|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
30.6.2009 12:22:47   
amelaa
Ok poslusacu tvoj savjet ja se iskreno nadam da ce sve biti u redu.user posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
30.6.2009 15:33:25   
rose
ma hoce, ne brini...samo pozitivno razmisljaj...tako cu i ja drugi put user posted image

(odgovor članu amelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
30.6.2009 15:50:40   
amelaa
He evo mene opet jako me boli stomak i kicma kao kad imam menstruaciju pa sam mislila da sutra odem kod doktorice
neznam hoce li me primiti prije termina.pozzuser posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
30.6.2009 19:38:13   
rose
probaj, materica se siri pa te mozda to boli...mozda ce ti dati neke lijekove da se to malo regulise...probaj zakazati ako ces se bolje osjecati :)

(odgovor članu amelaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
30.6.2009 19:43:29   
Lalana
Ja sam imala 2 spontana pobacaja.user posted image
Nakon prvog doktorica mi je rekla da ne bih trebala ostati trudna 6 mjeseci, medjutim iako smo pazili, ostala sam trudna nakon 4 mjeseca, i ta trudnoca je zavrsila abortusom.
Rekli su mi da je taj drugi put zato sto je materica odbijala plod.
Nakon sto su mi ocistili ostatke, rekla mi je najmanje godinu dana da ne ostajem trudna da se ne bi nastavili ponavljati spontani pobacaji.
Onda nakon te krizne godine, prestali smo se cuvati i ostala sam trudna nakon 5 mjeseci pokusavanja, i trudnoca je isla odlicno bez ikakvih problema.
Sada imam 2 djece i nije mi se vise desavalo nikako.


< Poruku je uredio Lalana -- 30.6.2009 19:44:46 >

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
1.7.2009 6:21:21   
amelaa
Evo ja sam sad bila u bolnici nazalost nema moje dr.do ponedjeljka tad sam i narucena to mi je prvi pregled posto sam tek u 2 mjesecu trudnoce..
Ja se iskreno nadam da ce sve biti u reduuser posted image

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
2.7.2009 15:31:45   
zagrebmama
Ja sam jučer bila na kontroli poslije pobačaja. Na drugom topiću sam pisala da imam 44 godine i dvoje odrasle djece i da sam ovo pobacila jer je nuhalni nabor bio ogroman... Dr je rekla da je na pregledu sve ok, i da mogu ponovno pokušati, ali da pričekam bar tri mjeseca, a ako se slučajno desi ranije, da se ne bojim i da će biti što će biti. Dakle, strpit ću se do devetog mjeseca (još dva mjeseca) i krenuti jer mi vrijeme ističe.

(odgovor članu amelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
20.7.2009 15:35:37   
amelaa
Cao svima imam pitanje jedno i zanima me odgovor?

(odgovor članu zagrebmama)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
20.7.2009 15:39:42   
amelaa
Cao drage moje imam jedno pitanje.Samo mjesec dana sam pila teblete Yasmin protiv trudnoce
znaci pila sam ih samo u mjesecu februaru a u aprilu sam imala zadnju menstruaciju znaci u maju sam ostala trudna
i jako me brine da li ce sa mojom bebom biti sve uredu nakon tableta??
Molim vas da mi odg...lijep pozzuser posted image

(odgovor članu amelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
21.7.2009 12:41:44   
amelaa
Cao imam jedno pitanje vidim da si prisutna pa milim te da mi odg.pila sam pilule yasmine jedan mjesen tj.u februar i prestala sam nakon toga
mjeseca i zasnju menst..sam imala znaci ostala sam trudna u maju i zanima me samo da li mislis da li ce sa
mojoj bebom biti sve ok..to me najvise brine???pozz

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
21.7.2009 12:45:35   
Crazy little thing
amelaa, ja mislim da to ne bi trebao biti problem, ako se ne varam na tabletama piše da ne štete trudnoći i plodu na početku tako da.. Ja sam isto pila jasmin, a sad hvala Bogu imam lijepu i zdravu bebicu..

_____________________________

Malena, 31.03.2009.

you don't make up for your sins in church. You do it in the streets.

(odgovor članu amelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
21.7.2009 16:41:23   
amelaa
Hvala na odgovoru ja se nadam da ce sve biti ok.
A kad si ti prestala piti tablete jei li odmah ostala trudna ili je proslo malo vremena???
lijep pozz

(odgovor članu Crazy little thing)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
7.8.2009 14:06:52   
curica_mala
hello!! nova sam na ovome...
zanimaju me iskustva cura koje su imale spontani pobačaj...nakon koliko ste zatrudnile, koje pretrage ste obavljale prije planiranja druge trudnoće...moj slučaj: zatrudnila sam ove godine u 4. mj. i imala spontani u 8 tj. trudnoće. Za to vrijeme dok sam bila trudna od početka sam imala neprestane bolove , kao da je sve ukazivalo na pobačaj=((...sada, znači, nakon 4. mjeseca od pobačaja opet sam trudna(6 tj.) i osjećam se savršeno. Ne boli me ništa samo što imam malo jači iscjedak i trčim na wc svakih pola sata..normalno jedem,spavam, radim..kao da se ništa ne dogadja..jel to znači da je sve uredu krenulo...ili??

(odgovor članu ADA)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
9.8.2009 17:05:45   
amelaa
Cao draga moja ja sam imala abortus nedavno i ostala sam trudna odmah nakon 4 mjeseca.Bila sam na pregledu fala Bogu sve je dobro
sa mojom bebom ja sam sad u 15 nedelji trudnoce i osjecam se odlicno..
user posted image user posted image

(odgovor članu curica_mala)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
9.8.2009 17:08:12   
amelaa
Cao imam jedno pitanje za sve vas u 15 nedelji sam trudnoce sve je ok sa mnom i sa bebom ali iz grudi mi ponekad izlazi tecnost poput vode?
Da li bi s etrebala brinuti zbog toga ili............????user posted image


(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
9.8.2009 17:14:12   
nikita
amelaa i ja sam ostala trudna 4 mj nakon spontanog , evo me u 26tj. , to sto ti curi iz grudi je ok, desava se mnogim zenama. To prvo mlijeko koje proizvode mlijecne stanice  i zove se kolostrum. Nemoj ga sama istiskivati, ako curi nek curi al ti ne diraj...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu amelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
10.8.2009 10:31:32   
amelaa
Hvala na odgovoru koliko sam mogla raumjeti ti si 4 mjesecu trudnoce ako se ne varam pa me zanima da li ti se vec primjeti stomak jeli velik??
pozdrav

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
10.8.2009 10:38:26   
Dida79
Draga moja i ja sam imala nekoliko spntanih nakon toga sam za vrlo kratko vrijeme i rodila ali  sam bila pod redovnom ljekarskom kontrolom nadam se da si posjetila doktora i da ti je radjen UZ ako nisi moj ti je savjet da to i uradis...

(odgovor članu curica_mala)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
10.8.2009 13:26:15   
dzeni_nl
Drage moje meni je dosla ta prva menstruacija poslije spontanog i ovdje su mi rekli da mozemo pokusati odmah poslije prve mens.

Ja se osjecam sasvim spremnom za novi pokusaj, jedino cega se bojim je to da ako ponovo zatrudnim odmah kao prvi put, da se ne ponovi spontani.

Malo sam citala sta ste vi pisale i vidim da ste sve cekale da prodje bar tri mjeseca.

Da li se i jednoj desilo da je prije zatrudnila i kako je prosla trudnoca?


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
10.8.2009 13:33:57   
Doraa
Draga moja kod mene je bio porod pa spontani pa trudnoća poslije 9mj.i opet mi niko ne može garantovati da će sve biti ok. Biće raznih komentara ali samo ti mogu reći da slijediš svoj instikt i da se uzdaš u Boga.Naravno da se posavjetuješ s ljekarom ali ipak TI naj bolje znaš!Sretno i svaka čast na optimizmuuser posted image user posted image

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
10.8.2009 15:29:36   
amelaa
cao evo sad upravo sam citala tvoj koment.i nisam bas najbolje razumjela jesi li ti vec rodila ili imala spontani??
pozdravauser posted image

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
11.8.2009 13:51:36   
Doraa
Rodila bebu pa nakon dva mjeseca opet zatrudnila. Tu bebu izgubila i sada sam opet trudna 6sedmica,a prošlo je 9 mjeseci od spontanog. Nadam se da će sad biti ok aBd.

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu amelaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
12.8.2009 14:12:36   
amelaa
Ma bice sve ok i ja sam se tako brinula bas kao sad ti ja sam imala isto pobacaj pa sam nakon toga
mjesec dana pila pilule i nakon 3 mjeseca sam opet ostala trudna i jako sam se brinula i preporucili su mi neki pregled zove se nuhalna svetlina njega sam platila 60 eura i kao na tom pregledu se otkriju odmah neke smetnje koje ima beba npr.daunov sindrom i sve drugo
ali fala Bogu sve je bilo ok sad sam u 15 nedelji trudnoce.
Meni malo dolazi slabo i iscrpljena sam nekako ali to je zbog nedostatka krvi zato sato sam tako brzo ostala trudna poslije abortusa ali ja se nadam da ce sve biti kako treba.A u kojem si ti sad mjececu??pozdrav

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kada se moze opet zatrudniti poslije abor...
12.8.2009 14:14:28   
amelaa
Aha ti si sad u 6 sedmici trudnoce.A ako smjem ppitati zasto si izgubila drugu bebu??

(odgovor članu amelaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   ..
24.3.2012 23:31:12   
ančiiii
hej..ima li ovdje još nekoga? :) imala sam abortus prije ravno mjesec dana..i spavala sam s dečkom prije 2 dana i on je sto posto siguran da je napravio nešto strašno :S ja još nisam dobila onu prvu menstruaciju poslije abortusa..mogu li ostati trudna već sada?user posted image

(odgovor članu amelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *