|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi pregled-razocarenje
17.9.2009 9:33:43   
Meri29
A joj, bas mi je mila zao, bas sam svaki dan mislila na tebe i nadala se da ce sve biti ok. Priroda je htjela da se tako desi, dobro ti kazu-sacekaj malo i ponovo u akciju. Nemoj samo biti tuzna i imaces ti svoju bebu pored sebe. Nadam se da nam se uskoro javis user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu ada033)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: prvi pregled-razocarenje
17.9.2009 9:40:02   
goldy
Hvala Meri,i ja se nadam da se uskoro javim sadobrim vijestima. A ti nam pisi kad bebica stigneuser posted image

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: prvi pregled-razocarenje
17.9.2009 9:44:09   
goldy
Hvala Rose, nije mi problem u parama, vise mi se ne ostaje u bolnici, a dr.mi rece da bih trebala zbog nalaza. Znaci nije strasno, hvala, ohrabrila si meuser posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: prvi pregled-razocarenje
17.9.2009 9:45:15   
goldy
user posted image Hvala ada, divne ste sve!

(odgovor članu ada033)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: prvi pregled-razocarenje
21.9.2009 21:30:38   
milenium
Goldy žne su ti dobro rekle,traži opću(ako može) di god radila,teško se čovjek osjeća psihički nakon pobačaja pa bilo on pod općom ili lokalnom,ali ako ništa s općom ćeš bar imati manje traume,jer mislim da se ženi ne bi trebalo dodatno otežavati ,dovoljno joj je to što je uzgubila bebu,a najžalosnije mi je kad pročitam da se danas to negdije radi ''naživo'' ,i bez lokalne i bez opće...kao da nije dovoljno što je žena izgubila bebu nego je se još treba i kazniti zato...ma ufuser posted image

(odgovor članu goldy)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: prvi pregled-razocarenje
27.9.2009 22:43:40   
goldy
drage moje, i to se zavrsilo u cetvrtak. Nije bilo strasno,dr je bio divan, i ja sam poslije 15-ak min.sa svojim dragim dosla kucici. Hvala svima na podrsciuser posted image
Nadam se da ce slijedeci put bitiuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: prvi pregled-razocarenje
28.9.2009 0:50:44   
milenium
Goldyuser posted image

(odgovor članu goldy)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: prvi pregled-razocarenje
28.9.2009 12:14:45   
Dzenana_G
Goldy drago mi je da si dobro user posted image
Zelim ti da sto prije doijes malu user posted image A do tada cuvaj se...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: prvi pregled-razocarenje
28.9.2009 14:48:22   
goldy
Hvalauser posted image

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: prvi pregled-razocarenje
11.4.2015 18:48:52   
Sarah^_^
Kod mene se upravo to dešava; Jučer bila na prvom pregledu, gestacijska vrećica se vidi ali ne i plod.
Naravno nema otkucaja, i ako ih ne bude ni za deset dana, kiretaža. :'(
Jaaako se bojim, i jaako vjerujem da će se plod pojaviti. :-(

(odgovor članu goldy)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: prvi pregled-razocarenje
16.9.2015 14:05:38   
Anansie
Isti slucaj. Ja sam u 5 sedmici trudnoci i vidi se nepravilna gestacijska vrecica od 11mm, prazna... Da li neko zna da li je to mozda rano da se vidi bilo sta i na sta uglavnom ukazuje ta nepravilna vrecica? Ima li neko slicno iskustvo, molim za pomoc... Inace, suprug i ja smo se taman pripremali za IVF nakon 8 godina bezuspjesnih pokusaja da ostanem u drugom stanju i desilo se sasvim slucajno bez IVF da ostanem u drugom stanju. Uzasno sam uplasena, a nisam bas ni mlada (37 godina). Ukoliko je neko imao slicna iskustva, molim za pomoc, savjet..

(odgovor članu Sarah^_^)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: prvi pregled-razocarenje
16.9.2015 14:07:02   
Anansie
Izvini, samo da pitam sta se na kraju desilo? Nadam se da je sve bilo kako treba na kraju

(odgovor članu Sarah^_^)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: prvi pregled-razocarenje
16.9.2015 20:17:26   
UmmuHamza2305
Anansie i kod mene se u 5. sedmici vidio samo gestacijski mjehur.. kako je dr mislila da sam više sedmica trudna očekivala je da će vidjeti otkucaje, pa me poslala da radim betu 1x, kad je vidjela da je beta visoka potvrdila je trudnoću i uputila me na bolji UZ.. Ja nisam odmah otišla, jer sam pretpostavila da se neće ni na boljem odmah vidjeti otkucaji..otišla sam na UZ za 2-3 sedmice i otkucaji su se jasno vidjeli,elhamdulillah.. Nadam se da će i kod tebe sve biti dobro ,in shaa Allah user posted image

< Poruku je uredio UmmuHamza2305 -- 16.9.2015 20:20:30 >

(odgovor članu Anansie)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: prvi pregled-razocarenje
16.9.2015 20:30:34   
Anansie

IZVORNA PORUKA: UmmuHamza2305

Anansie i kod mene se u 5. sedmici vidio samo gestacijski mjehur.. kako je dr mislila da sam više sedmica trudna očekivala je da će vidjeti otkucaje, pa me poslala da radim betu 1x, kad je vidjela da je beta visoka potvrdila je trudnoću i uputila me na bolji UZ.. Ja nisam odmah otišla, jer sam pretpostavila da se neće ni na boljem odmah vidjeti otkucaji..otišla sam na UZ za 2-3 sedmice i otkucaji su se jasno vidjeli,elhamdulillah.. Nadam se da će i kod tebe sve biti dobro ,in shaa Allah user posted image

Iskreno se nadam da će biti tako jer sam sva prestravljena. Samo čitam o kiretižama i hoću da umrem. Hvala puno na ohrabrenju i bas mi je drago da je u tvom slucaju sve dobro ispalo. Znaci, ima nade user posted image

(odgovor članu UmmuHamza2305)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: prvi pregled-razocarenje
16.9.2015 21:04:45   
škorpija
Ja sam na prvi pregled u prvoj trudnoći otisla u 6. sedmici i naravno samo se vidjela gestacijska vrećica, dr mi rekla da dođem za dvije sedmice i naravno tad su se tek čuli otkucaji srca sad već velikog dječaka. Zato sad nisam ni isla ginekologu pribe 8. Sedmice

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anansie)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: prvi pregled-razocarenje
16.9.2015 22:10:00   
ziel
U medicini nazalost nema pravila i svaciji organizam je masina za sebe. Kod mene npr.sa 5 nedjelja je dr.potvrdila trudnocu, nije spominjala gestacijski mjesak, otkucaje i sl.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: prvi pregled-razocarenje
16.9.2015 23:08:38   
Anansie
Ja evo odbrojavam dane do slijedeceg pregleda i sve se nadam nekom cudu ali u isto vrijeme pokusavam da budem spremna za najgore. Hajde, mozda je stvarno rano da se vidi i cuje nesto u gv ali jos i taj problem sto je nepravilna gestacijska, stvarno nekako ne zvuci dobro. Kada sam procitala sta to znaci, prestravila sam se... Hvala vam na ohrabrenju i podrsci, pokusacu biti pozitivna u vezi svega user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: prvi pregled-razocarenje
16.9.2015 23:13:12   
ziel

IZVORNA PORUKA: Anansie

Ja evo odbrojavam dane do slijedeceg pregleda i sve se nadam nekom cudu ali u isto vrijeme pokusavam da budem spremna za najgore. Hajde, mozda je stvarno rano da se vidi i cuje nesto u gv ali jos i taj problem sto je nepravilna gestacijska, stvarno nekako ne zvuci dobro. Kada sam procitala sta to znaci, prestravila sam se... Hvala vam na ohrabrenju i podrsci, pokusacu biti pozitivna u vezi svega user posted image

Kod moje 2 prijateljice je bio taj problem kao kod tebe, to je izgleda cesta pojava , hmm...
ali obadvije su na drugoj kontroli bile zadovoljne jer se situacija popravila i eno ih sa pupama vec osjete pokrete user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Anansie)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: prvi pregled-razocarenje
16.9.2015 23:48:44   
Anansie
To stvarno zvuci ohrabrujuce, mogu misliti kakvo su olaksanje osjetile... Hvala vam drage moje na ovim tjesenjima, stvarno mi je malo lakse... Ih, da mi je premotati jedno 2 mjeseca unaprijed

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: prvi pregled-razocarenje
16.9.2015 23:59:01   
ziel

IZVORNA PORUKA: Anansie

To stvarno zvuci ohrabrujuce, mogu misliti kakvo su olaksanje osjetile... Hvala vam drage moje na ovim tjesenjima, stvarno mi je malo lakse... Ih, da mi je premotati jedno 2 mjeseca unaprijed

Vjeruj da iscekivanje raste kako koji koji mjesec user posted image Ja po nekoj racunici sutra u 8. mj. ulazim, jedva cekam da upoznam to malo stvorenje sto me lupka nogicama i rukicama user posted image ljubi ga majka user posted image

Javi nam se nakon kontrole, da bude sve aBd uredu, pa nam se priduzi na temi RAZGOVORI U OCEKIVANJU BEBA, jedna od najaktivnijih tema na RR user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Anansie)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: prvi pregled-razocarenje
17.9.2015 10:20:39   
Anansie
Iz tvojih usta u Bozije usi :) Kako se osjecas u 8.mjesecu? Znas li je li curica ili djecak?
Javim se svakako nakon pregleda...

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: prvi pregled-razocarenje
17.9.2015 10:45:44   
ziel

IZVORNA PORUKA: Anansie

Iz tvojih usta u Bozije usi :) Kako se osjecas u 8.mjesecu? Znas li je li curica ili djecak?
Javim se svakako nakon pregleda...

Osjecam se napuhano hehe, salim se, osjecam se dobro, jest malo teze namjestiti se za spavanje , pupo veliki , a i cesto mokrenje... Ali dobro je, sve je to lijepo user posted image Djecak je , to smo saznali jos u 14. nedjelji na fetalnom skriningu user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Anansie)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: prvi pregled-razocarenje
17.9.2015 11:21:32   
Anansie
Super!!! user posted image Bice to sve super, onda ces nam davati savjete tipa kako najlakse dojiti i slicno user posted image

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: prvi pregled-razocarenje
17.9.2015 12:15:47   
ziel

IZVORNA PORUKA: Anansie

Super!!! user posted image Bice to sve super, onda ces nam davati savjete tipa kako najlakse dojiti i slicno user posted image

aBd user posted image
jedva cekam user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Anansie)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: prvi pregled-razocarenje
17.9.2015 16:59:32   
Vanne
anasie i kod mene je bila nepravilna gestacijska vrecica,ali moju su iskrivili hematomi koje sam imala...rano je da u 5-oj neejelji bude bilo sta unutra...ja sam recimo isla na preglede svake nedjelje pocev od 5 pa sve do 12-te...otkucaje smo culi tek u osmoj...tako da je svaka trudnoca stvarno individualna ...ja se izbezezumim kad trudnice cuju otkucaje u sestoj nedjelji,ono...kako tako rano user posted image ja navikla da moja kasni u svemu user posted image a ovulacije sve u vrijeme kad i trebaju biti,nissu nikad kasnile....ali eto,nismo svi isti i drzi se toga user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *