|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kupovina putem interneta
4.8.2008 9:13:18   
Nina_sa
Opet ja sa sličnim pitanjem ... nedavno sam čula da korisnici Konzumove internet nabavke nisu zadovoljni ažurnošću stranice, rokovima dostave i sl. ali da je internet kupovina u Lori mnogo ugodnija. da li neko ima iskustva s Lorom, link za stranicu za narudžbu i sl.?

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: kupovina putem interneta
4.8.2008 16:26:42   
Gigana
Nisam ni znala da Lora prodaje preko neta, ali jednom sam naručila u Konzumu, većina artikala je bila dobra, ali su mi zato donijeli truhlu mrkvu i prezrele banane, kao i sir kojem je rok trajanja isticao za par dana.  Sve sam to pobacala u kantu i razočarala se.

(odgovor članu Nina_sa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: kupovina putem interneta
4.8.2008 16:29:25   
Gigana
www.market.lora.ba

evo ti link!

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: kupovina putem interneta
5.8.2008 8:52:32   
Nina_sa
Gigana, hvala puno za link!

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: kupovina putem interneta
16.8.2008 9:50:03   
bubamara80
i ja sam naručivala dva tri puta internetom u konzumu ali ako nema nekog artikla kojeg zaokružiš oni ti donesu drugi sličan npr. ja naručila pil.filete oni meni čitavu koku donijeli?? i uvijek tako, zato  ne volim kupovinu preko neta.

a jednom naručila preko interneta nešto u njemačkoj ali navela način plaćanja po isporuci poštaru, stim da sam poslala na tetkinu adresu u njemačkoj i ona je platila i donijela mi u BiH a ja njoj dala novac, tako da mi je taj način najbolji.

_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu Nina_sa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: kupovina putem interneta
23.1.2009 11:12:30   
Gigana
Dajte žene napišite sa kojih stranica naručujete (ako naručujete) odjeću, cipele i sl.

Ja sam dosad naručivala sa Victoria's Secret i JCPenney, jer oni vrši dostavu u BiH iz Amerike, pa ako znate još neke stranice koje vrše dostavu, molim vas navedite ih.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: kupovina putem interneta
23.1.2009 22:00:42   
Nunichi
MM i ja cesto narucujemo preko interneta,do sad nam je sve stiglo kako treba. user posted image user posted image
Do sad smo porucivali sa www.Victoriassecret.com
www.ebay.com  www.amazon.com
Posto on radi vani neke artikle naruci tamo sebi pa ih donese,posto neke ne salju u BiH,ali uglavnom sve dolazi i ovamo,samo je postarina malo skuplja. Ali isplati se za neku unikatnu stvar kihuti i malo vise novaca,a nekad se naleti i na snizenja pa bude jos sladja kupovina. user posted image


(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: kupovina putem interneta
23.1.2009 22:05:55   
žana o8
Ja sam neke knjige naručivala sa naše str. www.bazar.ba i zadovoljna sam.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: kupovina putem interneta
23.1.2009 22:14:55   
Anoniman
Mi smo kupovali na amazonu i mothercare. Za sad nismo imali problema.

(odgovor članu žana o8)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: kupovina putem interneta
23.1.2009 22:21:57   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: žana o8

Ja sam neke knjige naručivala sa naše str. www.bazar.ba i zadovoljna sam.


Lijepa moja pametnica,ona knjige narucivala. user posted image
Dobro si me napomenula i ja bi sto sta trebala od knjiga naruciti,a nikako da se bacim u potragu za kakvom nasom stranicom.
Odoh sad na bazar... user posted image


< Poruku je uredio Nunichi -- 23.1.2009 22:36:25 >

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: kupovina putem interneta
28.1.2009 18:05:20   
cojk
svaka kupovina preko neta nosi odredjeni rizik da ti hape broj kartice,koliko god te uvjeravali da je to siguran nain kupovine zato pametno

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: kupovina putem interneta
4.2.2009 13:20:25   
Hannan
IZVORNA PORUKA: ElmaB

Draga Ebru!

Jesam ja narucila djecija kolica 20.01.2008. i nikada mi nisu dosla. Novac su mi skinuli sa kartice, ali kolica nema!user posted image

Eto, da znas, pa budi oprezna. Kupovina preko interneta je poprilicno ne sigurna. Oni ce svoje pare dobiti, a ti da li ces robu je pitanje!

Pusa!




Zanima me jesu li ti ikad stigla kolica???

Mi, odnosmo moj muz je clan Ebay-a vec dugo godina, narucivao je sve i svasta preko njih, od dijelova za kompjutere, igracih konzola, sastavljenih kompjutera i sve je dolazilo 100% onako kako je narucio. Uvijek je dobijao i broj pod kojim je roba odpremljena da li postom  , da li DHL-om i uvijek je preko neta mogao da prati gdje se roba trenutno nalazi. Placao je karticom, odnosno preko Pay Pal i sve je bilo uredno.

Mislim, da imas pravo da tuzis, i da ti se ili namijeri steta u novcu ili da ti robu posalju. Malo bolje pogledaj onaj ugovor koji si popunila ili onaj papir koji si dobila postom od njih, trebalo bi da stoje takve stvari.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: kupovina putem interneta
4.2.2009 13:26:35   
ElmaB
Nisam ih nikada dobila, moram ponovo pogledati taj ugovor! Hvala ti!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: kupovina putem interneta
7.2.2009 8:33:07   
Crvena
IZVORNA PORUKA: Gigana

Dajte žene napišite sa kojih stranica naručujete (ako naručujete) odjeću, cipele i sl.




Pleaseeeeeeeeeeeee


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: kupovina putem interneta
7.2.2009 15:01:06   
kristijan
ebay mi je dosad ispao pouzdan naručivala sam robicu sebi bebi mirise steznjak donje rublje i dosad sam sve dobila a karticu mi štiti pay pal tako da no sikikriki moj brat je naručivao dijelove za auto i sve ok






_____________________________

KRISTIJAN 24.12.2003
IVAN 24.06.2008
JAN 21.01.2010

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: kupovina putem interneta
18.2.2009 14:02:22   
Gigana
svakako da je oprez potreban, ali ne treba naručivati sa nekih bezveznih i neprovjerenih site-ova, već samo sa poznatih stranica.  Ja dosad nisam imala ružnih iskustava, a naručivala sam stvarno dosta robe.

Napišite još stranica sa kojih naručujete!


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu kristijan)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: kupovina putem interneta
18.2.2009 14:32:09   
alisa grabus
Kupovina putem interneta je sasvim bezazlena stvar. Treba vam najobicnija debitna kartica (Prije su morale biti kreditne, sad mogu i debitne), a po meni najsigurniji nacin je kupovati preko ovih posrednika a njih na netu ima koliko hoces. Ti novac uplatis njima i poni ti garantiraju za njega. Ako ne dobijes robu vrate ti pare nazad, samo sto platis njihovu uslugu, nekih 3 KM i ja obavezno ukljucim opciju za zastitu od ostecenih stvari, jer u suprotnom ako se robi nesto dogodi u transportu niko ne odgovara za nju. Ovako te i to kosta nekih 5 KM a siguran si da ces dobiti neostecenu stvar.

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: kupovina putem interneta
19.3.2009 14:24:05   
Atarka
Pozdrav svima!

S obzirom da sam nova trudnica (12 sed.) i da me stara robica u pojasu pocinje stezati, vrijeme mi je da pocnem traziti malo komotnije stvari. Internet kupovina me privlaci, jer mislim da je veci izbor trudnickih krpica. Po preporuci Gigane sam posjetila JCPenny.com i bila ugodno iznenadjena kako ponudom, tako i cijenama. Molila bih je da mi kaze da li joj je bila naplacena carina i koliki je iznos. Kako si birala velicine? Npr. ako nosim medium inace, hoce li trudnicki medium biti pravi br. ili si uzimala large?
Molim i ostale koje imaju iskustva sa online kupovinom krpica izvana da mi napisu kako ide to sa nasom carinom, jer je to dodatni trosak pa da preracunam da li se isplati?
Hvala!

By the way, MM i ja smo se preko amazona pretplatili na neke americke casopise koji nam uredno stizu, a narucivali smo i neke knjige i nije bilo problema.

(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: kupovina putem interneta
26.3.2009 13:30:18   
Gigana
IZVORNA PORUKA: alisa grabus

Kupovina putem interneta je sasvim bezazlena stvar. Treba vam najobicnija debitna kartica (Prije su morale biti kreditne, sad mogu i debitne), a po meni najsigurniji nacin je kupovati preko ovih posrednika a njih na netu ima koliko hoces. Ti novac uplatis njima i poni ti garantiraju za njega. Ako ne dobijes robu vrate ti pare nazad, samo sto platis njihovu uslugu, nekih 3 KM i ja obavezno ukljucim opciju za zastitu od ostecenih stvari, jer u suprotnom ako se robi nesto dogodi u transportu niko ne odgovara za nju. Ovako te i to kosta nekih 5 KM a siguran si da ces dobiti neostecenu stvar.


Daj molim te mi reci konkretno preko kojih posrednika kupuješ koju robu?


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu alisa grabus)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: kupovina putem interneta
26.3.2009 17:23:12   
Dalila Sa
Evo da se i ja uključim malo u ovu temu user posted image
Meni je internet kupovina dosta pomogla.Imam bebu od tri mjeseca i nigdje nemogu izaći.
Kućanske potrebštine naručujem iz Lore i Konzuma,kako kad,i prezadovoljna sam.Plaćam kad mi dostave,kešom.
A juče sam naručila dječija kolica i nosiljku na starnici bimaco.net firma iz Širokog Brijega i jutros mi stiglo,sve uredu baš onako kako sam i tražila,a platila sam kad su mi isporučili.Super su i jako su ljubazni,na njihovoj stranici ima i broj tel. putem kojeg se može informisati.
Živjela online kupovina user posted image user posted image user posted image

_____________________________

06.01.2009.god. Ajnur

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: kupovina putem interneta
27.6.2009 7:57:40   
manuela RR
Ja nisam imala priliku, do prije mjesec dana,kupovati preko interneta.
Naručila sam bikini preko Victorias Secret,ali mi nije došao,nisu mi skinuli ništa sa kartice,
uredno mi poslali izvinjenje što mi narudžba nije stigla i to je to,a tako sam se zaljubila u taj bikiniuser posted image user posted image user posted image user posted image
Inače znam da su iskustva sa kupovinom preko Victorias Secreta samo pozitivnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio manuela -- 27.6.2009 7:59:54 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Dalila Sa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: kupovina putem interneta
13.7.2009 14:05:03   
Gigana
evo da malo podignem temu.

Da li je iko išta naručivao u posljednje vrijeme i kakava su iskustva, te odakle ste naručivale?

Takođe, znam da se donedavno sa Amazona moglo naručiti samo nekoliko proizvoda: knjige, CD-ovi i časopisi.  Čula sam da se sad sve može naručiti, pa ako mi neko moze potvrditi ovu informaciju, bila bih jako zahvalna.

Jedna loša vijest:  Sa JC Penny stranice se više ne može naručivati, jer više ne dostavljaju robu u BiH. (doduše, ovo je stara informacija, ali eto... za one koji nisu znali...) user posted image

Carina i PDV su oko 30% na ukupnu cijenu koju platite prilikom kupovine, mada se može desiti da vam se posreći, pa da vam ništa ne naplate.  Sve zavisi od datog raspoloženja carinika user posted image (vjerovali ili ne)!

Muku mučim sa carinama, pa me zanima da li na forumu imamo ijednu ženicu koja radi na carini, ili čiji mužić radi na carini?


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: kupovina putem interneta
13.7.2009 14:07:17   
lejlaze
ja sam bas prije par dana porucila biciklo preko ebay-a, ali placanje i preuzimanje ce zavrsiti rodica u njemackoj.

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: kupovina putem interneta
13.7.2009 16:43:05   
Gigana
e da je meni rodica u Njemačkoj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: kupovina putem interneta
13.7.2009 22:11:01   
veeseelaa
ne bi bilo loše da postavite te sajtove s obrazloženjem koju vrstu robe prodaju
Evo ja prvi put čujem da Lora vrši internet prodaju, bilo bi lijepo da postavimo sve sajtove na ovoj temi pa nek ženice kupuju

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *