|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Mehmedbasic
30.12.2010 16:16:26   
mala75
i meni je HSG radila dr Maja a Mehmedbašić je samo bio prisutan. doktorica je super sve ti govori, sad ćeš osjetiti to, sad radimo to, sad ćemo ubaciti kontrast i sl. malo boliuser posted image ali nije neizdrživo, još kad čuješ da je nalaz aBd dobar tj. jajovodi prohodni onda i zaboraviš da si radila. Sretno i moj savjet je da neko ide sa tobom da se ne vraćaš kući sama. meni se malo vrtogavalo.

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Dr. Mehmedbasic
31.12.2010 20:20:45   
Leva
Anonimna i dr. Zejna i dr. Maja su dovoljno strucne da naprave Hsg. Zejna mi je radila Hsg a Maja jednu od inseminacija. Sretno i obavezno prije intervencije popij Apaurin i nesto protiv bolova npr. Brufen.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu mala75)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Dr. Mehmedbasic
1.1.2011 12:36:29   
tanananka
Kao sto Leva rece obje dr su dovoljno strucne da urade takav zahvat
Sa dr Majom sam se susretala na pregledima,znam da radi inseminacije
i to samostalno ,bez prisutnosti dr Mehmedbasica,a zejna mi je radila jedan ET
koji je bio uspjesan,ali se kasnije iskomlikovalo i ostala sam bezuser posted image

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Dr. Mehmedbasic
11.1.2011 19:12:00   
BENU
možel mi neka od vas reč kolko koštaju pretrage kod mehmedbašiča, mislim na redovne pretrage,user posted image

_____________________________

beta 100
beta 901

(odgovor članu tanananka)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Dr. Mehmedbasic
11.1.2011 21:51:30   
balasgirl
Šta podrazumijevaš pod pretragama?
Ako misliš na ovo:
UZ je čini mi se 50 KM.
Hormoni 100 KM.
Papa test 50 KM.
HSG 200 KM.
4D 200 Km.
Brisevi user posted image ne mogu se sjetiti, da ne lupam.


_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu BENU)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Dr. Mehmedbasic
12.1.2011 9:14:09   
BENU
možel mi se javit ijedna cura koja je uspjela dobiti bebu nakon odlaska kod mehmedbašića ,naravno kod koje je otkrio problem i rijeio

< Poruku je uredio BENU -- 12.1.2011 9:17:32 >


_____________________________

beta 100
beta 901

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Dr. Mehmedbasic
12.1.2011 9:16:36   
BENU
IZVORNA PORUKA: balasgirl

Šta podrazumijevaš pod pretragama?
Ako misliš na ovo:
UZ je čini mi se 50 KM.
Hormoni 100 KM.
Papa test 50 KM.
HSG 200 KM.
4D 200 Km.
Brisevi user posted image ne mogu se sjetiti, da ne lupam.





balasgirl mislim na ovo,šta je 4D,priznajel doktor nalaze rađene negdje drugo,evo npr.ja imam pap test rađen prije mjeseipo,a hormone kod nas kad bi izvadila koštali bi me oko40km.

_____________________________

beta 100
beta 901

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Dr. Mehmedbasic
12.1.2011 9:24:38   
mala75
Benu, meni je dr Mehmedbašić priznao sve nalaze koje sam donijela iz Tuzle, samo je tražio novi spermogram za muža koji smo uradili  kod njih valjda jer se neke vrijednosti drugačije tumače. Inače spermogram je 50 KM.
Sretno!!!

(odgovor članu BENU)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Dr. Mehmedbasic
12.1.2011 11:00:45   
BENU
kakvo je tvoje iskustvo sa mehmedbašićem,kolko dugo si kod njega,

_____________________________

beta 100
beta 901

(odgovor članu mala75)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Dr. Mehmedbasic
12.1.2011 13:04:49   
mala75
meni su doc i cijela ekipa stvarno super iako ja svoj problem nisam uspjela riješiti kod njih. radila sam inseminacije ali nije uspjelo i bez obzira na to moja iskustva s njima su pozitivna. sad sa sprema na IVF i moj muž je volio da i to radimo kod njega ali pošto sam sa područja Tz ja sam odlučila da to budu Balići bliže mi je i zbog kontrola, injekcija i sl. tebi svakako sretno i želim ti brzo jedanuser posted image testić.

(odgovor članu BENU)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Dr. Mehmedbasic
19.1.2011 19:15:36   
tanananka
Ne postoje rijeci koje su dovoljne da pohvale i u potpunosti opisu ovog divnog covjeka.
Vec duze vrijeme se lijecim kod njega,nismo jos uspjeli dobit user posted image ,ali to ne znaci da je do njega.
Krajem decembra sam radila peti postupak VTO,koji nazalost nije uspio.
Kada sam prokrvarila otisla sam kako su mi rekli da on pogleda.
Onako ocajna tuzna i uplakana sam otisla da bih mu rekla da cu napravit malo duzu pauzu,i ko zna mozda negdje vani pokusam.Nisam ni izustila sta sam naumila,on mi rece da trebamo napravit pauzu s kontracepcijom  dva mjeseca,a onda da ce mi on besplatno uradit taj postupak,nije da nisam u mogucnosti platit al hocu da kazem koliko je taj covjek spreman da pomogne,pa ni bliznja familija, izdvajam brata i sestru, ne bi se ponudili da tako nesto pomognu.
Njegove rijeci su me ganule do suza,malo je falilo da zaplacem.Ni sama drzava nije u stanju da pomogne nama napacenim trudilicama,kolko jedan covjek moze da pomogne.

(odgovor članu mala75)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Dr. Mehmedbasic
20.1.2011 15:02:13   
AZRAC
Evo odgvor vama koje pitate za Mehmedbasica. Meni je otkrio problem u okotobru.. PCOS i zacepljena oba jajovoda. Na njegovo insisitiranje sam otisla na LPSC ( ja sam htjela odmah da idem na VTO- alionnije dao). LPSC uradjena u novembru, a ja sam sada trudna 7 sedmica... Ne gubite nadu i vjerujete Mehemdbasicu

(odgovor članu tanananka)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Dr. Mehmedbasic
20.1.2011 15:25:39   
Esmeralda
cula sam da je mnogima pomogao sto se tice trudnoce......
4d ultrazvuk je bas skup, ja sam isla kliniku kod prof.Jadranke vodila obadvije trudnoce i svaki pregled sam obavljala na tom ultrazvuku naravno besplatno....jer imam zdravstveno

(odgovor članu AZRAC)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Dr. Mehmedbasic
28.1.2011 23:34:30   
Hanady RR
jeli ovo priča vezna za dr. mehbedabašića na Grbavici odinacijauser posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim....baš me znaim...
ja sam sa tim čovjekom svoju prvu trudnoću iznjela...i zaista sve mi jasno al da sam tolikog montruma gledala 9 mjeseci i nisma prepoznala jasno mi nijeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Dr. Mehmedbasic
28.1.2011 23:35:03   
rerica
Svako ima pravo se izjasniti i reci sta misli,al ja se licno ne slazem sa ovim pricama,jer ja idem kod doticnog ne on vec cijela ekipa me drzi kao malo vode na dlanu,iako nisam jos postigla zeljeni cilj to ne znaci da je do dr.vec je sve u Bozijim rukama,opet ponavljam to je moje misljenje i drzim se toga user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Dr. Mehmedbasic
28.1.2011 23:40:16   
Hanady RR
jelena molim te koje je ovo godine bilo...baš se zainteresovan????

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Dr. Mehmedbašić
28.1.2011 23:42:06   
dinaa
E vjerujte ima svega,moja prijateljica se zaklinjala u ovog dr.godinama isla kod njega jos dok je djevojka bila krenula je kod njega,sad dvoje djece ima i obje trudnoce kod njega vodila a sad...neda ga ni spomenuti kako,zasto nisam je bas ispitivala ali nesto veliko je garant bilo pa je prestala ici kod njega jer znam koliko je bila zadovoljna za nju nije postojao drugi ni bolji dr.od njega,znaci isla je kod njega pa i nekih 15 godina i odjednom prestala,e bas uz nasu sljedecu kaficu cu da je priupitam sta se desilo.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 31.1.2011 8:51:46 >


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Dr. Mehmedbašić
28.1.2011 23:48:22   
Leva
Ne bih tvrdila da on kao i vecina drugih ljudi ponekad ne napravi gresku ali izvini stvarno ne vjerujem da je rekao da mu se cevapi hlade! Zasto? Zato sto je ne samo meni vec i zenama koje poznajem kada su bile jako tuzne i uplakane posvecivao onoliko vremena koliko nam je trebalo da se smirimo i ama bas nikada me nije othasao po kratkom postupku. A sto se tice novcane otimacine, izvini ni tu se ne slazem s tobom jer se zna tacno koliko sta kosta (folikulometrije za cijeli mjesec kostaju 50 KM a zna ih biti i po 5 komada) i posto on nije Merhamet a niti radi u drzavnoj ustanovi nije duzan da usluge pruza besplatno. Uzasno mi je zao sto se takva stvar desila tvojoj sestri i zaista se nadam da je sve proslo u najboljem redu... Ovakvi primjeri svima nama treba da sluze kao nauk da uvijek treba traziti drugo i trece misljenje...

< Poruku je uredio malena27 RR -- 31.1.2011 8:51:56 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Dr. Mehmedbasic
28.1.2011 23:53:38   
rerica
Potpisujem levu

< Poruku je uredio malena27 RR -- 28.1.2011 23:56:35 >


_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Dr. Mehmedbasic
28.1.2011 23:55:47   
Hanady RR
jelena...ja stavrno želim da ti vjerujem...ali neke mi stavri nisu ajsne...
kao prvo i ja imama dijete od dvije godine i prva 4 mjeseca sam bila kod njega....
nakon toga radi niske trudnoće on me lično uputio prema bolnici ...no dobor...svako ima svoje isksutvo...
Alio dvije stavri ne razumijem...

1. njega direktno dobile na telefon da pitate za nalazeuser posted image user posted image user posted image
2. on izašao i rekao...rekao sma u ponedeljak ćevapi mi se hladeuser posted image user posted image user posted image


ja sam do 2005 godine podjetilac te ordinacije...
ja sam stavrno svašta čula o njemu, i tužbe su dizali ništa dokazali nisu nikada i mislim niti će...
ali iskreno iskreno...
sve da sasatvim svaku riječe koju si nam napisla i da ti povjerujem..ovaj podljensji trač odktora o svome kolegi....
posebno doktor Nikulin...on da se bavi prepričavanjem nečijge slučaja pacijentici koja mu je tada došla po prvi put.

zaista sam šokirana...al ono fakat.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Dr. Mehmedbasic
28.1.2011 23:55:48   
brzamala
Jesu li možda tužili Mehmedbašića za to jelena? Čini mi se da je nešto slično a vezano za njega bilo u novinamauser posted image Možda je to taj slučaj. Ja moram priznati da sam dosta čula o njemu. I loše i dobro. Čula sam od nekoliko osoba da je dobar, pažljiv, da se zna desiti da svojim redovnim pacijentima ne naplati ni pregle, ali stvarno nikada nisam čula da je nekome uspio postupak inseminacije ili VTO kod njega. Baš me to zanima jer stvarno, ali stvarno nisam čula ni od koga za to.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Dr. Mehmedbasic
28.1.2011 23:57:03   
Medić*
Nemam iskustva sa njim, dosta mojih kolegica je vodilo i vodi trudnocu kod njega, veoma bliska prijateljica iznijela dvije trudnoce sasvim super, samo rijeci hvale sam cula za njega stvarno user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Dr. Mehmedbasic
29.1.2011 0:02:08   
Visnja RR
ono sto je meni bilo čudno je da se amniocinteza radi u bolnici Koševo a uplaćuje novac na privatnu oridinaciju dr. Mehmedbašića... i kod njega se uzimaju nalazi...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Dr. Mehmedbasic
29.1.2011 0:08:16   
heni
Dr.Mehmedbašić je čovjek samo pohvale vrijedan.Moja dr. u DZ mi je rekla da moram uraditi 1000 nekakvih pretraga na početku trudnoće,što zbog mojih godina(33),što zbog velike razlike izmedju djece(8),user posted image user posted image i uputila me na neku kliniku na Ilidži,a ja odem Mehmedbašiću.poslije detaljnog prgleda i razgovora od sat vremena  njegove riječi su bile"nosite zdravu bebicu,ja vam mogu uraditi sve pretrage ali nema potrebe bacati novac".iz njegove ordinacije svaki put sa osmjehom sam izašla jer čovjek doslovice sve objasni i do najmanje crtice na ultra zvuku.Sestra mi je prvu bebu izgubila 4 dana posle poroda(carski) rečeno joj je da dvije godine odmara,otišla je njemu i posle jako rizične trudnoće za nepunu godinu i po nunala user posted image .kada se odlučila za sledeću user posted image opet njemu i nova user posted image .Ona lično ima problema sa zatrudjivanjem i visokim pritiskom medjutim uz njegovu pomoć i dragog Allaha nina dvoje dječice.I nije joj pojedine preglede naplaćivao.

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Dr. Mehmedbasic
29.1.2011 0:16:33   
malena27 RR
hajmo cure, malo spustiti tenzije...user posted image
jelena, nema potrebe da se postovi brisu jer nisu OT, svako ima pravo da iznese svoje misljenje...


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *