|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.5.2010 19:42:54   
koka i po
Ima i takvih slučajeva puno.Ali hitan slučaj je hitan slučaj.A gdje je Hipokratova zakletva.

< Poruku je uredio koka i po -- 6.5.2010 19:43:17 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.5.2010 19:43:55   
teacher75
IZVORNA PORUKA: frenkoza

zar ovo nije tema poklon nakon poroda... a ne mito pred porod

pa zene su pocele pricati da se MORA platiti porod, tako je sve otislo OT


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.5.2010 19:48:37   
marny
IZVORNA PORUKA: frenkoza

zar ovo nije tema poklon nakon poroda... a ne mito pred porod


nadam se da su zaslužili poklon, a to podrazumjeva (za mene)
-biti tokom cijelog poroda
-šopati sa tramalima i dolantinima ili što već samo da umanji bol
-ni slučajno drip
-po mogućnosti epiduralna
eh, ja sam bila zahtjevan pacijent,vrlo, šta ću kada mi je prag tolerancije boli vrlo nisko.


(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.5.2010 19:49:39   
frenkoza
ma vidim ticerka zato i kazem.... mito uvijek ostaje individualna stvar pacijenta hoce li ga pruziti i doktora hoce li ga uzeti.... ja nisam nikome dala ni jednu jedinu marku.... i nije mi zao... porodila sam se kako sam se porodila... i kad bih opet i opet bih isto.... placam zdravstveno i to je ja smatram dovoljno.... i onako imaju ok plate.... cak je mm pitao sta da ponese teti koja obuce bebu, ja sam rekla nek joj kupe kesu, a pare ni slucajno....

poklon ipak ne smatram mitom.... ako je nakon poroda ili operacije....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.5.2010 19:50:44   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: marny

IZVORNA PORUKA: frenkoza

zar ovo nije tema poklon nakon poroda... a ne mito pred porod


nadam se da su zaslužili poklon, a to podrazumjeva (za mene)
-biti tokom cijelog poroda
-šopati sa tramalima i dolantinima ili što već samo da umanji bol
-ni slučajno drip
-po mogućnosti epiduralna
eh, ja sam bila zahtjevan pacijent,vrlo, šta ću kada mi je prag tolerancije boli vrlo nisko.




doduse mi smo poklon kupili doktoru koji nam je vodio trudnoce a ne onima koji su nas poradjali....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.5.2010 19:51:26   
teacher75
IZVORNA PORUKA: frenkoza

ma vidim ticerka zato i kazem.... mito uvijek ostaje individualna stvar pacijenta hoce li ga pruziti i doktora hoce li ga uzeti.... ja nisam nikome dala ni jednu jedinu marku.... i nije mi zao... porodila sam se kako sam se porodila... i kad bih opet i opet bih isto.... placam zdravstveno i to je ja smatram dovoljno.... i onako imaju ok plate.... cak je mm pitao sta da ponese teti koja obuce bebu, ja sam rekla nek joj kupe kesu, a pare ni slucajno....

poklon ipak ne smatram mitom.... ako je nakon poroda ili operacije....


potpisujem


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.5.2010 20:00:18   
frenkoza
jos prijedlog... neku lijepu umjetnicku sliku... 

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.5.2010 20:11:41   
koka i po
Moj doktor je dobio umjetničku sliku(sreća muž mi je slikar)100 km. i za svaku kontrolu otprilike od 20 - 40 km .Ali je bio pravo korektan ,nije se odmakeo od mene dok nisam rodila.

< Poruku je uredio koka i po -- 6.5.2010 20:12:02 >

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.5.2010 20:57:12   
mama Nataša
Sta pokloniti doktoru poslije poroda? ... širok osmijeh i veliko hvala user posted image user posted image user posted image

Mi smo doktoru koji mi je vodio prvu trudnoću (al me nije porodio) kupili par nekih uobičajenih sitnica mada sam ja tad bila voljna zvijezde s neba da mu skidam jer da nije bio takav kakav je bio teško da bih iznijela trudnoću do kraja ...

A sad nakon drugog poroda - ništa ... ispalo je tako kako je ispalo, nit slučajno nit namjerno


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
26.5.2010 13:17:35   
Anidae
IZVORNA PORUKA: Maida*

Ja se slazem da ne treba nista, i da imaju za to dobru platu. A li kad prodjete sve i svasta i kroz svacije ruke i dodjete do nekog ko je zaista i doktor i covjek prije svega i ne ocekuje nista e onda bih iz zahvalnosti, e ne iz obaveze nesto poklonila.
I ja sam bas danas s prijateljicom raspravljala sta da poklonim svojoj dr posle poroda, cisto da joj se zahvalim na ovakvom fer ikorektnom odnosu. Ja se slazem da im je to posao, ali i drugima je pa te docekaju kao da si dosao dusu da im uzmes a ne iz nuzde.

Potpuno se slazem s tvojim misljenjem. Cak i da ja ne poklonim nista znam da moj suprug sigurno hoce jer mi se cini da je on i sretniji od mene ponekad user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
26.5.2010 13:23:28   
Anidae
Moj prijedlog za muskog doktora je kosulja i kravata. Sto se tice pica i parfema moje je licno misljenje da niko nezna niciji ukus, kupovanje nekih sitnica djeluje neozbiljno jer ipak ti i doktori niste neki prijatelji u smislu da mu mozes pokloniti bilo sta... Za zenu doktoricu moze uvijek upaliti neki buket finog cvijeca i/ili neka fina bombonjera. To jeste neka klasika ali i kulturni pokloni na neki nacin user posted image user posted image

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
26.5.2010 13:42:43   
w.pooh
Ništa user posted image user posted image
Kod mene na porodu tako reci i nije bilo doktora, porodila me babica, dr.došla da me ušije

Samo smo krivi što se ništa ne može uraditi bz štele i veze pa onda poslije kukamo user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Anidae)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
26.5.2010 13:55:17   
misica
Slazem se sa w.pooh!!! Nista......... totalno sam protiv jer sam se nadavala  para i poklona, a rezultat je poslije kada ti treba nece nista jer ocekuje jos. Imala sam losi iskustava zato smo mi krivi jer smo ih naucili na to.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
26.5.2010 17:32:16   
mynxlee
Nikad doktora ne bih nagradila s novcem, jer smatram da je on vec placen za svoj posao i to u vezi novca to mi je bas ruzno, jer mnogi doktori kod nas u Bosni bas ocekuju da im das novac i to polijepu svotu, neki cak imaju i svoje tarife, razlicite za musko i zensko dijete.

Ovdje u Njemackoj, bar iz licnog iskustva znam, kad im das cokoladu obraduju se ono bas, a cini mi se da bi se s novcem uvrijedili.

Kad sam se ja porodila MM je za porodiljski odjel uzeo sampanjac i praline, isto tako za doktoricu sto mi je vodila trudnocu plus cvijece (u privatnoj praksi se vodi trudnoca, a poradja se u bolnici) i med. sestri isto tako, jer je nasa i pomogla mi je puno oko jezika. Takodje na odjelu gdje sam lezala uvijek sam im davala sokove, bombonjere i voce (sto su mi donosili). Babica sto mi je dolazila kuci i njoj sam svaki put kad dodje nesto tako dala.

Na kraju, svi su bili sretni i zadovoljni.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
27.5.2010 9:50:46   
Anoniman
Malo OT
U Bosni ima svašta vala!U mjestu gdje živi moja svekrva ima samo jedan ginekolog,i zamislite kada trudnica ide na UZ mora mu platiti 20KM ako želi da joj kaže spol djeteta, user posted image on naglasi tako,i naravno taj novac ide lično njemu,bezobrazluk!!!Još ga sve žene hvale,kako je dobar i stručan,a za UZ ga još i pravdaju kao da su ga žene na to i naučile,da nije on kriv,kao same sebi krive...mislim se džaba vam ga,brate!

(odgovor članu mynxlee)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
27.5.2010 9:54:58   
Aki Sa
Prvi porod, doktor je dobio sat vrijednost 350KM ( porod trajao 16 sati i traume ostale iducih 5 godina)
drugi porod, doktorici kupila poklon bon u iznosu od 600 Km ( porod trajao 2 sata i istrcala iz bolnice)

Zalosno jer svi imamo knjizice, sramotno jer oni to ocekuju neki i traze a mi smo tada najosjetljivije i ja znam da bi gace sa g... prodala samo da me neboli i da sve dobro prodje a kontam kad ih nagradim da ce ici lakse


_____________________________

Mali princ Kian stigao 01.09.09
Veliki princ Nur 19.09.04

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
27.5.2010 11:22:14   
henna ze
e cure moje...s obzirom da ja kao pacijnetica imam dosta bolničkog iskustva da vam napišem ponešto..
za porod..koji je vodio rodjak od mog muža sam dala 500 Km..vrijednosti..poklon njemu, sestrama njegovoj ženi što je javila mojima i tako bla, bla.niko mi nije kriv sama sam to svjesno uradila...
pojavila sam se u bolnicu s bolovima..a on se počeo derati na mene  gdje su mi nalazi od operacije očiju ( a ništa to nije spomenuo 9 mjeseci)..moja svekrva ga bukvalno ugurala u sobu i zaprijatila ako mi samo dlačica bude s glave nedostajala da će je upamtiti a da će poklon dobiti da se za to ne sikira...i odmah druga ploča svira...
u decembru sam operisala tumor na hipofizi u zagrebu..kao strani drzavljanin morala sam da platim kao u privatnoj bolnici negdje oko 6000 eura..i mislila sam da tu stvarno nema mjesta poklinima i korupciji..pogotovo jer se kod njih barem nešto radi po tom pitanju...mama je dobila umjetničku sliku od prijatelja sa nekim bosanskim motivima i to je kao bilo od njega da poklonimo doktoru..ok ja se obradovala reko nek ima čovjek nešto od mene za uspomenu...operacija obavljena ..ja ležim prikopčana na aparate a on mojim roditeljima govori da bi trebalo eto njemu kao za zalaganje dati 1500  eura..možete mislit...kasnije sam mami rekla  nemoj da mu daješ sliku..al ona je već to obavila...
slučaj u Istanbulu, njemačka bolnica na taksimu operacija očiju košta 2000 eura..platim i kad sam došla na kontrolu ( to je bilo prije svih ovih operacija)...ponesem doktoru isto neku sliku, krvatu neki cd..i šta ja znam da ima za uspomenu.. i kad sam mu to pomenula kaže..ne ne..ja imam platu i radim za to...ja to neću primiti...i stvarno nije...da dodam još da me zvao kući da pita kako sam i da smo i sada u kontaktu..
još jedan slučaj prošle godine na Koševu dr. Hasanagić...poslije obavljenih pregleda ja njemu kovertu (nije znao koliko ima,  bilo je 200 KM) rekoh evo da popijete kafu..a on mene uzme  za ruku i kaže...sine kad drugi put dodješ popićemo kafu..a to neću uzeti...nema šanse..i stvarno nije..svaka mu čast i skidam mu kapu...
e sad nakon svih ovih iskustava ja sam skontala da nema više poklona nikom..ako ću umrijeti nek umrem to i onako nije do njih nego do Njega...zbogom poklonima..
eto ovdje svako može naći odgovor na nešto..pozzz

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Aki Sa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
27.5.2010 11:28:01   
Hanady RR
ja koliko sam shavtila ovu temu postavljena je sa ciljem da se dibije adekvatan prijedlog Šta pokloniti doktoru nakon porda...a ne dali da mu šta poklonim nakon poroda.

ako je neko odlučio da pokolni neka to i uradi ali nema potrebe nekoga odvraćati od njegovorg nauma, jer ipak je donijeta odluka DA će pokloniti.

ja sam svjesna činjenice da neki doktori traže, neki ne traže ali mi im kupujemo samo i dajemo im svjesno poklon u novcu ili određenom predmetu. mene niko nije tjerao na to niti mi je doktorn koji me porađao tražio bilo što...da je tražio to bi znale nadležne intitucije...a moja volja da počastim doktora samo je moja...i ja bih se uvrijedila da mi vrati poklon koji sam mu donijela...to je bila moja želja i sa halalom sam to radila.




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
27.5.2010 11:30:29   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Aki Sa

Prvi porod, doktor je dobio sat vrijednost 350KM ( porod trajao 1' sati i traume ostale iducih 5 godina)
drugi porod, doktorici kupila poklon bon u iznosu od '00 Km ( porod trajao 2 sata i istrcala iz bolnice)

Zalosno jer svi imamo knjizice, sramotno jer oni to ocekuju neki i traze a mi smo tada najosjetljivije i ja znam da bi gace sa g... prodala samo da me neboli i da sve dobro prodje a kontam kad ih nagradim da ce ici lakse


bogami si se ti bas istrosila, nisam jos cula da je neko toliko dao!


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Aki Sa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
27.5.2010 11:46:11   
aida.
Ako ste procitale moju porodjajnu pricu onda ste vidjele da mi je dr. zlato od zene i dok sam duzna ja joj se necu moci oduziti... Vodila je cijelu trudnocu, isla sam joj privatno, x put nije mi htjela naplatiti pregled... Rekla mi je da je zovem kad me zaboli u po  noci, u po dana... Kad me zabolilo i kad sam je nazvala dosla je odmah da me pregleda i bila je tu cijelo vrijeme tokom poroda. Kad sam joj isla na zadnji pregled ponijela sam joj sliku, grafiku naseg grada, koju je radio moj otac, inace crta... Kad sam isla na pregled poslije poroda ponijela sam joj bajaderu i sok. babica koja me takodjer poradjala dobila je poklon od mm, neki set kupki i te cake uz bombonjetu i tako isto onoj babici koja je obukla bebu kad smo izlazili... to ne smatram nikakvim mitom, pare nije dolazilo u obzir da dajem..a to j emoja dobra volja i znak zahvalnosti jer su tako dobre kako jesu...


_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
27.5.2010 12:45:22   
jasmin
Ma moja Aida,i meni je na drugom porodu doktorica bila dusa od zene.I razmisljam sta da joj kupim i odnesem kao znak paznje i sjecanja.Mito bi bio da sam joj dala unaprijed ili da je trazila vise pored plate koju svakako ima.Ovo je nesto za poslije,nije trazila,ni ocekivala,a ponasala se bolje nego se od nje ocekuje.Vjerujte mi zena me izljubila u celo prije nego su me uspavali i govorila mi ne boj se.I sad mi se place kad se sjetim.Ipak,u drugoj sam zemlji,prvi puta sam njena pacijentica,a kad sam trebala imati carski voljela bih da mi je mama bila uz mene,no ona je spustila onaj,cini mi se,majcinski poljubac na moje celo.
Takodjer,kad sam krenula kuci poljubila me...stvarno je prekrasna zena.

< Poruku je uredio jasmin -- 27.5.2010 12:46:40 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
27.5.2010 13:03:56   
aida.
IZVORNA PORUKA: jasmin

Ma moja Aida,i meni je na drugom porodu doktorica bila dusa od zene.I razmisljam sta da joj kupim i odnesem kao znak paznje i sjecanja.Mito bi bio da sam joj dala unaprijed ili da je trazila vise pored plate koju svakako ima.Ovo je nesto za poslije,nije trazila,ni ocekivala,a ponasala se bolje nego se od nje ocekuje.Vjerujte mi zena me izljubila u celo prije nego su me uspavali i govorila mi ne boj se.I sad mi se place kad se sjetim.Ipak,u drugoj sam zemlji,prvi puta sam njena pacijentica,a kad sam trebala imati carski voljela bih da mi je mama bila uz mene,no ona je spustila onaj,cini mi se,majcinski poljubac na moje celo.
Takodjer,kad sam krenula kuci poljubila me...stvarno je prekrasna zena.


i ja takodjer kazem da mi je bila kao rodjena mati na porodu... ja sam poklonila sliku, meni je to jedan sasvim fin poklon...


_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
6.6.2010 15:09:49   
gerberka
i ja razmišljam šta pokloniti, dakle odlučila sam user posted image u onim brigama kad mi nešto treba, kao imam neki problem ili tegobu i kad mi se javi na telefon, objansi šta ću kupiti u apoteci, napomene da ga nazovem ponovo ako šta bude trebalo, smiri me da ne paničarim..nema te cijene. Ne mislim na mito, ali svakako će pasti neka dobra kravata, košulja, pero, slika..nešto tako..baš da je močno i da ima za uspomenu user posted image   ništa neću govoriti, naravno, ako ostane ovako dobar čovjek i vrsni stručnjak kao do sada user posted image akoBogda hoće...

ljubim vas sve

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
21.6.2010 18:05:12   
š t a
moj dr je par puta dolazio u radnju u kojoj sam radila, ja samo kažem curama šta on kupi ja plaćam. I nije mi žao, on nikad ne pretjera a ja se osjećam da sam mu vratila "DUG" za ljubaznost koju mi pruža. Nije to ništa veliko, majica, košulja i šorc. Bar nemoram mislit hoću li pogoditi poklon. A sad pred porod se pitam kako da častim sestrice, otkud znam koja ću me zapasti, kolčiko ih ima .... Kupit će muž smo onoj koja iznese bebu i ćao. i to smo bombonjeru i sok.

_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
18.7.2010 19:51:27   
š t a
Svi prijatelji zvali ,digli pola bolnice na noge, doktor je sve odradio kako treba ali se nemogu pohvaliti da je bio pretjerano ljubazan. moram reći da je babica BLAŽA bila divna prema meni i do neba sam joj zahvalna. Svekar je bio široke ruke prema oboma, ali tek poslije poroda.

_____________________________

I Bog da ptici da nebom leti...
i skoljki da biser stvori...
a majci podari djecu da radja...
njen let beskrajima,
njene bisere oko srca..!
02.07.2010.

(odgovor članu š t a)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *