|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  156 157 [158] 159 160   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zene sa Hidzabom
30.6.2014 19:02:34   
jasmin

IZVORNA PORUKA: hatepsut


IZVORNA PORUKA: jasmin

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Opet ja s nedoumicama,

S obzirom da sam jos uvijek dojilja,tako mi ciklusi nisu redovni,nekad mi se pojavi blago krvarenje izmedju ciklusa.i sad nisam sigurna dali je mjesecnica ili to krvarnje mozda izmedju ciklusa.a tacno me strah da se omrsim,sta ako se ispostavi da je bilo ovo krvarenje izmedju ciklusa? !

Nemoj mrsiti dok se ne pojave klasični znakovi menstruacije koje imaš. Meni je, recimo, u zadnje vrijeme i ovulacija blago sukrvičasta. Ta blaga krvarenja mogu biti i istihaze, krvarenja koja kvare abdest.


ok,nisam se omrsila,toliko me strah da ne mogu objasnit.mada mi nekad ovako pocinje i sama menstruacija.znaci uzmem abdest i normalno klanjam ?ili se moram okupat?

Ne moraš se kupati, samo abdest obnoviš.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 3926
   RE: Zene sa Hidzabom
30.6.2014 19:42:02   
vedada
Da li povracenje kvari post?
Nekoliko puta sam povratila dok sam postila, jel ispravan post?

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 3927
   RE: Zene sa Hidzabom
30.6.2014 21:03:42   
canim
Šta kvari post
Pravilo je da će post pokvariti svako jelo, piće, pušenje i spolni odnos muža i žene. Također, post kvari sve ono što ulazi na jedno od prirodnih šupljina ljudskoga tijela, pa uzimanje lijekova ili klistir također kvari post. Lijekovi koji se oralno uzimaju kvare post za razliku od injekcija koje ne kvare post jer u ljudski organizam prodiru nasilnim i neprirodnim putem. Injekcije bilo koje vrste neće pokvariti post što postači često i koriste za razliku od uzimanja tableta koje kvare post.
Nije dopušteno da postač sam isprovocira povraćanje, jer povraćanje punim ustima također kvari post. Ukoliko dođe do takve situacije postač će nastaviti taj dan postiti, ali će ga poslije ramazana napostiti.
Jelo i piće iz zaborava neće pokvariti post pod uvjetom da ono što se trenutno nalazi u ustima, kada se sjeti da posti ili kada ga neko na to upozori, odmah izbaci iz usta. Ako bi nakon upozorenja ili nakon što je shvatio da posti ono što mu se nađe u ustima progutao, taj dan će postiti ali će ga poslije ramazana morati napostiti. Ovaj stav islamska ulema temelji na hadisu Muhammeda, a.s., da je postača "Allah, dž.š., nahranio i napojio".

http://www.rijaset.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=922:islamski-propisi-o-postu&Itemid=76

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 3928
   RE: Zene sa Hidzabom
2.7.2014 21:46:59   
m.i.n.a.
selam,

voljela bih cuti misljenje i stav koji islam ima prema kontracepciji,tacnije ugradnji spirale..ako moze par komentara potkovanih nekim hadisom ili slicno...

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 3929
   RE: Zene sa Hidzabom
3.7.2014 1:04:55   
sara123

IZVORNA PORUKA: m.i.n.a.

selam,

voljela bih cuti misljenje i stav koji islam ima prema kontracepciji,tacnije ugradnji spirale..ako moze par komentara potkovanih nekim hadisom ili slicno...

Alejkumuselam,
evo nasla sam ti odgovor prof.Ljevakovica
http://www.rijaset.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=7890:dozvoljena-kontraceptivna-sredstva&catid=128&Itemid=218

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 3930
   RE: Zene sa Hidzabom
5.7.2014 14:50:20   
Alma_27
Da pitam za svaki slucaj, mada i sama slutim odgovor.
Smijemo li uzimati tinkture biljaka s obizirom da se u procesu spravljanja tinkture biljka potopi u alkohol?
ja danas uzeh tinkturu ginka ne razmisljajuci tome i tek kad sam dosla kuci skontam user posted image Uzima se 15 kapi dnevno ali opet, alkohol je to...

(odgovor članu sara123)
Neposredna veza do poruke: 3931
   RE: Zene sa Hidzabom
5.7.2014 17:01:32   
Alma_27
Niko meni ne odgovori... Bacit cu ja ovo.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 3932
   RE: Zene sa Hidzabom
5.7.2014 17:03:45   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Alma_27

Niko meni ne odgovori... Bacit cu ja ovo.


Evo draga nadjoh ti ovo.
http://www.islamika.net/pitanja-i-odgovori/fikh-propisi/item/3422-upotreba-medicinskog-alkohola-u-otapanju-biljaka-i-propolisa

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 3933
   RE: Zene sa Hidzabom
5.7.2014 23:30:11   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Alma_27

Niko meni ne odgovori... Bacit cu ja ovo.


Evo draga nadjoh ti ovo.
http://www.islamika.net/pitanja-i-odgovori/fikh-propisi/item/3422-upotreba-medicinskog-alkohola-u-otapanju-biljaka-i-propolisa



Hvala :)

Nije mi vala nuzda da pijem...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3934
   RE: Zene sa Hidzabom
17.7.2014 1:47:54   
Edita1989
Selam drage moje...evo i mene na ovoj temi...odlucila sam se za hidzab.. Cetvrti dan kako ga nosim...vec dugo razmisljam o tome,ima mozda i dvije godine i svaki put mi nekako ostane samo na tome da razmisljam da se pokrijem..ovaj ramazan sam napokon odlucila i pokrila se...prvi dan kada sam izasla vani,imala sam neki cudan osjecaj,kao da svi gledaju u mene,nekako sam bila neobicna sama sebi..sada je vec drugacije,navikavam se polako...moji su svi presretni zbog mene...i ja sam sretna..najvise sam zahvalna mm,koji mi je puzio podrsku,stao uz mene,njegove rijeci su me ohrabrile i pomogle mi da se odlucim i napokon budem ono sto vec duugo zelim...reakcije okoline su wooowuser posted image samo me ljube,cestitaju,govore mi da sam prelijepa...osjecam se drugacije,ja sam nova osoba,da sam prije ovo uradila,ali sta je tu je,nikad nije kasno..hvala Allahu na svemu

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 3935
   RE: Zene sa Hidzabom
17.7.2014 1:51:01   
Honey3
Edita mashallah,cestitke mila user posted image user posted image user posted image
eh sad slike molim user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 3936
   RE: Zene sa Hidzabom
17.7.2014 1:55:24   
Edita1989
HvAla draga,bit ce,nisam se jos slikalauser posted image

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3937
   RE: Zene sa Hidzabom
17.7.2014 1:59:30   
canim
Editice cestitam i tebi na novom imidzu, bas si me obradovala user posted image

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 3938
   RE: Zene sa Hidzabom
17.7.2014 2:24:15   
jasmin
Edita user posted image user posted image user posted image , mašaallah, presrećna sam.
Nemaš pojma kako si me obradovala, Allah te obradovao i na dunjaluku i na Ahiretu user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 3939
   RE: Zene sa Hidzabom
17.7.2014 2:41:23   
Edita1989
Hvala vam zenice moje drage...amin

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 3940
   RE: Zene sa Hidzabom
17.7.2014 10:06:36   
Misty_mama
Čestitke i od mene, iako se ne znamo baš, ali podsjeti me ovaj post na to da sam se i ja prije pet godina, baš u ramazanu, ili par dana pred, odlučila na taj korak... Zastadoh, prebrojah, i stvarno...čak pet godina... Kako vrijeme prolazi...

Da ga dostojanstveno nosiš, i da te Allah dragi čuva i nagradi, i na ovom i na onom svijetu.

Selam.

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 3941
   RE: Zene sa Hidzabom
17.7.2014 10:48:46   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Edita1989

Selam drage moje...evo i mene na ovoj temi...odlucila sam se za hidzab.. Cetvrti dan kako ga nosim...vec dugo razmisljam o tome,ima mozda i dvije godine i svaki put mi nekako ostane samo na tome da razmisljam da se pokrijem..ovaj ramazan sam napokon odlucila i pokrila se...prvi dan kada sam izasla vani,imala sam neki cudan osjecaj,kao da svi gledaju u mene,nekako sam bila neobicna sama sebi..sada je vec drugacije,navikavam se polako...moji su svi presretni zbog mene...i ja sam sretna..najvise sam zahvalna mm,koji mi je puzio podrsku,stao uz mene,njegove rijeci su me ohrabrile i pomogle mi da se odlucim i napokon budem ono sto vec duugo zelim...reakcije okoline su wooowuser posted image samo me ljube,cestitaju,govore mi da sam prelijepa...osjecam se drugacije,ja sam nova osoba,da sam prije ovo uradila,ali sta je tu je,nikad nije kasno..hvala Allahu na svemu

Čestitam mila. Baš lijepa vijest. user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 3942
   RE: Zene sa Hidzabom
17.7.2014 10:55:00   
mum82
cestitam i ovdjeuser posted image ,da nas Allah sve ucvrsti i uputiuser posted image

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 3943
   RE: Zene sa Hidzabom
17.7.2014 11:50:39   
dambolina
MashAllah, barekAllah fikum sister, da te Allah pomogne i ucvrsti.
Nekako se puno zena odluci u ramazanu za hidzab, vjerovatno zbog posebnosti tog mjeseca. I ja sam se pokrila prije 5 godina, kao i misty :) ne mogu da vjerujem kako je brzo proslo. Hvala Allahu na svakom stanju.

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 3944
   RE: Zene sa Hidzabom
17.7.2014 13:14:42   
Almuccia
Edita zaista divna vijest. Drago mi je sto imas podrsku svojih bliznjih a i dobar odziv okoline. Bice ti neobicno na pocetku dok svi ne saznaju a kasnije normala. Kod mene je slucaj da pojedini i poslije nepune 2,5 godine tek saznaju i cude se. :-)


_____________________________

Loading... neki pametan potpis ali nikako da skontam sta :P

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 3945
   RE: Zene sa Hidzabom
17.7.2014 13:59:58   
Medi_87
user posted image user posted image Almucia nasmija me, imam i ja takvih user posted image
Edita masaAllah user posted image
Meni za dva dana druga godisnjica user posted image user posted image

(odgovor članu Almuccia)
Neposredna veza do poruke: 3946
   RE: Zene sa Hidzabom
17.7.2014 15:08:41   
niki83
Edita masallah!! Kako sam se obradovala kad procitah! Allah dragi ti svako dobro podario!! user posted image
Tako moja seka, vec nekih 5 mj.nosi hidzab..i desava joj se da je ne prepoznaju na ulici user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 3947
   RE: Zene sa Hidzabom
17.7.2014 15:16:45   
Edita1989
Hvala vam na lijepim rijecima,jos sam sretnija kada cujem ovako lijepe rijeci... Ljubac za sve vas

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 3948
   RE: Zene sa Hidzabom
17.7.2014 15:58:55   
malena27 RR
Edita Allah Mubarek Olsun!
Bas si me pozitivno iznenadila...

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 3949
   RE: Zene sa Hidzabom
17.7.2014 16:38:26   
Edita1989

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Edita Allah Mubarek Olsun!
Bas si me pozitivno iznenadila...

Hvala mila :*

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 3950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  156 157 [158] 159 160   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  156 157 [158] 159 160   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *