|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Mehmedbasic
29.1.2011 0:22:18   
lamama
Jelena ne treba da se briše, imaš pravo da izneseš svoju priču, drago mi je da je bebica hvala Bogu od tvoje sestre živa i zdrava, mogu samo da zamislim kakav je stres doživjela tvoja sestra kada joj je saopštio taj nalaz, užas, a i ja o njemu nemam nikakvo lijepo mišljenje a ni iskustvo, naime vrlo mi je uspješno napravio treću vanmateričnu trudnoću na zaćepljene jajovode, a prije toga je radio mi nalaz HSG-a, gdje je ustanovio začepljenja na oba jajovoda, i nije mi predložio laparoskopiju do mi probaju propuhati, nego na takve jajovode inseminaciju, nalaze od operacije, imala sam ih tri nije ni pogledao, obećavao je svojim ljubaznim glasićem sve naj, naj, e kada je došlo do belaja ne zna šta će, te ja sama otišla u bolnicu na novu operaciju gdje su mi odstranili jajovod, dotičnog ne bih volila više ni sresti, žao mi je što ovo pišem, pisala sam ja i prije na ovoj temi, ali to se meni lično desilo, ali čovjek neiskusan pa pristane na to, vjeruješ svom doktoru, to se desilo prije tri godine.

< Poruku je uredio lamama -- 29.1.2011 0:26:06 >


_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Dr. Mehmedbasic
29.1.2011 0:24:25   
Dida79
Malo je reci da sam ostala zapanjena pojedinim postovima user posted image
Za dr Mehmedbasica samo sam cula rijeci hvale nisam nikad bila njegov pacijent.. ali u toku lezanja u bolnici zbog visoko rizicne trdnoce sam imala priliku da vidim kako se on ponase prema svojim pacijenticama,drzi ih kao malo vode na dlanu
Sad sam sokiranauser posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Dr. Mehmedbasic
29.1.2011 17:10:46   
mala75
Ja sam od svega ovoga ostala bez riječi. Hajmo cure javljajte neke lijepe vijesti. Ima li priprema za user posted image  iliuser posted image . Mislim da treba čuti svašta ali ovo je previše.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Dr. Mehmedbasic
29.1.2011 18:13:23   
sanjalica_m
ja sam imala jako pozitivno misljenje o mehmedbasicu, naravno, nakon ovog mog slucaja malo sam se pokolebala sto je i normalno....
uglavnom, pogrijesio jeste, nisam ja jedina kod koje je pogrijesio, ali Boze moj,...ljudski je grijesiti i na ovom svijetu ga nema koji je svima dobar i svima pase....
ja njega i dalje postujem kao doktora i kao covjeka, jedino zasto vise kod njega necu raditi VTO je cinjenica da niti jedna od nas na ovom forumu, trudilica-trudnica-mama, nije uspjela VTO kod njega
ne kazem da nije strucan za standardne trudnoce, licno poznajem zenu koja je imala jako puno spontanih, cak i u visim sedmicama trudnoca, imala je jedno mrtvo rodjeno...prestrasno...zahvaljujuci njemu, rodila je zivu i zdravu bebicau-za svaku pohvaluuser posted image
ali, cinjenica je da mu VTO nije jaca stranauser posted image
neka se javi bilo ko ko je kod njega imao makar biolosku trudnocu, rani spontani nakon VTO, betu iznad 5,...bilo sta sto bi ukazalo na uspjesan postupak...

_____________________________

Mamina princeza 29.10.2012.

(odgovor članu mala75)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Dr. Mehmedbasic
29.1.2011 22:03:56   
tanananka
Citam ove postove i ovo mi izgleda potpuno strano,pa zaboga otkud onolike slike onih preslatkih beba u njegovoj ordinaciji,sigurno ih nije na ulici skupljao vec su zacete uz njegovu pomoc.Vec duze vrijeme se lijecim kod njega i sretala sam dosta zena koje su uspjele kod njega metodom VTO.Kad sam radila laparaskopiju koju mi je on preporucio sa mnom je u bolnici lezala nana od prve bebe koja je zaceta kod njega  metodom VTO,djevojcici je sada oko 10-11 g. Meni je u trecem postupku beta bila 138 i pravilno se duplala sto znaci da je postupak uspio,ali  se poslije mjesec dana od ET iskomliciralo i beta je pocela opadati,sto nije njegova krivica,ogrijesila bih dusu da tako nesto kazem.
I to da su mu bitne samo pare sigurno nije tacno, jer znam koliko je u stanju da pomogne,bar je meni pomagao.
A  jelenin slucaj ne bih komentarisala,samo bih rekla cista izmisljotina.


< Poruku je uredio tanananka -- 29.1.2011 22:05:09 >

(odgovor članu sanjalica_m)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Dr. Mehmedbasic
30.1.2011 11:42:20   
rerica
Potpisujem user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 31.1.2011 8:47:23 >


_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu tanananka)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Dr. Mehmedbasic
30.1.2011 19:05:50   
ivannna
Ljudi, necu sad ni da hvalim ni da kudim dr.Mehmedbašića, ali mi stvarno para uši kad kažete da ovo što je Jelena napisala je čista izmišljotina, kako možete tako olako to pisati za nešto za šta je cura dobila na sudu protiv dotičnog doktora, a dala i reference doktora na kliničkom koji su upoznati sa slučajem i kod kojih se sve može provjeriti.
Naravno svak ima pravo na svoje mišljenje, i zato je dobro da postoje ovi forumi, da svak može da pročita i prosudi sam kome vjerovat a kome ne. Nek svak iznese svoje iskustvo o tom doktoru, a čitaoci nek procjene sveukupni dojam, i nek odluči da li ići ili ne kod njega. Nemojte se prepucavati, ružno je. Tu smo da djelimo dobro i zlo i podržavamo jedni druge u zajedničkom cilju user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Dr. Mehmedbasic
30.1.2011 21:10:21   
teacher75
potpisujem, samo bi ludjak mogao izmisliti ovako nesto...

< Poruku je uredio malena27 RR -- 31.1.2011 8:46:06 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ivannna)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Dr. Mehmedbasic
30.1.2011 21:29:35   
Hanady RR
Ja se ograđujem ivanna od tvoga komentara, ja nikome nisma rekla da izmišlja ali da sumnjam imam pravo.

Koliko zbog razloga što je to ''moj'' doktor toliko zbog nekoliko vrlo bitnih segmenata načina pisanja forumašice gdje mi je prvobitna argumntacija od strane forumašice u nastavku pisanja dovedena u pitanje.

Reference doktora sa klinike nisu date ali su uredno data imena istih....a pored toga što je ''okaljan'' dr. mehmedbašić vrlo lagodno je dr. Nikulin stavljen u poziciju trač babe te se istim pisanjem i njegova nadaleko poznata doktorska etika dovela u pitanje.

Ja jelenu nisam optužila za izmišljanje ali sam izrazila sumnju baš u svrhu istu u koju je i ona napisla negativan stav...ja imama pozitivan. To nije rasparava to je razmjena mišljenja. Meni ne pada na pamet da hodam po klinici i ispitujem doktore, smejšno zaista to i očekivati od mene...ali sam svjesna činjenice da je ovo javni prostor i da će svaka ženica iznijeti svj stav iskreno koa i jelena ali već na početku sma rekla argumenatcija mi je tanka pa u skladu sa tim ja svoj stav nisma ni mjenjala o doktoru iako je iznseno sve što jeste.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Dr. Mehmedbašić
30.1.2011 21:50:33   
anidla
jelena, zao mi je zbog svega sto ste prosle...samo neka je bebica ziva i zdrava...

moj mentalni sklop ne bi mogao ni da zamisli da neko moze ovako nesto slagati....

user posted image



< Poruku je uredio malena27 RR -- 31.1.2011 8:52:07 >


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Dr. Mehmedbašić
30.1.2011 22:02:53   
N_N
IZVORNA PORUKA: anidla

jelena, zao mi je zbog svega sto ste prosle...samo neka je bebica ziva i zdrava...

moj mentalni sklop ne bi mogao ni da zamisli da neko moze ovako nesto slagati....

user posted image






Potpis k''o kuća!!!
Dr. Mehmedbašić mi je vodio obje trudnoće, odlična suradnja (pacijent - doktor), imam zaista lijepo mišljenje o njemu ali mi je, također, nepojmljivo da forumašica Jelena iznosi izmišljotine! Žao mi je što se to desilo, najbitnije u čitavoj priči je da je dječak dobro user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 31.1.2011 8:52:22 >


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Dr. Mehmedbašić
30.1.2011 22:12:57   
teacher75
kada sam zatrudnjela, razmisljala sam kojem doktoru da odem, koji doktor da me vodi i ako je moguce porodi. onda sam dosta googlala, raspitivala se, citala po raznim forumima i vidjela da je 99% doktora i pohvaljeno i kudjeno, ne sjecam se da sam i za jednog cula sa svih strana sve najbolje a da neko nije naveo svoje lose iskustvo. tako da mi ova prica nije nimalo cudna...

< Poruku je uredio malena27 RR -- 31.1.2011 8:52:28 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Dr. Mehmedbasic
31.1.2011 8:54:55   
veda
Ja o ovom slucaju necu komentarisati jer o njemu neznam nista pa necu da se mjesam. Kao sto sam cula svasta o dr. ali kako to nema veze samnom ni o tome necu pisati, Napisat cu samo ono sto se tice mene.Ja sam vec davno pisala svoje iskustvo sa dr.Mehmedbasicem i necu da ponavljam sve.Ali ukratko-nakon sto sam kod njega uradila HSG rekao mi je da posto mi je jajovod totalno zacepljen,a drugog nemam da nikada necu moci prirodno zatrudniti vec samo vantjelesnom oplodnjom. Medjutim,ja sam prirodno zatrudnila nakon par mjeseci. Jedino sto mu zamjerim je to sto mi nije rekao pravu istinu da se nakon intervencije zna desiti da se jajovod odcepi sam od sebe kao sto se desava i kao sto se desilo kod mene,a ne da mi odmah bude receno da drugog nacina nema.Iako je prema meni bio krajnje ljubazan nakon ovoga sam jednostavno izgubila povjerenje pa vise nisam zeljela kod njega ici.
Ali necu grijesiti dusu, i nakon svog iskustva da blatim po doktoru kada ima zena koje su zadovoljne i kojima je pomogao. Jedna je pitala dali ima zena kojima je uspjela vto kod njega. Ja znam zenu kojoj je vto uspjela i od nje sam i cula prvi put za dr. Mehmedbasica. Medjutim,zena zivi u Americi,nejavlja se na ovaj forum pa da ona napise svoje iskustvo ali ja necu i nezelim da pisem njeno iskustvo jer nebi bilo fer i korektno od mene.Samo znam da je bila zadovoljna jer je postupak uspio i rodjeno je zdravo djete.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Dr. Mehmedbasic
2.2.2011 15:46:43   
tanananka
Uskoro dr Mehmedbasic radi VTO pod opstom anestezijomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Dr. Mehmedbasic
2.2.2011 16:48:25   
Mia
tanananka odakle ti ta informacija? Joj kako bi to bilo dobrouser posted image  E da znas da si za mustuluka ako je to tacno!!!!

(odgovor članu tanananka)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Dr. Mehmedbasic
2.2.2011 17:46:22   
tanananka
jutros je bio gost na tv Hajat i to je  javno objavio
nije rekao tacno kad pocinje samo je rekao uskorouser posted image user posted image user posted image ,


(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Dr. Mehmedbasic
2.2.2011 17:54:19   
mala75
I sanjalici našoj je ON obećao pa smo vidjele šta je bilo.

(odgovor članu tanananka)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Dr. Mehmedbasic
2.2.2011 17:57:36   
Mia
U svakom slucaju to je sjajna vijest user posted image user posted image user posted image  Ako to uvede kao stalnu praksu, onda se ne bi vise trebali desavati slucajevi kao sto je sanjalicin user posted image  Barem se ja nadam user posted image

A ja sam cula da ce on zajedno sa dr. Drljevicem iz Opce bolnice otvoriti ordinaciju tj. skupa ce raditi neke operacije. Mozda ce u tom smislu biti i VTO sa opstom anestezijom.

(odgovor članu mala75)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Dr. Mehmedbasic
2.2.2011 18:05:37   
mala75
A čega je taj Drljević doktor, je li i on ginekolog pa da rade zajedno, Nisam iz Sa pa za njeg prvi put čujem.

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Dr. Mehmedbasic
2.2.2011 18:08:36   
tanananka
Nevjerujem da bi to javno iznosio da nije tacno,

A prije nekoliko dana kad sam bila na kontroli, bio je dr Drljevic u radnom odijeluuser posted image user posted image

Nekako mi bilo neprijatno da pitam sestru sta ce on tu,a sad se kajem sto nisam

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Dr. Mehmedbasic
2.2.2011 18:12:04   
tanananka
Jest i on je ginekolog,radi u drzavnoj bolnici,dr Mehmedbasic njemu i dr Masicu  preporucuje pacijentice kod kojih treba uraditi neki operativni zahvat

(odgovor članu tanananka)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Dr. Mehmedbasic
2.2.2011 18:34:09   
Mia
Znaci da bi mogla biti istina da ce njih dvojica skupa raditi. Jedna Drljeviceva prijateljica mi je rekla da je on nabavio neki najsavremeniji uredjaj za operacije grlica materice koji ne ostavlja oziljke ... to je nekao revolucionarno otkrice user posted image user posted image user posted image  Nadam se da ce ovaj dvojac uciniti puno vise dobrih i pozitivnih stvari i da necemo citati tuzne ispovijesti, kao sto je sanjalicin slucaj user posted image user posted image

(odgovor članu tanananka)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Dr. Mehmedbasic
2.2.2011 18:51:13   
BENU
dobro bi bilo kad bi i dr mašić radio sve snjima,jer je kao dr super a i kao čovjekuser posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

beta 100
beta 901

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Dr. Mehmedbasic
2.2.2011 19:11:35   
breskvicaa
Dr.Mehmedbasic je za mene vrhunski doktor ja sam jutros zvala da komentarisem i u svako doba da moram obratiti dr. njemu bi se obratila zato sto ja lijecim hormonalni poremecaj 11-12 godina i ono sto moja doktorica Purkovic nije uradila u 7-godina on je u 3-godine uspio i na kraju da bi znao konacan nalaz moje sitacije odem na laparoskopiju kod dr.Drljevica i nisam mogla leci u bolnicu dok nisam dala pare(kovertu) a 2-mijeseca sam ganjala SAMO termin sa konacnim nalazima tj.sa svim skupljnim nalazima sto mi je receno tako da i da je dr.Drljevic jedini ginekolog na svijetu ja mu nebi otisla samo zbog toga đaba mu sva strucnost a iz pouzdanih izvora znam da nisam bila jedina sa kovertom
A da i na kraju kad je dr.Mehmedbasic saznao konacan rezultat mojih nalaza sa laparoskopije otvoreno mi je rekao da mi je jedina nada Češka odnosno Prag i tansplatacija jajne stanice eto to je moja prica user posted image

< Poruku je uredio breskvicaa -- 2.2.2011 19:18:54 >


_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu BENU)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Dr. Mehmedbasic
2.2.2011 21:53:29   
Anoniman
Otkud sad da radi s dr Drljevićem. Samo da kažem, kod njega ni Dobar dan ne ide bez koverte.

(odgovor članu breskvicaa)
  Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *