|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
16.10.2010 17:11:57   
reallove
ja svog malenog obavezno ljuljam da zaspe i mora imati flasicu,a kada se bas umori sam zaspe..jucer ja u kuhinji a on u dnevnoj gleda pjesmice za djecu,kada sam dosla da ga pogledam,sta radi,on na podu spavauser posted image dusa mala

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 451
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
17.10.2010 1:11:06   
remzy
ispocetka bi zaspali dok doje ,a kasnije sam ih morala ljuljati(Lamiju i Fatiha) na nogama ,a Ambera ,ona bi isto zaspala na siki ,a kasnije kad sam je "odbila "od sike ,dam joj flasu i njenog medu i ona sama zaspi...,ma milina user posted image

_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 452
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
17.10.2010 1:30:17   
Anoniman
Jednom sam davno pisala na ovoj temi, da moj A miriše svoju dekicu, trlja nosić i tako zaspi....još uvijek je to takouser posted image ...Presmješan je...A kada je perem on čučne pored mašine, plače i govori deke, dekeuser posted image ...Može on zaspati i bez nje ali mu treba mnogo više vremena. Tako da deke ide uvijek sa namauser posted image

(odgovor članu remzy)
  Neposredna veza do poruke: 453
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
19.10.2010 20:58:13   
kolacic
ja ne uspavljujem ja samo stavim u krevetac i ona spava...po danu je problem,. nocu super je...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 454
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
19.10.2010 23:43:18   
Sonja
e breskva blago tebi
ja jos muku mucim sa "copanjem" mojih usana i tim da moram lezati pored njegauser posted image
al hajd valjda ce i to prociuser posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 455
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
19.10.2010 23:51:42   
gvendolina
Sonja i mi smo se tako morali uspavljivati,nije htio zaspati dok ja ne lezim sa njimuser posted image Ali hB prevazsli smo to i sad ga samo stavim u krevetic,popije mlijeko i onda me zove da ostavim flasicu.Uzme cucu,zagrli plisanu macu i sam  user posted image dusa mamina

< Poruku je uredio gvendolina -- 19.10.2010 23:52:20 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 456
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
20.10.2010 13:10:02   
kolacic
sad je i po danu pocela da spava, ljubi je mama :) samo nahrani, presvuci, u krevetic i zzzzzzzz user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 457
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
24.10.2010 21:43:53   
Meri29
Moram da pohvalim svoju ljepoticu, promijenila je malo naviku uspavljivanja. Do sada je to bilo ili ljuljanje ili dojenje, a zadnjih par dana samo legne mami ili tati na stomak i trazi da je ceskimo po kosici. Zacas zaspiuser posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 458
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
24.10.2010 23:36:50   
Niina
Da, i ja jos uvijek muku mucim...bude perioda stvarno ok..bude preumorna oko 8 i tako lijepo zaspi, bez ikakvog uspavljianja ali vec mjesec dana nije tako zaspala...nego place, vristi, pa nosaj, pa ljuljaj...pa pusti bumbu...uhh evo  tek sada je zaspala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 459
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
24.10.2010 23:44:54   
Honey3
moja se beba sama uspavljujeuser posted image u kreveticu sama sebi pjeva abuba,abuba i zacas zaspiuser posted image kad je puno pospana sama ide do krevetica dohvati jastuk i pocne pjevati i mirisati jastuk a to je tako simpaticnouser posted image a kad idemo kod nane, posto nema krevetica onda neko lezi pored nje dok ne zaspiuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 460
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
24.10.2010 23:48:39   
Niina
IZVORNA PORUKA: zaha

moja se beba sama uspavljujeuser posted image u kreveticu sama sebi pjeva abuba,abuba i zacas zaspiuser posted image kad je puno pospana sama ide do krevetica dohvati jastuk i pocne pjevati i mirisati jastuk a to je tako simpaticnouser posted image a kad idemo kod nane, posto nema krevetica onda neko lezi pored nje dok ne zaspiuser posted image



KAKO???? Prosvijetli me, sta da radim ???


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 461
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
24.10.2010 23:57:29   
Honey3
moja niina nema neki recept,samo u krevetic,a tako je od rodjenja,nismo je ljuljali nikad, niti bi sad u rukama zaspala, nema teorije a cuca zakon,neznam da li bi bilo tako bez cuce....a inace je pravo mirnauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 462
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
25.10.2010 0:13:11   
Niina
Bez cuce nema spavanja ali isto tako od rodjenja imamo taj belaj.....a mogao bi je covijek svime nazvati ali mirna definitvno nije jedna od njih.
Ona je uvijek u akciji...nece da zaspi sve dok ima i trun energije.


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 463
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
25.10.2010 0:19:56   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: zaha

moja se beba sama uspavljujeuser posted image u kreveticu sama sebi pjeva abuba,abuba i zacas zaspiuser posted image kad je puno pospana sama ide do krevetica dohvati jastuk i pocne pjevati i mirisati jastuk a to je tako simpaticnouser posted image a kad idemo kod nane, posto nema krevetica onda neko lezi pored nje dok ne zaspiuser posted image


Isto ovako kod nasuser posted image Ja samo ne znam sta cu kad pocne odvikavanje od cuce, dvije su joj godine, a sve odgadam, jer je bas voli...

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 464
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
29.10.2010 10:56:17   
chuci
da ne otvaram novu temu ja ću ovdje postaviti jer je pitanje vezano za spavanje beba.

kako vi planirate vezano za bebino vrijeme spavanja kad se pomjeri sat?
mislite li u toku par dana vratiti bebu na ''staro vrijeme'' spavanja ili je ostavite da zaspi sat ranije.

ja bi jako voljela da ajša spava oko 9, umjesto sadašnjih 10, a iskreno ne znam kako to izvesti. uvijek problemi sa nanama i dedama koji se ljute kad krenemo rano kući, jer smo eto tek maloprije došli, i u tom stilu.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 465
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
29.10.2010 11:35:01   
dzeni_nl
trenutno prolazimo kroz skok u razvoju, pa nece nikako drugacije da zaspe do ovako:


user posted image


user posted image

user posted image


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 466
   [Obrisana poruka]
29.10.2010 13:21:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu dzeni_nl)
  Neposredna veza do poruke: 467
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
29.10.2010 13:26:09   
dzeni_nl
hvala Iman, a moja nece nikako na stomaku da lezi. ponekad je stavim 10 minuta jedva izdrzi, sva se unervozi.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 468
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
29.10.2010 14:55:58   
Idina mama
IZVORNA PORUKA: Iman83

Dzeni, bebica je preslatka, mashaAllah!

Moja Iman u zadnje vrijeme teško zaspi kad je stavim da spava na ledjima, pa sam je počela stavljati da pajki na stomaku. Al tako me strah tokom noci, sve se bojim ugušiće mi se djete, pa onda ja slabo spavamuser posted image !

Mame, spavaju li vaše bebice na stomaku i trebam li se brinuti???



Spavanje na stomaku je opasno zbog sindroma iznenadne smrti bebe. Bebe disu stomakom, tj. stomak im se siri, a ne prsa. Ali nije to jedini uzrok. U svakom slucaju, svi doktori su nas opomenuli: bebe spavaju na ledjima. U toku dana kad je budna, beba moze da se "igra" na stomaku. Moj sin nikad nije mogao leci na stomak da se "igramo", pa i pored toga se razvio sasvim normalno. Nadoknadjivali smo to nekako.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 469
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
29.10.2010 15:03:00   
rose 87
IZVORNA PORUKA: Iman83

Dzeni, bebica je preslatka, mashaAllah!

Moja Iman u zadnje vrijeme teško zaspi kad je stavim da spava na ledjima, pa sam je počela stavljati da pajki na stomaku. Al tako me strah tokom noci, sve se bojim ugušiće mi se djete, pa onda ja slabo spavamuser posted image !

Mame, spavaju li vaše bebice na stomaku i trebam li se brinuti???


duso moja user posted image spava vec od prvog mjeseca na stomacicu,upocetku samo preko dana a kad sam se uvjerila da moze fino da okrene glavicu onda i po noci,bilo me strah ali on drugacije nije mogao i sada samo na stomaku spava,na mamu svojuuser posted image user posted image


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 470
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
29.10.2010 15:03:44   
Idina mama
IZVORNA PORUKA: chuci

da ne otvaram novu temu ja ću ovdje postaviti jer je pitanje vezano za spavanje beba.

kako vi planirate vezano za bebino vrijeme spavanja kad se pomjeri sat?
mislite li u toku par dana vratiti bebu na ''staro vrijeme'' spavanja ili je ostavite da zaspi sat ranije.

ja bi jako voljela da ajša spava oko 9, umjesto sadašnjih 10, a iskreno ne znam kako to izvesti. uvijek problemi sa nanama i dedama koji se ljute kad krenemo rano kući, jer smo eto tek maloprije došli, i u tom stilu.



Mene bas briga koliko je sati. Moj sin ide na spavanje kad je pospan. Trudim se da imamo ritam, uobicajeno vrijeme za spavanje, ali to je uvijek njegovo vrijeme. On sam sebi to pomjeri. Ne znam ni ja kako. Odkako ne gledam na sat, usrecili smo se svi. Umjesto da ja njega silim, pratim svoje dijete i kad primjetim da je pospan, idemo na spavanje. On mi je najvazniji i onda sve ostalo ostavim. Rekla bih da je njegovo vrijeme oko 10 uvece. Tada mi najmirnije spava. Kad zaspi ranije, nemiran je citavu noc. Pa, iako znam da je nemiran kad zaspi oko 8 ili 9, mi idemo u krevet cim on pokaze da je pospan. Kako rekoh, bas me briga koliko je sati i sta neko misli.

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 471
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
29.10.2010 15:06:43   
Idina mama
IZVORNA PORUKA: Breskva

Jednom sam davno pisala na ovoj temi, da moj A miriše svoju dekicu, trlja nosić i tako zaspi....još uvijek je to takouser posted image ...Presmješan je...A kada je perem on čučne pored mašine, plače i govori deke, dekeuser posted image ...Može on zaspati i bez nje ali mu treba mnogo više vremena. Tako da deke ide uvijek sa namauser posted image


Nesto ljepse dugo nisam cula. Tako mi je nesto slatko to da place pored masina, dusa draga...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 472
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
29.10.2010 15:12:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Idina mama

IZVORNA PORUKA: Breskva

Jednom sam davno pisala na ovoj temi, da moj A miriše svoju dekicu, trlja nosić i tako zaspi....još uvijek je to takouser posted image ..e.Presmješan je...A kada je perem on čučne pored mašine, plače i govori deke, dekuser posted image ...Može on zaspati i bez nje ali mu treba mnogo više vremena. Tako da deke ide uvijek sa namauser posted image


Nesto ljepse dugo nisam cula. Tako mi je nesto slatko to da place pored masina, dusa draga...

user posted image user posted image user posted image user posted image dusa draga

(odgovor članu Idina mama)
  Neposredna veza do poruke: 473
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
29.10.2010 15:17:22   
Idina mama
IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

trenutno prolazimo kroz skok u razvoju, pa nece nikako drugacije da zaspe do ovako:


user posted image


Draga Dzeni, ovo je tako lijepo. Pa, sta je ruzno u tome ako beba ovako zaspi? Ma, uzivate i ti i bebica: tako se lijepo mazite.

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 474
   RE: kako uspavljujete vase bebe?
29.10.2010 15:35:55   
dzeni_nl
IZVORNA PORUKA: Idina mama

IZVORNA PORUKA: dzeni_nl

trenutno prolazimo kroz skok u razvoju, pa nece nikako drugacije da zaspe do ovako:


user posted image


Draga Dzeni, ovo je tako lijepo. Pa, sta je ruzno u tome ako beba ovako zaspi? Ma, uzivate i ti i bebica: tako se lijepo mazite.



da ovo je preljepo, zadnjih 5 dana one nece niako drugacije da zaspe jedino na meni i tako ja znam 2-3 sata sjediti dok ona spava, sva se ukocim, ali sve se da izdzati za svoje dijete :)


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *