|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zene sa Hidzabom
8.2.2012 11:57:14   
ananas_ze
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: Ella_H

Ako me nebude neko vrijeme
duze ili krace Allah dz.s zna najbolje da vas sve poselamim
samo i da idem moja borba s bolesti tek pocinje
i mozda nece biti tako lahka kako sam mislila ali sve
je od Allaha dz.s uvijek kazem ako je najbolja za mene i smrt
Allah dz.s najbolje zna. Ljubim vas sve i na ovoj temi i drugim temama.
Nekad iskreno i pozelim da preselim sa dunjaluka jer on je za mene
samo gorka patnja ali Allah dz.s najbolje zna kad ce doci i taj moment.
user posted image

Ella??????????? user posted image user posted image user posted image


ella draga šta se desilo?????????? javi se molim te, iznenadjena sam ovim postom user posted image


user posted image user posted image user posted image


user posted image

Ne damo mi tebe tako lahko...
Javi nam se, molim teuser posted image

Ellauser posted image
a šta se dešava milauser posted image

ta javi se...jel možemo pomoćiuser posted image user posted image user posted image
toplom rječju, dovama za tebe uvijekuser posted image user posted image

Da Allah uslisi nase dove i olaksa, amin!


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2026
   RE: Zene sa Hidzabom
8.2.2012 12:13:55   
Alma_27
Ella, sta je bilo? user posted image

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 2027
   RE: Zene sa Hidzabom
8.2.2012 12:22:47   
veeseelaa
znal iko?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 2028
   RE: Zene sa Hidzabom
8.2.2012 13:58:28   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

znal iko?


ne zna

pustite zenu, javice se ako bude htjela mozda joj treba malo mira

nase je da dovimo za nju da joj Allah swt olaksa na iskusenju pred kojim se naslauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 2029
   RE: Zene sa Hidzabom
8.2.2012 14:02:05   
SdZ
Ella, neka ti dragi Allah olaksa tvoje muke i da ti snagu da sve izdrzis, a hoces, ako Bog da. Ljubim te punooo.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 2030
   RE: Zene sa Hidzabom
8.2.2012 14:04:25   
Lady26
Bebica, ne cuva je niko pa da je pustimo, jako nas je uznemirio ovaj njen post i voljele bi da se javi, to sto mi pisemo ne znaci da ona MORA da se javi....
Zelimo da zna da nije sama....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 2031
   RE: Zene sa Hidzabom
8.2.2012 14:10:41   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Lady26

Bebica, ne cuva je niko pa da je pustimo, jako nas je uznemirio ovaj njen post i voljele bi da se javi, to sto mi pisemo ne znaci da ona MORA da se javi....
Zelimo da zna da nije sama....


svi se uspanicili kao da je nesto najcrnje u pitanju ne daj Bozeuser posted image ....zena se lijepo odjavila na neko vrijeme, treba joj mir sigurno, da je htjela javno iznositi svoj problem iznijela bi a ako ste prisne imate pp ili fb pa ce vam reci a ako niste onda ne ocekujte da javno iznosi jer ocito to ne zeli....

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 2032
   RE: Zene sa Hidzabom
8.2.2012 14:27:39   
Lady26
Ne bih se raspravljala zaista...
Niko ne trazi da iznosi javno u cemu je problem, nego samo da napise bilo sta, pa makar i pozdrav jer smo navikle na "drugaciju" Ellu....
A to jesmo li bliske ili ne, nasa stvar....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 2033
   RE: Zene sa Hidzabom
8.2.2012 15:29:59   
jasmin

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Ella, neka ti dragi Allah olaksa tvoje muke i da ti snagu da sve izdrzis, a hoces, ako Bog da. Ljubim te punooo.


Amiin! Molim Allaha da joj podari svaki hajr,najbolji lijek i ciscenje od grijeha.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 2034
   RE: Zene sa Hidzabom
8.2.2012 15:31:07   
Bebica11
evo nesto lijepouser posted image


Obraduj svoju sestru u islamu

Allahov Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem, je rekao: “Ako neko želi osjetiti slast vjere, treba da nekog voli u ime Allaha.” (Ahmed) Ljubav u ime Allaha je pored ljubavi prema Allahu Uzvišenom jedna od dvije potpune ljubavi. Kako da vjernik ili vjernica ne vole ono što će im pomoći na putu stjecanja Allahovog subhanehu ve te ala zadovoljstva i što će im
osigurati Njegovu ljubav i blizinu.
Koliko volimo drugu sestru u ime Allaha subhanehu ve te ala iskreno najbolje se pokazuje iz našeg ophođenja prema njoj, koliko smo upoznati sa njenim radostima, sa njenim razočarenjima, sa njenim stanjem, sa njenim problemima?
Zapitajmo se kada smo zadnji put rekli sestri u islamu da je volimo u ime našega Gospodara? Juče, prosle sedmice, prije mjesec, dva ili tri? Ili možda nikada…
Kada smo je nazvali, kada smo joj se javili prvi i upitali je za njeno zdravlje i njenu situaciju? Zar ne znaš da njen osmijeh koji će nesumnjivo izazvati tvoj poziv, znači sadaqa za tebe. Ti si mislila na nju, ti si je obradovala kada se ona možda najmanje nadala, uljepšala si joj dan. Ne moraju to biti dugi razgovori, dovoljno je par minuta koje si ti izdvojila da se sjetis svoje sestre u islamu. Ne gledaj ko je zadnji zvao, niti ko se posljedni javio, ko je zadnji pisao. Budi ti prva koja će uraditi ovo dobro djelo i obradovati svoju sestru u islamu.
Jer možda je tu sestru taj dan nesto mučilo, a ti si joj olakšala svojim riječima: “Bit će ako Bog da sve dobro.” Možda je ta sestra taj dan tugovala, a ti si je svojim pozivom iz tuge podigla. Možda je taj dan sestra i plakala, a ti si je svojim gestom i pažnjom nasmijala i razgovorila a vasa srca su se i zbližila.
A sve ovo si uradila radi Allaha i postizanja Njegovog zadovoljstva.
Uzvišeni Allah kaže: “A vjernici i vjernice su prijatelji jedni drugima, traže da se čine dobra djela, a od loših odvraćaju i namaz obavljaju i zekat daju i Allahu i Poslaniku Njegovu se pokoravaju. To su oni kojima će se Allah sigurno smilovati. Allah je doista Silan i Mudar.”(Prevod značenja, At Tewba, 71)
Obradujmo svoju sestru (ili sestre) u islamu imajući i u vidu hadis Poslanika sallallahu alejhi ve sellem gdje navodi: “Ako čovjek voli svog brata (u vjeri) treba mu to i reći." (Abu Dawud i Tirmizi)


_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2035
   RE: Zene sa Hidzabom
8.2.2012 15:31:41   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Ella, neka ti dragi Allah olaksa tvoje muke i da ti snagu da sve izdrzis, a hoces, ako Bog da. Ljubim te punooo.


Amiin! Molim Allaha da joj podari svaki hajr,najbolji lijek i ciscenje od grijeha.


aminuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2036
   RE: Zene sa Hidzabom
8.2.2012 16:01:59   
felix

IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Ella, neka ti dragi Allah olaksa tvoje muke i da ti snagu da sve izdrzis, a hoces, ako Bog da. Ljubim te punooo.


Amiin! Molim Allaha da joj podari svaki hajr,najbolji lijek i ciscenje od grijeha.


aminuser posted image

Amin user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 2037
   RE: Zene sa Hidzabom
8.2.2012 16:40:51   
Honey3

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Ella, neka ti dragi Allah olaksa tvoje muke i da ti snagu da sve izdrzis, a hoces, ako Bog da. Ljubim te punooo.


Amiin! Molim Allaha da joj podari svaki hajr,najbolji lijek i ciscenje od grijeha.

Amin user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 2038
   RE: Zene sa Hidzabom
8.2.2012 21:09:29   
R&T@
Bebice11, moram ti ovo napisati...samo da nas shvatis...

Nasa Ella_H je nama usla u srce na temi Bebe 1-2 svojim uvijek posebnim i optimisticnim postovima...
Brinemo za nju, istinski...
Na ovoj temi, koju postujem, je ostavila post koji je nas (s te druge teme) bas rastuzio...
Samo zelimo da joj pokazemo da smo uz nju, i u dobru i u zlu...
I da je, jer nam je daleko od ruke, zagrlimo srcem user posted image

Selam za sve vas i oprostite...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 2039
   RE: Zene sa Hidzabom
8.2.2012 22:47:39   
ananas_ze
tajra lijepo si ovo napisala, ja teme iscitavam, ponekad se javim da znate da postojim i kad sam vidjela postove podrske Elli nimalo se nisam iznenadila i srce mi je bilo ogromno sto ste po ko zna koji put pokazale da mislite jedna na drugu, to znate vi i Ella i nikome ne dugujete nikakvo izvinjenje za zabrinutost, samo naprijeduser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 2040
   RE: Zene sa Hidzabom
8.2.2012 22:50:47   
Lady26

IZVORNA PORUKA: tajra

Bebice11, moram ti ovo napisati...samo da nas shvatis...

Nasa Ella_H je nama usla u srce na temi Bebe 1-2 svojim uvijek posebnim i optimisticnim postovima...
Brinemo za nju, istinski...
Na ovoj temi, koju postujem, je ostavila post koji je nas (s te druge teme) bas rastuzio...
Samo zelimo da joj pokazemo da smo uz nju, i u dobru i u zlu...
I da je, jer nam je daleko od ruke, zagrlimo srcem user posted image

Selam za sve vas i oprostite...user posted image

Ti si to lijepo srocila a ja ne znam to tako, da upakujem lijepo... user posted image
Malo me povuklo sto su se pogresno protumacili nasi postovi...
Nisam imala losu namjeru user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 2041
   RE: Zene sa Hidzabom
8.2.2012 23:01:59   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: Lady26

Bebica, ne cuva je niko pa da je pustimo, jako nas je uznemirio ovaj njen post i voljele bi da se javi, to sto mi pisemo ne znaci da ona MORA da se javi....
Zelimo da zna da nije sama....


svi se uspanicili kao da je nesto najcrnje u pitanju ne daj Bozeuser posted image ....zena se lijepo odjavila na neko vrijeme, treba joj mir sigurno, da je htjela javno iznositi svoj problem iznijela bi a ako ste prisne imate pp ili fb pa ce vam reci a ako niste onda ne ocekujte da javno iznosi jer ocito to ne zeli....


Oprosti draga, ali nema potrebe za nikakvim kolutanjem ocima user posted image Zene jednostavno hoce da budu podrska sta god da je u pitanju. Lijepo to Tajra sroci. Da dragi Allah olaksa sta god da je u pitanju.

< Poruku je uredio medic slatki -- 8.2.2012 23:02:33 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 2042
   RE: Zene sa Hidzabom
9.2.2012 10:50:51   
mamine oci
Ella,draga uz tebe smo, Allah .dz,s.,da uslisi nase dove budi jaka i znaj da je dova najaci lijek ne predaj se uz tebe smouser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 2043
   RE: Zene sa Hidzabom
10.2.2012 18:33:33   
Ella_H
Amin drage na dove.
Izvinite ako sam vas nasekirala nije
mi bila namjerala, razbolila sam se bila
i gripa me sprpala znate ono kad krene
ode sveuser posted image . A pisala sam zenicama
i na drugoj temi. Ljubim vasuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 2044
   RE: Zene sa Hidzabom
10.2.2012 18:42:05   
ananas_ze
tacno sam znala da si se Ella javila, ozdravila?user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 2045
   RE: Zene sa Hidzabom
10.2.2012 19:27:18   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Ella_H

Amin drage na dove.
Izvinite ako sam vas nasekirala nije
mi bila namjerala, razbolila sam se bila
i gripa me sprpala znate ono kad krene
ode sveuser posted image . A pisala sam zenicama
i na drugoj temi. Ljubim vasuser posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image

de ziva bila nemoj ostavljati vise oprostajnih komentarauser posted image kraljica siuser posted image al se ismijahuser posted image user posted image user posted image user posted image tobe tobe....sto bi rekli turciuser posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 2046
   RE: Zene sa Hidzabom
10.2.2012 20:21:30   
SdZ
Ella draga user posted image user posted image . Mi se pravo zabrinule. Hajd' dobro je da nije nista ozbiljno. 

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 2047
   RE: Zene sa Hidzabom
10.2.2012 21:29:47   
Mala Selma
Veliki i maksuz selam za Ellu i draga moja zelim ti od srca da ti Allah olaksa dane i vrijeme koje je pred tobom

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 2048
   RE: Zene sa Hidzabom
11.2.2012 1:06:22   
Ella_H
Amin draga Selma i hvala svima.
Ma nije bio oprostajni bas komentar,
opet ja nemogu bez vas djaba je,
nego se nisam nadala da me voLjite tolko
nesmijem vise ni biti bolesnauser posted image .
user posted image

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 2049
   RE: Zene sa Hidzabom
12.2.2012 19:40:03   
Lejla87
Selam alejkum,
privukao me naziv teme i evo me tu samo da poselamim svoje sestre po vjeri user posted image Selam

_____________________________

Davud&Jakub

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 2050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 [82] 83 84   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *