|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
22.11.2012 19:10:28   
grozđe
Mrvice evo javljam ti se sa najnovijim vijestima od doktora...culi smo se porukom i kaze da kada dobijem prvu menstruaciju dodjem na pregled i da cemo obaviti niz nalaza...bas mi je drago sto je tako rekao jer zelim da se detaljnije pregledam... u subotu je 40 dana od kiretaze...

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 2451
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
23.11.2012 11:07:42   
Loretta
Pitanje jedno, da li je ikome uzrok pobacaja bio infarkt posteljice user posted image Koje nalaze ste morale vaditi prije druge trudnoce?

_____________________________

If your heart turns blue, I want you to remember...
This song is for you, and you are full of wonder...

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 2452
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
23.11.2012 22:43:05   
Mrvica_83
Grozdje super - bas mi je drago da si mi se javila user posted image !Svakako sam htjela danas da ti se javim -meni  je danas stigla user posted image , zamisli .. Obradovala sam se jer sam mislila da cu duze cekati - nije bilo nekih simptoma PMS-a kao prije i tu su zenice stvarno bile u pravu .. Meni je danas tacno 31 dan od kiretaze .. Pa cu i ja sutra nazvati doktoricu da pitam kad da dodjem i sta nam je ciniti .. Vaditi nalaze i raditi pretrage naravno user posted image Pa ti se javnem sa vijestima sta su mi rekli .. 

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 2453
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.11.2012 14:47:17   
witch
Drage moje, evo i mene na ovoj temi, nazalost. Nakon godinu i po dana pokusavanja, ugledali smo dvije crtice. Nismo mogli da vjerujemo, nasoj sreci nije bilo kraja. Medjutim, u 6. nedjelji pocne braonkasto krvarenje, dobijem Dabroston i da mirujem, da bi sutradan se krvarenje pojacalo, i zavrsim u bolnici. Ali, trudnoca je jos bila tu, ostave me na odjeljenju, ali krvarenje se pojaca, i sa krvarenjem ode i trudnoca. Morali su mi uraditi reviziju, za svaki slucaj, da nesto ne ostane, nisam imala nikakvih bolova, niti problema. Zavrsila sam sa tabletama i kapima, i od ponedjeljka se vracam na posao. Nije lako, ali borim se, znate sve, nazalost, koja je to trauma. Nakon prve menstruacije cu na pretrage, pa sam planirala kod dr. Balic da to uradim. Koje su vama nalaze radili? Meni je dr u DZ rekao da ce mi uraditi briseve, ali nije naglasio koje, ali cini mi se da tu spadaju samo PAPA test, cervikalni i vaginalni, nisam cula da je ikome radio one na hlamidiju, itd. pa sam zato i mislila da odem kod dr. Devlete, pa ako neko zna sta otprilike rade od nalaze, neka napise. Zelim vam svima mnogo srece i da sto prije dobijete bebice iz zdrave trudnoce! user posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 2454
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.11.2012 15:45:02   
Mrvica_83
Draga Witch .. Mnogo  mi je zbog toga sto ti se desilo user posted image user posted image   Ima mnogo zenica koje su to prezivjele - ja sam jedna od njih i mozda si citala moje postove ali -  idemo dalje .. Snaga i hrabrost za koju smo sposobne se , odista , vidi tek u ovim teskim momentima zivota .. Svi cemo mi jednog dana imati krasneuser posted image a ovo je iskusenje koje ce proci !! Sto se analiza tice - kao sto sam napisala ja sam dobila menstruaciju 31 dan od kiretaze i cim prodje ici cu kod doktorice na kontrolu aBd.. Insistirat cu na svim pretragama jer zelim da u narednoj user posted image budem sigurna da ne postoje faktori koji bi mogli iskomplikovati situaciju .. U svakom slucaju zelim ti mnoogo srece i da se cujemo sa nekim ljepsim vijestima user posted image user posted image  

(odgovor članu witch)
Neposredna veza do poruke: 2455
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.11.2012 16:07:24   
witch
Hvala ti, draga, mnogo znaci kad vidim koliko ste sve jake i koliko moramo da budemo jake ako zelimo da naredni put sve bude kako treba. Kod koga doktora ti ides? Nisam jos citala sve postove, moram bas da sjednem pa da procitam, ali ovih dana ne silazim sa neta, mozda nije ni dobro ovoliko sve analizirati i muciti se. Znaci i ti si skoro imala spontani? Odoh malo pregledati postove, da vidim kakve je situacija na temi, nazalost. Mnogo srece zelim! :*

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 2456
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.11.2012 16:36:53   
klemzi
Drage moje cure, sve vi koje ste prošle agoniju i tugu spontanog pobačaja, šaljem vam veeeeliki zagrljaj podrške. Nažalost, i ja sam imala to teško životno iskušenje i to poslije smrti moje prve jednomjesečne bebe user posted image Ne preostaje nam ništa drugo nego da gledamo u budućnost, nadamo se novoj trudnoći i uradimo sve što je u našoj moći da do tragičnih krajeva više ne dođe. A sve ostalo je Božija odredba.
Witch ja idem kod Balića, moje iskustvo je, kao što napisah, malo drugačije jer mi je prva beba umrla mjesec i po po rođenju, a druga trudnoća je završena missed ab u 8 sedmici, phd nalaz je bio Molarna trudnoća. Zbog toga oni imaju malo drugačiji pristup u smislu pretraga prema meni (dali su mi da uradim i kariotip sa kariogramom) ali uobičajene pretrage su:
TORCH
vaginalni i cervikalni bris
urinokultura sa ABG
krvna pretraga na clamidyu
antikardiolipinska antitijela
inzulinemija
i još neka serološka ispitivanja (ne sjećam se šta tačno je upitanju)
Ponavljam,možda tebi neće sve ovo raditi, ali za svaki slučaj je bolje uraditi i znati da je sve ok.
Puno sreće cure moje drage user posted image user posted image

< Poruku je uredio klemzi -- 24.11.2012 16:49:26 >


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu witch)
Neposredna veza do poruke: 2457
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.11.2012 17:16:25   
Mrvica_83
Draga Witch .. Da - ja sam nazalost imala missed ab. u 12 sedmici .. Kiretaza mi je uradjena 24.10.12 i hvala Bogu evo dobila sam i prvu menstr. nakon toga .. Plod se prestao razvijati u 8/9 nedjelji iako je sve do kontrole u 12 sedmici izgledalo ok .. Zbog terapije Utrogestanom ( za kontrakcije ) ja sam te  tri sedmice prije kontrole mislila da je sve u redu - nisam imala bolove , krvarenja i doktorica je tek na UZ vidjela da se plod ne razvija i da moram na kiretazu .. To je bila strasna trauma za mene - 12 sedmica , lokalna anestezija a sve je jos bilo unutra ..
Plakali smo , tugovali , bolovali   i danas , mjesec dana nakon svega , jos smo ranjivi ali krenuli smo dalje ..
Mnogo zelimo svoju user posted image i jedva cekamo da prodju ova 3 ciklusa pa da se potrudimo da ciklus nakon toga user posted image i ne bude user posted image user posted image Iz Sarajeva sam i trudnocu mi je vodila Dr.Amra Hadzismajlovic ( poliklinika Clarus )  dok sam na kiretazi bila kod Dr.Murtazica pa cu i kontrole ubuduce raditi u dogovoru sa njima ..
Budi jaka , zelim ti sve najnajnaj user posted image I naravno , saljem puno zagrljaja podrške !!

(odgovor članu witch)
Neposredna veza do poruke: 2458
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.11.2012 17:21:56   
Mrvica_83
Klemzi puno ti hvala na lijepim rijecima podrske .. Vec sam citala tvoje postove na forumu i mnogo mi je zao zbog svega sto ti se desilo ..Iskreno zelim  da  sve , sto prije ,  bude u redu i da dobijes svoju user posted image Iako odgovor nije bio direktno za mene hvala na  informacijama - bitno je da znamo sta trebamo traziti da bismo , bas kao sto si ti rekla , izbjegli tragicne zavrsetke trudnoce .. Punouser posted image user posted image za tebe !!


(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 2459
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.11.2012 18:51:13   
witch
klemzi mnogo mi je zao zbog toga sto ti se desilo, kao sto sam vec napisala, nisam jos procitala sve postove, pa ne znam jos bas tacno kome se sta desilo. Ne mogu ni zamisliti kako ti je bilo, i kako ti je sada, jesu li nasli uzrok svemu tome? I jesi li radila kod Balica sve te pretrage, koliko otprilike kostaju? Jesi li zadovoljna pristupom Balica? Ja sam bila jednom kod doktorice, sada cu opet, cini mi se da je mnogo dobar strucnjak i da se bas trudi. Posto moj ginekolog iz DZ radi samo osnovno, pa cu morati privatno da uradim ostalo. Hvala ti na ovim informacijama, bar otprilike znam sta traze, i zelim ti mnogo srece i zdravlja i da te uskoro obraduje trudnoca koja ce uredno proteci i dobro se zavrsiti, i da sto prije dobijes svoju bebicu, u sta ne sumnjam, bitno je naci problem, rijesiti ga, i dobar ishod mora doci! Ljubim te mnogo i drzi se! user posted image

Mrvica_83 zao mi je zbog tvog iskustva, kao sto sam vec pisala, meni je samo otislo sa krvarenjem, dok sam bila u bolnici, pa sam samo isla na reviziju, ali pod opstu anesteziju, tako da tu bar nisam imala problema, niti bolova, samo oskudno krvarenje koje tako mora biti, valjda se materica jos sama cisti. I nekako mi je bilo lakse ici i na reviziju, jer sam znala da je to vec sve otislo 2 dana ranije, na UZ vise nista nije bilo, a i doktor i ja smo znali da je gotovo, ali eto da ne bi doslo do nekih komplikacija, uradili mi reviziju. Za 2 sedmice idem po onaj nalaz, mada kazu da on slabo sta pokaze, pa cu onda na pretrage. Meni su isto dali Dabroston za odrzavanje kada mi se pojavilo to oskudno krvarenje, da bi odrzali trudnocu, plus depo progesteron , i mirovala sam u bolnici, ali jednostavno se nije dalo, samo se otkacilo i otislo. Sada me je mnogo strah od buduce trudnoce i kada ce ona doci, posto smo se i ove nacekali. I tebi zelim da se sto prije oporavis, psihicki prvenstveno, i da sto prije dodju user posted image Saljem ti mnogo zagrljaja podrske! user posted image

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 2460
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.11.2012 19:04:23   
klemzi
I jesi li radila kod Balica sve te pretrage, koliko otprilike kostaju? Jesi li zadovoljna pristupom Balica?

Draga, ja sam sve ove pretrage radila na UKC Tuzla, osim cervikalnog i vaginalnog brisa i urinokulture (to sam radila u DZ Gradačac)
Balići ne insistiraju da nalaze radiš kod njih, ni ne rade oni sve ovo nabrojano, dobiješ samo kod njih papir na kojem je spisak nalaza koje trebaš uraditi i onda odeš u DZ po uputnice za UKC i to je to. Ja sam prezadovoljna njihovim pristupom, samo naprijed user posted image user posted image
Mrvice tu smo mi da pomažemo jedna drugoj, da zajedno tugujemo ali i radujemo se uskoro user posted image user posted image
Ljubim vas obje!

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu witch)
Neposredna veza do poruke: 2461
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
24.11.2012 19:27:13   
witch
Drago mi je da si zadovoljna, i meni bas ulivaju povjerenje, nekako su strucni i direktni. Moj doktor u DZ je sav optimistican, sta god da se desi, on to gleda sa vedrije strane, kada sam saznala da sam trudna, pitam ga smijem li uzeti kakve vitamine, posto se ne hranim dobro i redovno, zbog posla, on kaze: neeee, nikakva hemija, samo jabuke, u njima ima sve. I tako sve, sve prirodno, sve super, mada nekad nije lose kada je neko toliko poztivan, ali opet... Najgore mi je sto ja ne znam od koga da uzmem uputnice za te pretrage, glupo mi da odem njemu, a porodicni ljekar mi sigurno nece dati, posto je taj moj ginekolog direktor DZ, pa cisto sumnjam. Mada, na kraju krajeva, ako treba, snaci cemo se, pa platiti te nalaze i gotovo. Drzite se, djevojke, tako mi je lakse kada mogu ovako sa nekim da podijelim iskustva! user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 2462
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
25.11.2012 10:51:00   
Andy_Bec23
Pozdrav drage moje evo i ja se vratih malo na ovu temu, zao mi je sto morate biti tu i da vam se desilo sto se desilo.... Grozde, Mrvica i Witch... zalosno, al ne posustajte glavu gore.

Ja sam svoju tockicu izgubila u 9 i pol nedelja s time da je ostala u 4/5 nedelji nista se nije ni razvilo samo gestacijska vreca :-( Bio je to bolni trenutak za mene.. Menstruaciju sam dobil 36 dan nakon kiretaze, zaatim opet 36 pa 2 ciklusa 31 pa 5 ciklus 30 dan sada ce mo vidjet za 6 ciklus. Nadam se da nece ni doc.
Meni je moj ginekolog savjetovao cekanje od 3 mj jer sam imala zasostale nakupine u maternici koje su se sa svakim ciklusom sve vise i vise smanjivale odnosno sa menstruacijom izlazile iz mene ... Poceli smo ponovo u septembru to znaci evo 3 mj pokusavanja pa molim Boga da ni nedodje...

Imam jedan primjer sada ... kolegica moja je imala spontani u 16 nedelji i kada su joj uradili kiretazu( inducirani porod) odma cim joj je menstruacija zavrsila bacila se u akciju i nakon 14 dana vec bila trudna.. Ukolikovam je sve ok nakon kiretaze necekajte vec odmah u akciju, tjelo ako je spremno ono ce prihvatiti plod, ako nije nece...

Zelim vam od srca da ugledate sto prije user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu witch)
Neposredna veza do poruke: 2463
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
25.11.2012 11:11:39   
grozđe
Andy hvala na informacijama..interesuje me sta bi s tvojom drugaricom, kako je prosla trudnoca ( da li je jos trudna ili je rodila )...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 2464
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
25.11.2012 11:31:07   
Andy_Bec23
Jos je trudna ostala je trudna u 6 mj ove godine a spontani tj inducirani je imala u 5 mj .....

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 2465
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
26.11.2012 18:44:36   
Mrvica_83
Draga Andy hvala na informacijama user posted image Citala sam tvoje postove na drugim temama i samo ti mogu reci da mi je zao zbog svega sto ti se dogodilo .. Zelim ti da brzzoo budes user posted image i da se sretnemo na drugim , veselijim , temama ...Sve zenice kojima se desilo , ukljucujuci i mene , koliko vidim pokusavaju da ostanu pozitivnog duha i jake .. To je jedini nacin da ponovno ostvarimo jednu zdravu trudnoću i da uzivamo u njoj .. Naravno da ce biti straha i iscekivanja .. Trenutaka kada duh padne .. Ali ja cvrsto vjerujem da ce biti vise trenutaka njeznosti , ljubavi i brige .. Ja cu cekati tri ciklusa jer hocu da uradim sve moguce pretrage .. Prvi ciklus je prosaouser posted image  user posted image Dobila sam 23.11 menstruaciju i to 31. dan nakon kiretaže pa se nadam da ce vec iduci mjesec doci na moj ustaljeni broj dana - 28 i 29 .. Zivot ide dalje i ne ostavlja mnogo prostora za tugu .. Svim zenicama ( Andy, Grozdje , Witch , Klemzi ) želim da što prije ugledate plusić i da se zajedno radujemo!!!! .. Saljem vam mnogouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 2466
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
27.11.2012 17:00:58   
Andy_Bec23
Mrvica 83 hvala draga naravno zalosno je ali treba krenut dalje ne treba se vracat u proslost... Eto ja sad bi trebala biti 36 nedelja al sta cu da sam trebala brojat brojala bih. Sve se desava iz razloga.....Zelim tebi istoda sto prije ugledas user posted image ..
Koliko dana si imala krvarenje nakon kiretaze? Ja sam imala 14 dana krvarenje s time da sam 2 puta zavrsila ubolnici sa zaostacima u maternici.... ja sam ciklus dobila tek36 dan pa opet 36 pa 31 pa 31 pa 30 sada cekamo na ovaj ciklus naravno nadamo se da nece ni doci :-)user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 2467
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
27.11.2012 20:00:13   
Mrvica_83
Draga Andy user posted image Slazem se .. Samo gledanje naprijed donosi dobrobit user posted image user posted image   I mi smo ove sedmice trebali biti 17 nedjelja .. Ali bit ce aBd nova , zdrava trudnoća ubrzo za sve nas user posted image Mila ja sam kiretazu imala 24.10 .. Slabo krvarila nakon toga - izasla iz bolnice odmah sutradan 25.10.. Dali su mi Ergometrin koji ( navodno ) steže maternicu i zaustavlja krvarenje .. Tako da sam vrlo malo krvarila ali sam imala nesnosne bolove - popila sam skoro dvije kutije Nalgesina Forte za 5 dana  .. Teta u apoteci me pitala zasto me boli toliko i da mozda nije ok ocisceno .. Srecom doktor je bio veoma pažljiv i ja nisam imala nikakvih zaostataka .. Jedino sam - svojom greškom-  ergometrin pila 2 dana duže user posted image Nisam dobro proucila otpusnu listu - ostalo mi je utisnuto u sjecanju da antibiotike pijem 5 dana pa sam i ergometrin pila u tom trajanju a trebalo je samo 3 dana .. Tek kad sam prestala piti Erg.krenulo je krvarenje .. Trajalo je oko 10-ak dana i to ništa strašno .. Već 17 dan od kiretaze smo MM i ja  imali odnose i nisam imala nikakve tegobe user posted image Ali to je druga tema i podforum .. user posted image Ovaj prvi ciklus je , evo ,došao 31 dan i baš sam sretna zbog toga .Zenice kazu da je normalno od 40-60 dana .. . Jesi li ti radila ikakve pretrage nakon kiretaže i prije planiranja druge trudnoće  ??? Ako nismo na pravoj temi prebaci nas , slobodno pa da diskutujemo user posted image Veliki user posted image za tebeee i da što prije ugledaš user posted image i dobiješ svoju user posted image ..

< Poruku je uredio Mrvica_83 -- 27.11.2012 20:03:35 >


_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 2468
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
27.11.2012 20:23:47   
Sonja
drage moje hocu samo da vas ohrabrim i da vam kazete da ne gubite nadu...

ja sam poslije smrti moje bebice od 3 i po mjeseca nakon 5 mjeseci ostala trudna i taman kad sam se obradovala prokrvarim i spontani u 7/8 nedjelja...bila sam skroz tuzna ali kad pomislim na smrt bebe od 3 i po mjeseca i bebe u tibi 8 nedelja ne moze se poredit...
bilo kako bilo prestanem krvarit i cekam menstruaciju a nikako da je dobijem i odem doktoru kaze TRUDNA...
mogu vam reci da nisam odmah bila sretna jer sam se uplasila sto sam ostala tako brzo trudna...
sad sam 13+4 i danas bila na fetalnom sve super bebi raste sve ok...i nadam se da ce tako i ostati do kraja..
zato vam kazem samo ne odustajte sve ce doci na svoje i sve cete biti ponosne mamice
samo hrabro i strpljivo
ljubim vasuser posted image user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 2469
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
27.11.2012 20:44:24   
SREĆNA
sad sam 13+4 i danas bila na fetalnom sve super bebi raste sve ok.


Fala Bogu dragom , Sonja sve će biti dobro user posted image user posted image user posted image

Ostale ženice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 2470
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
28.11.2012 20:32:21   
Mrvica_83
Sonja .. Nemam rijeci za takav gubitak bebe stare tek nekoliko mjeseci a zatim i za ponovljenu traumu koju sam i sama , nazalost , dozivjela .. Sem da ti pošaljem jedan topli zagrljajuser posted image I hvala ti što nam se javljas ..Jer znas kako je .. Pune smo strahova i neke neizvjesnosti .. Ali sve ce biti sjajno aBd .. Tebi želim urednu trudnoću i sve naj naj naj  - od srca user posted image  

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 2471
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
5.12.2012 11:07:41   
Carobno jutro
Draga Sonja, mogu samo da ti cestitam.. iskreno mi je drago..user posted image user posted image
Dajes nam nadu da cemo i mi ostale uspjeti..
Tesko je ovo breme koje nosimo ali ipak ne odustajemo...
user posted image  svima..
Mrvice_83..samo moramo ostati pozitivne..glava gore i bit ce aBd dobro..
Ima nas ovdje puno, ma sta puno, ima nas previse sa ovom tugom koju nosimo ali zene smo..izdrzat cemo mi to.. user posted image

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 2472
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
5.12.2012 15:41:28   
Mrvica_83
Čarobno jutro samo da te pozdravim user posted image Čitala sam tvoje postove i nemam riječi za ono što se tebi dogodilo .. Samo se mogu složiti sa time da smo jake , hrabre heroine koje će izdržati sve što im život donese .. U ovoj borbi koja traje user posted image Drago mi je da ćemo se družiti na forumu .. Jedva čekam da se sretnemo na malo veselijim temama user posted image user posted image Veliki user posted image za tebe ..

Sonja Hvala ti na tome sto si svoju priču podijelila sa nama .. Nadam se da ćemo i mi pričati naše pozitivne priče i davati nadu drugima .. Jer nas odista ima jako mnogo .. Mogu zamisliti koliko još ima ženica koje samo čitaju , ne pišu a pronalaze djeliće sebe u našim ispovijestima .. Posebne smo a tebi želim da trudnoća nastavi tako , bez ikakvih tegoba i da aBd postaneš ponosna mama user posted image user posted image Veliki user posted image za tebe !!

Sve ostale ženice velikiiiii user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 2473
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
5.12.2012 19:59:48   
witch
Bila sam kod doktora na kontroli, sve je u redu, materica cista, rekao mi je nakon 2 menstruacije da dodjem na briseve, i ako budu ok, da nakon sljedece mozemo nastaviti planirati trudnocu, a do tada da se cuvamo, znaci 3 mjeseca. Nadam se da ce sve biti u redu, i jos jednom vam svima zelim da sto prije odete sa ove teme! user posted image

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 2474
   RE: Šta poslije spontanog pobačaja?!
5.12.2012 20:36:31   
Mrvica_83
Draga Witchuser posted image drago mi je da je sve bilo u redu na kontroli user posted image user posted image Ja od sutra idem sa pretragama - uputnice itd.pa ti mogu javiti svoja iskustva koja ti mozda mogu koristiti ..Meni je prvi ciklus prosao kako sam ti vec rekla - dobila sam 31 dan od kiretaze pa sad cekamo drugu user posted image Zelim ti sve najbolje i da se aBd druzimo na temama za user posted image  user posted image   saljem ti puuuunooo user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mrvica_83 -- 5.12.2012 20:43:13 >


_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu witch)
Neposredna veza do poruke: 2475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *