|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
5.5.2010 15:42:46   
Mona Mohamed
Zivim u Egiptu i ovo mi je zaista prvi haber da cujem. Provjerit cu. Sorry ali ne vjerujem. Mozda je to bio neki slucaj ili izuzetak bas kao sa pivom ili alkoholom ali nema potrebe za generalizovanjem.
IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Jeste žalosno, ali djeci se i alkohol stavljao u mlijeko da bolje spavaju. Sad ne ulazim u razloge takvih postupaka, i potrebe da se dijete uspava mimo svoje volje, ali sam sigurna da se o tome nije razmišljalo dalje od "ih da vidiš kako meni moj odspava 3-4 sata kad mu dam malo maka, a ja onda stignem uradit sve po kući i oko kuće i namirit ostalo 3 djece".


ja licno znam da se u arapskim zemljama od nekih trava djeci pravio caj da bolje spavaju i ti dodjes a djeca spavaju non stop, mama sredjena vrhunski i ceka muza da dodje...muz zadovoljan dijete spava, zena napucana, idila...a pozadina svega toga je strasnaaaaaa




_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
5.5.2010 15:50:16   
DM
Draga snijeg potpuno te razumijem-milion puta mi se isto desilo, i dan -danas me prave ludom što moje starije dijete jede ili ne jede ono što oni misle da bi trebalo-paštetu još nije ni probao, viršle je jeo 5-6 puta, salamu u pici samo i to od nedavno(2-3 mj unazad) i luda sam što još uvijek pravim domaće supice i nosim sa sobom gotov obrok djetetu-daj mu smoki dok ne odđeš kući....
Sve to znaju i sad opet me dave u vezi mlađega-te daj mu monte, tu famoznu kinder čokoladu, pa daj mu jagode, pa iscijedi mu limun....i ja sam sad luda što nedam djetetu limunadu prije nego navrši godinu dana, jer oni su svojoj djeci počeli od 2. ili 3. mj! Nekada popustim, ali samo u onim stvarima koje nemogu naškoditi mom djetetu(po mom pravilu) ali sve ono kako ja odredim ima tako da bude! Čak i MM neke stvari pita mene, jer ja sam sa njima 24 h na dan i sad će mi oni soliti pamet kako da ih hranim i sl.a provedu sa djecom 1-2 h u vrh glave!
Svaka ti čast pa si istjerala svoje-1. tvoje dijete-tvoje odluke, a i ja poslije kontam jesam li u pravu(mada znam da jesam)ali eto da nikoga ne uvrijedim, pa hoće li se oni zapitati ikada jesu li možda oni pretjerali?!
Sorry na ovolikom postu!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
5.5.2010 15:51:56   
titi
ja sam imala par situacija koje su me izbacile iz takta
jednom smo otisli u goste nekim prijateljima, i koji su bili familija mm, mali je imao oko 6 mjeseci, i uvjek je balio ali nasi odma kazu zubi, i ja dok sam se okrenila i pricala sa njenim m on mu je dala da cucla suho mesouser posted image ja zgrabim i pojedem
druga scena koja mi se ucrtala u glavi jeste da smo otisli sa sekom mm u goste i zatim je stigla jos jedna zena i stala iznad mog sincica i kaze pa on gura ruke u usta, to je znak da mu zubic rasteuser posted image i hop onako s polja mu gurne prst u usta da provjeri, i meni kroz smjesak kaze ciste su mi rukeuser posted image user posted image e njoj nisam mogla sutiti
da samo kazem da je moj sin imao prvi zub sa godinuuser posted image

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
5.5.2010 15:53:41   
Mona Mohamed
Ja jos uvijek nisam mama..u septembru aBd..ali stvarno se ucim na vasim odgovorima..Titi, to za ruke je stvarno fuj..
IZVORNA PORUKA: titi

ja sam imala par situacija koje su me izbacile iz takta
jednom smo otisli u goste nekim prijateljima, i koji su bili familija mm, mali je imao oko 6 mjeseci, i uvjek je balio ali nasi odma kazu zubi, i ja dok sam se okrenila i pricala sa njenim m on mu je dala da cucla suho mesouser posted image ja zgrabim i pojedem
druga scena koja mi se ucrtala u glavi jeste da smo otisli sa sekom mm u goste i zatim je stigla jos jedna zena i stala iznad mog sincica i kaze pa on gura ruke u usta, to je znak da mu zubic rasteuser posted image i hop onako s polja mu gurne prst u usta da provjeri, i meni kroz smjesak kaze ciste su mi rukeuser posted image user posted image e njoj nisam mogla sutiti
da samo kazem da je moj sin imao prvi zub sa godinuuser posted image



_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu titi)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
5.5.2010 15:55:23   
Mona Mohamed
Nece se zapitati je li pretjeruju jer vjeruju da savjeti dolaze id dobronamjernost. Htjela sam ti reci da si me zadivila svojim postom..onako hrabra si, dostojanstvena. Svaka cast.
IZVORNA PORUKA: doublemum

Draga snijeg potpuno te razumijem-milion puta mi se isto desilo, i dan -danas me prave ludom što moje starije dijete jede ili ne jede ono što oni misle da bi trebalo-paštetu još nije ni probao, viršle je jeo 5-6 puta, salamu u pici samo i to od nedavno(2-3 mj unazad) i luda sam što još uvijek pravim domaće supice i nosim sa sobom gotov obrok djetetu-daj mu smoki dok ne odđeš kući....
Sve to znaju i sad opet me dave u vezi mlađega-te daj mu monte, tu famoznu kinder čokoladu, pa daj mu jagode, pa iscijedi mu limun....i ja sam sad luda što nedam djetetu limunadu prije nego navrši godinu dana, jer oni su svojoj djeci počeli od 2. ili 3. mj! Nekada popustim, ali samo u onim stvarima koje nemogu naškoditi mom djetetu(po mom pravilu) ali sve ono kako ja odredim ima tako da bude! Čak i MM neke stvari pita mene, jer ja sam sa njima 24 h na dan i sad će mi oni soliti pamet kako da ih hranim i sl.a provedu sa djecom 1-2 h u vrh glave!
Svaka ti čast pa si istjerala svoje-1. tvoje dijete-tvoje odluke, a i ja poslije kontam jesam li u pravu(mada znam da jesam)ali eto da nikoga ne uvrijedim, pa hoće li se oni zapitati ikada jesu li možda oni pretjerali?!
Sorry na ovolikom postu!




_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
5.5.2010 16:07:48   
DM
Mona Mohamed-stariji nije okusio slatko preije godine, ai poslije ko zna kada smo mu dali, pa se navukao na čokoladu opasno! I sada kada mu je dajemo pod kontrolom(da ne pretjeruje, da mu ne zamijeni obrok i sl.) mi smo ludi i škrtice , jer eto ne damo mu da jede! A to što je on prihvatio svu ostalu hranu , koja se nekoj djeci i gadi se još više iščuđavaju-samo rijetki kažu blago tebi ili mašallah kada on jede geršlo, sarmu, jaje sa žarom, voćnu salatu(a u njoj kivi, grejp.naranče...), pije sok od cvekle,borovnice...ma da se ne hvalim dalje! I nakon svega toga ja nj dam nešto slatko, tad mi ne smeta,a zna čak i odbiti jer je sit!
   A znaju reći-pa da mali ne gleda , daj mu malo da lizne,a ja im dam flašicu sa vodom-eto neka lizneuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
5.5.2010 16:11:44   
Mona Mohamed
Od tebe se moze jako mnogo nauciti. Stvarno mi je drago da sam pronasla ovu temu i tvoje postove. Wow! user posted image Doublemum.
IZVORNA PORUKA: doublemum

Mona Mohamed-stariji nije okusio slatko preije godine, ai poslije ko zna kada smo mu dali, pa se navukao na čokoladu opasno! I sada kada mu je dajemo pod kontrolom(da ne pretjeruje, da mu ne zamijeni obrok i sl.) mi smo ludi i škrtice , jer eto ne damo mu da jede! A to što je on prihvatio svu ostalu hranu , koja se nekoj djeci i gadi se još više iščuđavaju-samo rijetki kažu blago tebi ili mašallah kada on jede geršlo, sarmu, jaje sa žarom, voćnu salatu(a u njoj kivi, grejp.naranče...), pije sok od cvekle,borovnice...ma da se ne hvalim dalje! I nakon svega toga ja nj dam nešto slatko, tad mi ne smeta,a zna čak i odbiti jer je sit!
   A znaju reći-pa da mali ne gleda , daj mu malo da lizne,a ja im dam flašicu sa vodom-eto neka lizneuser posted image user posted image user posted image




_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
5.5.2010 16:11:55   
titi
meni je jos grozno bilo kod pusaca
ja neidem kod ljudi koji puse , tek nekad ljeti jer smo na balkonu ili je sve otvoreno, ali ja sam pusac a u kuci nepusimo, sem kada djeca legnu navece, ja i mm cejfimo
imam dosta "prijatelja" koji mi vise nedolaze jer nisam dala da se pusi u kuciuser posted image kako mi je drago zbog toga,
mladji je imao i bronhitis tako da je stvarno bilo nezamislivo da neko pusi pred njim,
neki dan sam otisla osisati jednu prijateljicu koja ima curicu od godinu dana, i otac i mama puse jednu za drugom, mala kada je uzmes u ruke isto opusakuser posted image
neznam kako mogu, prva ja pusim ali nema sanse da moje djete odrasta u dimuuser posted image
sutra ce hodati po zadimljenim diskotekama i tada nek odlucuje sam, ali dok ga ja hranim i brinem o njemu i dok je tako mali da nezna reci da mu smeta nema sanse

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
5.5.2010 16:19:46   
muby
Eh da ja i na ovoj temi pohvalim moju sveki.
Mi sad za vikend u apoteci i posto je apotekarka svekrvina prijateljica pita ona nju sta bi nam preporucila za tvrdu stolicu kod bebe. I sad apotekarka objasnjava da treba masirati stomacic i da pomaze zasecerena kamilica. Ja kazem ok dajemo kamilicu ali jos ne secerimo jer ne jede slatko. Tek neka teta (musterija) u apoteci dodaje ono standardno "nece mu nista biti kako smo mi svojima davali". I onda moja svekrva strpljivo objasnjava kako je sada drugo vrijeme i kako se vise vodi racuna o tome sta djeca jedu, i kako su istrazivanja pokazala da je najbolje iskljucivo dojiti prvih 6 mjeseci iako su u njeno vrijeme preporucivali dohranu nakon treceg mjeseca.
Mada ja u takvim situacijama nikome nista ne objasnjavam dopala mi se svekrvina strpljivost a naravno i to sto postuje i odobrava moje odluke u odgoju bebe :)

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
5.5.2010 16:32:42   
titi
meni ustvari ide na zivce sto kada kazes na koji nacin i kako zelis da odgajas svoje dijete, naspram tih ljudi koji nazalost ima jako puno trebas jos da se i branisuser posted image

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 235
   [Obrisana poruka]
5.5.2010 16:33:34   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu titi)
  Neposredna veza do poruke: 236
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
5.5.2010 16:52:39   
ena23

u zadnje vrjeme ne da mi ide na zivce nego me vrjedja kao licnost i majku sto mi sa svih strana dolaze komentari tipa "sta ima s tobom da spava, sad je veliki" (8 mjeseci), "odvikni ga vise od tog dojenja, pa iscrpi te", "ma nasopaj ti njega navecer hljebom, vidit ces kako ces se naspavat", "sta ga imas tolko kupati, pa ne smrdi beba" ... ma znate vec na sta ciljam, ljudi u mojoj okolini se ponasaju kao da je meni djete najveca kazna od Boga, tobejarabi, i da mi je uzasan teret sto eto mora da se brinem o njemu i sto ga moram dojiti, hraniti, kupati, uspavati, presvuci... to mi uzasno ide na zivce i grozim se takvih ljudi i ja im odgovorim sa smjeskom i kazem "znas, ja svoje djete volim i apsolutno nista sto radim za njega meni nije tesko!"


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
5.5.2010 17:19:14   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: buba29

jeli mona mohamed i madam mohamed jedna te ista forumašica ?

jeste samo je promjenila nick i madam u mona muhamed


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
5.5.2010 20:06:20   
azrolika
IZVORNA PORUKA: snijeg

Eh drage moje, da podjelim s vama jučerašnje iskustvo...

Odlučimo mi da umjesto odlaska u WOG posjetimo prijatelje kod kojih nismo bili par mjeseci (oni su pušaći, pa izbjegavali zbog pahuljice)...helem nakon 15-minutnog razgovora, ona donosi Kinder čokoladu, otvara je i daje mojoj pahuljici da jede. Kažem ja Z hvala ti, ali ona još nije počela jesti slatko (tek joj je devet mjeseci), i tu nastade prasak i bujica riječi negodovanja...da šta ima veze, kakav je to način ne davati čokoladicu, pa vidiš da je dječija, pa sva djeca jedu i nije im ništa bilo....ma ne mogu ja do riječi da dođem.
Kad su oni ispričali svoju priču, kažem ja njima: Hvala vam, ali mm i ja smo odlučili da joj je prerano za te stvari, nemam ništa protiv roditelja koji to daju svojoj djeci, to je naša odluka, to što se čokolada zove "Kinder" je samo marketing, nema tu ništa zdravo i hranjivo za pahuljicu itd....ispričamo mi svoju priču, oni onako zakolutaše očima, Z kaže "ma daj, niste vi baš svoji", i strpa onu čokoladicu pahuljici u usta user posted image user posted image
Izgubih ja razum, spopadnem ovu svoju dušicu (ona jadna zaplaka, koliko me huja uhvatila valjda sam je grubo uzela iz njenog naručja) obučem je i mi preko vrata.
MM zbunjen, ne reće ništa, a ja onako spremajući je ne znam ni šta izgovorih, mislim da sam malo i pretjerala, ali sam se stvarno iznervirala i nisam mogla doći sebi od šoka. Još uvijek sam user posted image user posted image user posted image
Jako me povrjedio njihov odnos prema nama, nepoštivanje naših odluka, spočitavanje mog truda da koliko - toliko vodim računa o zdravoj prehrani, znam da joj neće biti ništa od čokolade, ali zar je tako teško poštovati i uvažavati odluke drugih, pa makar i kad smo ubjeđeni da nisu ispravne?!
Jesam li pretjerala, podjelite svoja mišljenja samnom, čini mi se da ne mogu biti objektivna u ovoj situaciji user posted image





isto bih uradila! ja bih joj jos rekla da je glupa user posted image

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
5.5.2010 20:13:12   
frenkoza
joj snijeg tako je tesko ostati istrajan u onome sto zelis za svoje dijete... nedavno mi je dosla jedna teta i ja u kuhinji pravim kafu, kad ona mene pita dajes li Abdulahu jabuke.... ja kontam pita me jesam li uvela jabuku u ishranu - reko dajem mu.... ispasiram u blender sa bananom i bas mu se svidja.... kad ja tamo moj Abdulah se davi jabukom... zenska mu dala komadic jabuke user posted image user posted image user posted image njemu sa 5 i po mjeseci user posted image user posted image user posted image ja ga zgrabim.... on sreca povrati u mlazu, valjda ga naskakiljala u grlu... sreca pa povrati izbaci onaj komadic.... ja u cudu ostala...user posted image user posted image user posted image   aaa kaze zar mu ne dajes da zvace???? pa kako da zvace jabuku kad ni jednog jedinog zuba u glavi nema.....

hajd sta ce mu biti.... mal mi ne ubi djete.... kad je nisam u top strpala....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu azrolika)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
5.5.2010 20:17:01   
frenkoza
strina od MM-a nosa djete neki dan... mi kod svekrve.... i uze onaj neki dezodorans ( odvratnog "mirisa") i naprska mi djete.... ja poludila.... kazu hajd sta ce mu biti.... pa nece nista ali to je moj stav... koji ga klinac prskas dezodoransom???? nije mi jasno zasto???? Ako smrdi spusti ga, nemoj ga ni nosati.... ako ne smrdi sta ga onda sprejas????

Taj dan sam svima odrzala vaz: ako sam ja rekla da dijete NE SMIJE nositi ZUTU majcu nemoj da vidim da mu je neko obukao ZUTU majcu,.... nemojte me vise pitati ni sto ni sta ni zasto... eto zato.... ja jednostavno ne zelim da djete nosa ZUTU MAJCU i tacka.... i tako ce biti....kolko god se nesto cinilo glupo i smjesno to je moja odluka i moje djete i tako ce biti....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
5.5.2010 20:21:03   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: frenkoza

joj snijeg tako je tesko ostati istrajan u onome sto zelis za svoje dijete... nedavno mi je dosla jedna teta i ja u kuhinji pravim kafu, kad ona mene pita dajes li Abdulahu jabuke.... ja kontam pita me jesam li uvela jabuku u ishranu - reko dajem mu.... ispasiram u blender sa bananom i bas mu se svidja.... kad ja tamo moj Abdulah se davi jabukom... zenska mu dala komadic jabuke user posted image user posted image user posted image njemu sa 5 i po mjeseci user posted image user posted image user posted image ja ga zgrabim.... on sreca povrati u mlazu, valjda ga naskakiljala u grlu... sreca pa povrati izbaci onaj komadic.... ja u cudu ostala...user posted image user posted image user posted image   aaa kaze zar mu ne dajes da zvace???? pa kako da zvace jabuku kad ni jednog jedinog zuba u glavi nema.....

hajd sta ce mu biti.... mal mi ne ubi djete.... kad je nisam u top strpala....


frankoza ti pises tako ozbiljno ali ja se uvijek ismijem tvojim postovima ja zene lude (mislim na tu s jabukom )a i ona za dezedorans hahhahahahhaha  ma trebas ti njima hamn svaki dan vaz drzati.
Sreca moj muz je jako strog nece smjeti niko se suprostaviti a ja samo kazem neda mm ;) i svi ce da se povuku user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mirkica -- 5.5.2010 20:34:55 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
5.5.2010 20:33:03   
Emica_sa
frenkoza najveca legenda user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
5.5.2010 21:11:00   
škorpija
joj frenkoza bogami nije ti lakouser posted image user posted image user posted image ja bih ih podavila kad ovo čitam a mogu misliti kako je tebiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
5.5.2010 21:21:27   
koka i po
A budale žene!

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
5.5.2010 22:26:52   
frenkoza
vjeruj mi mirkice i mm je strog onako i ja sve govorim da se on ljuti, da se svadja samnom.... al ni to ne pomaze.... sad sam ja poludila pa vazim na svakom koraku.... eto poslije epizode "dezodorans" vise niko nit mi dolazi nit me zove.... svi digli nos... poselame se na ulici i to je to... al zaboli me cosak.... ja sa svojim bebijem i nas dvoje uzivamo.... a kao sto rece neka forumasica, lahko je nama koje smo kod kuce.... a one koje rade njima je puno teze da sprovedu ono sto su zacrtale....

OT - a to sto sam smjesna.... pa sta cu takva sam.... i ovako kad pricam ljudi se smiju.... a i ja sam nasmijana.... pa i o problemima ja s osmjehom user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
6.5.2010 7:22:04   
Mona Mohamed
Jesam, Buba. To sam ja mada Madam Mohamed ime vise ne koristim. Nesto sam zijanila i nisam se znala vratiti pa mi je bilo lakse napraviti novi profil.user posted image
IZVORNA PORUKA: buba29

jeli mona mohamed i madam mohamed jedna te ista forumašica ?



_____________________________

Čovjeka kojeg se naopako vodi, postaje duševno i duhovno sve bolesniji… Odstupi li previše od svojih osnovnih pretpostavki, od uslova za vlastiti razvoj, od plana po kojem je skiciran, naći ce se u nevolji i doživjeće slom.
Aisha..30.7.2010.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
6.5.2010 7:54:44   
radost82
drage moje citam ove vase postove i vec unaprijed se brinemuser posted image , ja cu bez sumnje imat ovih problema na pretek, jer sam poprilicno tvrdoglava i ne popustam lahko, al je ponekad iscrpljujuce natezat se s ljudima i non stop objasnjavat, ja sam se s mojom mamom natezala oko toga jos dok sam bila cura, jer imam dvije starije sestre koje vec imaju po dvije curiceuser posted image , pa je vazda kad dodju kod nas mama imala milion savjeta, a ja sam je opominjala kad pretjera, tako da ce bit i samnom garant, al imam namjeru da se borim i kad vidim da nisam sama, nekako mi lakseuser posted image , al je tesko shvatit ljude, ja nosila 9 mj, rodila, hranim, kupam, brinem i sad neko ima pametniji prijedlog kako da to radim,istina ima i dobrih savjeta al na roditelju je da odluci sta prihvata a sta ne, eto podrska svim mamama koje hrabro iznose svoje misljenjeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 248
   [Obrisana poruka]
6.5.2010 8:14:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mona Mohamed)
  Neposredna veza do poruke: 249
   RE: "hajde ba,nece mu nista biti"
6.5.2010 12:31:16   
Mirna.akt
Kad sam rodila Melinu, prije cetiri god. zivjeli smo sa svekrvom i svekrom, i odmah sam u startu pokazala svoj stav, jednostavno sam takva, iskrena sam, bez dlake na jeziku i smatram da se razgovorom moze sve.
Oni su imali svoju djecu, danas ja imam svoju, i nisam ih rodila da ih netko drugi odgaja. S tim, da sam ipak neke stvari saslusala i prihvatila, jer i stariji ljudi imaju znanje i iskustvo. Znas, kad postanes majka, obuzme te dosta osjecaja, slusaj sebe i svoje srce, ali saslusaj i neke savjete, nisu svi losi koliko ti mislis..
Evo nakon cetiri god. sam u super odnosu s njegovim roditeljima, pogotovo sa svekrvom, nasle smo se u dosta stvari i problema koje je ona dozivjela u proslosti, ali i ja u braku, pa vjeruj mi, lijepo je imati svekra i svekrvu, neki ih na zalost nemaju..

_____________________________

Melina 30.04.2006.
Elma 25.07.2007.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *