|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 17:35:54   
acudesa
Teacher75, šta misliš da ga zaštiš onim malo jačim flasterom, ja tako uradim sa ovim svojim, a najbolji je onaj što se siječe makazama
A, plave niko nema...svaštauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 17:37:03   
teacher75
ja sam skidala prije 2 godine jedan na ramenu koji sam bila otkinula pa izrastao novi crveni, srecom na analizi je sve bilo ok. skidala sam na kosevu, imala sam gore vezu pa nisam cekala, inace se ceka na termin po 3 mjeseca. dadnu ti lokalnu anesteziju, nista ne boli, poslije nekoliko dana dodjes na skidanje konaca i kazu ti rezultat analize

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 17:38:25   
teacher75

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Teacher75, šta misliš da ga zaštiš onim malo jačim flasterom, ja tako uradim sa ovim svojim, a najbolji je onaj što se siječe makazama
A, plave niko nema...svaštauser posted image

stavila sam obicni flaster, al nekako sam ga izrezala da mladez moze disati, nadam se da nece otpasti. e bas sam peh. toliko godina ga imam i sada kad dojim da mi se ovo desi!!!!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 17:41:16   
misica

IZVORNA PORUKA: pingpong

IZVORNA PORUKA: pingpong
Kad skinem konce i tufere postavit ću before & after slikeuser posted image !


Evo barem before slike.  Konce s glave skidam sutra, a one sa stopala ne znam kad ću.  Zarastanje fino napreduje, ništa me ne boli.

Na glavi
user posted image

Na palcu desnog stopala
user posted image


Moj otprilike izgleda isto samo sto vise nije smed nego haman crn.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 17:59:24   
teacher75
i moj je takav slican i crn

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 18:01:53   
misica
Sta mislis jeli nam ovo nesto zabrinjavajuce ili cak i nedirati?

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 18:06:48   
teacher75
obzirom da sam ja svog sinoc zakacila i na nezgodnom je mjestu pa ga lako mogu otkinuti ja bih ga skinula, al voljela bih da izdrzi dok dojim. ne znam sta ce mi dr reci

< Poruku je uredio teacher75 -- 10.2.2010 18:07:13 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 18:07:28   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: sahara

A joj, vjerujem da si se nasekirala, aj tako svaki dan strepim da ne zakacim jedan kod uhauser posted image , a kad sam nedavno srela dr. Karabeg(bila sam kod nej i ranije), kaze da dodjem kad prestanem dojitim,bas zbog anestezije, sad jedino da izdojis mlijeko za 1-2 dana, ne znam tacno koliko dugo treba pauziratiuser posted image


sahara jesi li isla privatno kod dr Karabega,znas li gdje mu se nalazi ordinacija i tel
Ja imam mladez na vratu i u trudnoci mi se malo promjenio,nadala sam se da ce se nakon poroda vratiti u normalu,ali nijeuser posted image Moram otici da to prekontrolisem,a tako me strahuser posted image  


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 18:12:24   
Anoniman
gvendolina, ordinacija je na Breci, probaj ukucati poliklinika Karabeg i mislim da imaju svi podaci, sretno mila, a i ja se brinem a znas koja je ljepota kad ih otklonis, rasteretis se pravo, naravno poludis dok docekas PH user posted image nalaz

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 18:13:11   
Anoniman
Ja bih vam ipak savjetovala da odete doktoru ukoliko ste zakačile mladeže... 

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 18:15:02   
Anoniman
Gvendolina, evo link za Polikliniku Karabeg!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 18:22:02   
gvendolina
hvala vam drage mojeuser posted image   moram otici a tako me strah user posted image

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: MLADEŽI
10.2.2010 18:26:59   
Anoniman
Nemoj da se brineš uopšte.... da sam znala da je ovako bezbolno i ranije bih se odlučila... sad sam presretna i svaki dan gledam mjesta gdje su mladeži bili i prosto ne mogu da vjerujem kako nema niti ožiljka.

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: MLADEŽI
12.2.2010 14:18:02   
sarisari
Ja vam ne mogu objasniti koliko sam sretna sto sam otklonila mladez koji je bio na jako nezgodnom mjestu ( vec sam o njemu pisala ) i cijeli sam zivot strahovala da ga nedo Bog ne zakacim, od kako sam otklonila mladez svaki dan pogledam mesto na kome je bio i kazem hvala Dragom Allahu pa sam ga se rijesila i da je sve dobro proslo, ja bih iskreno preporucila da ako si ga zakacila odes kod dr. ne mora nista biti opasno, ali za svaki slucaj, a sto se tice dojenja mislim da ti je bolje prestati par dana dok to ne sredi, i preporucujem dr. Karabega, njegova poliklinika se nalazi na Breci ul. Himze Polovine mislim da je br.39 prodje se kroz jedan pasaz i odmah je tu, a i imaju uz put jos od klinike Kosevo reklame i strelice, sretno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: MLADEŽI
12.2.2010 14:38:41   
teacher75
evo, ja jutros sve hvala bogu zavrsila, operacija je trajala nekih 10-ak minuta. obzirom da mi je mladez bio na sljepoocnici injekcija je malo boljela al to je 2-3 sekunde, dok su ga rezlai nista nisam osjetila. sada imam mali flaster, u pon. idem na kontrolu a za nekoliko dana cemi izvaditi konce. nadam se da nece ostati veliki oziljak. hirirg mi je rekao da je mladez djelovao ok, da ne brinem do rezultata analize :) nije problem sa lokalnom anestezijom dojiti tako da sam odmah poslije dojila user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 12.2.2010 14:47:34 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: MLADEŽI
16.2.2010 17:44:26   
Anoniman
Joj, evo i meme sa problemomuser posted image
Danas u frizerskom mi frizerka malo zakacila mladez, i ja kontam nije nista, medjutim kad sam usla u automobil vidim malo prokrvario, naravno poludjela sam od panike, i odmah sam zakazala pregled i vjerovatno cu ga odstraniti, zapravo to su 2 jedan do drugog, na obrazu blizu uha, uzasno me plase vec duze vrijeme ali sad sam odlucila da ih uklonim, mislim ranije sam vec pisala da sam otklanjala neke ali imam takvu kozu da se ne bih trebala nikad suncati jer mi odmah poiskacu noviuser posted image
I onda cekanje tog PH nalaza, ali bit ce dobro na kraju, ne smijem negativno razmisljatiuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 91
   RE: MLADEŽI
16.2.2010 17:53:02   
teacher75
IZVORNA PORUKA: sahara

Joj, evo i meme sa problemomuser posted image
Danas u frizerskom mi frizerka malo zakacila mladez, i ja kontam nije nista, medjutim kad sam usla u automobil vidim malo prokrvario, naravno poludjela sam od panike, i odmah sam zakazala pregled i vjerovatno cu ga odstraniti, zapravo to su 2 jedan do drugog, na obrazu blizu uha, uzasno me plase vec duze vrijeme ali sad sam odlucila da ih uklonim, mislim ranije sam vec pisala da sam otklanjala neke ali imam takvu kozu da se ne bih trebala nikad suncati jer mi odmah poiskacu noviuser posted image
I onda cekanje tog PH nalaza, ali bit ce dobro na kraju, ne smijem negativno razmisljatiuser posted image


nema potrebe da se brines, evo ja sam vec 2. put odstranila mladez, oba puta ga zakinula bila. kazu da je jako opasno ako se zakine i ne djeluje pravovremeno, zato sam ga odmah bez razmisljanja odstranila. operacija traje 10ak minuta i nista ne boli, osim malo injekcija, ali to je par sekundi. sretno

< Poruku je uredio teacher75 -- 16.2.2010 17:54:08 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: MLADEŽI
16.2.2010 18:09:16   
Anoniman
techerko, ma znam i ja sam odstranjivala, ali eto opet me strah, kad sam panicar.
I obicno mi poslije operacije ukljucuju dozu antibiotika, a ovaj put ih ne smijem piti jer dojim, ali u cetvrtak idem na pregled pa cu vidjeti sta cemo se dogovotritiuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: MLADEŽI
16.2.2010 18:23:09   
teacher75

IZVORNA PORUKA: sahara

techerko, ma znam i ja sam odstranjivala, ali eto opet me strah, kad sam panicar.
I obicno mi poslije operacije ukljucuju dozu antibiotika, a ovaj put ih ne smijem piti jer dojim, ali u cetvrtak idem na pregled pa cu vidjeti sta cemo se dogovotritiuser posted image


ne znam zasto su ti ukljucivali antibiotike. meni nisu ni prvi put prije dvije godine a ni sada kada dojim. bila je samo lokalna anestezija koja ne steti dojenju- tako su mi rekli. ja sam dojila cim sam dosla kuci i nisam primjetila nikakve promjene na bebi.

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: MLADEŽI
16.2.2010 18:31:35   
Anoniman
OK,hvala ma porukicama, pa antibiotici ono preventivno da ne dodje do upale jer je to ipak op zahvatuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: MLADEŽI
17.2.2010 12:25:18   
gvendolina
zakazala sam kod dr.Karabega u petak aBd i evo vec umiremuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja sama ubijedena da je ono najgore,tako me strahuser posted image user posted image user posted image user posted image
prijateljica mi je prije dvije godine bila bolesna i rekli su joj da je jedino sreca jer joj je bio na nozi,a meni je na vratuuser posted image
glava me boli sva sam nikakvauser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: MLADEŽI
17.2.2010 16:47:52   
sarisari
Ma nista ne brini, sve ce biti u redu i ja kada sam trebala na pregled bila sam sva istraumirana, ali hvala Bogu bilo je ok, naravno moras malo da se brines, ali samo razmisljaj pozitivno i vjeruj da ce biti sve ok i dr. Karabeg ti je najbolji zato budi mirna, sretno

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: MLADEŽI
17.2.2010 18:45:52   
Anoniman
Opa... vidim skidaju se mladeži... bravo, bravo... Teacherko : )

Gvendolina, ne brini... sve će to proći dobro... nemaš razloga za brigu.
Sahara, nemoj da te ja vučem za uši... idi, draga, otkloni tu brigu... vjeruj da se nećeš pokajati.

Ja o svojim PH nalazima nisam ni razmišljala... samo su me nazvali sa Poliklinike, rekli da su nalazi dobri i da dođem po njih...
U porodičnoj anamnezi imam mnogo oboljelih od karcinoma i naravno da sam se brinula zbog te operacije, ali, Bogu dragom hvala, nalazi su bili odlični i ja sam sada sretna bez svojih mladeža : ))

(odgovor članu sarisari)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: MLADEŽI
17.2.2010 18:55:52   
Anoniman
gvendolina, pa i ti ides, jesi li kod Karabega ili kod njegove supruge?
Ja se narucila z asutra kod njegove supruge, ona mi je i ranije radila, i mene puca panika, sto kazes uvijek na tren misli odu na negativno, ali u bit ce to ok, zapravo sutra mi je kao pregled ali znam da ce to ona odmah zavrsiti,uh, drzite mi fige cure, pingpong user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: MLADEŽI
17.2.2010 19:03:38   
acudesa
Samo da vam zaželim sreću, ne sekirajte se...tičerka nisam vidjela da si ti skinula mladežuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *