|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MLADEŽI
12.1.2010 10:48:56   
Anoniman
Nedi, i meni se to javljalo tokom trudnoće, vremenom su nestali... (skroz sam i zaboravila na to... sad me ti podsjeti - vidim da ih još imam po jedan-dva na rukama i vratu)
Najbolje bi ti bilo da odeš od dr.  Vidim da si u Zenici, vjerovatno i tamo ima neki dobar doktor za to.
Otiđi i raspitaj se... ja stvarno ne znam koliko bi to koštalo...

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: MLADEŽI
12.1.2010 10:59:44   
Nedi
Meni ne nestanu nego vremenom postanu mladeži. Kako sam izbrojala najmanje 20 bi ih trebalo skinuti. Već sam operisala jedan veliki u bolnici, ali to bilo davno mislim da je ta dr i umrla. Imamo mi privatne klinike ali niko mi jos nije preporucio nekog strucnjaka a i imam lose iskustvo s njima( pogledaj na temi sunet muškog djeteta). U svakom slucaju hvala ti, već duže vrijeme kontam o tome jer više ni lančić ne nosim 

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: MLADEŽI
20.1.2010 19:01:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pingpong
Kad skinem konce i tufere postavit ću before & after slikeuser posted image !


Evo barem before slike.  Konce s glave skidam sutra, a one sa stopala ne znam kad ću.  Zarastanje fino napreduje, ništa me ne boli.

Na glavi
user posted image

Na palcu desnog stopala
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: MLADEŽI
20.1.2010 19:48:59   
acudesa
Pingpong, jesi ovo ti skidala....mene strah, a imam jedan problematičan
tek sad iščita, svaka častuser posted image user posted image

Blago tebi, je ne smijem od silnih priča

< Poruku je uredio acudesa -- 20.1.2010 19:52:18 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: MLADEŽI
20.1.2010 19:52:15   
Anoniman
Jesam, draga... i presretna sam!  Nemoj da se brineš, Karabeg je zakon. Idi kod njega i on će sve to fino riješiti.

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: MLADEŽI
20.1.2010 20:03:35   
tresnjicaaa
pingpong ja imam jedan takav na glavi na sljpocnici i imam i u kosi. i nedavno sam isla kod ganicke na pregled i ona mi je rekla da nisu opasni uopste i da ne diram. da mogu skinuti ako mi smetaju. ja ih nikad ne zakacim pa mi ni ne smetaju.

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: MLADEŽI
20.1.2010 20:05:27   
anelinos
evo moje iskustvo prije 2 godine. imala jedan mladez izmedju vrata i ledja koji se vremenom mjenjao malo oblik malo boju... nakon dubiskog snimanja mladeza koji sam obavila na koznoj klinici na Kosevu kod dr. Alendera gdje je pisalo u nalazu da je potrebno hirursko odstranjivanje ni sekunde se nisam dvoumila... on mi je rekao da to radm na plasticnoj hirurgiji na kosevu al ja sam se malo raspitala i cula za dr. Mustafu Dujso Opca Bolnica u Sarajevu koji je strucnjak za otklanjanje mladeze, mnogi ljudi su mi ga hvalili i otisla sam kod njega na pregled u opcu bolnicu odma se slozio sa nalazom i zakazao mi termin vec za 7 dana uz detalljno objasnjenje postupka da nista ne boli osim anestezije koja ide direktno u mladez dva do tri konca 15 dana mirovanja i to je to...nalaz se salje na patologiju da se otklone sumnje bilo kakve.. ja nista nisam platila osim patoloskog nalaza oko 30km a ma bas nista osim boce vina koje sam iz zahvalonosti odnjela kad sma otisla na vadjenje konaca... tako da drage moje malo se raspitatjte za dr. Dujsu vidjecete da je veliki strucnjak i da bez problema mozete rijesiti problem a jos bez puno novca ako ste osigurane.... veliki pozzz

< Poruku je uredio anelinos -- 20.1.2010 20:08:28 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: MLADEŽI
20.1.2010 20:32:24   
Anoniman
Trešnjice, ako ti ne smetaju nemoj ih ni dirati.  Meni je ovaj na glavi smetao stalno: dok perem kosu, dok se igram sa Esmom, dok oblačim majicu... zaista sam bila opterećena time da ću ga jednog dana zakačiti ili da će ga Esma slučajno otkinuti.  Već sam pisala da je ovaj na glavi bio poput gljive: gore širok, a dolje na uskoj peteljci.
Ovaj na stopalu mi nikad nije smetao.  Istina, zbog njega nisam nikad mogla nositi "japanke" ali to nije ništa strašno...  Dr. Karebeg je smatrao da i njega treba skinuti, i sad mi je drago.

(odgovor članu anelinos)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: MLADEŽI
25.1.2010 18:38:07   
sarisari
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za dr. Karabega on je jedan divan covjek i veliki strucnjak, meni je on licno otklonio jedan poveci mladez o kome sam prethodno pisala i svaka mu cast, veliki je strucnjak, a i na njegovoj klinici su svi jako ljubazni i divni

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: MLADEŽI
25.1.2010 20:40:24   
Anoniman
Prije 4 dana su mi skinuli konce sa glave a danas sa noge.  Ovo na glavi se uopće ne vidi... nevjerovatno!  Slikat ću sutra da vam pokažem!

(odgovor članu sarisari)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: MLADEŽI
7.2.2010 21:37:05   
acudesa
Postovi prebačeni sa teme "Crveni benovi"
IZVORNA PORUKA: tresnjicaaa

Interesuje me da li neko od vas ima ovakve benove po tijelu. Moja mama ih ima godina. To su kao crvene tackice. Ja sam ih tek sad zapazila. Ne znam da li sam ih imala i prije ili su nastali sad poslije porodjaja. Uglavnom jedan mi je na grudima a ostali su na stomaku. DA li vi to imate i mogu li oni biti opasni?



IZVORNA PORUKA: tajcika

meni je sada u trudnoci izaslo par crvenih benova,a imala sam ih i prije...ben ko ben nista ne diraj,meni licno ne smetaju



IZVORNA PORUKA: pingpong

I ja sam ih imala nekoliko prije trudnoće.  Ne smetaju mi pa ih ni ne diram.


IZVORNA PORUKA: Bambi09

draga, mislim da nisu uopste strasni...
i ja sam dobila par njih nakon prve trudnoce odnosno poroda, a evo i sada nakon drugog poroda imam par novih i malo vecih... ne brini sve je to ok



IZVORNA PORUKA: tresnjicaaa

Hvala na odgovorima :) Ne mislim ja nista da diram nego pitam, posto je moj prijatelj nedavno umro od melanoma. Sad sam isprestravljena. Samo nesto istrazujem i gledam na sebi. Puno vam hvala na odgovorima, sad mi je puno lakse.



IZVORNA PORUKA: Mamica24

Ja imam dva mala bena smeđa na stomaku. Međutim kako je stomak počeo rasti meni se jedan ben počeo razvlačiti

Ne izgleda ružno ali ne znam ni šta da radim. Ne svrbi me niti me boli jedino mžda pitam moju dr jel treba da idem kod dr mada sumnjam jer valjda kako se stomak razvuko tako i ben.

Imam i taj crveni mali negdje iznad desne sise al mi ne smeta. Izgleda kao crvena tačkica.




IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Ima li iko od vas plave mladeževe, ja imam 2user posted image

(nemojte me džaba prepadati, nećete uspjetiuser posted image user posted image user posted image user posted image )



IZVORNA PORUKA: tresnjicaaa

Ma normalno je da se razvlaci ben kako se i pupo razvuko.
A za plave jos nisam cula :)




IZVORNA PORUKA: Mamica24

Nisam ni ja čula za plave user posted image





_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: MLADEŽI
7.2.2010 21:38:29   
acudesa
Trešnjice, sad sam pročitala za tvog prijatelja koji je umro od melanoma, da li ti je teško napisati šta je bilo, plzz

< Poruku je uredio acudesa RR -- 7.2.2010 21:45:44 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: MLADEŽI
7.2.2010 21:44:20   
acudesa
Postovi prebačeni sa teme "Povreda mladeža"


IZVORNA PORUKA: Daja_sa

Huh...danas sam slucajno "zakinula" mladez koji imam od rodjena na vratu...Prokrvario je i evo citav dan nesto curka...Na nezgodnom je mjestu pa imam osjecaj kako god pomaknem glavu da se povrijedim...
Stavljala sam Bivacin prah i rivanol ali nista ne pomaze...
Mene toga jako jako strah jer sam cula da je opasno kad se mladez povrijedi...
Jel neko imao slicno iskustvo...Dal da idem odmah ujutro doktoru ili...panicim bezveze???



IZVORNA PORUKA: Ilhana

Imam i ja jedan mladez bas na nezgodnom mjestu, on je na onom mjestu gdje gacice zavrsavaju tako da se cesto povrijedi ali rekao mi je doktor da nema nikakvih problema, samo kaze ako bih otpo citav onda da odma odem kod doktora.

Curi li ti i dalje?



IZVORNA PORUKA: mala curica

imam i ja mladez na pupku koji sam nedavno
slucajno otkinula.
curila mi je neka voda i krv
ali mi je poslije mjesec dana ponovo narastao.
Imam i na ledzima jedan veliki koji mi uvijek smeta
kada postane stariji pocne ce rasipati



IZVORNA PORUKA: mnn

BAŠ SAM MISLILA PITATI ZA MADEŽE...PRIJE PAR DANA SAM POVRIJEDILA JEDAN VISEČI MADEŽ...NIJE BAŠ MADEŽ...I MALO MI JE POCRVENILO, PA SAM MAZALA SA KREMOM ALI OD KAD SAM TRUDNA MALO SE POVEČAO...OSTALI MADEŽI SU ZDRAVI...NEZNAM KOLIKO DA ČEKAM DA TO PROĐE?user posted image



IZVORNA PORUKA: Daja_sa

Ma ja sam puna nekih mladeza...i u trudnoci su se bas izrazito povecali i evo nakon trudnoce ostali isti...Mislila sam da ce se vratiti kakvi su i bili...
Ja sam prije par godina na ledjima otkinula mladez...bukvalni mi visio na niti i odem kod doktora i on me posalje na hirurgiju da se to skine a mladez na biopsiju...( sreca nalaz bio uredan) i sjecam se da mi je tad rekao da je svaki mladez koji se imalo povrijedi opasan...
Vilenim danas citav dan...em me malo boli em i dalje vidim na gazi koju stavljam da ima malkice krviuser posted image user posted image user posted image .
Pa ako ne prestane do suta odo doktoru sta cu...uhhhhhhhhh



IZVORNA PORUKA: mnn

meni su rekli doktori da su opasni oni madeži sa kojima smo se rodili...a ovi drugi da nisu opasni...meni je opao madež prije par godina...i sve uredu. ako ti ne prođe odi do doktora.i ja čuz ako mi ne prođe crvenilo oko njega...i ako to ne spada u skupinu madeža nego visečih bradavica...




IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: Daja_sa

Ma ja sam puna nekih mladeza...i u trudnoci su se bas izrazito povecali i evo nakon trudnoce ostali isti...Mislila sam da ce se vratiti kakvi su i bili...
Ja sam prije par godina na ledjima otkinula mladez...bukvalni mi visio na niti i odem kod doktora i on me posalje na hirurgiju da se to skine a mladez na biopsiju...( sreca nalaz bio uredan) i sjecam se da mi je tad rekao da je svaki mladez koji se imalo povrijedi opasan...
Vilenim danas citav dan...em me malo boli em i dalje vidim na gazi koju stavljam da ima malkice krviuser posted image user posted image user posted image .
Pa ako ne prestane do suta odo doktoru sta cu...uhhhhhhhhh


Ja bih otisla sutra odmah...bice ti lakse kad se neko pobrine za to,vjerovatno ce i taj poslati na biopsiju.Po meni bolje je cekati taj nalaz nego se svaki dan pitati sta se desava sa njim,hoce li se inficirati,kakav je i slicno.I ako imas jos koji koji ti zapinje,smeta i slicno skini ih sve...to je sad rutinski pod lokalnom anestezijom,a i vrijeme je dobro za skidanje,nema sunca,bazena i slicno.
Sretno draga sta god odlucila!




IZVORNA PORUKA: batterfly

Ja cu ti samo prenijeti svoje iskustvo koje sam imala sa svojim mladezom koji je negdje kod pupka,i uvijek bi ga(pogotovo ljeti),zakaci sa hlacama i tako sam ga jednom bas zestoko zakacila,da je pocelo krvarenje...Mene je najvise smirilo to,sto je on ostao na mjestu,(samo da ga nisam otkinula.)...Ali moram ti priznati d je proslo i par dana dok krvarenje nije stalo skroz...Mislim nije sad to krvarilo jako,vec ,sto ti kazes,svaki put na gazi ostaje malo krvi....Znala sam ga zakaciti i vise puta,ali hB prodje...Valjda sam dobro...On zacijeli u potpunosti,kao da se nista nije desilo.....



IZVORNA PORUKA: mnn

Ti madeži...ako mi crvenilo ne prođe...odem ja do doktora...sad sam ga vidjela izgleda dobro...



IZVORNA PORUKA: stella

Misljenja sam da se radi svake promjene na mladezu treba javiti dr,bilo da je povreda bilo da se sam promijenio.Ipak je bolje da te i vrati nego da sumnjas.



IZVORNA PORUKA: Leva

Dajo ako si povrijedila mladez obavezno se javi ljekaru!
Ja sam prije tri mjeseca bila na hirurskom odstranjivanju tri mladeza i uopce nije boljelo. Operaciju su mi napravili na odjelu plasticne hirurgije na Kosevu pod lokalnom anestezijom. Sve je trajalo otprilike 40-tak min. uzorak svakog je poslan na biopsiju i bio je uredan hvala B. Nalaz se ceka tri sedmice.
Jedan od njih sam imala na bikini zoni i povrijedila sam ga vise puta pri depilaciji sto britvicom sto kremom za depilaciju<i da ne duzim kada god bi me nesto zignulo ili zateglo u tom podrucju ja sam se traumirala.
Danas imam oziljke od 2 cm i mazem ih Kontraktubex gelom koji je odlican i nije stetan cak ni za trudnice.
P.S. Ne cupkajte dlacice sa mladeza i to se tretira kao povreda



IZVORNA PORUKA: mnn

ja sam povrijedila viseču bradavicu...nije mi tekla krv...nego je samo bilo crvenilo oko nje...sad je prošlo ali se pomalo osušila...iči ču kod doktora i ako me više ne boli.kažu mi da su opasni oni madeži sa kojima si rođena...a oni su mi super.jedino me ta bradvica zeza...i to baš je sad u trudnoči našla, a prije je bila normalna...zakačila je sa čarapama...



IZVORNA PORUKA: Visnja RR

obavezno otici dermatologu...jer nikad se ne zna kakav je mladez...



IZVORNA PORUKA: Daja_sa

Bila sam kod doktora...i kaze sve dok nema promjena na mladezu da ne treba skidatiuser posted image user posted image user posted image ..Huh a ja se psihicki spremila reko sad se biti sjec sjec hehe...Ma nekako bi vise volila da mi je to skinuo nego ovako da gledam svako malo jel se sta promjenilo ili ne. Taj mladez je pomalo krvario dan-dva i stalo je...eto on je pregledao i kaze da je ok pa sad vidjecemo...
Mozda ja odem kod privatnika pa na svoju ruku to ipak skinem...da sam mirnija...
Hvala vam drage moje na ovim odgovorimauser posted image



IZVORNA PORUKA: Lorna

I ja sam za skidanje,. Imala sam jedan ogroman, u oblikuz rna kafe i to u pupku. Nijhe mi smetao dok u trudnoci nije stomak narastao i ispupcio se pa i sam mladez nekako iskocio. skinuli su mi ga i sad mi je puno lakse. A inace puna sma benova, srecom malih








_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 16:40:57   
teacher75
bas sam se nasekirala danas. imam na sljepoocinici jedan poveci mladez vec nekoliko godina, i slucajno ga sinoc malo zakacih i sada se kao do pola otkinuo. ne krvari, al se bojim da cu ga uskoro skroz otkinuti, jer je na nezgodnom mjestu i nosim naocale. vjerovatn osam ga i zakacila naocalama. vec sam jednom odstranjivala mladez koji sam bila zakacila na ramenu i znam da ide lokalna anestezija. buduci da sada dojim, ne znam sta cus dojenjem ako mi reknu da ga moram odstraniti!!! user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 10.2.2010 16:41:20 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 16:44:06   
Anoniman
A joj, vjerujem da si se nasekirala, aj tako svaki dan strepim da ne zakacim jedan kod uhauser posted image , a kad sam nedavno srela dr. Karabeg(bila sam kod nej i ranije), kaze da dodjem kad prestanem dojitim,bas zbog anestezije, sad jedino da izdojis mlijeko za 1-2 dana, ne znam tacno koliko dugo treba pauziratiuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 16:45:49   
teacher75

IZVORNA PORUKA: sahara

A joj, vjerujem da si se nasekirala, aj tako svaki dan strepim da ne zakacim jedan kod uhauser posted image , a kad sam nedavno srela dr. Karabeg(bila sam kod nej i ranije), kaze da dodjem kad prestanem dojitim,bas zbog anestezije, sad jedino da izdojis mlijeko za 1-2 dana, ne znam tacno koliko dugo treba pauziratiuser posted image

ma uzas jedan, nisam jos nikad izdajala mlijeko, nemam ni pumpu, a bojim se da mi se onda ne povuce mlijeko. bas sam sva nikakva

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 16:46:57   
acudesa
Da, i ja sam čula, da nakon anestezije treba dan-dva ispumpavati mlijeko, a onda regularno dojiti....ali, držim ti fige da ga ne moraš još dirati, a otiđi ljekaru svakako

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 16:48:46   
acudesa
Nemoj se sekirati, mislim da nije alarmantno za skidanje. Jesi li čitala prethodne postove, mislim da nije kod tebe ništa strašno.

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 17:15:18   
Atarka
Joj, ja sam hodajuca enciklopecija mladeza: svih oblika i boja, posebno na ledjima. Na vratu sam, prije dvije godine, zakacila jedan rukom i kao i kod Teacher75, se raskrvario. Toliko sam se bila uplasila da sam otisla na dermatolsku kliniku. Uglavnom, dok sam ja dobila termin prvo kod dermatologa, pa termin za dermatoskopski komjuterski pregled, sve se fino smirilo. Na dermoskopiji je radila dr.Drljevic i toliko je bila povrsna da nemam rijeci. Vidjela je koliko imam mladeza i samo mi je pogledala JEDAN! user posted image Ispade da se za svaki mladez moram posebno naruciti. A imam ih preko stotinu! Gluposti!
I ja sam planirala kod Karabega, a isto dojim pa me strah prekidati dojenje. Sacekacu koji mjesec da uvedem bebi gustu hranu pa cu onda, aBd.
A kod tog dr.Mustafe je moja sestra odstranila poveci crveni amorfni mladez sa ruke i prezadovoljna je. Jedino sto se kod njega malo vise ceka.


_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 17:16:33   
acudesa
Atarka, imaš li plave i znaš li išta o njima?user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 17:24:53   
misica
Joj i ja imam jedan mladez na vratu koji je poveci i lancicem sam ga jednom zakacila haman presjekla i bilo me satrah otici dr.
Malo je krvario i ponovo srastao. Volila bi pravo da ga ostranim, ali nemam pojma gdje otici i kako se to uopste radi. Ima li lasersko skidanje? Tkodje imam kod oka kao mjehuric, jer sam mislila da je mitiser i dirala, a ustvari bio mali mladez. Sad mi je na tom mjestu kao mjehuric i pravo mi smeta. Imate li mi kojeg dr. za preporuciti? Sta mislite da li je ovo kod oka mozda zabrinjavajuce pogotovo sto sam dirala? Hvala!!!user posted image

< Poruku je uredio misica -- 10.2.2010 17:27:32 >

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 17:26:52   
teacher75

IZVORNA PORUKA: misica

Joj i ja imam jedan mladez na vratu koji je poveci i lancicem sam ga jednom zakacila haman presjekla i bilo me satrah otici dr.
Malo je krvario i pono srastao. Volila bi pravo da ga ostranim, ali nemam pojma gdje otici i kako se to uopte radi. Ima li lasersko skidanje? Tkodje imam kod oka kao mjehuric, jer sam mislila da je mitiser i dirala, a ustvari bio mali mladez. Sad mi je na tom mjestu kao mjehuric i pravo mi smeta. Imate li mi kojeg dr. za preporuciti? Sta mislite da li je ovo kod oka mozda zabrinjavajuce pogotovo sto sam dirala? Hvala!!!user posted image

citala sam da za mladeze nije preporucljivo lasersko odstranjivanje jer ga oni tako samo sprze i ne zna se jel benigan ili maligan, nema analize nikakve

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 17:28:45   
teacher75

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Nemoj se sekirati, mislim da nije alarmantno za skidanje. Jesi li čitala prethodne postove, mislim da nije kod tebe ništa strašno.

citala sam al se bojim da mi se skroz ne otkine pa da se ne iskomplikuje jer je na nezgodnom mjestu pa ga lako mogu slucajno zakaciti i do kraja otkinuti. ma ne bih se uopce toliko brinula, odstranila bih ga bez razmisljanja al mi najgore da ne zeznem dojenje user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 17:29:23   
Atarka
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Atarka, imaš li plave i znaš li išta o njima?user posted image


user posted image user posted image user posted image  Mislila sam na nijanse smedje i crvene.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 17:31:00   
misica
Mila znas li kako se to skida? Imas li nekog za preporuciti?

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prati razvoj tvog djeteta
Prijavi se za besplatne sedmične e-novosti, koje detaljno prate razvoj tvog djeteta.
Tvoj e-mail
Predviđeni datum poroda ili datum rođenja bebe
Čestitamo! Predviđeni datum poroda je
Recaptcha
Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *