|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: BOLNE GRUDI..
24.1.2009 22:43:13   
mamsi
Normalno je draga da se bojiš,ipak je to jedan od naših najosjetljivih dijelova tijela,a uvijek mi padne na pamet jedna kolegica koja kaže,kad se ja tako žalim da me grudi bole(ali to kad trebam dobiti),šuti dobro je da boli,znači da nije ništa opasno.Žao mi je što ti ne mogu više pomoći.Čuvaj mi se

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: BOLNE GRUDI..
5.5.2010 13:18:26   
amela2208
mislim da sam na pravoj temiuser posted image
Ja evo skoro 3 mjeseca kako dojim, hvala Bogu ima mlijeda dovoljno za curicu pa i prelije ponekad masallah... ali me svakim danom zigaju grudi i stvarno boli uzasno to ziganje. Ne znam jeli neko od vas imao slicnih problemauser posted image jeli to normalno ili neuser posted image evo vec nekoliko nedjelja kao se borim sa tim bolovima u obe dojke...
Provjeravala sam nema ni kilica... samo mi je na desnoj dojci prije par dana se pojavilo eko crvenilo i uzasno je boljelo evo i sad se to maklo. Stvarno ne znam sta da radim.

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: BOLNE GRUDI..
5.5.2010 13:23:36   
Hanady RR
mene su dojke uvijek žigale kad je nadolazilo mlijeko u pauzama između dojenja...onoga trenutka kada se pojavilo crvenilo bila je i gutica jedna...rješila sam to oblogama i izdajanjem dok beba spava svoju turu jer sam imala puno mlijek. iako je ona fino jela i mašala je i sada dobro je navukla mlijeko pa smo imale i po neku bočicu za ostavit kad mama ide u šetnju bez nje user posted image

Men ovo žiganje izluđivalo...a sad to crvenilo ne znam, na konm mjestu se javlja na dojci jeli oko bradavica ili...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: BOLNE GRUDI..
5.5.2010 13:27:22   
amela2208
to crvenilo se maklo, ali je bilo bas cudnouser posted image nesto kao zadebljana koza i nalazila se tacno ispod kaisa grudnjaka dje se spaja sa ovim donjom dijelom. Mislila sam da je od kaisa ali nije user posted image user posted image i mene izludjuje to ziganje dodje mi da vrisnem. Mislila sam da ce proci ali...

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: BOLNE GRUDI..
5.5.2010 13:32:11   
marinčii
mene se crvenilo pojevilo na istom mjestu di sam imala i kvržicu koja je bila bolna kad sam i dobila temperaturu i završila sa mastitisom i antibioticima,hanady ti je već rekla da masiraš i stavljaš hladne obloge između dojenja da ne bi došlo do upale možda se radi o samo malom zastoju koji ćeš tako riješiti

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: BOLNE GRUDI..
5.5.2010 13:36:09   
DM
Men ovo žiganje izluđivalo.

A ja bila happy-najradije bi na glas vikala -evo ga stižeee! Iz istog razloga kao i ti nisam dojila prvo dijete(1 mj samo dojenje i još 2 uz nadohranu) tako da sam iz tog razloga bila sretnauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: BOLNE GRUDI..
5.5.2010 13:37:42   
Hanady RR
evo marinči ti je rekla...i ja msilim da je u pitanju bio kratki zastoj mlijeka. Vodi računa o tome. vidim mlijeka hB imaš i vrlo lako može doći od većih komlikacija kada beba ne može da osvoji nadošlo mlijeko. elem dalje pazi, žiganje je normlna pojava, nervira i smeta ali je znak da mlijeko nadlolazi što je mene redovno radovalouser posted image
u slučaju daljnjeg crvenila i eventualno krvga idi na temu
http://www.ringeraja.ba/forum/Bolne_bradavice_i_mastitis/m_18330/tm.htm
tamo imaš savjete i iskustva koji ti mogu pomoći da ovo razdoblje lagodnije preprodiš


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: BOLNE GRUDI..
5.5.2010 13:43:14   
amela2208
Hanady user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa sta bi ova RR bez tebe. Hvala jos jednom

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *