|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi pregled-razocarenje
17.9.2015 17:55:53   
Anansie
Hvala Vanne, bas mi je olaksanje cuti da nisam sama na svijetu sa ovakvim problemom. Drago mi je da je kod tebe sve okuser posted image
Doduse, i ja imam nekakvu anehogeni odjek (masu) iznad gestacijske vrecice od 0.58cm, i tacno je nekako pozicionirana iznad tog udubljenja u gestacijskoj. Moze biti da to potiska vrecu pa izgleda nepravilno. Ma nisam pametna vise, ali cu iduci pregled sve doktora ispitati. Sad mi je bas krivo sto sam tako rano "poletila" na pregled... Nisam pojma imala o svim ovim stvarima, da sam znala, sacekala bih tacno do 8. sedmice.

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: prvi pregled-razocarenje
17.9.2015 18:00:15   
Vanne
E pa to ti je to,vjerovatno je to iskrivilo gestacijski....kad su se hematomi povukli i gestacijska je postala savrsena...et ne sikiraj se vise,odmaraj,jedi i idi na temu sa trudnicama user posted image javi nam se sa lijepim vijestima..

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Anansie)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: prvi pregled-razocarenje
17.9.2015 18:21:22   
Anansie
Nadam se da ce biti tako, nikad se nicemu nisam nadala vise...javim se svakako

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: prvi pregled-razocarenje
23.9.2015 14:14:32   
Anansie
Drage moje, upravo sam se vratila od doktora i vijesti nisu dobre. Hematom je nestao tako da se i gestacijska ispravila u pravilan oblik 18mm, unutra ima zumanceva kesa od 8mm ali nema ploda jos uvijek. Posto sam po doktorovom misljenu vec u 7 sedmici, on smatra da su sanse ispod 10% da se desi neko cudo. Kontrola i vakuumska kiretaza su mi zakazane za 7 dana... Uzasno se osjecam i znam da se ne bih smjela nadati cudu jer ce razocarenje samo biti veceuser posted image
Hvala vam na podrsci i vama zelim svu srecu ovog svijeta u vasim trudnocama i nadam se da cemo se u skorije vrijeme opet ovdje sresti pod boljim okolnostima...

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: prvi pregled-razocarenje
23.9.2015 14:38:07   
Isha

IZVORNA PORUKA: Anansie

Drage moje, upravo sam se vratila od doktora i vijesti nisu dobre. Hematom je nestao tako da se i gestacijska ispravila u pravilan oblik 18mm, unutra ima zumanceva kesa od 8mm ali nema ploda jos uvijek. Posto sam po doktorovom misljenu vec u 7 sedmici, on smatra da su sanse ispod 10% da se desi neko cudo. Kontrola i vakuumska kiretaza su mi zakazane za 7 dana... Uzasno se osjecam i znam da se ne bih smjela nadati cudu jer ce razocarenje samo biti veceuser posted image
Hvala vam na podrsci i vama zelim svu srecu ovog svijeta u vasim trudnocama i nadam se da cemo se u skorije vrijeme opet ovdje sresti pod boljim okolnostima...


Je li moguce da je trudnoca mladja? Ja bih potrazila jos jedno misljenje svakako. Zao mi je sto prolazis kroz to user posted image . Iskusila sam kiretazu u 11. sedmici, ali u mom slucaju je plodu srce prestalo kucati.

(odgovor članu Anansie)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: prvi pregled-razocarenje
23.9.2015 14:46:58   
ziel
IZVORNA PORUKA: Isha


IZVORNA PORUKA: Anansie

Drage moje, upravo sam se vratila od doktora i vijesti nisu dobre. Hematom je nestao tako da se i gestacijska ispravila u pravilan oblik 18mm, unutra ima zumanceva kesa od 8mm ali nema ploda jos uvijek. Posto sam po doktorovom misljenu vec u 7 sedmici, on smatra da su sanse ispod 10% da se desi neko cudo. Kontrola i vakuumska kiretaza su mi zakazane za 7 dana... Uzasno se osjecam i znam da se ne bih smjela nadati cudu jer ce razocarenje samo biti veceuser posted image
Hvala vam na podrsci i vama zelim svu srecu ovog svijeta u vasim trudnocama i nadam se da cemo se u skorije vrijeme opet ovdje sresti pod boljim okolnostima...


Je li moguce da je trudnoca mladja? Ja bih potrazila jos jedno misljenje svakako. Zao mi je sto prolazis kroz to user posted image . Iskusila sam kiretazu u 11. sedmici, ali u mom slucaju je plodu srce prestalo kucati.

Slazem se sa tobom. Mozda bi trebala sacekati jos makar 10ak dana i potraziti drugo misljenje, jer mozda ti se ipak cudo desi. Drzimo ti fige. user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 23.9.2015 14:48:31 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: prvi pregled-razocarenje
23.9.2015 20:23:53   
Anansie
Uradila sam betu koja je 9300, pa cu je ponoviti u subotu pa ce i to valjda biti neki pokazatelj

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: prvi pregled-razocarenje
23.9.2015 20:26:16   
Anansie
Isha, i moja je sestra izgubila isto tako bebu u 11 sedmici zbog prestanka otkucaja srca i radila kiretazu. Nisam vise pametna ali mi je najvise krivo sto je gestacijski konacno poprimio pravilan oblik, hematom nestao, razvila se zumanceva kesa, sve se tako poboljsalo u odnosu na prije 7 dana ali nema ploda...

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: prvi pregled-razocarenje
23.9.2015 21:41:17   
rose
sacekaj jos...i duze od 7 dana...kod mene nije bilo ni zumancane u prvoj trudnoci..al me tjesilo to sto znam da mogu ostat trudna...evo ih pored mene...dvije cure moje user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anansie)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: prvi pregled-razocarenje
23.9.2015 21:42:00   
Isha

IZVORNA PORUKA: Anansie

Uradila sam betu koja je 9300, pa cu je ponoviti u subotu pa ce i to valjda biti neki pokazatelj


Mislim da hoce, super pa ces je ponoviti. I idi na bolji uzv, mozda kod nekog drugog.

(odgovor članu Anansie)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: prvi pregled-razocarenje
23.9.2015 21:49:03   
canim
Pa prosle sedmice si rekla da si 5 sedmica a danas vec 7 sedmica user posted image u 5 sedmici je sasvim normalno da se vidi samo g.mjehur i dr.gledaju da se slucajno ne radi o vanmatericnoj trudnoci, neke zene imaju kontrakcije u tom periodu a da ne znaju tako da je dobro otici na kontrolu sto ranije upravo zbog terapije.
Ja mislim da se tek krajem 7 sed i u 8 sed mogu cuti otkucaji.

I ja bih da sam na tvom mjestu potrazila i drugo misljenje.

Sretno

(odgovor članu Anansie)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: prvi pregled-razocarenje
23.9.2015 21:55:23   
Anansie
Zato sto sam trazila dva misljenja, pa je misljenje doktorice prosle sedmice bilo da sam u petoj sedmici a drugi doktor danas tvrdi da sam 7+4, mada i po mojoj procjeni trebalo bi da sam sada u sestoj. Uglavnom, ponovicu betu u subotu i otici mozda jos nekom doktoru jer vise nisam pametna.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: prvi pregled-razocarenje
23.9.2015 21:58:44   
Anansie
Nego, zna li neko kako se racuna ta beta? Ako je sada 9300 znaci da bi 72 sata trebala biti duplo tolika?

(odgovor članu Anansie)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: prvi pregled-razocarenje
23.9.2015 22:09:20   
Isha

IZVORNA PORUKA: Anansie

Zato sto sam trazila dva misljenja, pa je misljenje doktorice prosle sedmice bilo da sam u petoj sedmici a drugi doktor danas tvrdi da sam 7+4, mada i po mojoj procjeni trebalo bi da sam sada u sestoj. Uglavnom, ponovicu betu u subotu i otici mozda jos nekom doktoru jer vise nisam pametna.


Ko ti je racunao po ZM? Moguce je i da je ovulacija kasnila.

(odgovor članu Anansie)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: prvi pregled-razocarenje
23.9.2015 22:26:09   
Anansie
Doktor koji je rekao da sam u 7+4 mi je racunao od zm koja je bila 01.08.

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: prvi pregled-razocarenje
23.9.2015 22:26:44   
Anansie
I ja racunam da je ovulacija bila kasnije

(odgovor članu Anansie)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: prvi pregled-razocarenje
23.9.2015 23:10:09   
loptica7

IZVORNA PORUKA: Anansie

Doktor koji je rekao da sam u 7+4 mi je racunao od zm koja je bila 01.08.


Po ZM tebi termin ispada 8.5. Dakle tako računajući ima 7 tjedana. Ali ako je bila kasna ovulacija ti tjedni se smanjuju. Ja sam imala kasnu ovulaciju u 2 trudnoći. Termin mi pomjeren za 10 dana.

Sve u svemu otidi po drugo mišljenje. Razumijem koliko ti je teško, ali idi kod drugog dr.
Želim ti puno sreće.

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu Anansie)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: prvi pregled-razocarenje
18.12.2015 14:57:07   
jabukajabuka
molim vas za hitnu pomoc - prije 4 dana mi je radjen uzv, prema kojem je crl bio 5,5 mm i zumm vreca 3.9, a dr je rekla da se cuju otkucaji srca. Danas sam malo prokvarila i otisla kod dr, privatno na uzv kaze dr nema ploda i nema srcane akcije samim tim, i napisala dg - missed ab.

Dobila sam nalaz bete 13.241 (sto moze biti od 5. do 7. nedjelje), a dosad je dr prvo mislio da je 7 sedmica, pa je ipak utvrdjeno da je 5.

Sta da cinim?? Imam li se cemu nadati? Ne krvarim sada, a ono danas je bilo samo sa iscjedkom pomijesano . Betu cu raditi opet u pon.

Imam li ikome drugom otici preko vikenda? Inace sam iz saraj.

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: prvi pregled-razocarenje
18.12.2015 15:00:13   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: jabukajabuka

molim vas za hitnu pomoc - prije 4 dana mi je radjen uzv, prema kojem je crl bio 5,5 mm i zumm vreca 3.9, a dr je rekla da se cuju otkucaji srca. Danas sam malo prokvarila i otisla kod dr, privatno na uzv kaze dr nema ploda i nema srcane akcije samim tim, i napisala dg - missed ab.

Dobila sam nalaz bete 13.241 (sto moze biti od 5. do 7. nedjelje), a dosad je dr prvo mislio da je 7 sedmica, pa je ipak utvrdjeno da je 5.

Sta da cinim?? Imam li se cemu nadati? Ne krvarim sada, a ono danas je bilo samo sa iscjedkom pomijesano . Betu cu raditi opet u pon.

Imam li ikome drugom otici preko vikenda? Inace sam iz saraj.

otidji kod mehmedbasica,trazi dr Maju,imaju jako dobar aparat

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu jabukajabuka)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: prvi pregled-razocarenje
18.12.2015 15:01:22   
škorpija

IZVORNA PORUKA: jabukajabuka

molim vas za hitnu pomoc - prije 4 dana mi je radjen uzv, prema kojem je crl bio 5,5 mm i zumm vreca 3.9, a dr je rekla da se cuju otkucaji srca. Danas sam malo prokvarila i otisla kod dr, privatno na uzv kaze dr nema ploda i nema srcane akcije samim tim, i napisala dg - missed ab.

Dobila sam nalaz bete 13.241 (sto moze biti od 5. do 7. nedjelje), a dosad je dr prvo mislio da je 7 sedmica, pa je ipak utvrdjeno da je 5.

Sta da cinim?? Imam li se cemu nadati? Ne krvarim sada, a ono danas je bilo samo sa iscjedkom pomijesano . Betu cu raditi opet u pon.

Imam li ikome drugom otici preko vikenda? Inace sam iz saraj.

iskreno mislim da više ti tu ništa ne možeš učiniti, miruj preko vikenda i nadaj se najboljem, bit će kako je suđeno, u pon će stvari sigurnp biti jasnije,
Ako ne možeš čekatio naravno možeš se naručiti kod privatnika, puno ih rade vikendom, recimo znam da mehmedbašić radi subotom

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu jabukajabuka)
Neposredna veza do poruke: 120
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *