|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zene sa Hidzabom
23.1.2012 12:58:39   
Halimaa
evo i ja da napišem svoje iskustvo: ja kad sam se pokrila bila sam u onoj početnoj vjerskoj fazi kad se najljepše osjećaš, upoznaješ vjeru i sve se čini lahko i lijepo...tako da uopšte nisam mislila o reakcijama - a bile su svakakve, posebno od strane jednog dijela porodice! Mislim da se upravo najlakše pokriti onda kada se tek upoznaje i počinje prakticirati vjera...što više počinjemo razmišljati i preispitivati se, to postaje teže! Znam neke žene i cure koje su baš dugo u vjeri i samo im marama fali, ali nikad se nisu pokrile, uglavnom zbog nekog bliskog člana porodice! Osobno, ja ne smatram maramu pa niti nikab uvjetom da je neko dobar, iskren, savršen...Vjera znači mijenjanje iznutra! Ali isto tako, čudim se ženama koje tako dugo uče Kur`an naprimjer a ne spoznavaju ajet u kojem se naređuje marama..Jer ja kad sam taj ajet pročitala, toliko me bilo stid i strah da sam se nekoliko dana poslije pokrila!
Tako da svim vjernicama koje razmišljaju o pokrivanju savjetujem da čitaju Kur`an  pa će taj osjećaj za maramom sam doći insallah

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 1901
   RE: Zene sa Hidzabom
23.1.2012 13:34:15   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Halimaa

evo i ja da napišem svoje iskustvo: ja kad sam se pokrila bila sam u onoj početnoj vjerskoj fazi kad se najljepše osjećaš, upoznaješ vjeru i sve se čini lahko i lijepo...tako da uopšte nisam mislila o reakcijama - a bile su svakakve, posebno od strane jednog dijela porodice! Mislim da se upravo najlakše pokriti onda kada se tek upoznaje i počinje prakticirati vjera...što više počinjemo razmišljati i preispitivati se, to postaje teže! Znam neke žene i cure koje su baš dugo u vjeri i samo im marama fali, ali nikad se nisu pokrile, uglavnom zbog nekog bliskog člana porodice! Osobno, ja ne smatram maramu pa niti nikab uvjetom da je neko dobar, iskren, savršen...Vjera znači mijenjanje iznutra! Ali isto tako, čudim se ženama koje tako dugo uče Kur`an naprimjer a ne spoznavaju ajet u kojem se naređuje marama..Jer ja kad sam taj ajet pročitala, toliko me bilo stid i strah da sam se nekoliko dana poslije pokrila!
Tako da svim vjernicama koje razmišljaju o pokrivanju savjetujem da čitaju Kur`an  pa će taj osjećaj za maramom sam doći insallah



S ovim se slazem ukoliko osoba smatra da je ta vanjstina mjerilo da je neko dobar.Cinjenica je da nista sto je vjerom propisano ne cini covjeka dobrim ako se prakticira ponaosob,no praktikovanje svega cini jednu cjelinu,tj.ono sto se trazi.Svaki covjek cini koliko moze.Ako se covjek zaista mijenja iznutra,ako je iskren,onda ce se ta njegova promjena vidjeti i vanjstinom.Isto tako vjerujem da je more zena koje nisu pokrivene,ali su bolje vjernice od mene koja jesam.Nisu bolje zato sto ne nose maramu,nego zbog njihove veze s Allahom,a mozda imaju neko veliko iskusenje koje ih sprecava da se pokriju.Samo cu im od srca pozeljeti da ga sto prije savladaju i da napokon budu krunisane najvrijednijom krunom.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 1902
   RE: Zene sa Hidzabom
23.1.2012 14:38:47   
Bebica11
Ja licno smatram svaku zenu koja nosi nikab boljom od mene, doduse Allah swt zna sta je u cijim prsima al samo kad uzmete u obzir sta sve treba proci onda usporedite svoj i njihov iman i skontate gdje ste, npr u ovom drustvu gdje su takve osobe u startu etiketirane pa cak i proganjane,pocev od blize rodbine pa cijelog drustva, od malog i velikog, jer kad izadju na ulicu i malo vice "nindja" a stariji "vjestice" "zar ima takvih u nasem ulazu" "Boze sacuvaj" i sl pa diskriminacija u institucijama(naravno cast izuzecima uvijek ima neopterecenih ljudi) i jos povrh svega POTVORA da se za to prima novac, ko god to misli nek hoda tako mjesec dana i obavlja svakodnevne aktivnosti pa ce vidjeti imal tog novca za koji bi nastavio takav zivot, ili jos gore "muz je natjerao" isto ponavljam, nek zivi tako neko mjesec dana pa vidi imal partnera s kojim bi ostao uz sve te torture, a onda samo slijedi odgovor da iskren nijjet i jaka vjera mogu drzati osobu cvrstom da sva iskusenja predevera

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1903
   RE: Zene sa Hidzabom
23.1.2012 16:56:19   
Ella_H
Jasmin nema tog iskusenja ili te osobe
koja moze nekog sprijecit od ispunjavanja Allahovih naredbi.
Ja cim sam pocela uciti o Islamu Allah dz.s je rekao pokrij se
ja se pokrila, aha saznam zabrana nemozes jesti meso koje nije halal
ja cu radije jest grah citav zivot nego kupiti ovdje u regularnom marketuuser posted image .
Nekad Iman oslabi nekad ojaca to je normalno svi se mi nekad
razocaramo i u zivot i u ljude ali u Allaha dz.s se razocarati nemozemo
i moramo biti uvjerene u to da sve sto je Allah dz.s naredio a i zabranio
je samo dobro za nas. Sto se tice niqaba bliska sam mu i razmisljam cesto,
medjutim imala sam izuzetno losa iskustva s odredjenom osobom koja ga nosi
tako da nemojte se zavaravati sve je od Allaha dz.s iskusenje. Najvaznije je biti iskren
a isto tako ispunjavati ono sto nam je Allah dz.s naredio.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 1904
   RE: Zene sa Hidzabom
23.1.2012 19:19:31   
SdZ
Je li grijeh da prodam zlato koje ne koristim, znaci stoji mi, nikakvog znacaja od njega? 

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1905
   RE: Zene sa Hidzabom
23.1.2012 19:27:29   
ananas_ze
sto bi bio grijeh? to ti je kao da imas masinu koja ti stoji pa zelis prodati, al cuvaj zlato- cijena mu rasteuser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 1906
   RE: Zene sa Hidzabom
23.1.2012 20:07:04   
Medić*
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Je li grijeh da prodam zlato koje ne koristim, znaci stoji mi, nikakvog znacaja od njega? 


Mozes prodati ako zelis, naravno da nije grijeh :) I meni isto moje stoji, ne nosim nista, ah da cijena raste... ja ocigledno svoje cuvam za snahu user posted image ali zekat placam jer ga imam.

< Poruku je uredio medic slatki -- 23.1.2012 20:08:04 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 1907
   RE: Zene sa Hidzabom
23.1.2012 20:55:41   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Je li grijeh da prodam zlato koje ne koristim, znaci stoji mi, nikakvog znacaja od njega? 



uh sacekaj da ti jasmin odgovori, zlato ti je kao novac nije kao masina il sl, kad ga prodajes kod nas uzimaju ga za nizu vrijednost i moze se upast u zamku kamate, tako nes, sacekaj da ti jasmin odg ili nekog ucenog pitaj

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 1908
   RE: Zene sa Hidzabom
23.1.2012 21:44:17   
pahuljica_25
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

da će mi možda biti u nekim segmentima života teško...al opet, do sad sam se dobro(nadam se) nosila s iskušenjima...a i marama je iskušenje...ali me svejedno strah user posted image

Onda okolina, ljudi kako će reagovati...komentari...poslodavac, tata, prijatelji...mahhh user posted image
Nadam se, molim Allaha da me prosvjetli...i što reče mamine oči da se prestanem više vaditi na šejtana.



Ja se isto ovako osjecam, ali uvijek molim dragog Boga da mi prosvijetli moj put i povede pravom stazom.



I kod mene ista situacija,nadam se da ću pobijediti šejtana i uskoro se pokriti jer mi je to veeeeelika željauser posted image
Nisam znala da ima i ova tema na RR pa me pozitivno iznenadiuser posted image


_____________________________

03.11.2011.maleni princ obogatio naš život.....

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 1909
   RE: Zene sa Hidzabom
23.1.2012 22:10:23   
jasmin

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Je li grijeh da prodam zlato koje ne koristim, znaci stoji mi, nikakvog znacaja od njega? 

Nije grijeh mila,prodajes ga za novac.Kamata bi bila kad bi mijenjala zlato za zlato gdje bi ti umanjili vrijednost.Jedino sto je uslov da bude `iz ruke u ruku`,tj.ti zlato oni novac odmah.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 1910
   RE: Zene sa Hidzabom
23.1.2012 22:16:23   
Medić*
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Je li grijeh da prodam zlato koje ne koristim, znaci stoji mi, nikakvog znacaja od njega? 

Nije grijeh mila,prodajes ga za novac.Kamata bi bila kad bi mijenjala zlato za zlato gdje bi ti umanjili vrijednost.Jedino sto je uslov da bude `iz ruke u ruku`,tj.ti zlato oni novac odmah.


Bas sam cekala da potvrdis i moje razmisljanje koje ne napisah :)

Ukoliko bi se mijenjalo zlato za zlato, npr za vecu kolicinu starog uzimamo manju kolicinu novog tada bi se vec radilo o kamati, a zlato za novac moze iz ruke u ruku.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 1911
   RE: Zene sa Hidzabom
23.1.2012 22:20:40   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Ella_H

Jasmin nema tog iskusenja ili te osobe
koja moze nekog sprijecit od ispunjavanja Allahovih naredbi
.
Ja cim sam pocela uciti o Islamu Allah dz.s je rekao pokrij se
ja se pokrila, aha saznam zabrana nemozes jesti meso koje nije halal
ja cu radije jest grah citav zivot nego kupiti ovdje u regularnom marketuuser posted image .
Nekad Iman oslabi nekad ojaca to je normalno svi se mi nekad
razocaramo i u zivot i u ljude ali u Allaha dz.s se razocarati nemozemo
i moramo biti uvjerene u to da sve sto je Allah dz.s naredio a i zabranio
je samo dobro za nas. Sto se tice niqaba bliska sam mu i razmisljam cesto,
medjutim imala sam izuzetno losa iskustva s odredjenom osobom koja ga nosi
tako da nemojte se zavaravati sve je od Allaha dz.s iskusenje. Najvaznije je biti iskren
a isto tako ispunjavati ono sto nam je Allah dz.s naredio.



Draga moja,pored sestrinske ljubavi,moram ti reci da se ne slazem ovdje s tobom.Ono sto ti nikakvo iskusenje ne moze uzdrmati jeste iskrenost prema Allahu koju nosis u srcu,a koju vanjstinom,radi tezine iskusenja mozes ne pokazati.Bas kao sto je Bilal prisiljen da negira Allaha kada je mucen i zlostavljan.Da,tacno je,Bilal to nije uradio,ali mogao je pod uslovom da srcem ne negira.Dakle,postoje razna iskusenja.Mi samo mozemo Allahu zahvaliti sto ih nemamo i moliti Ga da nas ne iskusa onim sto ne mozemo podnijeti.Ja ovim nikako ne podrzavam seke koje nisu pokrivene da ostanu nepokrivene,samo im porucujem da ih razumijem,ja ih volim,jer njihovo srce voli Allaha,ali im je odredjeno iskusenje prepreka.Ja ih napominjem da se oslone na Allaha,da je On najpreci od svih cije se zadovoljstvo treba staviti u prioritete,pisem im da sam isto prosla i da su me nakon moje cvrstoce i oslanjanja na Allaha svi poceli postovati.Drage moje,ja vam saljem najtoplije rijeci podrske i ako imate nedoumice,nesto vas muci i zelite to podijeliti sa mnom,uvijek sam za vas tu.Ustrajte u namazu i dovite Allahu da vas pomogne,On se zaista odaziva.U islamu nije dovoljno samo osjecaj srca,potrebna su djela.Ali ako imate iskusenje,Allah vas savrseno poznaje,molite Ga,pomoci ce vas.user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 1912
   RE: Zene sa Hidzabom
23.1.2012 22:23:51   
ananas_ze
IZVORNA PORUKA: pahuljica_25

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

da će mi možda biti u nekim segmentima života teško...al opet, do sad sam se dobro(nadam se) nosila s iskušenjima...a i marama je iskušenje...ali me svejedno strah user posted image

Onda okolina, ljudi kako će reagovati...komentari...poslodavac, tata, prijatelji...mahhh user posted image
Nadam se, molim Allaha da me prosvjetli...i što reče mamine oči da se prestanem više vaditi na šejtana.



Ja se isto ovako osjecam, ali uvijek molim dragog Boga da mi prosvijetli moj put i povede pravom stazom.



I kod mene ista situacija,nadam se da ću pobijediti šejtana i uskoro se pokriti jer mi je to veeeeelika željauser posted image
Nisam znala da ima i ova tema na RR pa me pozitivno iznenadiuser posted image


dobrodosla i neka te Allah ucvrsti u odluci da ostvaris svoju zelju aBduser posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu pahuljica_25)
Neposredna veza do poruke: 1913
   RE: Zene sa Hidzabom
24.1.2012 9:58:50   
pahuljica_25
IZVORNA PORUKA: ananas_ze

IZVORNA PORUKA: pahuljica_25

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

da će mi možda biti u nekim segmentima života teško...al opet, do sad sam se dobro(nadam se) nosila s iskušenjima...a i marama je iskušenje...ali me svejedno strah user posted image

Onda okolina, ljudi kako će reagovati...komentari...poslodavac, tata, prijatelji...mahhh user posted image
Nadam se, molim Allaha da me prosvjetli...i što reče mamine oči da se prestanem više vaditi na šejtana.



Ja se isto ovako osjecam, ali uvijek molim dragog Boga da mi prosvijetli moj put i povede pravom stazom.



I kod mene ista situacija,nadam se da ću pobijediti šejtana i uskoro se pokriti jer mi je to veeeeelika željauser posted image
Nisam znala da ima i ova tema na RR pa me pozitivno iznenadiuser posted image


dobrodosla i neka te Allah ucvrsti u odluci da ostvaris svoju zelju aBduser posted image



Amin aBd,hvala na dobrodošliciuser posted image


_____________________________

03.11.2011.maleni princ obogatio naš život.....

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 1914
   RE: Zene sa Hidzabom
24.1.2012 10:08:38   
mamine oci
jedan zagrljaj za sve vasuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu pahuljica_25)
Neposredna veza do poruke: 1915
   RE: Zene sa Hidzabom
24.1.2012 12:06:53   
Bebica11
OOOOOOOO PAHULJICEuser posted image user posted image user posted image user posted image Allah ti olaksao

a ti mamine oci poseban hug imasuser posted image

jasmin Allah te nagradio sto si objasnila nama haman rekose ne moze se ni prodavati, mada ja nikad i nisam, ja volim zlato, a najljepsi komad imam iz Medine s bracnog putovanjauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1916
   RE: Zene sa Hidzabom
24.1.2012 12:58:25   
pahuljica_25
IZVORNA PORUKA: Bebica11

OOOOOOOO PAHULJICEuser posted image user posted image user posted image user posted image Allah ti olaksao

a ti mamine oci poseban hug imasuser posted image

jasmin Allah te nagradio sto si objasnila nama haman rekose ne moze se ni prodavati, mada ja nikad i nisam, ja volim zlato, a najljepsi komad imam iz Medine s bracnog putovanjauser posted image


Amin Bebice.Mi se znamo sa drugih temauser posted image A evo nas sad i ovdje.Baš mi je dragouser posted image


_____________________________

03.11.2011.maleni princ obogatio naš život.....

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 1917
   RE: Zene sa Hidzabom
24.1.2012 13:04:33   
Anoniman
ja samo da se pohvalim

klanjala sam sabah i podne namaz i uskoro ikindiju pa po redu user posted image user posted image

klanjam inace ali ne bas po redu , naklanjavam obicno user posted image ali danas sam sretn aposebno user posted image user posted image   juhuuuuu

(odgovor članu pahuljica_25)
  Neposredna veza do poruke: 1918
   RE: Zene sa Hidzabom
24.1.2012 13:07:16   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: triputmama

ja samo da se pohvalim

klanjala sam sabah i podne namaz i uskoro ikindiju pa po redu user posted image user posted image

klanjam inace ali ne bas po redu , naklanjavam obicno user posted image ali danas sam sretn aposebno user posted image user posted image   juhuuuuu



user posted image user posted image user posted image

dovite da meni prodje nifas, smori me viseuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1919
   RE: Zene sa Hidzabom
24.1.2012 13:38:01   
Ella_H
Bebice InshAllah proci ce ubrzo.
Jasmin s drugim djelom posta se naravno slazem
ali tvoja komparacija Bilalovih iskusenja i prvih
generacija se ni u kom pogledu nemoze odnositi na
danasnja iskusenja koja obicna muslimanka prolazi.
A sto se tice sestrinske ljubavi izmedju sestara
to je sasvim druga temauser posted image .
Triputmama mashAllah samo se trudi svi mi
smo samo insani i grijesimo vjeruj mi najvaznija
je iskrenost srca i ona je ta koja daje rezultate i unutarnje i vanjskeuser posted image .

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 1920
   RE: Zene sa Hidzabom
24.1.2012 14:12:48   
Bebica11
insaAllah, Ella jel zivis u Bosni?

Ja se slazem s ovim sto jasmin prica o iskusenjima, ne zna ko nije dozivio, ima ljudi koji imaju bas poteska iskusenja, ne mogu na ulicu, dovedeni u cosak, nema gdje, i mora se strpiti dok nekome Allah swt iz Svoje Milosti olaksa da mu je lahko sve propise sprovesti u djelo i da ima podrsku i potporu sa strane

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 1921
   RE: Zene sa Hidzabom
25.1.2012 0:13:17   
Pingvina
Selam drage moje..Evo da se i ja ponvo javim.Dodje do mene,pa rekoh da proslijedim.Mozda neko i uspije pomoci.Ako nikako drugacije onda dovom.
http://www.solidarnost-bosnia.com/index.php?option=com_content&view=article&id=324%3Asponzorstvo-jetima-iz-gaze&catid=50%3Atrenutni-projekti&Itemid=136&fb_source=message



_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 1922
   RE: Zene sa Hidzabom
25.1.2012 0:35:33   
Medić*
Meni je na FB doslo oko pomoci jetimima, kada sam pitala za detalje kazu ili po 1 km mjesecno ili po 12 godisnje. Halallosum.

< Poruku je uredio medic slatki -- 25.1.2012 0:36:50 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 1923
   RE: Zene sa Hidzabom
25.1.2012 13:50:29   
Bebica11
Jednom je el-Havarizmi (matematičar), bio upitan o vrijednosti nekog čovjeka, pa je rekao: Ako je kulturan i ima lijepo ponašanje, stavi mu 1. Ako je jos i lijep, dodaj jedinici nulu (10). Ako je bogat, dodaj jos jednu nulu (100), a ako je iz ugledne porodice, onda jos jednu nulu (1000). Ako takav izgubi jedinicu (ponasanje), on ce izgubiti svu svoju vrijednost i ostat ce mu samo nule!

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1924
   RE: Zene sa Hidzabom
25.1.2012 14:03:25   
Esmica
Ja sam se ziva isplakala slusajuci i gledajuci ovu ilahiju sa stranice koju je Pingvina postavila.
Ona curica mi u jednom trenutku tako lici na moju stariju,ma ista ona.user posted image user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 1925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  75 76 [77] 78 79   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *