|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: strah da nemogu vise nikada voliti drugu ...
25.6.2009 10:16:40   
_mamica_10
IZVORNA PORUKA: belmac

ja sam mama troje divne djece, aiši je 11 i po, harunu 9. a maloj amni tek tri mjeseca.user posted image vjeruj mi, neznam koje volim više. user posted image za svakim mi srce jednako kuca i za svakim strepim. user posted image svi spavaju u jednoj sobi i kada naveće uđem u sobu, pa ih pogledam, ne mogu da ih se nagledam. tako su mi , mašAllah, lijepi i ....svi su moji. ne mogu ti opisati kako ih samo voli! vjeruj mi , da ostaneš trudna, onog trenutka kada bi u sebi osjetila novi život, shvatila bi koliko zapravo ljubavi imaš u sebi.user posted image user posted image user posted image
aiša moja imenjakinja,hehehe! ja kad sam ostala trudna drugi put zabrinula sam se sto se tice ljubavi prema drugom djetetu!tek kad sam se porodila kad smo dosle kuci i kad sam je gledala onako malenu crnu,kako lijepo place shvatila sam tek koliko je volim,cak sam pomisljala da cu je voljeti vise od prve curice,ali ne zapravo iste su mi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nedam nikome svoje princeze male!!!

(odgovor članu belmac)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: strah da nemogu vise nikada voliti drugu ...
25.6.2009 11:45:05   
Blue rose RR
Divim se mamicama i tatama koje se odluče za više od jednog djeteta, ne iz nekih drugih razloga, koliko iz upravo ovih koji je Lulu napomenula. Mene nije strah šta i kako ću podijeiti svoju ljubav sada, za pet deset godina prema njima, već me je strah kako će oni za 10,20,30 godina ponašati se jedno prema drugom.
Ne bih voljela da osjetim kako moja djeca imaju sve, ali nemaju ono "nešto" što su imali dok su bili mali ...user posted image , što ih je vezalo nekada .... !
Uhh...

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu _mamica_10)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: strah da nemogu vise nikada voliti drugu ...
28.6.2009 22:08:37   
*Seve*
IZVORNA PORUKA: Lulu_

dobro vecer moje dame...

Naomih sada ima 15 mjeseci
15 divnih,ne ponovljvih i najvrednijih mjeseci u mom zivotu...

kada sam ostala trudna uvijek sam zelila da imam puno djece da moja naomih jednom ne ostane sama i da ima kome otici na bajram...nekako bi mi bilo lakse otici sa ovog svijeta
Ali kada sam je rodila stvari su se skroz promjenile
Ja spadam u onu grupu mama koje se po prvi put i sasvim u zivotu otvore svojim osjecajima i dopuste ih.
Tako je volim...svaka sekunda mi je posebna sa njom...i tada mi je bilo jasno da nikada vise necu biti spremna za drugo djete jer previse volim Naomih da bi je mogla pustiti...   :(



Ovo kao da sam ja napisala,takav osijecaj isti imam i ja...Oduvijek sam mastala da cu da imam 2 dijece ali sada nedolazi u obzir sve se promijenilo...Moja ljubav sva pripada njemu i samo njemu...Jer ga toliko volim i za svaku njegovu potrebu ja sam tu pored njega i samo njega...Voljela bi da se to promijeni ali to me drzi i nemogu preko toga......

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: strah da nemogu vise nikada voliti drugu ...
28.6.2009 22:16:05   
milenium
ENISA SARA I BELMAC RASPLAKALE STE MEuser posted image  DIVNO STE TO OPISALE UPS SORI NA V SLOVIMA LINO MI PONOVO PISAT

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: strah da nemogu vise nikada voliti drugu ...
28.6.2009 22:17:20   
veeseelaa
ja mislim da mi to samo mislimo da drugo dijete nećemo voljeti kao prvo al kad se rodi i prodje par mjeseci mislim da će ista ljubav biti ali vjerovatno ćemo neke stvari poravniti jer imamo već stečeno iskustvo s prvim djetetom
npr nećemo garant kupovati besmislice kao prvom djetetu jer smo napokon skontale da je to bacanje para ili nećemo luditi što se guza izasula ili što beba ima hematon na glavi nakon rođenja jer znamo da će proči ili ako je curica što su sike otekle
Al to je tako samo iz razloga što ćemo tada biti iskusne mame i onda će možda neko reći:
Boga mi si za prvo dijete više sebe ulagala al to je samo iz navedenih razloga
Ja nikad nisam skužila da neki roditelji koji imaju djecu odraslu u bilo čemu odvajaju prvo odnosno najstarije dijeteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: strah da nemogu vise nikada voliti drugu ...
1.7.2009 13:07:36   
hanabanana
http://www.ringeraja.ba/forum/m_217701/mpage_1/key_/tm.htm#217701


Lulu, ovdje je bilo priče o tome. Kada imaš jedno dijete to je blagoslov, ali kada imaš dvoje onda je svijet pod tvojim nogama. Mogu misliti tek kako je kada imaš troje djece. Ja imam dvije sestre, i voljela bih da imam još dvije, one su mi pored djece najveće bogatstvo.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: strah da nemogu vise nikada voliti drugu ...
1.7.2009 13:11:29   
bloom
Ja ima dvoje djece. Imala sam nekad te strahove, ali sad mogu reci da mojoj sreci nema kraja, sva se djeca isto vole. Dok ih gledam kako rastu tako pozelim jos jednu bebicu, ali.......

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: strah da nemogu vise nikada voliti drugu ...
1.7.2009 13:45:58   
slono
IZVORNA PORUKA: bloom

Ja ima dvoje djece. Imala sam nekad te strahove, ali sad mogu reci da mojoj sreci nema kraja, sva se djeca isto vole. Dok ih gledam kako rastu tako pozelim jos jednu bebicu, ali.......


Potpisujem!!! Imam takodje dva kolacica i ne mogu zamisliti svoj zivot da ne rodim jos jedno i vidim na koga ce liciti i da ih bude troje, da se paze, vole, da ono jedno uvijek bude tu da miri ono dvoje ako se posvadjaju i da nikad nisu sami.
Ne daj Boze ostaviti dijete bez sestre ili brata, to je grehota. A da se dijete pita, nikada ne bi na to pristalo, da bude citav zivot samo. Nazalost, roditelji odlucuju!!! Ne znam samo cega se bojite. Pa u meni ima ljubavi za petero djece.................... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

Kamo srece da ja imam jos nekoga osim brata pa mojoj sreci ne bi bilo kraja!

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: strah da nemogu vise nikada voliti drugu ...
1.7.2009 13:58:12   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: hanabanana

http://www.ringeraja.ba/forum/m_217701/mpage_1/key_/tm.htm#217701


Lulu, ovdje je bilo priče o tome. Kada imaš jedno dijete to je blagoslov, ali kada imaš dvoje onda je svijet pod tvojim nogama. Mogu misliti tek kako je kada imaš troje djece. Ja imam dvije sestre, i voljela bih da imam još dvije, one su mi pored djece najveće bogatstvo.



...i ja imam jednu sestru koju volim beskrajno ali mi nebi bilo mrsko da ih imam jos 4 najmanjeuser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: strah da nemogu vise nikada voliti drugu ...
1.7.2009 13:59:47   
Lulu_
a hanabana ova tema sto si mi dala...kako pripremiti dijete na dolazak bebe...user posted image
to me ne sikira...ja sam jedva docekala sestru kad ju je mama donjela iz bolnice...nisam mogla spavati od radosti.satima bih sjedila pored njenog kreveticauser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: strah da nemogu vise nikada voliti drugu ...
27.7.2009 15:27:40   
Pcelica
Drage moje,
odavno sam registrovana, ali tek sad vam pisem svoju poruku i sve redom pozdravljam. Majka sam dvoje djece i jednostavno ne mogu propustiti ovu priliku pa vam pisem svoje iskustvo.
Prvog sina sam rodila 2006. god. Niko sretniji od nas. Ubrzo smo se oboje poceli pitati kako smo mogli uopste zivjeti bez tog preslatkog bica. Mislim da bebi nije bilo ni 6 mjeseci, ja sam ponovo osjetila zelju za jos jednom bebom. Kada bih podjelila taj osjecaj i zelju s nekim bliskim ljudima, misljenja su bila podijeljena. Oni koji su ostali na jednom djetetu ne mogu shvatiti da uopste mogu zeljeti joj jedno dijete, jer je njima totalno nezamislivo da svoju ljubav daju jos jednom djetetu. Po meni, malo sebicno misljenje. Drugi, opet, su me podrzali, jer su i sami vec postali roditelji po drugi put ili planiraju.
I .. desio se drugi sin. Rodio se tacno 25 mjeseci nakon prvog. Mi smo ponovo presretni, ponovo imamo bebu! Gledati ih kako od malih nogu razvijau osjecaj bratske ljubavi je nesto neponovljivo, rekla bih najljepse na svijetu. Osjecaj nakon drugog djeteta je nesto fenomenalno, toliko se lijepo osjecamo da bismo voljeli i trece dijete. Obojicu volimo najvise na svijetu.... 
Presretni smo sto smo svome sinu podarili brata.
NAJVRIJEDNIJE STO SVOME DJETETU MOZETE POKLONITI JE BRAT ILI SESTRA. SVE DRUGO NIJE VAZNO...
BUDITE SIGURNI DA CE VAM JEDNOG DANA BITI ZAHVALNI STO MU/JOJ NISTE USKRATILI BRATSKU/SESTRINSKU LJUBAV....

Pozdrav svima...

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: strah da nemogu vise nikada voliti drugu ...
27.7.2009 15:30:38   
teta berta
Naravnouser posted image user posted image user posted image  I nemojte se uopće brinuti žene kako volite jedno, voljet ćete i drugo i treće i koliko ih bude...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Pcelica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: strah da nemogu vise nikada voliti drugu ...
27.7.2009 15:33:20   
Suzana
Djeca su bogatstvo! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Pcelica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: strah da nemogu vise nikada voliti drugu ...
27.7.2009 15:34:48   
LUNA4
NAJVRIJEDNIJE STO SVOME DJETETU MOZETE POKLONITI JE BRAT ILI SESTRA. SVE DRUGO NIJE VAZNO...
BUDITE SIGURNI DA CE VAM JEDNOG DANA BITI ZAHVALNI STO MU/JOJ NISTE USKRATILI BRATSKU/SESTRINSKU LJUBAV....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
u potpunosti se slažem sa time!!!!ja nemam ni brata ni sestre i uvijek sam bila zavidna onima koji imaju,samo kad gledam svoju mamu i njenu seku tj.moju tetu koliko se vole i kolika su podrđka jedna drugoj....a ja nemam.....
ali zato će moja princeza sad dobit seku i vec sad sam najsretnija Žena na svjetu....naša djeca su naše najvece bogatsvo!!!


_____________________________

mama i tata imaju dva Anđela kraj sebe i najsetniji su na svijetu!!!!
LUNA 18.6.2004.
ANTEA 2.9.2009.
nase najvece bogatsvo su nase dvije prekrasne princeze!!!

(odgovor članu Pcelica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: strah da nemogu vise nikada voliti drugu ...
1.8.2009 16:57:52   
Sonja

IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Lulu_ vjeruj da ćeš imati ljubavi i za drugog bebača user posted image .
Ja sam isto kao ti mislila da neću "moći" toliko ljubavi pružiti drugoj user posted image  koliko sam kćerki. Još je kod nas sada velika razlika. Kćerka ima 6,5 god. Al kad nam je stiglo malo pilence..... uh user posted image user posted image  Isto se voli. Ma niko sretniji od mene dok bebica doji a kćerka mi dođe nasloni glavu pored njegove user posted image  Ili kad ih naveče pokrivam... pa mi se ona čini kao velika cura a on mišić mali. Ma ne znam ni opisati riječima zadovoljstvo, sreću i ljubav koju osjećam za oboje. Ljubi ih mama i voli najviše na svijetu.
Jednostavno, mogu vam samo reći, jako sam vam sretna žena ja user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Zensko Ime
Lejla21

Nemozemo Muz i Ja da se odlucimo od ovih imena,Pa da nam pomogne te hehe A ako ima te i vi neka lijepa Islamska Imena bili bi zahvalni Hvala unaprijed !! :)

Amra (51%)

Ariana (22%)

Adriana (14%)

Emilija (12%)


Broj svih glasova: 202

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *