|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Mehmedbasic
3.2.2011 8:43:19   
Anoniman
i ja sam gledala emisiju.nisam cula za opstu anesteziju jer me to bas zanimalo.samo je rekao da se radi pod lokalnom. kasnije sam zvala ordinaciju da se informisem i pitam ali mi je receno da tako nesto nemaju u planu.
a sto se tice drljevica na samo njegovo ime se uznemirim. sto se tice tih oziljaka i da se navodno ne vide to je receno i meni ,ma dajte molim vas.  kada sam se ja trebala operisati mojim roditeljima je isto tako rekao da ce napraviti rez koji se nece primjetiti i tako dalje. bla,bla. od njih je zatim dobio malo deblju kovertu.
... ja danas imam oziljak od 9cm koji se jaaaako dobro vidi ,i da ne pisem dalje.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Dr. Mehmedbasic
3.2.2011 8:55:44   
Anoniman
zaboravi napisati,a sto se tice opste anestezije receno je da tako nesto nemaju u planu ali ako ja zelim kod njih raditi vto da se uvjek moze dogovoriti da se zovne anesteziolog ako bas ne zelim sa lokalnom. i da se moze dogovoriti. ja kod njih ne mislim raditi ali sam pitala bas me zanimalo sta se reci. odmah mi je sanjalica pala na pamet.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Dr. Mehmedbasic
3.2.2011 11:35:04   
Mia
IZVORNA PORUKA: Anoniman

a sto se tice drljevica na samo njegovo ime se uznemirim. sto se tice tih oziljaka i da se navodno ne vide to je receno i meni ,ma dajte molim vas.  kada sam se ja trebala operisati mojim roditeljima je isto tako rekao da ce napraviti rez koji se nece primjetiti i tako dalje. bla,bla. od njih je zatim dobio malo deblju kovertu.
... ja danas imam oziljak od 9cm koji se jaaaako dobro vidi ,i da ne pisem dalje.



Nisam mislila na ove oziljke, nego na oziljke koji ostaju nakon operacije na grlicu materice. A za ove vanjske oziljke je valjda normalno i uobicajeno da se vide... e sad nekome je 4 cm, a nekome 9 cm. I ja imam jedan oziljak od sigurno 10 cm ali je toliko nisko da mi uopste nije vazno.

A i ja sam cula da sa dr. Drljevicem nema price bez koverte user posted image

< Poruku je uredio Mia -- 3.2.2011 11:36:29 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Dr. Mehmedbasic
3.2.2011 16:14:21   
mala75
Ovu dvojicu izgleda treba zaobići u širokom luku. Jedno pričaju na tv drugo iz ordinacije a treće koverta im je sasvim OK. Ja sam potpuno zbunjenauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Dr. Mehmedbasic
5.2.2011 16:29:43   
N_N
Žene, HITNO mi treba br. mobitela od Mehmedbašića

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu mala75)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Dr. Mehmedbasic
5.2.2011 16:41:20   
N_N
Ja imam negdje njegov br. mob. ali evo kuću sam prevrnula ne mogu da nađem a pravo je hitno user posted image user posted image  ako neko od vas ima molim vas da mi pošalje na pp.

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Dr. Mehmedbasic
5.2.2011 21:14:12   
Mia
N_N imas PP.



< Poruku je uredio Mia -- 5.2.2011 21:15:29 >

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Dr. Mehmedbasic
6.2.2011 11:37:02   
sanjica
Bez doktora Mehmedbašića ne bih imala dvoje prekrasne djece. Nakon sedam godina braka, lutanja, primanja terapija i svih drugih maltretiranja, tek kada sam se počela lliječiti kod njega, zaključila sam koliko su ostali mom problemu pristupali površno i bez njega ne bih uspjela. Smatram da je stalno u koraku s vremenom što se tiče liječenja neplodnosti, primjenom novih metoda i saznanja. Imam baš puno povjerenje u njega.


(odgovor članu Mia)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Dr. Mehmedbasic
7.2.2011 14:46:11   
BENU
sanjice jel ti problem da nam kažeš šta je kod vas bio problem pa 7 godina nije bilo user posted image ,i drago mi je pročitati da ima ljudi kojima je pomogao naravno kolko je u njegovoj moči

_____________________________

beta 100
beta 901

(odgovor članu sanjica)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Dr. Mehmedbašić
7.2.2011 15:24:22   
sanjica
Prvo upale, pa začepljeni  jajovodi, pa izoostanak ovulacije, odnosno polucistični jajnici i tanka sluznica- endometrij. i lutanje 3- 4 godine, jedan ginekolog, pa drugi.. bez efekta, prave dijagnoze itd. Rješavali redom jedno po jedno, radila 3 inseminacije, druga inseminacija bila trudnoća pa rani spontani zbog tanke sluznice. Polucistične jajnike regulirali gluforminom- to sam pila 6 mjeseci, pratili folikulometrijom rast foliklula, ovulacije.. i na kraju desila se trudnoća prirodno, bez inseminacija itd, poslije 2godine opet i sada djeca su tu. Ne znam, možda je netko imao i loše iskustvo, ali meni je baš pomogao, kod njega sam se liječila cca 3 godine i zahvalna sam mu.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.2.2011 11:13:38 >

(odgovor članu BENU)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Dr. Mehmedbašić
14.2.2011 19:49:11   
gerberka
IZVORNA PORUKA: N_N

Ja imam negdje njegov br. mob. ali evo kuću sam prevrnula ne mogu da nađem a pravo je hitno user posted image user posted image  ako neko od vas ima molim vas da mi pošalje na pp.


i meni treba br dr Mehmedbašića...drage moje, koja ima da mi pošalje..hvala puno, punkice...zagrljaj

< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.2.2011 11:11:58 >

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Dr. Mehmedbasic
16.2.2011 13:16:30   
Leva
Imaju novi broj a to je: 811 155
Na zalost nemam br. mobitela

< Poruku je uredio Leva -- 16.2.2011 13:17:44 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Dr. Mehmedbasic
17.2.2011 18:55:01   
gerberka
imam ja broj moba 061 147 000 user posted image user posted image user posted image user posted image hvala za broj 

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Dr. Mehmedbasic
18.2.2011 9:19:50   
Alhemicarka
user posted image
Gerberka, jesi sigurna da si trebala ovako javno obznaniti nečiji privatni broj telefona?user posted image


_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Dr. Mehmedbašić
18.2.2011 10:59:06   
vjestica
nije privatno broj mobitela, nego  je registrovan kao broj PZU mehmedbašić



< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.2.2011 11:12:24 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Dr. Mehmedbaić
19.2.2011 11:53:03   
gerberka
meni je vaznije da svaka žena koja je u potrebui stupi sa njimu kontakt..a sigurna sam da i njemu nebi bilo krivo..svaki doktor sve naplati inaplati nam i što kaže dobra danuser posted image
meni je drago ako sam nekom pomogla sa brojem user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 20.2.2011 19:41:58 >

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Dr. Mehmedbasic
19.2.2011 13:37:27   
vjestica
ukucj na stranici bh telecoma ovaj broj i vidjećeš da je registrovan kao broj PZU zavog za ginekologiju dr Mehmedbašić, znači broj nije privatni i može ga naći ko hoće u imeniku


< Poruku je uredio malena27 RR -- 20.2.2011 19:43:27 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Dr. Mehmedbasic
20.2.2011 19:46:44   
malena27 RR
Svi postovi koji su isli OT i sa tenzijama su obrisani.
Molim Vas da se ubuduce drzite teme....

LP, RR Tim

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Dr. Mehmedbasic
6.4.2011 12:21:25   
scorpia
jel moze neko da mi objasni gdje se tocno nalazi ordinacija dr.Mehmedbasica,unaprijed zahvalna!user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Dr. Mehmedbasic
6.4.2011 12:28:42   
aya 05
Na Vilsonovom setalistu kod restorana capuchino.Nadam se da sam ti pomogla.

(odgovor članu scorpia)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Dr. Mehmedbasic
6.4.2011 13:01:34   
scorpia
iskreno ja sam u Sarajevu bila svega 10-tak puta, tako da mi malo opsirniji opis nebi skodio,user posted image

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Dr. Mehmedbasic
6.4.2011 13:22:22   
aya 05
kada od mosta Skenderije krenes nizvodno od Miljacke,ne kod prvog vec kod drugog mosta u neboderu mu je ordinacija.Ako ti ni ovo ne pomaze reci kako bi se ti snasla pa cu ti pokusati pomoci.

(odgovor članu scorpia)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Dr. Mehmedbasic
9.4.2011 21:58:36   
ab njanja
 pozdrav ekipa, evo prikljucujem se  i ja. ima li neka od vas informaciju koja je cijena  umjetne oplodnje kod Mehmedbasića sa lijekovima. meni su preporucili da idem baš kod njega

< Poruku je uredio ab njanja -- 9.4.2011 21:59:26 >

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Dr. Mehmedbasic
11.4.2011 10:05:42   
Alhemicarka
2000 KM je postupak, plus lijekovi koji izađu cirka koliko i postupak (zavisno šta i koliko ti propiše).

_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu ab njanja)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Dr. Mehmedbasic
5.6.2011 20:19:01   
Papucica
Pozdrav svima,

nova sam na forumu. MM i ja pokusavamo vec 3 godine da zatrudnimo, ali nista :-(. Nalazi OK, radila laparoskopiju, sve OK. Planirala sada raditi inseminaciju, cula sam da je dr. maja slakovic /radi kod dr. mehmedbasica/ dobra - je li mozda neko radio insemonaciju kod nje - kako ide procedura, koja je cijena????

Pozdrav svima i hvala!


(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *