|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smijesna strana dojenja
6.7.2009 4:52:58   
Ella_H
Kako ste zenice? Moram priznati definitivno mi je ovo najljepsa tema...
Jedva cekam aBd i nadam se da cu uspjeti dojiti svoju bebicu i djeliti
s vama njihove dozivljaje sa sikom hehe...

(odgovor članu Chuchi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Smijesna strana dojenja
6.7.2009 9:52:39   
boogy woogy
Hahah....Odlicna tema!!!user posted image user posted image user posted image Bas je pozitiva. I treba malo razvedriti sve mame koje trenutno "boluju", tj. bolno doje. 

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Smijesna strana dojenja
6.7.2009 11:14:09   
ziki
user posted image user posted image user posted image za temu, oduševila me. Ja Tarika još uvijek dojim, 13,5 mj i ponosna sam na to što nije popio ni kap AD mlijeka. Bilo je svašta i smiješno i bolno. Jedno vrijeme me šutiro u siku i stvaro upalu a najnovija mu je da mi sedne u krilo, paralelno sa mnom i tako da doji a drugu siku da milkiuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu boogy woogy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Smijesna strana dojenja
6.7.2009 13:13:45   
dana3
Hvala za pohvale na temi.Nadam se da ce sto vise mama koje su dojile pisati svoje smijesne situacije tako da sve one koje imaju bolove pocnu citati ove postove i zaborave koliko boli.
Zelim svim dojiljama da u tome uzivaju - i da sve nase mame koje cekaju svoje sisavceuser posted image user posted image user posted image  zaobidju problematicne sike.

Posebno me nasmiju one bebe koje reze kad ih neko ometa.to je radio i moj sin ali sada pravo galami drzeci siku u ustima hahahahaah.MM ima obicaj da se malo sali i da kao odgurne njegovu glavu,au tad probelma sve ga rukicama udara a glavu zadubi u siku  jos vise hahhahaha

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Smijesna strana dojenja
6.7.2009 13:15:10   
dana3
IZVORNA PORUKA: Ella_H

Kako ste zenice? Moram priznati definitivno mi je ovo najljepsa tema...
Jedva cekam aBd i nadam se da cu uspjeti dojiti svoju bebicu i djeliti
s vama njihove dozivljaje sa sikom hehe...






Ella_H sve najbolje ti zelim i ima savjeta kako izbjeci bolne sike pa se polako pripremaj i cekamo te  na ovoj temi da nam pises o svom majom bebacu

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Smijesna strana dojenja
9.7.2009 22:52:13   
ziki
Najnoviji biser. Poslednja dva dana idem sama po Tarika u obdaniste i guzu od 12 kg nosim u sligu. Kako smo mi poceli sa polozajem stomak o stomak tu smo i ostali, on od silne radosti sav se priljubi uz mene a onda mu je na um palo da doji. Tako idemo mi, on u sligu, ja u kosulji na preklop, rastvorio miso kosulju na sred ulice, vuce maicu, svitka brus al srece pa jos ne zna kako da otkopcauser posted image . Danas sam imala iskustva pa nije bilo preklopa al su bili dugmici i leteli na sve straneuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Smijesna strana dojenja
9.7.2009 23:06:08   
Okarica
Hehehe, dobar je Tarikuser posted image
Meni je Iris danas htjela da doji preko majice. Dok smo se igrale na podu, odjednom se "zaobada" prema meni i već isplazila jezik. Tvoj Tarik je već velik i bistar dečko, on zna da treba otkopčati košulju. Iris to još ne kontauser posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Smijesna strana dojenja
9.7.2009 23:12:40   
daca/maca
heheh TEMA JE SUPER SLATKA...
Moj sin -4,5-mjeseca, okrene se na stomak, kao da klekne i doji stojeci, i gleda me okama plavim.....PRESLATKO I PRESMIJEŠNO....

ili....ja ležim na leđima, on se oslanja na koljena i sisa...

ili....MM ga uzeo a on bio umoran i pospan, i ubalio njega po SISI....

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Smijesna strana dojenja
9.7.2009 23:13:43   
ziki
Okarice, tako pocinje prvo preko majice a onda samo pridje,  dize majicu i pokusava da otkopca brus ili bar da ga malo pomjeri, da samo malo virne user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Smijesna strana dojenja
9.7.2009 23:14:59   
daca/maca
još jedan fazon....
otišli mi u PALMU na kafu sa nekim društvom, maleni hoce da sisa, ja se popnem na galeriju da ga dojim, taman se namjestili i skinuli, a on me uštinu za ruku svom snagom, JA VRISNULA , obezbijeđene došlo , svi se smijali....a on nastavio cuclati....

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Smijesna strana dojenja
9.7.2009 23:15:35   
juni
Kad moj bebac skoro pa zvrsi sa dojenjem padne mu na pamet da bi mogao malo da se igra. Kako me doji u lezecem polozaju na stomaku, podigne se na rukice i nogice ko mali psic i grabi siku ko kost user posted image , pa je rasteze, pa se smije ... i ja s njim user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Smijesna strana dojenja
9.7.2009 23:17:00   
neki
Bravo za male slatke bebare,bas sam se slatko nasmijalauser posted image A ujedno sam i jako tuzna sto sam ovu svoju dvojicu jako kratko dojilauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Smijesna strana dojenja
9.7.2009 23:40:30   
Saraya
Meni je najljepse kad beba uhvati siku, doji, doji...onda pogleda u mamu i nasmije se, a ono mlijeko curi iz usta... user posted image
Uh, evo sam se sva raznijezila, bjezim s ove teme dok se ne porodim...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Smijesna strana dojenja
9.7.2009 23:53:25   
meli
posto je moj mali sisavac vec veliki decko, on sad fino lijepo dodje do mene i kaze : mamija, daj sis...mita (tj. melisa ) daj sis...i kad doji uvijek me miluje po licu.....nekad je namjerno stisne rukicom i prska sebe po licu...i valja se od smijeha..a i ja s njim...


_____________________________

Wenn aus Liebe Leben wird, dann bekommt das Glueck einen Namen : EMAN!!!!!

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Smijesna strana dojenja
11.7.2009 23:13:33   
dana3
e jesu pravi vragolani hahhah.sad je neka faza izanja,sve lize pa tako i stomak i siku sve i onda kad je zgrabi sise i vice mmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.slicno onom macku na smijesnim videima sto prica user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu meli)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Smijesna strana dojenja
11.7.2009 23:18:37   
Hanady RR
joj vidi ove teme...ja baš kontala gdje da vam ispričam našu provalu. danas ja dojim bebu i dođe nam sstarija sestrica iznad gleve a mi legile i beba podigne glavu i pogleda je kaže joj seka gdje sika  aova se sagne i uzme da doji pa opet gleda u nju ova oper gdje sika a ova na mene...ja kontam to onako refleks kontam đe će beba od 5 mjeseci kontat šta joj sestra od 3 godine priča. Kad popodne krenuli mi na inhalacije i ja u autu pričam mužu o ovome kad ja rekoh gdje sika a ona iz bebi cica otvorila usta i ide glavom prema dojkama...e tad sam skontala da je pravo pametna :)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Smijesna strana dojenja
11.7.2009 23:22:54   
Saraya
user posted image user posted image user posted image user posted image Hanady, pa na mamu...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Smijesna strana dojenja
11.7.2009 23:23:39   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: neki

Bravo za male slatke bebare,bas sam se slatko nasmijalauser posted image A ujedno sam i jako tuzna sto sam ovu svoju dvojicu jako kratko dojilauser posted image user posted image user posted image


baš tako

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Smijesna strana dojenja
11.7.2009 23:30:03   
teta berta
Super steuser posted image user posted image user posted image  Evo moj beba ne doji, nego ja izdajam mlijeko i danas se ona zakačila hoće da mi otme izdajalicu i točka, otima, vuče... I meni dosadilo, ostavim ja izdajalicu i kažem mužu odo je probati staviti na siku kad je tako navalila. A ona pojma nema da treba usta otvoriti nego fino izmače glavu i povuče me rukom za bradavicu... Muž se odvalio smijat, a mene zabolilo da mi oči iskočeuser posted image  I da stvar bude smješnija sad misli da su bradavice igračke i kad god se skinem pruža ruke i traži da se igrauser posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Smijesna strana dojenja
11.7.2009 23:35:26   
Anoniman
Evo od nas nešto novo... sad kad doji podigne jednu nogu u zrak, a rukom se češka po glavi ili uhvati rukom za nogu i podiže nogu i pokušaje nekako da i nju uvali u usta zajedno sa sikom-akrobata moj, a drugom rukom me češka po leđimauser posted image ... ali najslađe mi je kad miluje grudi-duša moja.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Smijesna strana dojenja
13.7.2009 13:20:28   
Hanady RR
ma nije samo kad se doji da ima malih simpatičnih reakcija bebea, recimo ja sam svoju stariju kćerku hranila Hipp-om. mi smo joj davali tačbno potablici i nisam joj nikada davala više čak i kad bi plakala i sve nam govorila moja zaova pa pustite djete da jede koliko hoće, ona je gladna i tako ...( radi tih rečenica smo i prešli na Hipp) i tako jednog dana kad je imala oko 10 mjeseci meni osto otvoren špajz i ona se zavukla i uzela praznu flašu od pive. ja je nađem sva zgranuta i otmem joj flašu a ona će u vrisku...tetka, tetka...ma puti ete da ede. što bi značilo fino zove moju zaovu koja nije tu već na drugom kraju grada i ponavlja njenu rečenicu. :)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Smijesna strana dojenja
22.7.2009 17:25:46   
essy
momuser posted image je dvanaesti mjesec,i najsimpatičnije mi je kada traži meme kad vozim,ma njega nije briga,samo vikne "mama pa-pa(cmokti ustima)"i stati se morauser posted image user posted image .
starijeg sam dojila 2,2 godine i sa njim su bile kome,ostalo mi je u sjećanju da kad iziđemo u šetnju,samo vikne,mama ise,uuu...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Smijesna strana dojenja
22.7.2009 17:35:58   
mamin_zivot
meni je najsimpaticnije kad se krene ljutiti i bori se da je uhvati kad je izbaci, kao da je ja iscupam tako se ponasa. user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu essy)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Smijesna strana dojenja
22.7.2009 17:52:54   
aazra

Jao tema vam je super kako je nisam prije vidjelauser posted image

Meni se cini da kako nase bebe rastu ovih je situacija sva vise i dojenje postaje sve zanimljivije kako beba nekako "shvata" sta je sikauser posted image

Ziki, Daca - Maca,

bas ste me nasmijale, a vjerujem i da vi ostale imate dobrih anegdota, ali nisam stigla sve procitati.

Meni je smijesno kada ova moja "lopuza" lovi sisu iz sjedeceg polozaja, ili je drzi, a pokusava da se preokrene potrbuskeuser posted image

Ali definitivno mi je nasmjesnije kad smo negdje u gostima a on doji naravno diskretno, ali najednom nesto mu skrene paznju, da li reklame na tv-u koje pazljivo prati, ili neciji glas i onda pusti sisu i zakofrne glavu, a meni onda sve ispadne, jer se zaklanjam njegovim tijelomuser posted image

ili kada se "svadja sa sisom" i prica joj nesto a posebno kada ima prisutnih onda jos vise sega.

Evo sada osjetih nesto me stipa ispod pazuha, kad vidim on se igra s mojim benomuser posted image

< Poruku je uredio aazra -- 22.7.2009 17:55:07 >


_____________________________








(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Smijesna strana dojenja
31.7.2009 22:30:01   
dana3
Nazalost prestajem sa dojenjem ali se vratim pa nekoliko puta citam postove i sjetim se svakog trenutka koji smo do sad proveli dojeci.
Eto,koliko je zalosno toliko je i smijesno jer sada otvara i vuce majicu I MM kad mu naumpadne sika.
Kad vidi da nema nista od toga,pogleda ga i pocne tuci i govoriti glasno koliko god moze-GA!Bu!TA-TA!! i padamo od smijeha

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *