|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dojenje i fitness
20.6.2010 23:50:39   
anidla
juhuuuu user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: dojenje i fitness
20.6.2010 23:59:49   
leona81
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

mogla si poceti i prije za stomak nakon carskog... meni je dr. rekao vec nakon prve kontrole da mogu raditi lagane vjezbe... ali kako je kod tebe proslo 7 m...mozes slobodno...al ipak ne pretjeruj...
ali imas temu o vjezbanju nakon poroda nevezano za dojenje...


hvala puno


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: dojenje i fitness
21.6.2010 0:00:11   
leona81
 
IZVORNA PORUKA: anidla

juhuuuu user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: dojenje i fitness
21.6.2010 0:02:43   
teacher75
nisam bila na fitnesu 2 sedmice, mm je na putu user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: dojenje i fitness
21.6.2010 0:04:35   
leona81
i moj mm je stalno na putu ali imam super sveki koja cuva malu dok ja idem na fitness a to je 5 puta sedmicno

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: dojenje i fitness
21.6.2010 0:28:38   
teacher75
IZVORNA PORUKA: leona81

i moj mm je stalno na putu ali imam super sveki koja cuva malu dok ja idem na fitness a to je 5 puta sedmicno

dobra si, blago tebi, ja sam jedva stizala i jednom sedmicno, a sveki mi zivi podaleko a i moja mama, pa je ne mogu maltretirati da navecer dolazi da cuva, tako da ja samo mogu kad je mm kod kuce


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 56
   [Obrisana poruka]
18.1.2011 20:26:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: dojenje i fitness
18.1.2011 20:50:14   
leona81
ja sam vjezbala i nista nije smetalo malenoj, doji i dan danas upravo ovih dana opet krecem na fitness

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: dojenje i fitness
18.1.2011 22:59:56   
teacher75
meni nije smetalo. citala sam da u slucaju prevelikog napora, znaci kad se bas preforsiras, dodje do izlucivanja nekih supstanci u mlijeko koje mu mijenjaju ukus pa beba odbija da doji pa je zbog toga pozeljno dojiti sat-dva nakon fizicke aktivnosti. medjutim, ja sam dojila odmah kad bih dosla kuci i nisam nikad imala problema s dojenjem

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 59
   [Obrisana poruka]
24.1.2011 12:20:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: dojenje i fitness
24.1.2011 15:33:17   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Iman83

Tiki i leona, koliko je vašim bebama bilo mj kad ste počele vježbati?
Mojoj su tek četiri mjeseca, ja planirala sačekati još dva mjeseca pa onda ili zumba ili aerobik!

tako sam i ja pocela, kada je imala 5-6 mj. i dojila svaka 2-3 sata...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 61
   [Obrisana poruka]
24.1.2011 22:25:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: dojenje i fitness
13.2.2011 13:31:44   
Rimljankaa
UH,citam sad ove vase postove i vidim da ste najranije pocele vjezbati kad je bebama bilo 6 mj.

Ja nisam uopce razmisljala o tome da bi airobik mogao stetiti mlijeku?!

Ja sma kontala kad mi prodje ovih famoznih 40 dana odmah da idem na vjezbanje,jer sam bas,bas pozeljela... Do trudnoce sam redovno vjezbala,i tokom cijele trudnoce mije trening zaista falio...

Sad vidim da nije preporucljivo dok beba ne napuni 6 mj. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: dojenje i fitness
25.2.2017 7:51:16   
Angelica
Ja sam počela sa fitnesom bebi je 6mj. tek nekako sam sad spremna na to i ne vjerujem da ima veze sa dojenjem, moja beba se ozari kad me ugleda na vratima poželi pravo i ne vidim da joj smeta user posted image
Samo može pozitivno uticati jer istresem sve neprospavane noći, ismijem se posteno i vratim se relaksirana.

_____________________________

Ljudi postaju nalik na kokoši, slabo vide i rano liježu. A jutrom žure na kopanje zbijeni u gomile duhana. Džepova usukanih od znoja dlanova zalaze svuda i u sve guraju nos.

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 64
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *