|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: znojenje !!!!!!!!!
17.10.2009 22:56:56   
lycki
ej tu si šta ima kako si miuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beba29)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: znojenje !!!!!!!!!
17.10.2009 23:08:46   
lycki
pozdrav...evo čitam tvoj odg.moja curica nema hvala Bogu nikakvih drugih problema sa zdravljem osim naravno sitnih prahladica do sad!!!!ali,i ja sam nekako ubjeđena da se radi o tome kao što je rekao dr.nerazvijene znojne žlijezde ali dali je to opasno???ali,eto on kaže da nije daj bože da je tako.naši doktori meni neznaju ništa o tome reći niti me upućuju na neke pretrage čak im je ovo smiješno kad im kažem i misle da sam luda da umišljam jer valjda nisu čuli prije za takav problem smiješno al,istinito hvala ti puno na ovim tvojim informacijama ipak malo si mi olakšala pusaauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beba29)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: znojenje !!!!!!!!!
17.10.2009 23:14:34   
beba29
evo me opet zbrisala sam na sek....

(odgovor članu lycki)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: znojenje !!!!!!!!!
17.10.2009 23:15:23   
lycki
ejjj tu sam i ja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beba29)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: znojenje !!!!!!!!!
17.10.2009 23:24:10   
beba29
ajde super ja sam mislila da je problem sa okicom zbog toga,ali eto fala bogu valjda je onda samo kanalić kako su i rekli...I to će proći... mila moja i ja se iskreno nadam da je to samo znojna žljezda u pitanju,i da nije ništa strašno ,a to da me svi blijedo gledaju kad im to spomenem to je istina,cak im je i smješno,ko da sam luda....kao ja sam nesto krivo vidjela.....ma joj njima sve što je strano iskljucuju... ma bit ce to svr o.k.javim ti se cim prije... drago mi je sto smo se cule, pusa jos jednom,...laku noć!!!! javim se.............



(odgovor članu beba29)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: znojenje !!!!!!!!!
17.10.2009 23:24:54   
beba29
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beba29)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: znojenje !!!!!!!!!
17.10.2009 23:27:42   
lycki
laku noć i tebi mila čujemo seuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beba29)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: znojenje !!!!!!!!!
27.10.2009 12:03:23   
hair
ćao beba je nervozna i znoji se.Inače nema drugih simptoma bolesti(temp.plač,začepljen nosić itd)šta bi moglo da bude?

(odgovor članu lycki)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: znojenje !!!!!!!!!
27.10.2009 12:07:00   
juni
Prozraci prostoriju, mozda je bebi vruce, nemoj je previse utopliti.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu hair)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: znojenje !!!!!!!!!
27.10.2009 13:12:54   
hair
sve sam probala,ali nikako da ustanovim zašto se to dešava:provjetravala sam prost.,laganije oblačila bebu...

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: znojenje !!!!!!!!!
20.3.2010 14:03:42   
lycki
dali si išta saznala u vezi ovog problema molim te javi mi pusa velika

_____________________________

--------------------------------------
Mamino sunce se rodilo nov.2006
---------------------------------------

(odgovor članu beba29)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: znojenje !!!!!!!!!
21.3.2010 11:38:09   
lycki
Gdje si beba29 javi se pozz ako si ita saznala molim te javi mi jesi li igdje vodila na još pretraga sina ...pusaa

_____________________________

--------------------------------------
Mamino sunce se rodilo nov.2006
---------------------------------------

(odgovor članu beba29)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: znojenje !!!!!!!!!
9.4.2010 22:39:25   
AmelaR
Moj mali mis kad jede (i dojim i dohranjujem) toliko znoji da se mora presvuci, sve bi bilo ok da nekise, bojim se da se nece prehladiti user posted image nije bas veselo

_____________________________

Kanita mamina sreca rodjena 15.03.2010.

(odgovor članu lycki)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: znojenje !!!!!!!!!
9.4.2010 22:41:30   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: AmelaR

Moj mali mis kad jede (i dojim i dohranjujem) toliko znoji da se mora presvuci, sve bi bilo ok da nekise, bojim se da se nece prehladiti user posted image nije bas veselo

i moja malena se tako znojila da sam pitala pedijatricu da nije rahitis...glava joj ko čep bude mokra dok je pododjim i ispostavilo se da se zamara dok vuče jer je bila halapljiva nakon 6 mjeseca života sve se ustabililo. Znojenje se vratilo u normlau.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu AmelaR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: znojenje !!!!!!!!!
9.4.2010 22:52:03   
Lejla Ka
Moj sin i dan danas (18 mjeseci) kad se uspavljuje dojenjem, pa se onako momački nasisa bude mokar po glavi ko kantom zaliven. Ja se nikad nisam nešto pitala zašto je tako jer mi je već sa prvim djetetom mama rekla da"beba kad se fino najde onda se preznoji". To mi je bio jedan babski savjet koji sam uzela zdravo za gotovo user posted image I inače mi se sin puno više znoji od kčeri, a i ona je poslije obroka (hranjena AD) bila oznojena po čelu.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: znojenje !!!!!!!!!
9.4.2010 23:22:31   
dinaa
Moj sin je sad veliki ali on se puno znoji od rodjenja pa i sad.I mene je to brinulo ne znam imam li razloga i sada se brinuti ali kao sto neko vec rece on dok protrci dva kruga sav je mokar.Iduce sedmice ga moram voditi kod dr.na kontrolu pa cu pitati i za ovo znojenje.Istina nije on bas ni mrsav ni sitan pa mozda je i to jedan od razloga.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: znojenje !!!!!!!!!
31.5.2010 12:54:24   
lycki
user posted image user posted image Beba 29 se izgubila sa ovog foruma?

_____________________________

--------------------------------------
Mamino sunce se rodilo nov.2006
---------------------------------------

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: znojenje !!!!!!!!!
11.6.2010 20:05:24   
nikita
Hej drage moje,
zanima me da li se i vase bebe znoje,
mom je majica mokra non stop, samo ih mjenjam a da ne govorim o kosi. Kad se ustane nakon spavanja to je katastofa. Danas se osuo po vratu , rukama, malo po licu, nije to nista strasno al bojim se da ne bude gore.Cime mazete svoje bebe kad tako dobiju tockice ?



_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu lycki)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: znojenje !!!!!!!!!
11.6.2010 20:07:57   
mala86
moj se znoji,ali ne bas toliko!najcesce kad doji,vjerovatno ga to najvise iscrpi,i to po kosici bude mokar

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: znojenje !!!!!!!!!
11.6.2010 20:17:55   
leona81
moja je non stop mokra, pogotovo po kosi...strasno

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: znojenje !!!!!!!!!
12.6.2010 1:06:27   
nikita
IZVORNA PORUKA: nikita

Hej drage moje,
zanima me da li se i vase bebe znoje,
mom je majica mokra non stop, samo ih mjenjam a da ne govorim o kosi. Kad se ustane nakon spavanja to je katastofa. Danas se osuo po vratu , rukama, malo po licu, nije to nista strasno al bojim se da ne bude gore.Cime mazete svoje bebe kad tako dobiju tockice ?




?

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: znojenje !!!!!!!!!
12.6.2010 1:18:54   
taurus
najbolje da takav osip tretiraš bebi puderom da bi koža bila suha. Osip je izazvan prekomjernim vlaženjem kože što pogoduje razmnožavanju bakterija i gljivica na koži. Zbog toga obavezno tuširanje svaki dan nakon toga puder (može i više puta dnevno) a ako se javi crvenilo i svrbež obavezno ljekaru da ti propiše neku mast

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: znojenje !!!!!!!!!
12.6.2010 1:28:28   
sarayka
Moja je sad ustala sva oznojena (a nema obicaj da se budi )al je bas pretoplo i kaze umorila se od spavanja user posted image user posted image
Smori je vrucina a tek ljeto počelo...


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: znojenje !!!!!!!!!
12.6.2010 8:37:07   
Mya_81 RR
Nikita, mi smo prošlu sezonu imali problema s tim, a vidim da nas je od prije par dana opet počelo to mučiti user posted image Baby puder nam i nije bio od neke pomoći, pa smo mazali ta istačkana mjesta sa Penaten kremom i to nam je pomoglo...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: znojenje !!!!!!!!!
12.6.2010 10:23:28   
bebacha
zbog tog osipa od znojenja mi smo juce bilo kod pedijatra jer sve sto sam pokusala nije pomagalo.po preporuci pedijatra smo kupila tecni puder.ovaj nas je sa mentolom i fino hladi.primjetim da joj je vec nanje crveno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *