|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: korisni i neupotrebljivi savjeti
25.8.2008 15:43:48   
makana
jah
to - nemoj spavati sa podignutim rukama i meni je rečeno
kao i da se ne protežem, da ništa ne dohvaćam što je visoko
kao eto omotaće se djetetu pupčana vrpca oko vrata
a za to "lizanje" hehehhehhe
to neke žene zovu "razlizivanje djeteta", između očiju, da ga neko ne urekne, kao ako plače a gledalo ga je puno ljudi ureknuto je i samo razlizivanje pomaže
uh, bože, čini mi se da i ja evo ova što ovo spominjem doprinosim "životu" ovakvih gluposti
tužno je što to neko i dan-danas ozbiljno shvata
svaka čast stvarima koje su ok, pomažu i za dijete su dobre, jer imaju temelj na iskustvu, ali većina ovih priča zaista su samo "babske"


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: korisni i neupotrebljivi savjeti
25.8.2008 16:15:50   
mivica
Joj to lizanje mi je poznato (svekrva - heheh), a smijesan mi je i obicaj da se djetetu kad spava stavi neki ostar predmet iznad glave (naravno negdje gdje dijete nece moci dohvatiti). Navodno tjera sejtane dok dijete spava user posted image . Pa tako je moja mama jednom, sestrinom malom kojemu je tri godine, dok je spavao stavila noz, ali ispod jastuka koji je stajao negdje dalje od dijeteta. On se probudio i izasao iz kuce noseci noz i rekao: Evo ti ovaj noz ostavi u ladicu!!! user posted image Boze sacuvaj, glup obicaj definitivno, srecom pa je dijete pametno i zna sta je noz i da se s tim ne smije igrati!

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: korisni i neupotrebljivi savjeti
25.8.2008 23:36:08   
sanny
eh da to za nokte i meni je rečeno
još da ne sječem djetetu nokte prije mjesec dana
ha!!!!????
IZVORNA PORUKA: makana

eh da to za nokte i meni je rečeno
još da ne sječem djetetu nokte prije mjesec dana
ha!!!!????
pa iako su prvih sedmica bili tanki kao papir ne bih podnijela da mi se bebaču zaguli nokat pa da je boli ili nešto
ama nikako ne mogu da se sjetim ovako pravo dobrih savjeta za buduće mame recimo jer sam već sad u fazonu djeteta koje hoda
ali sigurno će svako postavljati pitanja šta ih interesuje pa ćemo tako pomagati jedni drugimauser posted image


Ovo nije praznovjernost nego je tacno da se bebi nepodrezivaju nokti jer su jako osjetljivi narocito na uglovima noktiju i to je vjerovatno iz straha da ne povrijedimo bebu.. a i nema potrebe mozes ih ukloniti i rukom bez upotrebe makazica..

_____________________________

Emma Amalia 30.11.2007

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: korisni i neupotrebljivi savjeti
25.8.2008 23:47:37   
anitaMO
tako je sanny i ja sam cutala u ovoj mojoj enciklopediji.pa  nisu joj ni rasli brzo.a sada svako 3 dana.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu sanny)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *