|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
2.12.2010 22:29:54   
frenkoza
ispravite me ako grijesim, ali koliko sam ja cula na zapadu je gotovo obavezno ostaviti baksis konobaru...

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
2.12.2010 22:37:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: frenkoza

ispravite me ako grijesim, ali koliko sam ja cula na zapadu je gotovo obavezno ostaviti baksis konobaru...
samo u americi...ja mislim...i to 10%

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
2.12.2010 22:38:18   
kaktuscic
Mi smo dr. pocastili kovertom, zadnji mjesec sam sedmicno isla na pregled na kliniku i nikad mi nije naplatio, ja sam ga zeljela pocastiti i to smo i uradili i opet bih ga pocastila! A sastrama smo bili spremili poklone i tortu ali posto sam ja bila 5 dana gore i ni jedna od sestara me nije ni pogledala, i uopsteno su se ruzno ponasale prema svim pacijenticama u sobi pa i prema meni, tako da sam zabranila mm da donese poklone, uh jos kad se sjetim jedne prce koja je iznosila bebu pa je to obicaj jel da joj se nesto pokloni, izdera se na mene prije samog izlaska, i mi krenuli mm uze bebu od nje ona se ozarila, ma vidi se da ceka, a ja samo: dovidjento! Ja sam za to da se pocasti onaj ko je zasluzio, a ne da ja kupujem njihovu ljubaznost. Zapravo ja ne bih znala nekome ko je odvratan prema meni pruziti paznju, poklon, ali onome ko je fin itekako znam!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
2.12.2010 22:49:09   
frenkoza
pa isto se desilo meni sa sestrom koja ti prvi put donosi bebu na podoj poslije poroda... usla je s osmjehom, dala mi bebu.... i kad je vidila da se ja ne hvatam ni za dzep ni za kesu bila je jako bezobrazna.... cak i kasnije kad je dolazila da nas obidje, svasta mi je nagovorila... ja sam je samo ignore... e neces sad zainat dobiti ni feninga.... nisam ja dosla gore k'o deda mraz da njima dijelim poklone, nego da se porodim....

a moja snaha se porodila prije 10 dana i kaze sestri koja joj je bila na porodu tutnula u dzep 20 km... kaze igrala oko nje... cak joj dorucak u krevet donijela... reko da si joj dala 50 donijela bi ti pola kile bureka i jogurt user posted image

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
3.12.2010 10:02:53   
veeseelaa
ja vas koje govorite da su prema vama dr i sestre bile neljubazne zaista ne razumijem????
ja bi joj šamarčinu svintala, ko jedna prijateljica moje rodice koja se porodila na GAK-u
Sestra nešto bila drska i bezobrazna a ova joj šamar svinta user posted image  aferim

< Poruku je uredio veeseelaa -- 3.12.2010 10:13:20 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
3.12.2010 10:52:11   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: dadada

Bogami...moj brat koji zivi u dojclandu kaze da ni tamo nije nista bolje...tamo se ne daju pare...ali ako hoces da ti pomognu vise nego sto je u njihovom radnom opisu itekako ocekuju poklon


ne znam gdje brat zivi a i mozda je sada tako, ali ja sam radila kao med sestra u bolnici u njemackoj ni ja niti ko drugi nije ocekivao poklon da bi nesto vise uradio.samo kod njihpostoje privatni pacijenti koji imaju poseban tretman sefa odjela ali to je vec neka druga prica. cak sta vise kod njih novac koji dobijes od pacijenata od 50-100 maraka ne vise ide u kasu odjela za kafe, orucke i sve ostalo, a cokolada ili slicno se takodje dijeli samo u izuzetnim slucajevima ne.a nisu oni bas tako darezljivi jer se kod njih dosta toga podrazumjeva stp je po meni ok, jer se samo kod nas ne podrazumjeva da za svoju platu budes ljubazan.ali necemo generalisati stvari, ima i tamo dosta propusta. ali nigdje se pokloni ne ocekuju kao na balkanu

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
3.12.2010 13:35:48   
mama_aBd
Kaktuscic,

Molim te mozes li mi reci otprilike koliko se daje doktoru?
Ja se uskoro trebam poroditi
(porod na carski rez) i planiram dati doktoru novac
samo ne znam koliko se daje. Ne bih voljela podcijeniti nekoga ali ni dati sad neku enormnu sumu novca.

Da li je dovoljno samo dati mu kovertu sa novcem ili treba jos nesto kupiti uz to (ono tipa piće, bombonjera i sl).


< Poruku je uredio mama_aBd -- 3.12.2010 13:36:42 >

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
3.12.2010 13:39:49   
I and my angel
Ja sam se porodila putem carskog reza. Dala sam doktoru kovertu (200 km) i flasu viskija. Mislim da je to sasvim dovoljno,ako ne i previse.
IZVORNA PORUKA: mama_aBd

Kaktuscic,

Molim te mozes li mi reci otprilike koliko se daje doktoru?
Ja se uskoro trebam poroditi
(porod na carski rez) i planiram dati doktoru novac
samo ne znam koliko se daje. Ne bih voljela podcijeniti nekoga ali ni dati sad neku enormnu sumu novca.

Da li je dovoljno samo dati mu kovertu sa novcem ili treba jos nesto kupiti uz to (ono tipa piće, bombonjera i sl).


"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"


_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu mama_aBd)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
3.12.2010 13:42:43   
veeseelaa
Ja sam se porodila putem carskog reza. Dala sam doktoru kovertu (200 km) i flasu viskija. Mislim da je to sasvim dovoljno,ako ne i previse.


meni bi bilo taman user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu I and my angel)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
3.12.2010 13:45:30   
I and my angel
user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Ja sam se porodila putem carskog reza. Dala sam doktoru kovertu (200 km) i flasu viskija. Mislim da je to sasvim dovoljno,ako ne i previse.


meni bi bilo taman user posted image



_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
3.12.2010 13:52:27   
mama_aBd
Hvala puno. Vidim ovdje svi pricaju o nekim pozamasnim ciframa pa sam htjela samo okvirno da znam koliko se daje:)

IZVORNA PORUKA: I and my angel

Ja sam se porodila putem carskog reza. Dala sam doktoru kovertu (200 km) i flasu viskija. Mislim da je to sasvim dovoljno,ako ne i previse.
IZVORNA PORUKA: mama_aBd

Kaktuscic,

Molim te mozes li mi reci otprilike koliko se daje doktoru?
Ja se uskoro trebam poroditi
(porod na carski rez) i planiram dati doktoru novac
samo ne znam koliko se daje. Ne bih voljela podcijeniti nekoga ali ni dati sad neku enormnu sumu novca.

Da li je dovoljno samo dati mu kovertu sa novcem ili treba jos nesto kupiti uz to (ono tipa piće, bombonjera i sl).


"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"


(odgovor članu I and my angel)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
3.12.2010 13:59:45   
I and my angel
Sve ovisi o tome kada ces dati doktoru. Najbolje bi bilo pred samu operaciju da npr. tvoj muz da kovertu. Naravno nece on odmah gledati,koliko sta. u svakom slucaju onu nezaboravnu bol poslije ti nijedan dr. niti novac ne mogu ublaziti. Bitno je da je od srca i sto bi narod rekao sa halalom. user posted image
IZVORNA PORUKA: mama_aBd

Hvala puno. Vidim ovdje svi pricaju o nekim pozamasnim ciframa pa sam htjela samo okvirno da znam koliko se daje:)

IZVORNA PORUKA: I and my angel

Ja sam se porodila putem carskog reza. Dala sam doktoru kovertu (200 km) i flasu viskija. Mislim da je to sasvim dovoljno,ako ne i previse.
IZVORNA PORUKA: mama_aBd

Kaktuscic,

Molim te mozes li mi reci otprilike koliko se daje doktoru?
Ja se uskoro trebam poroditi
(porod na carski rez) i planiram dati doktoru novac
samo ne znam koliko se daje. Ne bih voljela podcijeniti nekoga ali ni dati sad neku enormnu sumu novca.

Da li je dovoljno samo dati mu kovertu sa novcem ili treba jos nesto kupiti uz to (ono tipa piće, bombonjera i sl).


"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"




_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu mama_aBd)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
4.12.2010 9:38:02   
Anoniman
Slazem se da se nigdje ne ocekuju pookloni ko na balkanu...ali se treba ujedno postaviti pitanjje, zasto je to tako i koje je zapravo pocemo s tim?

Ja sam takodjer isla sa namjerom da nikome nista ne dam...medjutim, nako par negativnih situacija...kada sam se osjecala da prostite ko krava a ne ko covjek, uvidjela sam da mi nema druge ako zelim iole human odnos i da ne oplacem svaki pregled

MM je nakon poroda kupio tortu i dao sestrama da se sve pocaste...babici sam ja cusnula u djep pare, jer smatram da je itekako zasluzila...zahvaljujuci njoj nije koristen vakum...a ja divniju osobu od nje nisam upoznala u onoj bolnici...pare, jer ne volim kupovati poklone osobama koje ne poznajem...bombonjera mi je bila premalo za ono sta je ona uspjela a sve ostalo da joj kupujem smatram bacenom parom

E dr. je druga prica...on je trazio direktno...i dobio je...na jednom sam se bas drugom forumu raspravljala jer su kao smatrali da sam ga trebala prijaviti i da mu nisam trebala platiti...posto ja volim sebe...a kada cu ja i hocu li opet zavrsiti na njegovom stolu i pod njegovim rukama, to zna samo dragi bog...ja se nesto sa takvim stvarima ne volim igarti...ni tjerati pravdu...a fala bogu postoje ljudi kojima je to posao....da istrazuju i kaznjavaju...sto bih ja radila njihov posao?...nije tajna ko me porodio...i da sutra trebam dati izjavu, isto nikakav problem...ali opet ponavljam...ne zelim u takvim situacijama biti pionir i ganjati pravdu, jer znam da bih ja konacno da prostite "ispu...."pa fino, onima kojima je to u opisu radnog mjesta neka se pozabave...a dovoljno je da odu na par foruma...pola posla im je vec odradjeno


(odgovor članu I and my angel)
  Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
4.12.2010 12:23:48   
vjestica
dadada koji ti je dr direktno tražio pare?
ako ne možeš javno napisati, bar mi napiši na pp, ako nije problem


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
4.12.2010 12:57:19   
Anoniman
vjestice...njegova recenica je bila..."neka me vas muz potrazi...bicu gore" ...naravno da se ovo moze interpretirati na razne nacine...ali mislim da je svima jasno sta to znaci...kasnije mi je pricao da bukvalno kovertu nije kako treba izvukao iz dzepa, ona je vec bila u njegovim rukama... nikad nije vidio brzi refleks i vecu spretnostuser posted image A porodio me dr. Beciragic

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
4.12.2010 13:12:35   
Medi_87
Auu ja bih s ovim vasim izjavama mogla odmah cin inspektora dobiti user posted image user posted image user posted image user posted image jos da mi je posao dobiti nekad
Zaista je zalosno sto nas narod uvijek i konstantno pribjegava ovom nacinu da bi sebi osigurao bolji tretman u bolnici, bez obzoira o čemu se radi, porodu, nekoj operaciji i sl
Iskreno ja uopste nisam ni za kakav vid takve zahvale za to sto je neko uradio ono sto mu struka i profesija nalaze, pogotovo medicinksa, izuzetno sam protiv
Mm mi je vec u par navrata sugerirao da trebam nesto kupiti dr koja mi vodi trudnocu od samog početka, kao eto ona nas je obradovala nakon toliko vremena kad je potvrdila da se na uzv vidi g.mjehur, ma daj bjezi ja sam potvrdila kad su 3 testa pokazala dvije crtice i zahvaljujem se jedino dragom Bogu, jer Njemu pripada sva moja zahvalnost. A dr. nedam i neću dati nikakav ni novac, ni poklone, ne zato što sam škrta ili tome slično već sto smatram da je to njihov posao i da su za to plaćeni kako tako, a pored toga u skladu s mojom profesijom i dubokim uvjerenjem koju štetu nanosi korupcija svim sferama života ne pada mi na pamet tako nešto podržavati i učestvovati u tome.Budući da se na taj način iznimno povećava nejdenakost među ljudima, jer neće dr isto postupati prema nekom ko mu "ćuhne" 50,100,200 nebitno koliko novca i onaj ko mu ne dadne nista, sto je sramotno i ponižavajuće, a svako onaj ko daje novac na određeni način učestvuje u tom povećavanju nejednakosti među ljudima.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
4.12.2010 16:41:14   
Anoniman
Medi...cijenim ja tvoje misljenje u potpunosti...i slazem se s svim sto si napisala...i ja sad takodjer razmisljala kao ti...medjutim, uvidjela sam da mi druge nema...i jesam li ja postala samim tim cinom dio korupcije...jesam...jesam li zasluzila kaznu...jesam... i najvjerovatnije bih ja prije bila kaznjena nego doticni dr....ali znas sta...isto sam tako egoista...gledam da bobijem najbolju mogucu skrb i tretman koji mogu...pa eto...osudi me....i ne mogu osuditi nikog ko plati...ne mogu osuditi zenu koja mora na kiretazu pa plati da dr. uradi posao kako treba u nadi da opet moze ostati u drugom stanju...ne osudjujem moju pokojnu tetku sto je svu ustedjevinu potrosila na lijekove i dr. i svu mogucu njegu jer se borila da prezivi i pobijedi bolest...i opet je umrla...jer je tako moralo biti...ocigledno...ali kako cu ja covjeka osuditi sto zeli sebi ili svom bliznjem najbolje....i

i sta su ti privatne klinike vani nego upravo to...samo sto ih kod nas nemas...a da ih imas...niko ne bi zucnuo...i vani siromasniji tj. oni koji nemaju da plate dobijaju goru skrb nego oni koji imaju...to je zakon jaceg...nazalost...tako je kako je...ja tu licno ne mogu nista promijeniti

(odgovor članu Medi_87)
  Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
4.12.2010 16:50:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: frenkoza

ispravite me ako grijesim, ali koliko sam ja cula na zapadu je gotovo obavezno ostaviti baksis konobaru...


Ovdje kod mene u Dk nije ali poneki ostavljaju, npr dok sam radila u restoranu koji je bio malo otmjeniji bilo je ljudi koju su ostavljali velike cifre, medjutim ja te pare nisam mogla uzeti sebi , vec se te pare stavljale u jednu kasu i na kraju sedmice djelile sa svim zaposlenim u smjeni...Dok npr u opstini, policiji, bolnici je kaznjivo i dati i uzeti pogotovo pare, jer ovdje je ljubaznost obavezna ko dorucak..Kad sam se porodila  nisam nikome nista dala ni u param ni u hrani, ali kad sam krenula ostavila sam im  cvijece koje sam dobila i nekih slatkisa na odjelu da se sestrice pocaste....
Mogu navesti slucaj iz moje firme u kojoj sam dobila odkaz jer nisam radila kako su oni nalagali a to je uzimala mito...Dok su drugi veterinari uzimali pune kese u svakoj viziti ali su im progledavali kroz prste na cistoci i higijeni ...Veterinari su dobili otkaze a sef firme za svaku paletu koja nije u redu bila 5000 km kazne...Paleta je bilo siguurno 40 komada taj dan, a za dalje i da ne pricam

(odgovor članu frenkoza)
  Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
4.12.2010 16:50:24   
sheri
ja nisam dala nista, kad sam se porodila.
ali nazalost, imam iskustva sa bolnicama, sa gubitkom mame, i hocu samo da vam kazem da bih ja vrlo rado i cinila i poticala na mito samo da mogu imati svoju mamu. isto tako, sad kad imam dijete, sve bih uradila za nju!
medi, nikad ne reci nikad!


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
4.12.2010 16:55:40   
Anoniman
Drske prodavace, med sestre i ostali zaposlen narod mozes prijaviti da su nekorektni , nestrucni itd sto moze na kraju biti ishod odpustaanja s posla

(odgovor članu sheri)
  Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
4.12.2010 16:58:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Drske prodavace, med sestre i ostali zaposlen narod mozes prijaviti da su nekorektni , nestrucni itd sto moze na kraju biti ishod odpustaanja s posla
joj draga Marina..to zaboravi..ja sam se zalila na bezobraznog i vulgarnog portira na dipu ...pisala mailove kada mi je opsovao majku...pa eno ga jos uvijek radi...portir a ne dr. ili sestra

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
4.12.2010 17:01:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sheri

ja nisam dala nista, kad sam se porodila.
ali nazalost, imam iskustva sa bolnicama, sa gubitkom mame, i hocu samo da vam kazem da bih ja vrlo rado i cinila i poticala na mito samo da mogu imati svoju mamu. isto tako, sad kad imam dijete, sve bih uradila za nju!
medi, nikad ne reci nikad!

Upravo!

(odgovor članu sheri)
  Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
4.12.2010 17:09:27   
Anoniman
Svasta cuj psovao majku, ovdje bi dobio otkaz istog trena i jos bi ga to pratilo na cv-u ....Kad sam se ja porodila bila je jedna kineskinja ili je japanka (zena iz japana, valjda se kaze japankauser posted image user posted image )S malim je gruba bila jos uradila gresku , ja nenaspavana , anemicna, nikakva kad sam vidjela sts mu radi zamalo je nisam sakom spucala, ali kasnije kad je dosao glavni dr njemu sam se obratila, vidim da je imala je razgovor sa njim pa je i ona dosla kasnije da se izvine....Al npr uvijek su nasmijani , u prodavnicama , zaustavi bilo kojeg radnika na nekom odjeljenju ako nije njegov odjel odmah se potrudi da neko dodje pomogne...

< Poruku je uredio malena27 RR -- 30.6.2011 22:29:03 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
4.12.2010 17:09:32   
Anoniman
mada smo totalno ot...neka se sve ovo brise...nije ni bitno
ja fakat nemam problema da se zalim i da istjerujem pravdu...zalim se gdje god treba...pisem mailove, zovem telefonom ili trazim na licu mjesta sefove...fakat nikad ne sutim ako vidim da trebam da reagujem...medjutim, imaju neke stvari koje rado prepustam ljudima koji su za to placeni...a u to se ubraja korupcija u zdravstvu...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Sta pokloniti doktoru poslije poroda?
4.12.2010 17:38:26   
Ben 10
Dva CR i nikome nisam ni feninga ,nista ama bas nista dala...
Mada je jedan dr ocekivao pare ,ali neka se slika...




_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *