|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lude misli
26.3.2010 10:40:14   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: salmy

uh tek sad razumijem mamu i svekija!!!! ja sam isto luda,djete posmatram satima kako dise kako spava! usukavam ga ma cirkus!!! zagledam se u njega ko luda...a on jadnicak gleda i konta:ja ove lujkeuser posted image user posted image user posted image user posted image
stvarno majcinski osjecaj je dar Bozijiuser posted image user posted image user posted image user posted image
i stalno mi se vrte misli po glavi (gluho bilo) da mu necu nikad dati da se ozeni!!! Boze me sacuvaj a djete tek rodjenouser posted image user posted image user posted image

auuu,pa ti ces biti neka zahebana svekrvauser posted image user posted image user posted image
...
Mislim da ces ih provjeravati i kad budu u intimiuser posted image user posted image joj smjesna si pravo...
user posted image

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Lude misli
26.3.2010 14:41:20   
reallove
Ja da vam kazem o cemu sve razmisljam,to   bi bilo presmijesnouser posted image ...nocu se probudim,gledam jeli dise,pa onda pazim kako cu ga pokriti,sta ako navuce prekrivac na lice,ma milion stvari...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Lude misli
26.3.2010 22:27:45   
ssssss
evo i mene ovdje.....nekako se na vidjeh sa vama.......
mislala sam da sam luda...da se to dešava samo meni.....ipak, sad vidim da nisam jedina i da to nije znak ludilauser posted image baš mi je dragouser posted image
redovno posmatram bebu, a najviše dok spava...trenutno mi se počeo okretati sam na stranu,skroz uz ogradicu krevetića, a ja ludim....sve gledam, pa ga nekad i okrenem a on mi se probudi, pa mi ga žao......
a naravno....ima još svakakvih misli.....user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Lude misli
26.3.2010 22:35:22   
Mirkica
hvala vam zene , bas zbg ovih misli bilo me uvijek strah iako nista ne ocekujem ko to BITI MAMA ali zbog ovih misli me uvijek bilo strah jao kako cu sta cu, sta ako mi ispadne sta ako ovo ako ono ma izludim se a sada vidim da je to normalno da svaka mama tako misli dobro je znaci nisam LUDA :)

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ssssss)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Lude misli
29.3.2010 19:02:41   
Husic10
Ehh pa reci ce te da sam ja totalno otkacila...ali mm kaze neki dan hoce da izvede malu sa sobom ...i ja je pocnem spremati , sredim je ljepo ali sve me neka briga uzela..joj ako ovo bude, ako bude ono, sta ako padne, sta ako je neko djete udari...ma toliko me je neka briga uhvatila...kad je uzeo i prema vratim mase mi i vice bajjj mama, a ja u plac...heheh ma suza suzu goni tobe jarabi ko da je nikad necu vidjeti vise...kaze mm sta ti je budalo samo je malo izvedem i vracamo se brzo....ma reko hajte vi samo ni nesto zao da ide bez mene....heheh

Mozda zvuci malo nezdravo al stas...ne idem nigdje bez djeta i navikla da je samnom, osim kad sam na poslu ona 4 sata i to jedva izdrzim.....sta cu kad mi se uda majko mila user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Lude misli
1.4.2010 13:16:28   
D_K
eh, juce sam malo mahalala i u BBI ja pogledam u hol dole i stvarno visokoo.. i hajde, visoko i nista.
i tako se ja u sred noci trznem i pocnu me ove lude misli moriti. sta ako bi bila sa djetetom u narucju i ono mi ispadne i preko ograde dole padne. i sve tako, tacno me neka jeza prode.. a to mi je slaba tacka, u svakom centru ja pogledam kakva je ograda, je li cvrsta, je li visoka, je li dovoljno visoka. i najgore sto te misli mene pocnu moriti nakon sto negdje budemo. samo mi prodje kroz glavu, sta da je dijete palo, sta da se izvije iz narucja i tako.. ufff..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Lude misli
1.4.2010 13:30:15   
mamana
Meni se takođe desi da mi padaju na pamet neke ružne situacije u kojima se može nači moja djevojčica ne daj Bože. npr. da padne niz stepenice ili nešto slično, ali ne bi znala objasniti zašto mi se stvori ta scena pred očima. I onda počnem razmišljati da samnom nešto nije u redu, ali kad pročitam vaše postove vidim da večima majki strepi za svije djete i da to nije ništa ne normalno.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Lude misli
1.4.2010 13:38:59   
reallove
ja imam obicaj navecer pred spavanje Emin staviti kod sebe da malo spava pa poslije ga vratim u njegov krevet,pa kad zaspem skocim odjednom i gledam gdje mi je dijete da ga nisam ugusila ili povrijedila,onda vidim da on mirno spava u kreveticu i vratim se na spavanje,samo mi zao onog jadnog mm,izludih gauser posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Lude misli
1.4.2010 13:57:10   
Lejla Ka
Kad vozim kolica niz brdo redovno vizualiziram kako mi kolica ispadnu iz ruke i prevrću se niz brdo. I nema tu ni iskustva, ni razuma, ni samokontrole, čista blentovina.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Lude misli
1.4.2010 14:27:35   
Anoniman
Vec sam pisala o svojim brigama, pa cu vam reci jednu moje mame koja ih ima mali milion.
Kada smo prvi put otisli kod moje mame sa F i htjeli da spavamo, mama je babi i mm naredila da odmaknu krevet na drugi kraj sobe, jer moze regal pasti na Fuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A taj regal tu stoji kako stoji 20.godina i NIKAD nije bio "klimav".

< Poruku je uredio pahuljica farah -- 1.4.2010 14:28:58 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Lude misli
1.4.2010 14:36:01   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: reallove

ja imam obicaj navecer pred spavanje Emin staviti kod sebe da malo spava pa poslije ga vratim u njegov krevet,pa kad zaspem skocim odjednom i gledam gdje mi je dijete da ga nisam ugusila ili povrijedila,onda vidim da on mirno spava u kreveticu i vratim se na spavanje,samo mi zao onog jadnog mm,izludih gauser posted image user posted image


e ovo me podsjeti, kad je A bio skroz mali, navece legla ja u krevet i zaspala (on nikad nije lezao sa n ama, cak ni dojenje nije bilo lezeci) a muz krenuo leci i malo je jace se bacio ja sam skocila i pocela galamiti a pazi skocio si na dijete, mm jadan sav van sebe pretura jorgan a djeteta nigdje, ja kad sam se uhavizala sjetim se da je u svom krevetcu :)))) umal pade razvod braka hahahahahaha

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Lude misli
1.4.2010 15:06:46   
Srculence
Uh kad se ja samo sjetim šta se sve meni motalo po glavi...Da li diše ....šta ako mi spadne...a da ne pričam o tome kad je beban imao 3 mj i ja umislila da je dijete gluho...da ne čuje...hahahahah..ma cijeli cirkus.Ako se dijete malo više trzne ja odmah kontam da nije nešto u redu s njim.

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 62
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *