|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nocna lampa
8.9.2009 13:41:47   
Blue rose RR
Samo prvih mjesec dana života smo imali upaljeno prigušeno svjetlo u njenoj sobi, i nakon toga više ne. Jednostavno navikla je spavati u potpunom mraku, i čak kada spava dnevni san, uvijek joj navučem paravane, da bude tamnije u sobi. Valjda genetika.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: nocna lampa
8.9.2009 13:43:22   
milenium
otkad sam se udala gori mi lampa svaku noć,mm ne može bez nje on voli da me vidiuser posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: nocna lampa
8.9.2009 13:47:48   
Ilhana RR
Ja kad sam Lamiju prebacila u svoju sobu da spava sama, kupila sam joj nocnu lampicu ali ona jednostavno nije mogla da zaspi kako je jako svijetlo joj bilo od toga jer je navikla na mraki tako da sam joj stavila tu minilampicu sto ide u utikac... onda je htijela da zaspi...
A sada je jedno vrijeme zaspivala u nasoj sobi bez imalo svjetlosti i super je proslo tako da cu istaknuti onu lampicu i staviti je u uticnicu u hodnik ispred njenih vrata pa da vidim na sta stajem...

I ja mislim da je zdravije da se dijete nenavikava na svjetlost dok spava, kao sto MA kaze i ja po danu isto stavljam je u sto mracniju prostoriju da spava, znam da uvijek bolje odspava tako...

A kao sto je neko isto rekao i u mene je uvijek u kuhinji upaljno jedno svjetlasce, to je uvijek bilo da bih se mogla snaci do toaleta a da u nesto ne udarim hehe...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: nocna lampa
8.9.2009 13:53:41   
teatea
Meni su govorili kad sam rodila malenu, da ostavljam svjetlo kako bi lakše mogla vidjeti bebu, ali ja nisam htjela. Nije da je meni smetalo, nego je nisam htjela učiti na to. Moje je mišljenje, kad se već probudim da vidim malenu, mogu odmah upaliti svjetlo i pogledat što je s njom. Paljenje svjetla ne oduzima mnogo vremena, tako da ne vidim svrhu u tome da se dijete uči na to, jer sam čula kod dosta mama da se sada dijete ne da odviknuti od svjetla.
Sad ću opet isto napraviti, paliti svjetlo samo dok ga podojim u prvih mjesec dana, a poslije ne.user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: nocna lampa
8.9.2009 14:11:31   
Anoniman
Ja sam samo mjesec dana imala lampu upaljenu jer me je bilo svega strah i non stop sam ustajala i gledala bebu, ko luda.
Poslije mjesec dana, sam se pravo ispraksala, čak žmireći znam otići do krevetića, uzeti bebu i dojiti...


(odgovor članu teatea)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: nocna lampa
8.9.2009 23:13:56   
mamma mumi
Mom tariku je godina, u pocetku sam drzala lampu upljenu da bi meni lakse bilo,  jer sam mogla vidjeti ga odmah, a kasnije i sada kupila sam one mini svjecice i upalim jednu kad podjemo spavati, ona gori taman do 3-4 ujutro  , onda smo ostatak u mraku. radim to radi sebe, jer mi daje neku sigurnost, vidim je li otkriven, i sl.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: nocna lampa
8.9.2009 23:17:27   
milenium
nemoj ti da te ta ''mini ''svjećica zapaliuser posted image
user posted image

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: nocna lampa
8.9.2009 23:21:30   
mamma mumi
Neceuser posted image  ima svoj stalak, a na nocnom stolicu je, ali hvala sto brinesuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: nocna lampa
8.9.2009 23:28:20   
Ilhana RR
user posted image

Evo lampice koju ja koristim, ima zutu svijetlost... tamno skroz... taman!

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: nocna lampa
9.9.2009 12:03:04   
mamma mumi
Ilhana znas li gdje se u Sarajevu moze kupiti takva lampa?

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: nocna lampa
18.9.2009 20:35:30   
dana3
mamma mumi imas takve lampe u fisu
ilhana ne kradi mi stvari iz kuceuser posted image user posted image user posted image .
koristila sam ovu lampu dok je Ilhana nije ukrala a sad se koristim gradskom rasvjetomuser posted image user posted image user posted image .Lampa je blizu prozora ,tako da ima dovoljno svjetlosti u sobi da se nadjemo kad se trazimo

< Poruku je uredio dana3 -- 18.9.2009 20:36:24 >


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: nocna lampa
18.9.2009 21:47:06   
Mya_81 RR
Ja sam nešto slično ovome vidjela u DM-u, tamo gdje su im bočice i ostalo za bebe...ali ne znam kakvu svjetlost daje...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: nocna lampa
19.9.2009 9:02:04   
new mama
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Ja sam nešto slično ovome vidjela u DM-u, tamo gdje su im bočice i ostalo za bebe...ali ne znam kakvu svjetlost daje...

ja sam kupila tu i nista ne valja,ma ne vidi se nista,ko da nisi upalio,tako da znate da nedajete pare dzabauser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: nocna lampa
19.9.2009 17:55:27   
dana3
ove lampe daju jako malo svjetlosti tako da znate,ako nije potpuni mrak u sobi nece se nista ni vidjeti.imam dvije vrste i ta jedna je ta slaba a ova na slici od ILhan eje jako dobra,samo ja ne koristim ni jednu vise-kazem gradska rasvjeta zakonuser posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

muževi
milenium

Da li smatrate da muževi dovoljno cijene ženski rad u/po kući?

nisam sigurna (22%)

cijene (9%)

ne cijene koliko bi trebali (39%)

ne cijene nimalo (8%)

oni to i ne primjećuju (22%)


Broj svih glasova: 116

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *