|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MLADEŽI
17.2.2010 19:04:27   
Anoniman
Before & After
Na glavi
user posted image  user posted image
Još uvijek mi se malo peruta koža na predjelu gdje je bio mladež, ali se ožiljak skoro ni ne vidi.

Na palcu desnog stopala
user posted image  user posted image
Ovaj ožiljak je malo ružniji od onoga na glavi, još je pomalo crven, ali nemam nikakvih problema.


(odgovor članu misica)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: MLADEŽI
17.2.2010 19:07:09   
Anoniman
acudesauser posted image
pingpong, dobra si, i ja cu slikatiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: MLADEŽI
17.2.2010 19:17:49   
acudesa
Ja stalno čitam vaše postove i ja imam jedanuser posted image  ako mi je uža potkošulja smeta me, a kamo li šta drugo
Sahara, nemoj se sekirati, vidiš da to, hvala Bogu, prođe ureduuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: MLADEŽI
17.2.2010 19:19:58   
acudesa
Pingpong, super ti to sad izgleda ....malo ti zavidimuser posted image user posted image ..da se meni usuditi

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: MLADEŽI
18.2.2010 9:18:47   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: sahara

gvendolina, pa i ti ides, jesi li kod Karabega ili kod njegove supruge?
Ja se narucila z asutra kod njegove supruge, ona mi je i ranije radila, i mene puca panika, sto kazes uvijek na tren misli odu na negativno, ali u bit ce to ok, zapravo sutra mi je kao pregled ali znam da ce to ona odmah zavrsiti,uh, drzite mi fige cure, pingpong user posted image



saharice mogle smo se i gore sresti user posted image mene je narucila za petak,ne znam ko ce biti.nesto sam mislila da bi radije kod njega,ali eto ako je i ona dobra,svejedno mi je.ja cu izluditi do petkauser posted image ,hvala vam na podrsci drage naseuser posted image
sretno saharauser posted image



_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: MLADEŽI
18.2.2010 19:31:14   
Anoniman
Evo ja danas zavrsila, ma samo jos da nalaz bude ok i da odahnem totalnouser posted image , radio mi je dr. Karabeg, sve je bilo brzo gotovo i nije boljelo ali mi je malo frka bila, onaj sto i te gluposti, a odmah mi asocijacije na porod.

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: MLADEŽI
18.2.2010 19:58:40   
teacher75
super, nek si se rijesila!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: MLADEŽI
18.2.2010 20:22:20   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image SAHARAuser posted image user posted image user posted image
Nalaz će biti dobar, ako Bog da.... ne brini bespotrebno!!!

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: MLADEŽI
19.2.2010 15:15:43   
sarisari
Sahara super neka si se ti rijesila, a i nalaz ce ti biti u redu ako Bog davidjetces nista se ne brini, mislim da ce ti biti nalaz za 7-10 dana barem je meni tako bio kod Karabega,
gvendolina jesi li ti bila i kako si prosla nadam se da je sve ok bilo
ja od kako sam otklonila svoj mladez kod koga god vidim samo govorim da otklanja mladez jer znam koliko je meni lakse zivjeti od kada ga nema i kako ne moram da pazim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: MLADEŽI
22.2.2010 18:37:02   
gvendolina
Hej drage moje evo i meneuser posted image
Isla sam kod Karabega u petak,odstranila 2 mladeza na vratu.Radila mi je dr.Alma i zaista nista ne boli. da sam znala da je ovako otisla bi i ranijeuser posted image Ja sam umislila da mi mladez dobro ne izgleda,jos sam nasla nekih simptoma na internetu pa sam se bila jako uplasilauser posted image Medjutim doktorica me je utjesila jer je rekla  da njoj izgleda u redu.Nadam se da ce i nalaz biti dobar aBd.danas bila na kontroli,sve OK.Konce skidam za 12 dana.
sahara jesi li ti isla,kad skidas konce?

sarisari i ja sam ko ti user posted image bas sam neku vece prijateljicu savjetovala da ukloni jer joj je bas na nezgodnom mjestu.


< Poruku je uredio gvendolina -- 22.2.2010 18:38:35 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: MLADEŽI
22.2.2010 18:58:17   
Tity
IZVORNA PORUKA: gvendolina

Hej drage moje evo i meneuser posted image
Isla sam kod Karabega u petak,odstranila 2 mladeza na vratu.Radila mi je dr.Alma i zaista nista ne boli. da sam znala da je ovako otisla bi i ranijeuser posted image Ja sam umislila da mi mladez dobro ne izgleda,jos sam nasla nekih simptoma na internetu pa sam se bila jako uplasilauser posted image Medjutim doktorica me je utjesila jer je rekla  da njoj izgleda u redu.Nadam se da ce i nalaz biti dobar aBd.danas bila na kontroli,sve OK.Konce skidam za 12 dana.
sahara jesi li ti isla,kad skidas konce?

sarisari i ja sam ko ti user posted image bas sam neku vece prijateljicu savjetovala da ukloni jer joj je bas na nezgodnom mjestu.



Pozdrav

ako može samo info o cijeni otklanjanja mladeža?

Hvala

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: MLADEŽI
22.2.2010 19:14:07   
gvendolina
Kod dr Karabega cijena je 150 KM otklanjanje mladeza + 90 KM analiza.Znaci manji mladez 240KM

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Tity)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: MLADEŽI
22.2.2010 20:48:52   
teacher75
ja danas skinula konce (nakon 10 dana),a analiza je gotova nakon 3 sedmice. stavili su mi odmah flaster tako da ne znam kako izgleda oziljak, flaster trebam drzati 2 dana i ne kvasiti ga

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: MLADEŽI
22.2.2010 20:49:05   
Anoniman
user posted image user posted image  Gvendolina user posted image user posted image  
Drago mi je da si zadovoljna!  Interesantno, sve mi, koje smo uklonile mladeže, kažemo: da sam znala da je ovako, i ranije bih ga uklonila! : ))

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 114
   RE: MLADEŽI
24.2.2010 17:21:29   
sarisari
Cure drago mi je da je sve to dobro proslo i da ste ok

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: MLADEŽI
24.2.2010 22:40:28   
Anoniman
user posted image user posted image  cure, drago mi je da je sve prošlo kako treba!
Sahara je li ti stigao nalaz?

(odgovor članu sarisari)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: MLADEŽI
24.2.2010 22:44:07   
Anoniman
Eni, nije jos, ali cim bude javit cu, ma bit ce to ok aBd!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 117
   RE: MLADEŽI
24.2.2010 22:45:19   
Anoniman
Ma jašta nego će biti sve superiška user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: MLADEŽI
4.3.2010 20:21:00   
Anoniman
Cure, zvali su me veceras sa poliklinike i javili da je stigao ph nalaz i kazu da je sve uredu,hvala Bogu, iako sam vjerovala da je sve ok opet se nisam smirila dok  mi nisu javiliuser posted image
Gvendi, javi se!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 119
   RE: MLADEŽI
4.3.2010 20:35:10   
teacher75

IZVORNA PORUKA: sahara

Cure, zvali su me veceras sa poliklinike i javili da je stigao ph nalaz i kazu da je sve uredu,hvala Bogu, iako sam vjerovala da je sve ok opet se nisam smirila dok  mi nisu javiliuser posted image
Gvendi, javi se!


user posted image user posted image user posted image
ja jos cekam... oziljak je ok, mislim da se nece puno vidjeti

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: MLADEŽI
4.3.2010 20:57:57   
Anoniman
Teacherko, jesi im dala broj tel, rekoh da ih ti nazoves, danas su stigli neki nalazi pa provjeri, ma bit ce to okuser posted image

< Poruku je uredio sahara -- 4.3.2010 20:58:35 >

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 121
   RE: MLADEŽI
4.3.2010 21:02:35   
teacher75

IZVORNA PORUKA: sahara

Teacherko, jesi im dala broj tel, rekoh da ih ti nazoves, danas su stigli neki nalazi pa provjeri, ma bit ce to okuser posted image

nisam vec sam uzela neki njihov na koji se mogu informisati, bili su mi rekli da cu gotovi za 3 sedmice a prosle su skoro dvije pa ne znam

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: MLADEŽI
4.3.2010 21:18:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

Cure, zvali su me veceras sa poliklinike i javili da je stigao ph nalaz i kazu da je sve uredu,hvala Bogu, iako sam vjerovala da je sve ok opet se nisam smirila dok  mi nisu javiliuser posted image
Gvendi, javi se!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: MLADEŽI
4.3.2010 21:40:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: sahara

Teacherko, jesi im dala broj tel, rekoh da ih ti nazoves, danas su stigli neki nalazi pa provjeri, ma bit ce to okuser posted image

nisam vec sam uzela neki njihov na koji se mogu informisati, bili su mi rekli da cu gotovi za 3 sedmice a prosle su skoro dvije pa ne znam

Ma meni proslo 15 dana od operacije, znaci da je i tebi gotovo, sutra zoviuser posted image
dadadauser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 124
   RE: MLADEŽI
4.3.2010 21:51:09   
gvendolina
evo i mene isla vaditi konce i nalaz stigao sve je u reduuser posted image user posted image user posted image

bas sam se brinula sto mi nista ne javljaju,ali kazu da im je tek danas dosao.Sad je lakse,mogu se opustiti hBuser posted image

saharice neku su mi kremu preporucili,ali zaboravih kako se zove ,znas li ti?




_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *