|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr. Mehmedbasic
5.6.2011 20:40:20   
tanananka
 Papucice prvo da ti pozelim dobrodozlicuuser posted image .
Nisam bila u prilici da mi Maja radi bilo kakav postupak,al znam da su i ona i dr Zejna strucne i dobro rade inseminaciju,mislim da je nasoj forumasici Levi maja radila jednu inseminaciju.

Cijena je 550 KM + lijekovi, sve ukupno ti izadje oko1000 KM.

Zelim ti puno srece i da uskoro ugledas svoje pplusice na testuuser posted image

< Poruku je uredio tanananka -- 5.6.2011 20:41:02 >

(odgovor članu Papucica)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Dr. Mehmedbasic
6.6.2011 15:19:32   
balasgirl
I meni je Maja radila jednu inseminaciju i hsg. Meni je ona extra. 

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu tanananka)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Dr. Mehmedbasic
6.6.2011 15:22:07   
rerica

IZVORNA PORUKA: balasgirl

I meni je Maja radila jednu inseminaciju i hsg. Meni je ona extra. 

potpisujem...

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Dr. Mehmedbasic
6.6.2011 17:15:22   
CICIKA MICIKA 74
Pozdrav svima,htjela bih da kazem nesto o dr.Mehmedbasicu,cjenovnik mu je preskup pod br.1,nije li dosta sto i kad smo osigurane na klinici Jezero sve placamo kao da i nismo ,i ne znam samo za sta ce im knjizice i to ovjerene .............Jednom sam otisla prije 5 god.kod dr.Mehmedpasica i uradila uz ,pitao me da li mi curi nesto iz dojki,rekla sam ne,dao mi je pregnil za koji nikad u zivotu do tad cula nisa bez da mi je prethodno provjerio hormonski status..............i na koncu kad je imenom i prezimenom pomenuo 1 moju koleginicu tad mi se zgadio

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Dr. Mehmedbasic
6.6.2011 18:45:40   
gerberka
draga cicika i meni bi se zgadio..a meni je rekao da nipošto ne idemo na operaciju i da spermatogeneza nema veze s vezom..a trebala bih ga ovih dana nazvati user posted image

cuj curil ti nesto iz dojki? to on tako procjenjuje o visinu prolaktina user posted image user posted image user posted image e pa svašta user posted image a meni je tako ginekolog iz zenice, kao cjenjeni, na slucajnom pregledu imenovao 2 žene i to kaze znas onu iz doma zdravlja user posted image nikad vise kod njega..imam bokija i ajana

< Poruku je uredio gerberka -- 6.6.2011 18:46:47 >


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu CICIKA MICIKA 74)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Dr. Mehmedbasic
6.6.2011 22:57:24   
CICIKA MICIKA 74
Pa molim te lijepo bas doslovno kao da sam neka neuka ne znam kakva curi li mi iz dojki,ma fuj,kakva je to etika pominjati imena pacijenata.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Dr. Mehmedbasic
8.6.2011 1:10:30   
sabas
prvo nisam pacijent dr M., ali cijene su kao u ostalim privatnim ordinacijama cak je cijena VTO kod dr M najniza Zapitaj se da li ides kod zubara u drzavne institucije ili kod privatnika Ako ti je guzva u trolebusu pa ti uzmi taksi pa se vozaj.

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu CICIKA MICIKA 74)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Dr. Mehmedbasic
8.6.2011 9:18:45   
CICIKA MICIKA 74
Pa slazem se ali kad vec idem kod privatnika onda cu i da biram kod kojeg ,dr.M.sigurno vise nikad nece biti taj ne zbog cijena nego zbog svog jezika.

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Dr. Mehmedbasic
15.6.2011 16:22:46   
Pikova_dama
Samo da dodam jedno pozitivno iskustvo sa dr. Mehmedbasicem. MM je radio kod njega spermiogram dva puta i zadni put mu je dao od sebe (tj. dzaba) dvije kutije tableta Orthomol Fertil plus za ubrzavanje spermija, a koliko znam, te tablete nisu bas bagatela. Osim toga, zadrzao se dugo s njim u ordinaciji da mu objasni kako stvari stoje i sta nam je ciniti. Ja tek trebam da idem kod njega, pa nemam nikakvo licno iskustvo, ali je MM zadovoljan ... a ja cu tek vidjeti.

_____________________________

Biti majka znači hodati okolo sa srcem izvan tijela...

(odgovor članu CICIKA MICIKA 74)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Dr. Mehmedbasic
17.6.2011 17:53:38   
ella_ina
ima jedno pitanje....ako ko moze da mi pomogne...radi li ordinacija dr.Mehmedbašića subotom...i do kad radi radnim danom...hvalaaa

(odgovor članu Pikova_dama)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Dr. Mehmedbasic
17.6.2011 21:55:05   
tanananka
Radnim danima radi od 8 do18 h, i to u dvije smjene. Ponedeljkom,srijedom i petkom do 14 h rade dr M. i dr Zejna,a od 14 dr Maja.Utorkom i cetvrtkom obrnuto. Vikendom rade samo po potrebi,dr M. bude oko sahat-dva u ordinaciji.

(odgovor članu ella_ina)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Dr. Mehmedbasic
10.7.2011 15:50:33   
Miimy
Pozzz zelim da podjelim svoje pozitivno iskustvo u vezi sa Dr. Mehmedbasicem.... prije 2 mjeseca prvi put sam otisla kod dr. na konsultacije i pregled, samo mogu reci da me je taj covjek odusevio, svojim stavom, ponasanjem,ljubaznoscu , tako me je lijepo primio, nasavjetovao, ulio nadu i povjerenje ... i na kraju mi nije ni naplatio.... a i svo osoblje je isto tako odlicno profesionalno i preljubazno zaista sve pohvale ....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu tanananka)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Dr. Mehmedbašić
10.7.2011 16:31:22   
imansanja
Drage moje , ja sam u braku 3 godine i isla sam ranije kod dr . Balic u Tuzli. Imala sam prvi spontani sa 10 nedelja a nakon godinu dana uz pomoc Klomifena ostanem trudna i ponovo spontani sa 18 nedelja. To je bilo jako bolno lezala sam u bolnici u Tuzli i tri dana su mi izazivali porod. Sada idem kod dr Vasiljevica u Beograd i uradio mi je sve pretrage, briseve, TORCH, nalaze , UZ ..... i sve sto slijedi poslije spontanih, Klomifen, Pregnil injekcije... Nije doslo do trudnoce. Sada me zanima da li da odem do dr. Mehmedabasica u SA jer sam iz  Gradacca i nije mi bas blizu ? Najvise me plasi ako budem morala ostati par dana jer sam vezana za posao. Pomalo gubim nadu i jako se plasim svega ! Vidim da ima raznih komentara i misljenja za ovog doktora. 

(odgovor članu matrix)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Dr. Mehmedbašić
10.7.2011 17:54:41   
Miimy
Imansanja ja ti samo mogu prenjeti utiske dok sam cekala na red kod dr. da su samnom u cekaonici sjedile zene koje su dosle iz Mostara, Tuzle, nema odakle ih nema a svaka od njih dr. hvala na sav glas pogotovo one koje su bebice cekale godinama samo mu od Boga zdravlje traze.... a moj ti je savjet nista nije prece od nas samih ni posao ni kuca sve moze cekati treba se malo posvetiti sebi ... pozzzz

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu imansanja)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Dr. Mehmedbašić
11.7.2011 18:56:18   
rerica
Svaka pohvala za dr.mehmedbasica,posto idem kod njega i ne bih ga mijenjala,preporucujem svakoj da kod njega ide...

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Dr. Mehmedbašić
1.9.2011 20:43:32   
sanjalica_m
Ja sam imala lose iskustvo sa dr.Mehmedbasicem, ali ipak smatram da je dobar doktor.
Mislim da svako treba za sebe naci gdje mu i ko mu najbolje odgovara. Ni mi nismo svi isti, a nisu ni doktori, ni terapije, metode i sl.
U svakom slucaju, sretno user posted image

_____________________________

Mamina princeza 29.10.2012.

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Dr. Mehmedbašić
14.9.2011 10:02:00   
Alhemicarka
Imam jedno pitanje za trudnice koje idu kod doktora M. Mene za tri nedjelje očekuje pregled nuhalnog nabora i sad, s obzirom da kod njih idem već dugo, i da su bili krajnje fer i korektni prema meni i neke od postupaka i pregleda mi uopće nisu naplatili, prosto mi neprijatno da nazovem i pitam koliko košta taj pregled, da ne ispadne sad da je to meni skupo. Znam da je glupo i da Danijela vjerovatno to ne bi ni pomislila, ali eto user posted image  Pa ako neko zna, bila bih zahvalna.

_____________________________

Ona neda da je slome, otima se i prkosi...

09. 04. 2012. Mamin Vrtirep

(odgovor članu sanjalica_m)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Dr. Mehmedbašić
14.9.2011 10:15:31   
snijeg
Mjerenje nuhalnog nabora se radi ultrazvučnim pregledom, dakle to kosta 50 KM kao i svaki drugi pregled user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Dr. Mehmedbašić
14.9.2011 10:15:49   
mala75
mjerenje nuhalnog nabora se radi na običnom ultrazvučnom pregledu i nije ništa posebno da bi cijena trebala biti neka vrtoglava, mislim da ćeš platiti kao i klasičan UZ 30 ili 50 km.

(odgovor članu Alhemicarka)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Dr. Mehmedbasic
28.2.2012 23:04:49   
mykica
Ja bih samo pitanje brzo da postavim, sutra su mi rezultati papa testa radenog kod Mehmedbasica. Trebam li se najaviti posebno da pokupim rezultate i da mi objasne sta bi sa testom je li ok i tome slicno?

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Dr. Mehmedbasic
28.2.2012 23:10:00   
Emica_sa
Ne trebas,nazoves tel ili odes i oni ti kazuuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Dr. Mehmedbasic
28.2.2012 23:13:46   
mykica
Super, hvala user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Dr. Mehmedbasic
29.2.2012 14:42:20   
beka80
Kod Dr. Mehmedbašića sam radila tri VTO. U početku sam bila oduševljena jer su svi bili jako prijatni a pogotovo dr., ali kako su se događali neuspesi i oduševljenje se gubilo. Ne kažem da je neko kriv kada ne uspe VTO, jer znam da se to svima događa, ali volela bih da se javi neko ko je putem VTO kod dr. M.ostvario potomstvo. U čekaonici sam upoznavala mnogo žena koje su pokušavale po 3-4 puta pa ništa. Mislim da je on odličan ginekolog, jer poznajem nekoliko žena koje su imale manje probleme i koima je pomogao, ali kada je VTO u pitanj ne znam nikoga ko je uspeo. Moram reći i da mi nije tražio nikakve nalaze pre procedura, osim muževog spermiograma. Kad čitam na forumu šta sve ostali doktori traže u procesu VTO od svojih pacijenata, osećam se kao neznalica. Volela bih da razmenim iskustva sa ženama koje su radile VTO kod M. jer razmišljam da promenim Dr.

_____________________________

Peta će biti uspešna.

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Dr. Mehmedbasic
10.3.2012 15:01:53   
orhidejaa
Postovane,

Ja i muz smo u braku vec 1,5 godinu i pokusavamo dobiti bebicu, al ne ide.narednih dana smo se najavili kod dr.Mehmedbasica na savjetovanje tj konsultacije ja i muz da vidimo sta nam je dalje raditi.Molila bih vas ako je neko isao kod dr.Mehmedbasica po tom pitanju da nas malo posavjetuje kako to kod njega izgleda i na sto bi trebali obratiti paznju kroz razgovor sa doktorom.

(odgovor članu beka80)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Dr. Mehmedbasic
10.3.2012 18:12:25   
beka80
Orhidejaa, moje iskustvo je ovakvo. Što se tiče otkrivanja razloga neplodnosti - svaka čast, preporučujemuser posted image . U koliko je problem ginekološki - opet preporučujemuser posted image , ali u koliko je ne daj bože potrebna VTO - ne preporucujem ni slučajnouser posted image . Ja ovo govorim iz ličnog iskustva, a moje iskustvo je nažalost vezano za VTO. Uverena sam da je tvoj problem neuporedivo manji, pa verujem da ti dr. M može pomoći.

_____________________________

Peta će biti uspešna.

(odgovor članu orhidejaa)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *