u postupak ikakav.
Čitaš li vanju88, prirodno je ostala trudna, a baš se spremala da pođe u vto.
Nedavno je još jedna ženica pred sam početak terapija otkrila da je trudna, prirodno.
Nažalost nije ostalo ali možda će ostati drugi put.
Šta god radila, vto nek ti bude najzadnja opcija.
Ako imaš redovne menstruacije i uredan taj "ženski trakt", problemi mogu biti negdje drugdje, traži ih.
Kome treba exstra plodnost i 15 js za trudnoću!?!
Dovoljno je 1 da se beba rodi.
Meni su u pripremama za vto pronašli mutacije na genima za trombofilije.
Kad je postupak bio neuspješan, tek onda sam otkrila da mi ni antitijela nisu uredna.
Sad po tvojim nalazima za inzulnemije vidim da mi ni to nisu uradili kako treba.
Meni su krv vadili samo 2 puta, na 0 i na 120 min. Hbg!!!!
Niko neće čestito!

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 8207
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.5.2015 20:26:50   
harmonika
Vanja,moj je postupak u završnoj fazi. očekujem aspiraciju oko nedjelje a onda kako bude. u srijedu idem i kod hematologa OPET,čula sam se telefoski sa dr,rekla mi je da bi možda bilo pameto da počem sa clexaom i a dan aspiracije,da se tijelo pripremi za et.

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 8208
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.5.2015 20:33:24   
anandi
AnNur da citala sam sta je Vanja pisala, Ja ne znam vise sta od nalaza da odradim. Eto ako ti nije mrsko udi u ovu temu Ginekolozi tu sam danas zeni ispisala koje sve pretrage sam odradila i vise ne znam sta bi jos mogla user posted image
Po svim nalazima, po mom urednom ciklusu sve je ok osim ovog ogtt i iri, i jos je tsh 3,95 a dr mi kaze da treba da se smanji NA 1-2
Jednom sam isla u DZ i odradili mi ogtt kao i tebi nataste pa poslije dva sata a iri i ne znaju sta je. Naredno mi je u planu hormoni pa vidjet cu sta ce mi dr reci sta dalje, al sigurno necu srljat u postupak

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 8209
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.5.2015 20:38:02   
Zara2009
An Nur,

vezano za antitijela stitna - vec sam pisala o tome ovdje ranije kad si spomenula svoju operaciju stitne, o svojim antitijelima i hashimotu. Potrazi na internetu paleo ili lchf vrstu prehrane, definitivno djeluje na antitijela stitne. Meni su se u zadnjih 5-6 mjeseci spustila na pola i nedavno sam radila ultrazvuk stitne, dr mi rekla da uopste vise ne vidi promjene na stitnoj i cak mi smanjila dozu lijeka. Hashimoto definitivno pocinje od crijeva i na taj nacin se dosta moze uticati. Osim toga, citala sam dosta pozitivnih iskustava zena koje su promjenom prehrane prirodno ostajale trudne. Nazalost, sve je to povezano, imunitet, metabolizam, a nasi dr lijece jedan po jedan problem... Ne znam da li je protiv pravila foruma, ali ako si na facebooku potrazi grupu Stitna-prirodno lijecenje i alternativa, ja sam tako saznala stosta... Pomaze selen, cink, brazilske orascice imas u supermarketu, dovoljno je 4-5 dnevno...
Inace, za dr Biukovica (i starijeg i mladjeg pogotovo), nemam nista pohvalno za reci, Mikac takodje, oni posmatraju stitnu posve izdvojeno, a sve endokrine zlijezde su cjelina...

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 8210
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
11.5.2015 23:28:43   
An Nur
harmonika
Hitno mi je pa samo tebi pišem, a onda odoh na spavanje...
Draga i meni je sada moja dr. ginekolog rekla da sam možda prekasno počela sa clexanom na dan et i da ona misli, obzirom na mutacije da sam trebala početi na dan aspiracije da pripremim organizam za inplantaciju...
Žena radi i živi u našem malom gradiću ali je primarijus pa eto ti još jedno mišljenje po pitanju trombofilija.
Naravno, znaš da navijam za tebe! Čuvaj se ...
anandi i zari se izvinjavam jer sam baš preumorna da sad čitam i pišem, krečila sam kuhinju danas da skrenem misli sa hashimota.


_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu Zara2009)
Neposredna veza do poruke: 8211
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.5.2015 0:47:48   
kocka
Pozdrav zenice, sasvim slucajno sam upala na temu da prelistam, pa sam dobila inspiraciju da sa vama da podijelim svoje iskustvo. MM i ja smo se godinama lijecili od neplodnosti, uglavnom isli u medico-s, radili sve i svasta, od raznih analiza svega i svacega do operacija, inseminacija itd. Nakon godina i godina i dijagnoza ovakvih i onakvih, dobismo rjesenje za vto. Taman negdje par mjeseci prije toga ja odem da uradim ogtt i insulinemije (bez da me neko od doktora uputio), na preporuku prijateljice koja je imala isti problem i ispostavi se da imam insulinsku rezistenciju. Odem kod endokrinologa koji mi prepise siofor i usput ja sama trazila neke recimo 'alternativne' metode (a kad smo vec kod toga, popismo i cajeva i raznih 'prirodnih' stvari, nista nije urodilo plodom), te naidjoh na lchf ishranu. Istovremeno sam promijenila ishranu i pila siofor i nakon 2,5 mjeseca ostah ja trudna. Tacno dr nije mogla da vjeruje, a jos je bila i kategoricna da mi to i nece bas pomoci pri zatrudnjivanju. Elem, tako se desilo, popih ja siofora dosta do kraja trudnoce i dobismo nasu prvu bebicu. Sve ok, nikakvih problema, trudnoca protekla odlicno. Nekih godinu dana nakon ja odlucila da probam opet i iz prve eto ga, s tim sto taj put nisam pila siofor, samo sam se zadrzala na ishrani. Prodje trudnoca uz malo peripetija uspjesno i bez medikamenata i dobismo i drugo mace. user posted image .
Iz ove perspektive vidim koliko smo godina, vremena, zivaca, zdravlja, pa i para protracili zbog, uslovno receno, prilicno lako rjesivog problema, a i to se na kraju desilo samo zahvaljujuci tome sto nisam odustajala i cackala po internetu (ma koliko ga neki pljuvali). Vise nikad nisam otisla u medico-s, mislim da se nisu dovoljno posvetili rjesavanju problema, a vidim da ni sad ne upucuju zene da urade insulin, sto bi trebalo da bude jedna od osnovnih analiza. Sad znam i da sam otisla na jednu ili dvije ili ko zna koliko vto da to nista opet ne bi uspjelo upravo zbog insulina, kao sto nista prethodno nije.

U svakom slucaju, iz jedne prilicno beznadezne situacije smo dosli do super rezultata, uz samo malo korigovanja prave stvari.

Mozda se neko pronadje u svemu i uspije na ovaj nacin, samo sam htjela da vam kazem da nisu sve ladje potonule i kad se cini da je tako. user posted image

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 8212
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.5.2015 0:58:47   
Zara2009
Uh, hvala ti sto podijelila svoju pricu.
Itekako pomaze i daje nadu kad se cini da konvencionalna medicina nema rjesenja.

(odgovor članu kocka)
Neposredna veza do poruke: 8213
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.5.2015 5:03:33   
Vanja88
Dobro Jutro drage zene,
Harmonika - tebi double fingers crossed:)Samo napred
Kocka - divna prica,da su ti djeca ziva i zdrava...
An Nur - Nazalost ne izljeciv je hasimoto,i bez stitne kao sto rekoh antitijela su prisutna,ona da,variraju....u mom slucaju u toku trudnoce negativna,prije i sada, trodupla... Ja sam pitala ako ima ista da uzimam cisto radi sebe, i fino mi endo rekao da svu tvoju krv uzmemo i filtriramo je i vratimo nazad,antitijela ce uvjek biti prisutna! user posted image
Anandi - da da, siofor mnogo pomaze, IRI je povezana u nekim slucajevima sa pcos...da li ti je ikada receno kakvi su ti jajnici...
Kod mene je vec noc,ja vas pozdravljam sretno svima na bockanju

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu Zara2009)
Neposredna veza do poruke: 8214
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.5.2015 12:02:41   
anandi
kocka hvala ti sto si podjelila svoje iskustvo s nama, itekako daje nadu...hvala ti od srca user posted image user posted image Ako ti nije problem bil napisala tu tvoju ishranu, mislim sta si ubacila novo u ishranu?

Vanja dok sam isla Ademu Balicu govorio mi je malo ko vuce na pcos al u konacnici je rekao da nisu, medutim sad kad sam otisla kod zene mu Delvete rekla je da oba jajnika lice na pcos i onda mi je na uz objasnjavala posto sam imala tih nekih sitnih folikula pa je izgledalo kao biserna ogrlica i da im je to prvi znak pcos

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 8215
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.5.2015 12:03:27   
anandi
auuuu izvinjavam se, ne znam sta mi bi pa sve boldira user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8216
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.5.2015 16:04:10   
harmonika
Vanja i AnNur hvala vam na podršci. sutra idem i na folikulometriju i kod hematologa. hematolog mi je spomenula to da bi mi možda uključila clexan već od aspiracije ali je rekla da ćemo se sutra dogovoriti. ja planiram da iako mi ne kaže da počnem sa clexanom da ja to uradim na svoju ruku. naškoditi sigurno ne može.
danas sam primila prvu cetrotide. svrbi me taj dio oko mjesta uboda. upozorili su me da će tako biti.
pozzz za sve

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8217
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.5.2015 17:02:10   
mexin
Drage moje iako se nerazumijem o ovom sto ste pisale zelim vam sam pruziti potporu samo naprijed borite se!
Znaci Harmoniko stigla si do centrotide to je super. mene su jako bolile ruke od te injekcije za razliku od menopura i svaki put taj dio mi natekne poslije injekcije. al nece se dugo bocati zato izdrzi. Puno srece sutra ako Bog da vece nego sto se nadas da budu folikule. javi obavezno. ljubim te user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8218
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.5.2015 17:37:35   
harmonika
Podnosim izvještaj obavezno. nisu mi očekivaja velika,biću zadovoljna ako su porasli za 2 mm,to je moj prosjek. dr mi je rekla da će mi po potrebi dodati još jedan menopur. čula sam da se cetrotide koristi kada je bockanje već pri kraju. ne znam da li je istina. sestra mi je rekla da je uloga cetrotida da uspori rast vodećih folikula a ubrza rast onih manjih tako da se izjednače koliko je to moguće.
Eto čujemo se sutra. Raspored mi je haotičan-posao,b.luka (mediko pa paprikovac) a u povratku trebam i na nekakve bitne poslovne pregovore. znači čitav dan sam u akciji.

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8219
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.5.2015 18:15:14   
kocka
anandi, evo KLIK pa iscitaj sta i kako ide, Zara je vec spominjala. Inace, i ja imam pcos, imala sam haos od hormona, a otkako sam regulisala insulin, svi ostali hormoni su dosli u normalu, sve to jedno drugo vuce. A opet, sve pocinje od ishrane. user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8220
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
12.5.2015 20:44:31   
Vanja88
Nebi ova ishrana bila losa da se koriguje i ovako..sta nam fali svima da izbacimo slatko secer i ostale ne potrebne stvari

_____________________________


2010: Andjeo 1 ..6w3d
2011: Andjeo 2 .. 8w0d
2013: Andjeo 3...12w4d
8.12.2014 u 10:57 rodio se ZIVOT.. NIKOLA<3
6.7.2015 Biohem. 5w5d

(odgovor članu kocka)
Neposredna veza do poruke: 8221
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.5.2015 17:12:04   
BraMar
Kod mene beta, kao da gospon ku... ni prosao pored mene nije, 1,24

(odgovor članu Vanja88)
Neposredna veza do poruke: 8222
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.5.2015 17:22:21   
harmonika
BraMar a šta si ti radila? IUI ili VTO? Nisam u toku. žao mi je. taman sam pomislila da će zaredati pozitivne bete s obzirom da smo konačno dočekali dvije pozitivne.

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 8223
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.5.2015 17:43:29   
mexin
BraMar zao mi je sto je tako niska beta.
HArmoniko jesil bila na folikulometriji?

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8224
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
13.5.2015 18:15:23   
harmonika
Bila sam Mexin. nije loše,zadovoljna sam samo da tako nastavi. opet su kilavci spori u rastu ali su se baš izjednačili po veličini i ima ih 10ak plus nekoliko manjih.endometrijum 9 mm. i dr je zadovoljna. produžila mi terapiju pa u petak opet na uz. i tako moj "kratki"protokol postaje "dugi" jer traje već 10 dana a kod "normalnih"žena traje 7 dana.

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  327 328 [329] 330 331   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  327 328 [329] 330 331   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *