|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko dozvolite drugima da sudjeluju u o...
3.10.2009 17:06:55   
Anoniman
dozvoljavam svima da učestvuju sa mojim direktivama!user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koliko dozvolite drugima da sudjeluju u o...
4.10.2009 7:53:24   
Crvena

IZVORNA PORUKA: Shee

dozvoljavam svima da učestvuju sa mojim direktivama!user posted image

Svidja mi se tvoje razmisljanjeuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koliko dozvolite drugima da sudjeluju u o...
5.10.2009 18:00:01   
sanjarka
Mislim da se kroz jos par godina covjek prestane opterecavati previse kako ce mu se dijete ponasati u odredjenim situacijama, jer shvatimo da je nemoguce da ispadne onakavo kakvo smo mi zamisljali. Ja sam se svadjala sa roditeljima, nervirala zbog raznih uticaja i faza, ali na kraju sam shvatila da ga gusim previse objasnjavajuci mu sve i pripremajuci ga za zivot. 

_____________________________

doslo je i nase sunce, sada imamo dva
adin 29.10.2004
lajla 11.6.2009

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koliko dozvolite drugima da sudjeluju u o...
6.10.2009 16:33:34   
emma.L
E ja sam mislila da mene moja mama guši pričom, i uvijek bi bilo ono "Jao, mamaaaa user posted image ". Međutim, mislim da mi je upravo ta priča kroz život otvorila oči za mnoge stvari i situacije. Jer, ne daj Bože da je moj otac imao više utjecaja na moj odgoj. Ovo najiskrenije mislim, ma kako okrutno zvučalo. Srećom, nije se ni pokušavao nametnuti, ni ispravljati mamine metode jer nije ni bio svjestan kako mu dijete odrasta pored njega. A sigurno bi bilo isto kao sa našom nanom sada user posted image - ja bih sad bila najljepša i najpametnija i najzgodnija ovdje! I moje dijete bi bilo ljepše od sve djece i zato bi ih smjelo tući user posted image .
Tako da sam odlučila spržiti živce govoreći i ponavljajući savjete, pa i do beskonačnosti ako treba. 
Nažalost, ne znam jesu li još uvijek agresivne dok se čuvaju, jer sam, kako već napisah, zamolila da mi ne prenosi takve stvari (a govori li ih pred Emom, nikad neću znati, izgleda).   

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu sanjarka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koliko dozvolite drugima da sudjeluju u o...
6.10.2009 22:16:11   
Lulu_
nikako!

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Koliko dozvolite drugima da sudjeluju u o...
16.11.2009 18:03:55   
ivanak
Ko kod mi dođe pa petlja se u odgoj - ja to odmah zbrusim.
Nema se tko petljati, pa ni moja mama, pa ni muževi roditelji pa ni nitko treći.
Drugačije je kad ti netko da lijepu primjedbu. Recimo - nemoj ostavljati djete tu, moglo bi pasti, jer se vrti i okreće.... To bi mogla podnjeti, ali da mi jedna te ista osoba to govori trista puta, rekla bi joj što mislim - a to je da se ne petlja gdje joj nije mjesto.

Malo sam oštra, ali šta mogu kad je tako.


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koliko dozvolite drugima da sudjeluju u o...
16.11.2009 20:36:09   
Dida79
Glavnu rijec u odgoju nase dijece imamo mm i ja.Savjeti tipa pokusaj ovako ili onako su uvijek dobro dosle.Ali direktno mijesanje u odgoj to ne tolerisemuser posted image

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koliko dozvolite drugima da sudjeluju u o...
19.11.2009 15:43:55   
Yuna
Baš i ne dozvoljavam. volim čuti dobar savjet, ali eto srećom sam kući i odgajamo ja i mm.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *