|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
10.11.2009 16:36:31   
dana3
Tema je super kao prvo!
kao drugo i ostalo evo ovakva je situacija:presvalcimo se u kolicima ,autu ili(posto ovde svaki centar ima WC sa dodatkom za bebe i invalide)onda tu:uvijek nosimo torbu za njega i njegovima stvarima a tu se nalaze mala pakovanja(Putna)sa samponom i uljem pa tako ako bi bilo i situacija II smo spremni.Dok sam dojila radila sam to na klupama u trgovackim centrima ,pokrivena njegovm dekicom ili mojim sirokim salom a u jednom centru su uredili i spec mjesto za dojenje.
Daske za presvlacenje prekrijem nasim papirnim podloscima ima ih i pampers i libero koji se bace poslije.Naravno,ne ostajemo nikad cijeli boziji dan u gardu da je to cesto bilo.Sad od kuce krenemo suhi i presvalcimo se nakon dva -tri sata kod kuceeee

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
11.11.2009 12:32:25   
Amrino
E da ste me juce vidjele user posted image ...ustvari, da me vidio bilo ko...user posted image user posted image user posted image .
Expresno presvlacenje u garazi Merkura (na Stupu) na prednjem sjedistu auta. Jos mi dijete u tregericama, stramplama, dux, jakna...puna oprema user posted image ...ali sto ti je iskustvo... Bio je upakovan za par minutica...nije ni skonto sta sam mu uradila a i bio je kooperativan, mora se priznati.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
11.11.2009 13:01:51   
mamina princeza
i moja curica kao i Hamzuljak user posted image ima dobru probavu pa kaki najmanje   pet put na dan tako da se nekad desi da se ukaki napolju. Mada u zadnje vriejeme ima svoj cosak u koji sjedne kad kaki pa bez njega tesko i kaki :) Vezalo se djete za njega :)))

Sad mi je lakse jer je veca pa moze i stati i sve , maad nije nikad koopersivna kad se presvlaci pa mi je uvijek muka kad moram al eto. Kad je bila mala bas je bio problem gdje presvuci da legne  iako sam uvijek nosila podlogu z apresvlacenje. I stalno sam psovala ugogostiteljima i ostalim sto nemaju.
A posebno u dubrovniku kad smo bili....Sve je za 5 , skoro u svemu su ispred nas al po ovom uzas... bas nigdje kao sto ivana rece.....

Kad smo u gradu i ukaki se i ja imam srecu pa mi mama stanuje na "zgodnom" mjestu pa sam stalni gost.


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
11.11.2009 13:24:11   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

E da ste me juce vidjele user posted image ...ustvari, da me vidio bilo ko...user posted image user posted image user posted image .
Expresno presvlacenje u garazi Merkura (na Stupu) na prednjem sjedistu auta. Jos mi dijete u tregericama, stramplama, dux, jakna...puna oprema user posted image ...ali sto ti je iskustvo... Bio je upakovan za par minutica...nije ni skonto sta sam mu uradila a i bio je kooperativan, mora se priznati.



nije valjda da se ukakao kralj? user posted image ovaj moj to jos nije nikad vani obavio...u tom slucaju nema presvacenja vani, vec pravac kuca jer kod njega to sve iscuri bukvalno "do zavrata" user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
11.11.2009 13:30:58   
Amrino
Ukakio se nego stauser posted image . I ovom je prije curilo...user posted image a vidjet ces poslije sta te ceka...To ti je sad miomiris ko francuski parfem....sta je ovo "pravo" . Uzas user posted image user posted image user posted image .
Ali bar je sreca sto ne curi.
Sorry cure na detaljisanju user posted image .


P.S  I meni su prije one prostirke iz DM- a bile zakon i nigdje nisam mogla maketi bez njih!


< Poruku je uredio Amrino RR -- 11.11.2009 13:31:38 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
11.11.2009 13:31:26   
delly
ja obavezno nosim torbu za presvlacenjem s pelenama i jednim pa nekad i dva presvlacila, zna se ukakit do zubauser posted image bas nju briga gdje je ,.. a kod doktora na kontroli obavezno mu prdne user posted image user posted image user posted image dok, naviko vise .. presvucem je u autu i ok je ,. a ovako na javnim mjestima ,javnim toaletima iako ima ono za presvlacenje ja nisam za tu varijantu ,

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Gdje mijenjate pelene kad ste u gradu?
11.11.2009 13:40:54   
Nedi
Kolica, auto, čak smo znali biti u FIS-u i kad vidim na kojem je nivou higijena mjesta nanjenjenog na presvlačenje - izaberem opciju kolica. I moj dječak kaki...uh....sinoć smo bili u gostima i taako se ukakario da me prosto bilo stid, ma ja kad nisam pala u nesvijest. Uvijek nosimo rusak i u njemu svu opremu od prostirke do rezervne odjeće nikad se ne zna.

A kad nemamo ni kolica ni auto, zovemo tatu da dođe po nas i trk kući ili kod dede ili gdje nam je već blizu.


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu delly)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *