|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi pregled-razocarenje
9.9.2009 23:34:25   
goldy
Drage moje, puno Vam hvala na podrsci, a Dzenani na ovom iscrpnokm izvjestaju o b-HCG.Dr. mi je objasnio da je upravo u dupliranju fora, pa da zao uradim nalaz dva puta u 48h, da vidimo da li se uopste ista desava, jer postoje slucajeva kao sto je moj, a koji rezultiraju jednom lijepom zdravomuser posted image
Milenium tebi hvala na podrsci, dosta sam se raspitala kod koga da idem, ovaj dr.je porodio dvije moje kolegice, i o njemu vlada opste dobro misljenje. Vidjecu kakav bude beta, pa onda posjetiti jos nekoga, neku mozda bolje opremljenu privatnu polikliniku.
Javim Vam sta bude.
Dzenana sretno, pisi nam sta je bilo.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: prvi pregled-razocarenje
11.9.2009 7:57:43   
Dzenana_G
Evo spremam se da idem na pregled. Imala sam uzasne snove nocas, jer sam sanjala sta bi mi dr mogao reci i sad se bojim otici na pregled user posted image
Valjda ce biti dobro. Javim vam se kasnije....

(odgovor članu goldy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: prvi pregled-razocarenje
11.9.2009 12:28:08   
Soleil
Draga Dzenana, od sveg srca želim da nam se javiš sa lijepim vijestima!!!

_____________________________

...Emma 26. 09. 2009. - Sunce je obasjalo naše živote...



(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: prvi pregled-razocarenje
11.9.2009 14:48:46   
Dzenana_G
Evo ene sa lijepim vjestima user posted image Nasa mala mrvica je pocela da raste i sve je uredu sa trudnocom... Danas smo sretni :)
Goldy i tebi zelim istu srecu na pregledu  da sa tvojom mrvicom sve bude uredu...
pozdrav svima

(odgovor članu Soleil)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: prvi pregled-razocarenje
11.9.2009 14:52:01   
emma.L
user posted image  Dzenana- G!
Goldy, sretno!


_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: prvi pregled-razocarenje
11.9.2009 14:58:42   
Zoe
IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Evo ene sa lijepim vjestima user posted image Nasa mala mrvica je pocela da raste i sve je uredu sa trudnocom... Danas smo sretni :)
Goldy i tebi zelim istu srecu na pregledu  da sa tvojom mrvicom sve bude uredu...
pozdrav svima



hBuser posted image user posted image user posted image  e sada malo mamice opusti se, dovoljno je bilo stresa za ovu sedmicuuser posted image user posted image user posted image

goldy, držim fige da i s vama bude sve okuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Zoe -- 11.9.2009 14:59:55 >


_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: prvi pregled-razocarenje
11.9.2009 15:08:36   
MinaMM
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dzenana_g cestitam, i sad se opusti dosta ti je stresa za cijelu trudnocu, pusa

Goldy i tebi drzim fige da uskoro cujes lijepe vijesti. Pusa

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: prvi pregled-razocarenje
11.9.2009 15:11:51   
my_little_baby
IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Evo ene sa lijepim vjestima user posted image Nasa mala mrvica je pocela da raste i sve je uredu sa trudnocom... Danas smo sretni :)
Goldy i tebi zelim istu srecu na pregledu  da sa tvojom mrvicom sve bude uredu...
pozdrav svima


drago m i je da je sve uredu...sad odahni i uzivaj u trudnoci punim plucima..pozz.user posted image

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: prvi pregled-razocarenje
11.9.2009 15:46:36   
milenium
Goldy evo ja svratila samo da vidim šta se s tobom dešava.Hajde drago mi je da je bar dr.dobar,možda on ipak hoće da provjeri sve prije konačnog zaključka.Sretno!!!

(odgovor članu my_little_baby)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: prvi pregled-razocarenje
11.9.2009 15:57:05   
Meri29
Dzenana cestitam user posted image , vidis da je sve ok na kraju

Goldy cekamo jos uvijek user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: prvi pregled-razocarenje
11.9.2009 16:07:10   
Soleil
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Yeaaaaaaaaaaah! Super vijesti!

Sada je vrijeme za uživanje u trudnoći. Čuvaj se i milki stomačić user posted image user posted image

_____________________________

...Emma 26. 09. 2009. - Sunce je obasjalo naše živote...



(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: prvi pregled-razocarenje
11.9.2009 16:33:19   
Dzenana_G
Drage moje hvala vam puno na lijepim rijecima. Nadam se da ce do kraja biti malo mirnija trudnoca.
Goldy cuvamo fige :)

(odgovor članu Soleil)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: prvi pregled-razocarenje
13.9.2009 19:18:28   
Meri29
Goldy ima li sta novo?

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: prvi pregled-razocarenje
13.9.2009 23:03:05   
goldy
Drage moje, nije mi bilo par dana, sutra i u srijedu vadim b-hcg, pa vam se javim, nadams e sa dobrim vijestima.
Dzenana, od srca cestitam, uzivaj!
Pozdrav svima!

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: prvi pregled-razocarenje
16.9.2009 15:35:12   
goldy
Izvadila b-hcg, smanjuje seuser posted image  Sad sam zvala dr-a, najverovatnije da cu morati na kiretazuuser posted image  Nadamse da ce slijedeci put biti bolje.

(odgovor članu goldy)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: prvi pregled-razocarenje
16.9.2009 15:37:26   
Zoe
Draga goldy žao mi je user posted image user posted image user posted image
sa strepnjom sam iščekivala tvoj odgovor i nadala se da će sve biti u redu..
Samo se nemojte predavati, biće aBd ubrzouser posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu goldy)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: prvi pregled-razocarenje
16.9.2009 15:39:49   
goldy
Hvala Zoe, i ja se nadam da ce slijedeci put biti ok.

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: prvi pregled-razocarenje
16.9.2009 15:54:02   
Soleil
Draga Goldy,

tako mi žao što si nam se javila sa tužnom vijesti. Ali, draga, glavu gore i nemoj klonuti duhom.

Razumijem te u potpunosti, pošto sam i ja prošle godine bila u identičnoj situaciji. Nemoj da se sekiraš i budi jaka, radi sebe i radi svog dragog. Već sam ti jednom napisala na ovoj temi...Ja sam samo dva mjeseca poslije kiretaže ostala trudna, jer mi je doktor rekao da nema razloga da više čekamo. I evo me sada u 38. sedmici, svaki dan čekam na svoju malenu.

Najbolje je kada organizam sam odradi tzv. "prirodnu selekciju" jer nekada sa plodom ne bude sve OK. Razgovarala sam poslije toga sa jednim divnim doktorom koji me ohrabrio i rekao da masa cura i ne skonta da su bile trudne, jer kontaju kasni im vještica a trudnoća ode sama od sebe uz malo jače krvaranje - kontaju cure da im je obilnija menstruacija.

Budi jaka i nema predavanja ni sekiranja. Sada je tvoje zdravlje najvažnije i da se posvetiš sebi.

Veliku ti pusu šaljem!!!!!!!!!

_____________________________

...Emma 26. 09. 2009. - Sunce je obasjalo naše živote...



(odgovor članu goldy)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: prvi pregled-razocarenje
16.9.2009 15:57:18   
goldy
Hvala draga Soleil. ti razumijes kako je touser posted image user posted image user posted image
A ta da organizam sam napravi selekciju ma smisla, nikad se ne zna zasto je neko zlo dobro, pokusavam da tako razmisljam, a bas mi je teskouser posted image
Ljubim te i hvala jos jednom na podrsci!

(odgovor članu Soleil)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: prvi pregled-razocarenje
16.9.2009 17:40:03   
milenium
Goldy stvarno mi je žaouser posted image
Ja sam mislila za sebe da neću to moći podnijeti ali evo me sad tu,nepunih mjesec dana od kiretaže i već želim druguuser posted image .Sad ti se čini da to možda nećeš moći preboljeti ali zna Bog šta radi,i sve će biti u redu vidjez ćeš. Drži se,nedaj se.user posted image

(odgovor članu goldy)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: prvi pregled-razocarenje
16.9.2009 19:46:23   
goldy
Hvala ti, malo me strah te kiretaze, kako si ti radila u opcoj ili lokalnoj?
Dr.mi danas rece moze i jedna i druga, kako odlucim, meni se bas ne bude u bolnici, to u slucaju da bude opca anestezijauser posted image
Sretno!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: prvi pregled-razocarenje
16.9.2009 20:23:57   
Dzenana_G
Goldy
zao mi je sto ti se to desilo. A bas sam svaki dan ocekivala lijepu vijest. Ali glavu gore, vidis da svi kazu da brzo poslije toga mozes opet da ostanes trudna i ubrzo jednu malu user posted image doneses na svijet.
Cuvaj se i znaj da mislim na tebe...

(odgovor članu goldy)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: prvi pregled-razocarenje
16.9.2009 20:30:55   
goldy
Hvala, i  ti se cuvajuser posted image

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: prvi pregled-razocarenje
16.9.2009 23:21:41   
rose
goldy ja sam je radila u opstoj, u privatnoj poliklinici...spavala mozda pola sata-sat i kuci...nema ostanka u bolnici i uglavnom ni nema potrebe za tim ...meni je bila prva trudnoca i nisam zalila novac samo da se ne sjecam traume kiretaze...sad je proslo 3 mjeseca i sada cu vidjeti hoce li vjestica doci ili nece 

glavu gore i ako ti nude opstu, prihvati je bez razmisljanja...ne znam gdje si i gdje ces to raditi, tj da li nesto kosta i mozes li to platiti ali ako mozes...ne oklijevaj...anestezija ide preko vene i zapravo sanjas...nema nuspojava poslije...ja cak nisam ni krvarila duze od dan nakon toga i to vrlo malo

(odgovor članu goldy)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: prvi pregled-razocarenje
17.9.2009 9:25:32   
ada033
Goldy, zao mi je zbog bebe user posted image .  I ja sam, kao Rose, prosle godine radila kiretazu u opstoj anesteziji, privatno, i drago mi je zbog toga.  Ako mozes sebi priustiti, preporucujem da ides tako, definitivno je manja trauma.  I nemoj se obeshrabriti - nakon nekoliko mjeseci ponovo u akciju!  Ja sam ponovo ostala trudna nakon pola godine od kiretaze i evo za sad je sve ok.  Sretno!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *