|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 15:37:00   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: marijanna

marina ja sam vec okitila jelkuuser posted image sporty javi ako sanas kad je,možemo se nac tamo pa popit kavuuser posted image anita u nasem vrticu nitko nista ne spominje,mislim da nece nista biti..


Nista ne saznah, u piramidi niko nista nije rekao... Ali saznala sam da u franjevackoj ima poslije vecernje mise dodjela paketica, za svu djecu besplatno, na sv.NIkoluuser posted image user posted image user posted image user posted image Nije nista previse, ali eto da se djeca malo upoznaju sa Nidom, a Marijana nasoj djeci je tada i imendanuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 15:41:37   
iv@ncica
jojjj...  ja   sam  svake  godine  u  ova  doba  kitila  jelku...ali  sad  ne mozem...bolesna sam..nisam  pocistila  kucu..uradim  generealku...pa  ondsa  kitim...a  sad  kako  nam s e  sve iskompliciralo   i  svi  bolesni  ne  smijem  se  zamarati  s  tim ..no  mozda  je  bolje..andrej  bi  je  mozda  srusio  ili  ko  zna  sto ;)))

evo  vam  link  s  radovima  djece..slikice  nisu  naj bolje..ali pomalo  se  vidi.....sve  je  bolje u  zivo  i  prodaja  nam kazu  ide  ok...ja  sma  na  bolovanju ;(

♥❤♥❤♥
http://www.djecaspotrebama.tk/

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 15:49:40   
Apotekarka
Ne mogu otvoriti ivancice...kako si ti
Poznajem momka jednog koji je radio u Mostaru u takvoj ustanovi kao ti ali s manjom djecom

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 16:03:41   
iv@ncica
evo  radi  l,ink...samo  je  puna  starnica  slika  pa  malo  sacekaj

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 16:09:25   
Apotekarka
Ne može nema sanse mozda je do interneta na poslu vidjet cu kod kuce
Veceras kad podjem kuci navratiti cu u prodavnicu d lkupim Antoniu poklon za Sv.Nikolu a ne znam sto bi o tome kontam...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 16:22:46   
š t a
Ja imam 2 Božića i nemate pojma kako je to super.........sa 27  godina sam okitila prvu jelku joj te radostiiiiiiiiiiiiiiiiii naime ja sam se rodila u pravoslavnoj porodici a pravoslavlje je malo kruto sa običajima al je jako duhovno pa je Božić pun vjere i starih običaja punih mira i blagostanja,.............. kasnije po udaji prešla sam na katuličanstvo i sad sam kul presrećna ovom dopunom i mješavinom dobrote, vjere,ljubavi i prvi Božić mog sina me veseli do neba................

_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 16:30:01   
š t a
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000198634887#!/event.php?eid=122450127818439

_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu š t a)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 16:44:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: š t a

Ja imam 2 Božića i nemate pojma kako je to super.........sa 27  godina sam okitila prvu jelku joj te radostiiiiiiiiiiiiiiiiii naime ja sam se rodila u pravoslavnoj porodici a pravoslavlje je malo kruto sa običajima al je jako duhovno pa je Božić pun vjere i starih običaja punih mira i blagostanja,.............. kasnije po udaji prešla sam na katuličanstvo i sad sam kul presrećna ovom dopunom i mješavinom dobrote, vjere,ljubavi i prvi Božić mog sina me veseli do neba................


Isto i kod mene samo sto su kod mene roditelji mama pravoslavka, otac katolik, uvijek se sve slavilo i obiljezavalo, mada sam ja odrasla sa maminom mamom i familijom pa sam vise upucena u pravoslavnu tradiciju....

(odgovor članu š t a)
  Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 16:49:44   
š t a
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000198634887#!/event.php?eid=122450127818439
možda sad mogne


_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 17:11:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

evo  radi  l,ink...samo  je  puna  starnica  slika  pa  malo  sacekaj


Predivna stranica,zao mi sto nisam dole inace bih pola radova kupila, stvarno prelijepo . pohvale djecici i osoblju....

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 22:03:07   
iv@ncica
hvala  drage  moje...izlozba  ide  fino..lagano  se  sve  rasprodaje
marina-  bitna je  tvoja  volja  i  veliko  srce  za  ovakve  dogadjaje..postoje  ljudi  koje  nista  ne  dotice,  a  zive  ovdje....evo jedan  primjer  ruzan  i  nisam  zlopamtilo,  ali  nesto  ovako  covjeku  prisijem   na  lice  za  cijeli  zivot...evo  kad  smo kod  ove  izlozbe  vec,  taj  prostor  smo  rezervirali   ima  nekoliko  mjeseci,  te  morali  dobiti  jos  masu  odobrenja...nekoliko  dana  prije  izlozbe  ja  sam  opet  za  svaki slucaj sve  provjerila  i  potvrdila.....no  na  sam  taj  dan, rano  jutro- ja i  ekipa se okupili  i dolazi  mi  upravnik  centra  i  kaze  da  se bas  taj  jedan gazda  izjasnio kako ce  mu  smetati  ta  djeca  pred  izlogom  njegova  butika....a  ja  sam  ostala  sokirana  na  takvu  hladnocu i  rekla  mu  da  mu  svaka  marka  u  zemlju  propala  i da  ima  srce  pomagao  bi  ovu  djecu  i  njihove  obitelji,  a ne  to  radio....covjek  je  pobjegao..a  ja  imam zelju  na  sva  zvona  okaciti  takve  ljude..inace  njegov  izlog  je  nedugo  zatim  prekrila  ogromna jelka...a  mi  smo  se  preselili  na  drugu  stranuuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 22:10:28   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ivancice...predivnouser posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 22:18:42   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image joj moram sve iz pocetka pisati

Sram ga bilo, tog covjeka

< Poruku je uredio MarinaDK -- 2.12.2010 22:19:32 >

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 23:46:30   
sporty mamaa
Ivancice, ja cu sutra malo virnuti, nesto sam i zapikala ako se vec nije prodalouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Zasto volim BOZIC....
2.12.2010 23:54:22   
sporty mamaa
Mostarke, jel znate da ce ove godine biti Bozicni sajam u Rodocuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ajmo se organizirat pa jedan dan otic sa djecicom zajedno, noi je najblize pa nam moze biti vodicuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Zasto volim BOZIC....
3.12.2010 12:24:05   
anitaMO
Ivančice ko je,da mu ne ulazim nikad više.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Zasto volim BOZIC....
3.12.2010 12:31:41   
nikita
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Mostarke, jel znate da ce ove godine biti Bozicni sajam u Rodocuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ajmo se organizirat pa jedan dan otic sa djecicom zajedno, noi je najblize pa nam moze biti vodicuser posted image user posted image user posted image


ja cu ici , ne daj Boze samo ovaj mali da bude bolestan ...


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Zasto volim BOZIC....
3.12.2010 13:10:33   
mala86
http://www.youtube.com/watch?v=yXQViqx6GMY

volim ga i zbog ovih pjesmica

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Zasto volim BOZIC....
3.12.2010 22:06:18   
iv@ncica
anita onaj  preko  puta  darovnog ,  kraj  lifta user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Zasto volim BOZIC....
4.12.2010 20:40:08   
sporty mamaa
Ivancice ja sam bila, kupila neko drvce...user posted image user posted image Kaze mm, pa mogla si nesto drugo izabrat, to mi izgleda isto lizalo velikouser posted image A ono meni se bas svidilouser posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Zasto volim BOZIC....
4.12.2010 22:06:41   
iv@ncica
user posted image user posted image   jest  jest..meni je  ko  slajo...probralo  se  dosta..ostalo  ponesto  kad  sam  ja  danas  dosla..onako  s inekcija  produzila  da  vidim  situaciju..ma  hvala  svima  koji  su  nam  dosli u  ime  djece

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Zasto volim BOZIC....
15.12.2010 0:06:38   
sporty mamaa
Jeste li posadili psenicu??? Sv.Lucijauser posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Zasto volim BOZIC....
15.12.2010 0:09:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Jeste li posadili psenicu??? Sv.Lucijauser posted image user posted image




svekrva i mama to odrade a ja narucim kod obadvije u slucaju da jednoj ne uspijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mene zanima koliko ce biti karta za Bozicni sajamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nece valjda preĆeratuser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Zasto volim BOZIC....
15.12.2010 0:16:34   
sporty mamaa
Ne znam stvarno, a nebi trebala vise od 3 kmuser posted image user posted image Ajd ti provjeri sta ima tu, pa nam javi da vidimo isplatil se dolazit... user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Zasto volim BOZIC....
15.12.2010 0:20:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Jeste li posadili psenicu??? Sv.Lucijauser posted image user posted image




svekrva i mama to odrade a ja narucim kod obadvije u slucaju da jednoj ne uspijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mene zanima koliko ce biti karta za Bozicni sajamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nece valjda preĆeratuser posted image



sorry ot ali tek sad vidjeh ...Noa svidja mi se tekst ispoduser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *