|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 20:14:46   
noaa
Moj stil oblacenja bio je i ostao isti(osim period poslije poroda kad sam bila debela pa mi sve bilo na gumu)user posted image nikad nisam voljela biti neukusno i vulgarno obucena,recimo uz mini suknju sam nosila rolku ili kosulju a nikad neku izvaljenu majicicu,stikle obozavam al ne nosim ih kad je beba samnom jer je zivahna iuser posted image sva bi se polomila.

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 20:14:51   
snijeg
Oblačim se kao i prije trudnoće, naravno uz ove "korekcije" koje Dana spominje i te promjene mi gode, ne vidim ništa loše u njima. Kad neko nema ukusa i stila manje je važno gura li kolica ispred sebe ili ne, vulgarnost i kič ne podržavam ni kod djevojaka, ni kod mama, a ni kod baba....

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 20:15:44   
teacher75

IZVORNA PORUKA: snijeg

Oblačim se kao i prije trudnoće, naravno uz ove "korekcije" koje Dana spominje i te promjene mi gode, ne vidim ništa loše u njima. Kad neko nema ukusa i stila manje je važno gura li kolica ispred sebe ili ne, vulgarnost i kič ne podržavam ni kod djevojaka, ni kod mama, a ni kod baba....

potpisujem

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 20:19:28   
lilith
ja cijelu zimu nosim rukavice bez prstijuuser posted image ...u trudnocio sam se udebljala 10 kg tako da sam se oblacila isto...stil je nesto sto se gradi i po meni nema veze sa stanjem,radnim mjestom,time jesi li roditelj ili ne isl.,odnosno svoj licni stil bi se trebao moci ukomponovati u razlicite uloge...to sto sam mama mozda me,u stvari,definitivno me izmjenilo u nekim drugim segmentima ali u oblacenju nikada nije i nece

_____________________________

Tri najneobicnije rijeci Kada izgovaram rijec Buducnost, prvi slog već odlazi u proslost. Kada izgovaram rijec Tišina, narusavam je. Kada izgovaram rijec Nista, stvaram nesto sto se ne smjesta u bilo kakvo nepostojanje.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 20:23:24   
teacher75

IZVORNA PORUKA: lilith

ja cijelu zimu nosim rukavice bez prstijuuser posted image ...u trudnocio sam se udebljala 10 kg tako da sam se oblacila isto...stil je nesto sto se gradi i po meni nema veze sa stanjem,radnim mjestom,time jesi li roditelj ili ne isl.,odnosno svoj licni stil bi se trebao moci ukomponovati u razlicite uloge...to sto sam mama mozda me,u stvari,definitivno me izmjenilo u nekim drugim segmentima ali u oblacenju nikada nije i nece

i ovo potpisujem

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 20:27:21   
amela2208
Pravo fina temauser posted image user posted image user posted image
i ja se isto oblacim kao i prije naravno stvari su "malo" šire jer sam şe ogojila 14 kg do sad mada mogu i dalje u farmerkeuser posted image , trenerke i sve sto sam nosila i prije trudnoce. Nacin oblacenja nisam promijenila niti vidim razloga za to... Mislim da ni nakon porodjaja necu promijenit nacin oblacenja. Pozzz za sve debele i manje debeleuser posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu lilith)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 20:51:00   
Visnja RR
isto kao prije trudnoce a to znaci leviske i samo leviske...a gore zavisi od situacije user posted image
sa suknjama i haljinama sam u svadji ali....neki dan kupih pletenu haljinu...zato pada ovaj snijeguser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Kako se mama oblaci
28.1.2010 21:03:47   
aida.

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: dana3

tema uopste nije glupa!
Tema se odnosi na to upravo kako se kao Mama oblacite!Neko se u trudnoci udebljapo i ne moze da fura isti stil kao prije, majice koje su neprakticne za dojenje isto ne dolaze u obzir-setnja sa djetetom koje je samo prohodalo je trcanje i hvatanje bebe a ne setnja i nema te koja ce da trci u stikli od 20 cm(to je meni glupo)
Glupo mi je da se oblacim tako da mi sve smeta a svoje dijete ogranicavam u igri.Majcinstvo ne mora da znaci "Ubabljivanje", da izgledamo starije ali treba biti i prakticno i s ukusom.

ja ni prije trudnoce nisam nosila stikle, udebljala sam se samo 3 kg, tako da mi sve moze, ne dojim vani nego kod kuce tako da se moj stil oblacenja uopce nije promijenio:))

user posted image user posted image


_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Kako se mama oblaci
21.3.2010 19:46:33   
adelajda
Pozzz svim buducim i sadasnjim mamama, tema je super. Ja sam na pocetku trudnoce i ne vidim razlog zasto bih nakon poroda promijenula nacin oblacnja , nikad nisam pazila sta neko kaze nosim ono u cemu se osjecam super, volim stiklu , suknje krace , duze sve sto mi padne na pamet , naravno znam se i sportki obuci ali sve zavisi od prilike. A kad bi gledali sta neko kaze bile bi zamotane od glave do pete ,Ne znam zasto se ljudi uopste mijesaju i vode tudju brigu . Lijep pozz i i dalje mi ostanite lijepe i zanosne svojim muzevima .

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Kako se mama oblaci
21.3.2010 22:07:36   
D_K
IZVORNA PORUKA: snijeg

Oblačim se kao i prije trudnoće, naravno uz ove "korekcije" koje Dana spominje i te promjene mi gode, ne vidim ništa loše u njima. Kad neko nema ukusa i stila manje je važno gura li kolica ispred sebe ili ne, vulgarnost i kič ne podržavam ni kod djevojaka, ni kod mama, a ni kod baba....


slazem se..
i jos da dodam da sam ja imala fazu kada sam se totale ubabila i primala sam kritike zbog toga. sad mi je opet ćejf da furam suknjice do ispod koljena (ove su mi omiljene) i sav ostali sređaj koji ide uz to.. jedino sto se promjenilo je da sam prije voljela suknjice sa izrezima - nista previse - ali sad mi nikako ne pašu - nisu mi bas primjereni godinama ni majcinstvu pa idem na malo ozbiljniju varijantu.

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Kako se mama oblaci
22.3.2010 10:13:25   
honey84
Isto kao i ranije ...
Nista ljepse nema nego vidjeti lijepu sredjenu ,zadovoljnu mamu sa bebom u kolicima .. user posted image

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Kako se mama oblaci
22.3.2010 13:22:25   
Lejla Ka
Oblačim se kao i uvijek, onako kako mi najbolje stoji i kako se osjećam lijepo. 

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu honey84)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Kako se mama oblaci
22.3.2010 13:33:03   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

isto kao prije trudnoce a to znaci leviske i samo leviske...a gore zavisi od situacije user posted image
sa suknjama i haljinama sam u svadji ali....neki dan kupih pletenu haljinu...zato pada ovaj snijeguser posted image


ako je to ona haljina u kojoj sam te vidjela, prekrasna je i super ti stoji, nisi pogrijesila

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Kako se mama oblaci
22.3.2010 14:00:57   
teacher75
posto su mi skoro sve farmerke uske zbog par viska kila koje sam nakupila NAKON poroda, sad uglavnom nosim haljine i helanke, nekako se najudobnije u tome osjecam

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Kako se mama oblaci
2.4.2010 10:20:45   
delly
ja moram reci da nakon poroda i trudnoce u kojoj sam zudila za necim lijepim i uskim da obucem se oblacim punoooo bolje nego prije , obavezno kratke suknjice iskombinirana maja ili tunika i taice ,frizura,traka ,nausnice lancici koje moja mala obozavaaaa , jednostavno vise sam si sredena nego prije iako imam jos 4 kg za skinut (udebljala se 25) ja se osjecam odlicno . a nekad imam dana kad sam rascupana i u flekavoj trenerci user posted image ali to pokusavam da bude rjetkost i superr user posted image

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Kako se mama oblaci
12.4.2010 14:57:18   
Hannica

IZVORNA PORUKA: *Seve*

Hm,sto se tice odijece nikad ne gledam sta cu da obucem....Oblacim sta mi se svidi...
Volim da izgledam lijepo,kako sam se oblacila prije trudnoce i dok sam bila cura,oblacim se i sad.
Za obicne setnje sa bebom i kolicima,obujem i patike,ljetos sam sve vrijeme za setnje koristila japanke Esprit.
Stikla izrazito velika takve koristim za posebne prilike.Malo manja moze da bude za izlazak u grad.Ali volim lijepu
garderobu..


user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja takodjer!

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 241
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *