|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  325 326 [327] 328 329   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
28.4.2015 19:44:36   
BraMar
Mexin user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8151
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
29.4.2015 14:39:34   
anandi
Dancek zene

mexin cestitam draga, neka ti bude ugodna i skolska trudnoca i da na svijet doneses zdravu bebicu user posted image user posted image uzivaj u trudnoci i mazi pupu

Lilly hvala za info za cijenu kod balica. Nisam znala da semoze preko njih narucivat lijekovi.

nikitan zao mi je draga sto nije uspjelo...drzi se i ljubi svoje kcerkice od tete s rr

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8152
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.4.2015 14:48:07   
harmonika
Hej cure! Nije me bilo par dana,bila na poslovnom putu. kako ste mi? mexin user posted image user posted image user posted image za bebicu. dobro kako stvari stoje kod tebe?

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8153
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.4.2015 19:46:32   
dobro
Harmonika;ovaj forum je bez tebe pust.. :) ja se super osjecam,jos danas pijem microginon-sa dekapeptilom se bockam svako vece,malo pecka al podnosljivo;jedino sto mi se otvorio apetit pa jedem non-stop.. :) kako si ti,sta si dobila u terapiji?

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8154
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.4.2015 21:25:49   
harmonika
I ja pijem mikrogynon jos danas pa kada dobijem drugi dan pocinjem sa terapijom. dobila sam gonal f dva dana po 225 i menopur 2 dana po 225 jedinica. mislim da je terapija baš žestoka i nadam se da će dati solidan broj jć.

(odgovor članu dobro)
Neposredna veza do poruke: 8155
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
30.4.2015 22:38:09   
dobro
Samo cetiri dana stimulacije ako sam razumjela? Ja sam primil i intralipidnu infuziju po preporuci dr sanje;da se dobiju sto kvalitetnije jajne celije..uspjeces ti harmonika, ovaj put nema nikakvih prepreka.. user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8156
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
1.5.2015 6:59:55   
harmonika
ne Traje 4 dana nego tada idem na prvu folikulometriju pa će mi dati ostalo. Kratki protokol traje nekih 7 dana (stimulacija) ali kod mene će trajati bar 10 jer mi je i dugi trajao puno duže od uobičajenog.

(odgovor članu dobro)
Neposredna veza do poruke: 8157
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2015 15:37:24   
harmonika
žene samo da prijavim da sam danas primila prvu bocu (gonal f 225 ) - znači moje je počelo. poželite mi sreću!!!!
dobro jesi li ti počela sa stimulacijom? jao,kada smo kod pretjerivanja sa hranom ja upravo pojedoh pola velike nutele. stalno jedem i jedem i jedem. onaj microgynon me izludio.
jabuka šta ima kod tebe? spremaš li se za FET?

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8158
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2015 16:37:34   
BraMar
Harmonika, polomi noge!! user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8159
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2015 17:20:03   
mikica81
Sretno draga moja 🐞🐞🐞

_____________________________

2012/2013 - 4 inseminacije-rezultat=0
2014 - ivf vraćene 2 blastociste, beta54,8; 186; 547; na kraju nista :-( otislo
2015 - Fet, vraćena 3 embriona, ....beta 0, idemo dalje...

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8160
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2015 17:27:09   
harmonika
BraMar i Mikice hvala vam. šta vas dvije planirate? znam da ti mikice imaš još zaleđenih embriona.kada ćeš na FET?

(odgovor članu mikica81)
Neposredna veza do poruke: 8161
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2015 17:30:25   
BraMar
Ja sam u periodu čekanja user posted image user posted image
A onda planiram na odmor

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8162
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2015 17:33:19   
mexin
Harmoniko samo sviraj, nek je sa srecom. ja oko 1.06. ocekujem veliku betu. Nemoj da me slazes za kumstvo he he . ljubim te

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8163
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2015 17:52:50   
anandi
Harmonika zelim ti puno srece user posted image user posted image
mexin i mi cekamo ne betu nego beturinu user posted image pa da malo zaigramo
BraMar i ovdje se srecemouser posted image Jos jednom puno srece user posted image

(odgovor članu mexin)
Neposredna veza do poruke: 8164
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2015 18:04:08   
BraMar
He he Anandi, čekaonica i dr.sanja su dva foruma gdje se u 30-im učim strpljenju sa ostalim ženicama user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 8165
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2015 18:13:13   
mrvicado
Harmonika i svima ostalim puno srece,zivaca a najvise velike beturine,danas smo bili na prvom ultrazvuku,jedan je plod za sve drugo je rano reci,za 7.dana na ultrazvuk sa nalazimauser posted image user posted image

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 8166
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2015 18:56:21   
mikica81
Ja cekam odobrenje od FZO za trombofilije i insulinemiju. Trebalo bi biti 18. Kad zavrsim te nalaze vidjet cu sta dalje. Ako bude sve ok idem ponovo na FET.

_____________________________

2012/2013 - 4 inseminacije-rezultat=0
2014 - ivf vraćene 2 blastociste, beta54,8; 186; 547; na kraju nista :-( otislo
2015 - Fet, vraćena 3 embriona, ....beta 0, idemo dalje...

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8167
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2015 21:31:12   
kolač
Harmonika,sretno!user posted image Uz tebe smo!Za sve user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8168
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2015 22:03:27   
dobro
Harmonikice;da bude srecno i bericetno.. :) ja pocinjem na djurdjevdan-mozda je to dobar predznak jer mi je i slava.. ;) veceras sam dobila;molim vas samo mi recite da to nije prava menstrmenstruacija;da ce jos veceras stati-imam fobiju od user posted image
13.5.imam zakazano-pretpostavljam da je to prva folikularimetrija..inace preporucula bih vam jako dobar dokumentarac na tlc-u zove se "u susret vto"

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 8169
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
4.5.2015 22:12:19   
biljka
Dobro vece zenice!
Nije me dugo bilo, stalno frka i trka oko mame. Cekam da vidim kako ce se sve odvijati u vezi nje, pa cu onda za sloveniju.
Vidim da ima dosta i novih zenica.
Svima zelim srecu i uspjeh.
Cucemo se kada nadjem vremena.
Veliki pozdrav za sve od mene.

(odgovor članu dobro)
Neposredna veza do poruke: 8170
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.5.2015 11:41:14   
harmonika
Hvala vam drage moje.
BraMar dobro se odmori a onda u napad!
Dobro i ja tebi želim sreću. čini mi se da smo u maju samo nas dvije.
Mikice odradi te analize. ja sam skoro čula za te trombofilije,nisam znala šta je to. sada sam sigurna da su one krive za moje male anđele koje sam izgubila. s obzirom na moje mutacije ( i urođene i stečene) nikada ne bih iznijela trudnoću. hvala bogu pa ih otkrih.. zato draga moja,odradi ti to što prije.
Mrvicado user posted image user posted image user posted image za bebu. jedna ali vrijedna!
Mexin neću te zaboraviti,samo da uspije!
Biljka baš sam se pitala gdje si nam ti i kako stoje stvari. neka si se javila. ljubac i tebi!

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 8171
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.5.2015 21:30:31   
An Nur
Pozdrav drage moje hrabrice!!!
Evo da vam se i ja malo javim.
Uvjek nešto radim i ubjeđujem sebe da se ne trebam toliko opterećivati i da moram ostati smirena, pa se možda i beba spontano desi dok odmaram i skupljam snagu za dalje.
Danas sam napokon podigla i one nalaze "kompletne analize krvi" na koje me uputi moj porodični dr.
Sa svim tim nalazima iz Medikosa, Dia-Laba, Balića, Konzilijuma, posjetim našu "običnu" ginekologicu.
Čitav sat me je zadržala u razgovoru.
Svaki nalaz mi iščitala i objasnila.
Preporučila mi je da uzmem sve te moje nalaze, stavim u jednu veliku kovertu i narednih 2-3 mjeseca ne diram, ne gledam, ne činim ništa.


_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 8172
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.5.2015 21:42:29   
An Nur
1.maja ponovo sam pronašla lijepu čistu plodnu sluz. Još uvjek je po malo izvučem kad se brišem poslije mokrenja.
Drugi mi je ciklus poslije icsi ali izgleda da "mašina" ponovo radi user posted image .
Kad sam joj i to rekla preporučila mi je da redovno pijem aspirin 100 i folnu, da ubacim više jaja i hladno cijeđenih ulja, sojinog mlijeka i zelenog povrća u ishranu i da se opuuustim.
Po njenom mišljenju, trudnoća bi morala da se desi prirodnim putem 99%, a antitjela štitnjače su mi povišena od stresa i pritiska da pod hitno ostanem trudna.
Ako tokom ljeta ne ostanem trudna, neka uzmem tu kovertu sa nalazima i nek se obratim doktoru Šimuniću u Zagrebu jer je on po njenom mišljenju tata-mata za te stvari.
O tim antitjelima, puno sam čitala ovih dana.
Tačno je, uzrokuje ih vanjski faktor.Stres, hemikalije, gmo hrana i nedostatak tih zdravih masnoća u prehrani.

Zbog trombofilija, napomenu mi da aspirin treba uzimati nekoliko mjeseci redovno, ne samo par sedmica pred ivf, a i njeno je mišljenje da su mi sa heparinom počeli prekasno obzirom na mutacije u genima za trombofilije.
Zena je primarijus... Ne mogu da joj ne vjerujem,

_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 8173
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
5.5.2015 21:54:16   
An Nur
Što se godina starosti tiče, sve dok žena ima urednu hormonalnu sliku i redovan uredan ciklus nema prepreke i da ostane trudna.
Optimalno je da se rađa prije 45 godine ali...
Reče mi da ivf klinike starosnu dob žene prate radi toga što im je lakše manipulisati sa "mlađim jajnicima" jer bolje reaguju na terapije, daju više js, a moje folikulometrije u prirodnim nestimuliranim ciklusima upućuju na to da mi stimulacija i nije potrebna.
Jedna js je dovoljna za trudnoću, a ja obično imam 4-5 folikula na svakom jajniku i bez stimulacije.
Eto, mile moje, možda i u ova tri iskidana posta nađete neku korisnu informaciju za sebe.
Ja ću ipak slijedeće sedmice i kod interniste, nek mi malo i on pogleda ove moje nalaze ali moram priznati da jesam malo umirena i utješena poslije ovog razgovora.
Nisam ni znala da u ovom gradu u koji sam se udala ima tako prijatna ženska doktorica.

Harmonika i dobro
Želim vam puuuuuno sreće u postupku,
Ostalim djevojkama sve najljepše i puno hrabrosti i strpljenja.


_____________________________

20.10. '13 inseminacija 1
4.11. '13 beta 6,58
7.11. '13 :((((

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 8174
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
6.5.2015 0:51:38   
gresnica
poz za sve cure,ja sam u postupku ivf u medico s, danas sam bila na prvoj folikometriji i imam samo 2 folikule,jedna 4,5 mm,i jedna 7mm,kazu da sam slabo odreagovala na menopur,a imala sam bez stimulacije 3 folikula,i dalje idu inekcije,al sam se ja sad zabrinula :(

(odgovor članu An Nur)
Neposredna veza do poruke: 8175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  325 326 [327] 328 329   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  325 326 [327] 328 329   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *