|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lude misli
20.7.2009 23:40:33   
remzy
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Uh hB .... nisam jedina user posted image
Kao što neko reće, mislila sam da sam "zrela" za kakvog stručnjaka user posted image user posted image



zenoooooooooo,uvijek me nasmijes ,pa do suzauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


a sto se tice tih "ludih" misli, sreca ,pa vidim da nisam jedina ,...
meni se isto tako svasta "vrzma" po glavi,
i fakat kad se smirim i vratim u stvarnost pitam se jesam li normalnauser posted image


< Poruku je uredio remzy -- 20.7.2009 23:43:39 >


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Lude misli
25.3.2010 23:31:58   
mama2009
upravo sam pomislila da otvorim temu "dal sam normalna"
kod mene su slijedece situacije:
- kad neko uzme bebu ja sam u grcu, strahujem dal ce joj pravilno cuvat glavicu, da je ne povrijedi ( ne namjerno i sl)
- kad spava provjeravam dise li
- ako drugim tonom zaplace sta joj je....
- ako duze spava da joj nije nesto
- cak sam pocela da joj zagledam nogice, dal su iste
- pomislim ne do mu Bog sta da mi ispadne


dal sam luda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mm kaze da sam u grcu i da se trebam opustiti btw moja bebica ima nepuna 2 mjeseca dal je normalno ovo ponasanje


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Lude misli
25.3.2010 23:36:14   
Dida79
Ne nisi luda samo si majka.
I ja sam takva a sad ce mu 3 god cim malo duze spava ja odma ustajem da vidim dise li ili da nije bolestan.A kad ga neko izvede napolje ja svako malo na balkon ili na mob zovem da vidim gdje su i sta rade user posted image

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Lude misli
25.3.2010 23:38:36   
Dida79

IZVORNA PORUKA: slono

Ne kazu dzaba:" Ne daj ti Boze da ti se desi sto ti mati misli"................!!!!!!


Joj ovo je bas ovakouser posted image

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Lude misli
25.3.2010 23:42:27   
taurus
Normalno je ne brini i ja sam takva bila a mozda i gorauser posted image
Stalno sam bila u grcu, brinula se i mislim da sam izgledala nenormalno i da su mi se ljudi smijali. To me drzalo sigurno godinu dana tj. dok beba nije malo porasla. I sada znam imati takve lude misli ali malo rijede. Nekad me uhvati da mislim da ce mu se neto lose dogoditi ili da je bolestan pa trazim simptome kojih nema.
Ja bih to nazvala majcinska briga a ne lude misli.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Lude misli
25.3.2010 23:48:55   
veeseelaa
mm cuva malenu dok sam ja na poslu, i ja kad dodjem na posao nakon satak nazovem da vidim sta rade a mm se ne javlja pa ja opet zovem, pa zovem hoce srce da me zdrma
Ja sva istraumirana, kontam pala i oni sad u hitnoj, pu pu Boze sacuvaj
Ja sav scenario vec imam u glavi i pocnem da kupim stvari sa stola, mob i ostalo i hocu ja da krenem kuci kad mm zove kaze kupao je pa se nije mogao javitiuser posted image user posted image user posted image
E pa ja bila i prosla i tako svako jutro ja se kidam tako ako mi se odma ne javi
A jedno jutro kaze spava, kako rekoh spava a bilo blizu 11???????? idi rekoh vidi dise li, odmah.... veli dise, daj rekoh spusti slusalicu na njena ustasca da je ja cujem.....user posted image user posted image user posted image  nikom ne vjerujemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Lude misli
25.3.2010 23:50:38   
mama2009
ma mene je bukvalno stid ispricati sve moje dogodovstine

kad je forumasica lady dosla kod mene beba je imala mjesec i sad sam ja uzimala bebu da je nahranim i presvucem ...i pita ona mene "jel ti samo tako uzimas bebu...ja onako zbunjena reko DA----onda mi je ona pokazala kako da je podignem na rame da podrigne i sl...

neki dan sam obukla joj neke cudne gegice i sad jena nogavica je taman, a druga ne dodje joj noga do kraja ...ja sam utripovala da joj je kraca noga te skidala djete i mjerila kad ustvari gegice nisu ok fakat jedna nogavica je malo veca...

pa smo mm i ja posumnjali da ne cuje (na osnuvu toga sto smo sjedili pored nje i nije okrenula glavu prema meni kad sam je zvala, ja sam poludila bil.....i zapala je ona ...ja ko najveca budala pljesnem rukama i djete se probudi .....

ma ima jos toga al me stid pisati user posted image user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Lude misli
25.3.2010 23:53:18   
teacher75
mene ponekad uhvate lude misli da ce mi lana nedaj boze ispasti iz ruku i pasti na glavu, i sva se stresem, toliko mi grozna bude ta pomisaouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Lude misli
25.3.2010 23:56:28   
veeseelaa
mama2009 isto sam takvo istripovana bila za sve i svasta dok je bila mala a sad kad je kao narasla kao sve je ok, fizicki i zdravstveno sad sve kontam na druge ludorije, padove... strah od ostrih predmeta, casa, flasa.... i sl
Ja njoj sve iz ruku uzimam, ako je veliko rekoh udarice se ako je malo progutat ce
e joooj, helem takve smo ti mi majke, vazda na najgore mislimo
Mada sam ja primjetila da ima dosta majki koje opusteno sjede dok im se djeca sa svim i svacim igrajuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Lude misli
26.3.2010 0:03:12   
mama2009
samo molim Boga da sve bude ok i iskreno se nadam da cu se "opustiti" ako se to ikad moze uskoro......

vadjenje slinice kod mene je nauka citava......kupanje to radim sa tolikim grcem ( da mi ne do Bog ne ispadne, da se ne prehladi dok je presvlacim ) i slicne stvari

ma najgore od svega je to sto sam ja ince jako otresita i sabrana .......nikad nisam bila panicar, al sad uhhhhh


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Lude misli
26.3.2010 0:08:15   
Lejla Ka
Kad sam ja jednoj rodici ispričala kakve mi sve stvari padaju na pamet vezano za kčer, rekla mi je da mi treba inekcija, ja pitam kakva, kae ona 2. dijete user posted image
I funkcionie, nije da u potpunosti ne mislim, ali puno manje me opsjedaju strane mogućnosti u budućnosti user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Lude misli
26.3.2010 0:16:16   
Husic10
KAd se Aila rodila , meni non stop u glavi i slika pred ocim "sta ako mi padne, i glavom od pod udari" nedaj Boze ali nije vise sad kad je malo porasla.
Mada mi je i sad" uvjek na oku", a mali lopov sad zna da se sakrije u ormar i suti user posted image a ja ko luda obletim citavu kucu " Ailaaaaaaaaaaaaaa" pa se onda sjetim da je tamo, a njoj drago kad je nadjem samo se smije

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Lude misli
26.3.2010 0:53:07   
lely
Uh te lude misli,evo jedne od mojih kada je A bio mali.
Kada bih ga uspavala u dnevnoj sobi i spustila na ugao dok spremim krevetic da ga prenesem sve sam se bojala da slika koja je iznad ugla ne padne na njega user posted image
Slika je kombinacija bakar i drvo i pravo je teska,tako da sam ludila tih par sec. dok ne namjestim krevetic.

Majke su cudo user posted image

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Lude misli
26.3.2010 2:05:46   
malena sharena
Hajd znaci nisam jedina. Kao sto rece Lejla Ka, meni je palo na pamet da bi mi jedini lijek bio da rodim drugo dijete i ta me misao toliko drzi da jedva cekam da bebac poraste (sad ima sedam mjeseci) kako bi mogli poradit na drugom.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Lude misli
26.3.2010 6:46:28   
D_K
IZVORNA''"ORUKA:''mama2009


pa''smo''mm''''''ja''posumnjal''''''a''ne''cuje''(na''osnuvu''toga''sto''smo''sje''''l''''pore''''nje''''''n''je''okrenula''glavu''prema''men''''ka''''sam''je''zvala,''ja''sam''polu''''la''b''l.....''''zapala''je''ona''...ja''ko''najveca''bu''ala''pljesnem''rukama''''''''jete''se''probu''''''.....

ma''''ma''jos''toga''al''me''st''''''p''sat''''<''mg''src="http://www.r''ngeraja.ba/forum/sm''leys/sm''ley29.g''f">''<''mg''src="http://www.r''ngeraja.ba/forum/sm''leys/sm''ley29.g''f">''

''

ovo''me''podsjet''''na''vr''jeme''kada''sam''m''sl''la''da''je''moja''cur''ca''dalton''sta.''ona''je''za''sve''boje''govor''la''pjava''-''p''tamo''je''koja''je''ovo''boja''ona''samo''zna''pjava''-''sve''konta''a''tamo''za''boje''sve''pjavo.''ja''n''sam''smjela''n''kome''govor''t''''o''svoj''m''sumnjama''sve''do''jednog''jutra''kada''je''sve''svoje''gum''ce''za''kosu''stav''la''u''grupe''po''bojama''-''sve''crvene''u''jednu''grupu,''sve''plave''u''jednu''''td.''sjecam''se''da''su''m''''suze''pocele''tec''''''''kazem''muzu''da''sam''pom''sl''la''da''ne''razl''kuje''boje''a''on''je''''sto''m''sl''o''al''''n''je''sm''o''da''kaze''dok''ne''potvrd''''sumnje..
a''najvec''''strah''m''''je''b''o''''DA''LI''DISE!!!''''-''da''ne''duz''m''dalje''-''ovo''nam''je''sv''ma''zajedn''cko..

< Poruku je uredio D_K -- 26.3.2010 6:47:14 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Lude misli
26.3.2010 7:23:31   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mama2009 isto sam takvo istripovana bila za sve i svasta dok je bila mala a sad kad je kao narasla kao sve je ok, fizicki i zdravstveno sad sve kontam na druge ludorije, padove... strah od ostrih predmeta, casa, flasa.... i sl
Ja njoj sve iz ruku uzimam, ako je veliko rekoh udarice se ako je malo progutat ce
e joooj, helem takve smo ti mi majke, vazda na najgore mislimo
Mada sam ja primjetila da ima dosta majki koje opusteno sjede dok im se djeca sa svim i svacim igrajuuser posted image user posted image user posted image


e ovo potpisujem totalno

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Lude misli
26.3.2010 8:06:43   
Anoniman
ja nemam svoje dijete ali od brata malenog volim,čini mi se i vie nego da je moj,i tako jedne prilike sam ja njega slučajno udarila,nenamjerno
meni je to bila noćna mora mjesecima,sve u glavi da sam jače ta bi bilo,da sam negdje drugo ga udarila ta bi bilo ma jooooooooooj i sad kad se sjetim sva se stresem,a da imam svoje .........user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Lude misli
26.3.2010 8:45:57   
Mya_81 RR
Ne znam je li normalo cure, ali meni svakojakvih misli proleti kroz glavu dok se druim s naim bebačem.

Dok sjedim s njim u naručju ponekad mi proleti kroz glavu misao ta da mi isklizne iz ruku, padne na pod, udari od ćoak stolića, ta da se polica iznad srui ... i sl.
Dok ga nosam pomislim ... ta da tepih isklizne pod nogama, ta ako se okliznem na parket kako ću se dočekati i hoću li pasti na bebu .... i slične budalatine.
Da ne govorim o kolicima .... kad prozuji pored nas neko s automobilom, ja već razvijam u glavi scenarij kako odreagovati ako auto krene na nas i sl...

To mi se to ne deava svakodnevno .... nego fakat s vremena na vrijeme proleti kroz glavu.

Pa eto ne znam ..... gđa mi kae da nisam normalan, gdje ću tako ta misliti.


Mozda tvoja gdja misli da nisi normalan, ali da budem iskrena malo me ovaj post smirio jer mi se glavom motaju apsolutno iste scene....na dnevnoj bazi mislim o njenom ispadanju iz ruku, onda da se spletem dok hodamo itd itd...sad znam da nisam jedina luda pa je to bar malo utjesno....inace, sve vise radim na sebi i na tome da tako ne razmisljam...naravno, opreza nikad dosta, ali sam misljenja da ovakve crne misli u svakom pogledu nisu bas dobre...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu tap3ah)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Lude misli
26.3.2010 9:53:02   
mama2009
ipak je to "majcinska briga" koja je takorec normalna .....ja sam se bas bila zabrinula cak sam htjela da odem kod psihologa jer sam mislila da sam jedina koja sebi radi ovakve stvari ...


hvala vam mnogo na podjeljenim iskustvima sad mi je lakse user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Lude misli
26.3.2010 9:59:23   
mamine oci
uh majka uvjek briga to je normalno valjda i ja nikad rahad da se naspavam od tako tih misli 8 sprat fobija od visine brinem ponekad podje kroz glavu pad daleko bilo pa cesto opterecena tim sanjam,uh ovj stariji dok dodje iz skole ja hiljadu misli kroz glavu prodje...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Lude misli
26.3.2010 10:18:19   
salmy
uh tek sad razumijem mamu i svekija!!!! ja sam isto luda,djete posmatram satima kako dise kako spava! usukavam ga ma cirkus!!! zagledam se u njega ko luda...a on jadnicak gleda i konta:ja ove lujkeuser posted image user posted image user posted image user posted image
stvarno majcinski osjecaj je dar Bozijiuser posted image user posted image user posted image user posted image
i stalno mi se vrte misli po glavi (gluho bilo) da mu necu nikad dati da se ozeni!!! Boze me sacuvaj a djete tek rodjenouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Lude misli
26.3.2010 10:21:40   
veeseelaa
a joj salmy user posted image user posted image user posted image  cuj neces mu dati da se ozeniuser posted image user posted image user posted image  evo jos jedne zahebane buduce svekrveuser posted image user posted image user posted image
ja tako tepam svojom malenoj, pa joj kazem i kad moja cura poraste nadje lijepog momka, pa se zaljubi pa uda.... pa onda nastavim a on ako bude kreten ja dodjem pa ga user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image  pa onda ustanem i pocnem da sparingujem sa zamisljenim zetomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Lude misli
26.3.2010 10:27:27   
salmy
mah...... nece nas ni pitatiuser posted image user posted image user posted image  kao sto mi svoje nismo pitaliuser posted image user posted image user posted image user posted image
ili ce biti :De stara matereti ne ...! user posted image user posted image hhahhahahaah

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Lude misli
26.3.2010 10:33:19   
jasmin
I ja ovdje moram da se prijavim.Ja ne smijem otici do prodavnice koja je jako blizu,a da njih dvoje ostavim same tih 5 minuta,sve mislim,sta da se zapali nesto,ili da se meni nesto desi dok sam vani...ma svasta mislim.Do skora nisam smjela da ih posaljem s muzem vani bez mene.....neko ce reci da sam totalna psiha,al vjerujte nisam smjela.Sad kako rastu,osjecam se nekako sigurnije.Ostavim ih u vrtic i obavezno kazem:O Allahu,ostavljam ih Tebi u emanet,a Ti najbolje cuvas emanete. I oslonim se na Allaha,pa mi bude dusa smirena.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Lude misli
26.3.2010 10:38:25   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Chuchi

sta sve procitah i nasmijah seuser posted image user posted image user posted image znaci nisam jedinauser posted image

potpisujemuser posted image
Kod mene su bile misli dok je bio manji,posto sam ga hranila na snu uvjek kao sto znate uh,nedo bog da se zagrcene ili sta ostavim ga on pocne povracat a ja tu nebudem
ili,sta ako mi izleti iz kolica kad idemo nizbrdo iako je svezanuser posted image
pa sta ako mu mrva zastane u grlu kad mu kruh dajem nedo bog
ili slucajno me san svlada a on kako ruzno spava nedo bog podvuce glavu kroz naslonjac od ogradice i nemoze dihat nema zaraka nije nam se to jednom desilo :(
Kad ga uzme od jetrve malena nosat sve se bojim da joj neispadne

(odgovor članu Chuchi)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *