|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  151 152 153 154 [155]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Problemi u braku
31.3.2018 12:14:31   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Redflower2

Kako si uspjela? Koliko je proslo od tada, da li je njegovo ponasanje bolje?
Mi smo kratko zajedno..a toliko je groznih svadja za god.dana braka.. i uvreda. Najgore mi je sto ne znam hoce li se ponoviti, on ne bira ni vreme ni mesto, ni da li smo sami ili ne.. toga se bojim..i uzima mi dijete, krivi me da ga ja traumiram, a od njegove vike se rasplace...


On je inace miran i stalozen dok ti ne pocnes da ga vrijedjas i da mu zvocas i da se svadjas a njim?


I mene ovo zanima

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3851
   RE: Problemi u braku
31.3.2018 13:35:28   
Redflower2

IZVORNA PORUKA: Galicia
On je inace miran i stalozen dok ti ne pocnes da ga vrijedjas i da mu zvocas i da se svadjas a njim?

Jeste..priznajem to. On nikad do sada nije prvi vikao na mene. Ali jeste mi prebacivao, i kritikovao me bez razloga.. tu puknem.
Moguce je sa njim razgovarati, ali meni je sad samo jedna misao u glavi, ona "poznata" teorija : ako te jednom udario, udarice te opet...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3852
   RE: Problemi u braku
31.3.2018 16:19:37   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Redflower2


IZVORNA PORUKA: Galicia
On je inace miran i stalozen dok ti ne pocnes da ga vrijedjas i da mu zvocas i da se svadjas a njim?

Jeste..priznajem to. On nikad do sada nije prvi vikao na mene. Ali jeste mi prebacivao, i kritikovao me bez razloga.. tu puknem.
Moguce je sa njim razgovarati, ali meni je sad samo jedna misao u glavi, ona "poznata" teorija : ako te jednom udario, udarice te opet...


Redflower ,on je tebe jednom udario (fizicko zlostavio) a ti njega verbalno godinama user posted image
Ja vidim da ti shvatas svoju gresku i to je super. Kolko god to grozno zvucalo sto je uradio (jer tako nije trebao odreagovati) al ja mislim da se on tako ispoljio nakon niz godina verbalnog zlostavljanja.i sad ispade njegovo gore jer jw jednom to uradio od tvog godisnjeg zlostavljanja. Oprosti na direktnosti al oboje ste krivi.cak ti vise . OPET KAZEM NE OPRAVDAM NJEGOVO NIKAKO AL ...
To sto te zna kritikovati ja mislim da je takav osuvijek bio pa si se udala za njega cak sto vise ti si insistirala ( tvoje rijeci) . Niko nike savrsem svi mi imamo mane i vjerujem da su to njegovu stranu znala i u vezi al si se ipak udala ...
Ja ne vjerujem da bi on to opet uradio (udario te ) al moras i ti prestat sa vrijedjanjem iskrwno.pa ko bi to trpio godinama user posted image
Moze se to kod vas sredit al poradite oboje na tome.sama kazes da se moze snjim porazgovarati.ne kvari nesto sto moze biti fino samo ako malo popustite ( a vidim da on jest) ...shvati da ima i tvoje greske ovdje i to veliku gresku si radila godinama ...
Drago mi je da shvatas da si i ti grijesila ....a po postovima vidim da je on u afektu to uradio i to nakon godina verbalnog zlostavljanja ...
Popusti malo i prestani vrijedjati .

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Redflower2)
Neposredna veza do poruke: 3853
   RE: Problemi u braku
31.3.2018 22:19:15   
Redflower2
Znam sve... Ali plase me njegovi ispadi u javnosti. Ako to uradi jer ga ja iznerviram, znaci da moze ako ga iznervira bilo ko.. prvi put je imao slican ispad kod nas u stanu, bila sam trudna i cistila sam nesto, a on me iskritikovao kako ne valja. Ja sam se naljutila i sutnula lavor sa vodom, koji jw malo isprskao zid..na to je on usao i poceo da vice i iz sve snage udara sakama o vrata, toliko da ih je probio. I nagrdio ruke naravno. Bila sam van sebe, plakala celu noc. Prvo sto je rekao bilo je da se spremim da idemo kod njegovih (?), sto mi nije palo na pamet.. slagao je za ruke neku glupost, ali mislim da su svi provalili..ili su mislili da se sa nekim tukao. Ja ga tad nisam vrijedjala, a opet je toliko poludio da to uradi. Odmah mi je prisao i kao poceo da me tjesi.. ja nisam mogla da vjerujem, to se desilo mjesec dana posle svadbe, pred novu godinu. I posle toga opet na ljeto, slicna stvar, bacao je stolice..ne znam ni zbog cega. Pa za rodjendan malom pre nekih 2 meseca, bacio je telefon i vikao, dijete se rasplakalo, opet sam ja bila kriva.. i evo sad.. Ja sam zaboravila povode tih svadja, i sta sam mu tom prilikom govorila. Ali priznajem jedno, da nije bilo dana da mu nesto ne prigovorim. Jace je od mene i znam krivi smo oboje. Na kraju je doslo do samara..a on je uvijek govorio da to nikad ne bi uradio zeni :(

< Poruku je uredio Redflower2 -- 31.3.2018 22:20:00 >

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 3854
   RE: Problemi u braku
1.4.2018 8:29:46   
bejbibi
E ne znam sta bih ti rekla stvarno .ocito oboje imate problema sa bijesom . Ti sutnula lavor(ja to nikad ne bih uradila zbog neke kritike ) on razbio vrata .
Ne znam, vjeeovatno je to pokazivao i u vezi tu stranu ...
Popricajte ,smanji bar ti malo tenzije (ne sutaj lavore i ne vrijedjaj ) .kreni sa promjenama od sebe pa vidi kakav ce bit .na kraju uvijek ima razvod i svako svojim putem .
Al ti dedinitivno moras sebe mjenjati .i da se razvedes i udas ponovo mislim da bi imala iste probleme . Moras kontrolisati svoje emocije .sta ce to dijete nauciti . I kakav ce biti ? ! Misli na njega ako ne zbog s3be same . Djeca uce gledajuci a ne govoreci im ...ako ti jedno radis a drugo govoris vjeruj da ce on usvojiti to sto ti radis ,odnosno sto radite oboje ,ti i tvoj muz .


< Poruku je uredio bejbibi -- 1.4.2018 8:31:24 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Redflower2)
Neposredna veza do poruke: 3855
   RE: Problemi u braku
1.4.2018 9:35:16   
Alma_27
Redflower, ma sta ti mi ovdje pricale, ne mozemo ti mi pomoci. Sta god ti koja forumasica kaze, na kraju se sve vrati na istu pricu. Problem je suvise veliki i kompleksan da bi ti forum pomogao.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 3856
   RE: Problemi u braku
1.4.2018 11:55:35   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Redflower2


IZVORNA PORUKA: Galicia
On je inace miran i stalozen dok ti ne pocnes da ga vrijedjas i da mu zvocas i da se svadjas a njim?

Jeste..priznajem to. On nikad do sada nije prvi vikao na mene. Ali jeste mi prebacivao, i kritikovao me bez razloga.. tu puknem.
Moguce je sa njim razgovarati, ali meni je sad samo jedna misao u glavi, ona "poznata" teorija : ako te jednom udario, udarice te opet...


Ko prizna pola mu se prasta.
Ostavi covjeka na miru, dijete na sigurno i idi lijeci se. Ovo ti od srca govorim.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Redflower2)
Neposredna veza do poruke: 3857
   RE: Problemi u braku
1.4.2018 13:07:14   
ziel
Kod mene mm ima kratak fitilj ali kod vas je to 100 puta gore user posted image kao sto Bejbibi kaze oboje imate problem sa izlivima bijesa. Ja nezz sta da ti kazem jer i ja imam problema koje nikako ne mogu da rijesim, tako da nisam kompetentna.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3858
   RE: Problemi u braku
1.4.2018 18:06:55   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Alma_27

Redflower, ma sta ti mi ovdje pricale, ne mozemo ti mi pomoci. Sta god ti koja forumasica kaze, na kraju se sve vrati na istu pricu. Problem je suvise veliki i kompleksan da bi ti forum pomogao.


Bogami zenu hormoni drmaju....ako se ne uspije sto prije kontrolisat nema joj po zdravlje spasa!
Jer kako primjetih ne cita kritike, ondma ostro razvod! Bogami je i mene moj jedno malo nasupo ali sam ga toliko isprovocirala da je on mene onako isprovociro mozda bi ga i odolezala u zenici tada! A jbg iste sekunde se pokajao i fino me covjek upita sto nam je ovo trebalo! Nekad treba shvatit gresku

(odgovor članu Alma_27)
  Neposredna veza do poruke: 3859
   RE: Problemi u braku
1.4.2018 18:39:08   
Redflower2
Puno mi znace vase poruke. Poslusacu vas, znam da je dosta toga do mene, sve mi smeta, tesko se kontrolisem, obracam paznju na sitnice, sve me pogadja sta neko uradi i kaze.. i onda to preispitujem danima i "jedem se". Ali vjerujte mi da mi se svijet srusio kad me udario. On ne zna da kontrolise bijes, i to me plasi. Nekad mu malo treba da plane.. Ja zelim da se promijenim, prvo zbog sebe, jer se nerviram zbog sitnica. Razmisljala sam da kupim nesto za smirenje na biljnoj bazi..mozda bi mi pomoglo..

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3860
   RE: Problemi u braku
1.4.2018 20:11:48   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Redflower2

Puno mi znace vase poruke. Poslusacu vas, znam da je dosta toga do mene, sve mi smeta, tesko se kontrolisem, obracam paznju na sitnice, sve me pogadja sta neko uradi i kaze.. i onda to preispitujem danima i "jedem se". Ali vjerujte mi da mi se svijet srusio kad me udario. On ne zna da kontrolise bijes, i to me plasi. Nekad mu malo treba da plane.. Ja zelim da se promijenim, prvo zbog sebe, jer se nerviram zbog sitnica. Razmisljala sam da kupim nesto za smirenje na biljnoj bazi..mozda bi mi pomoglo..


Ti kazes da on ne zna konteolisati bijes a ti gora od njega user posted image oprosti sto sam iskrena al i ti si svjesna toga.tebi sw sad srusio svijet jer te udario al i njemu se srusilo sve od tvog vrijednjanja ...
Poslusaj nasni poradi na suzbijanju i kontrolisanju tog bijesa .bogami ces oboliti tako zeno . Nemoj to sebi radit .moras nauciti da te ne pogadjaju sve sitnice .ignorisi neke stvari,poravnaj ...sretno ti bilo i opusti se malo.previse si i grcu
Predji preko toga sta je udario, promjeni se i vidi kako ce teci stvari .hoce li biti bolje il ne.al vjeruj da puno od nas samih zavisi kako ce nam biti u nekom odnosu . Opcenito u zivotu ...
Relax i budi pozitivan primjer tom djetetu neduznom .

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Redflower2)
Neposredna veza do poruke: 3861
   RE: Problemi u braku
1.4.2018 23:02:18   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Redflower2

Puno mi znace vase poruke. Poslusacu vas, znam da je dosta toga do mene, sve mi smeta, tesko se kontrolisem, obracam paznju na sitnice, sve me pogadja sta neko uradi i kaze.. i onda to preispitujem danima i "jedem se". Ali vjerujte mi da mi se svijet srusio kad me udario. On ne zna da kontrolise bijes, i to me plasi. Nekad mu malo treba da plane.. Ja zelim da se promijenim, prvo zbog sebe, jer se nerviram zbog sitnica. Razmisljala sam da kupim nesto za smirenje na biljnoj bazi..mozda bi mi pomoglo..


TEbi treba strucna pomoc. Pricanje, savjetovanje, uspostavljanje dijagnoze itd. Njemu anger menagement takodje. Toksicnu vezu imate.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Redflower2)
Neposredna veza do poruke: 3862
   RE: Problemi u braku
1.4.2018 23:15:14   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Redflower2

Puno mi znace vase poruke. Poslusacu vas, znam da je dosta toga do mene, sve mi smeta, tesko se kontrolisem, obracam paznju na sitnice, sve me pogadja sta neko uradi i kaze.. i onda to preispitujem danima i "jedem se". Ali vjerujte mi da mi se svijet srusio kad me udario. On ne zna da kontrolise bijes, i to me plasi. Nekad mu malo treba da plane.. Ja zelim da se promijenim, prvo zbog sebe, jer se nerviram zbog sitnica. Razmisljala sam da kupim nesto za smirenje na biljnoj bazi..mozda bi mi pomoglo..


TEbi treba strucna pomoc. Pricanje, savjetovanje, uspostavljanje dijagnoze itd. Njemu anger menagement takodje. Toksicnu vezu imate.


To i ja pokusavam reci citavo vrijeme. Al najiskrenije.
I to ako predjes preko toga sta ce svijet pomisliti ako se slucajno sazna da si ne daj boze otisla pitati koga strucnog za savjet.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3863
   RE: Problemi u braku
2.4.2018 12:47:48   
Redflower2
Razmisljala sam i o tome, i rekla mu jednom. Ali on to odbija..bas iz tog razloga- sta ce svijet reci, a takodje i zato sto smatra da on nije nista pogrijesio, sem sto me udario. Kaze da ga ja isprovociram do krajnje granice i da je jedini nacin da se zaustavim-to. Vika, bacanje stvari, prijetnje da ce ici kod mojih i zavrsiti sve. On tada ne razmislja o posledicama.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 3864
   RE: Problemi u braku
2.4.2018 14:11:02   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Redflower2

Razmisljala sam i o tome, i rekla mu jednom. Ali on to odbija..bas iz tog razloga- sta ce svijet reci, a takodje i zato sto smatra da on nije nista pogrijesio, sem sto me udario. Kaze da ga ja isprovociram do krajnje granice i da je jedini nacin da se zaustavim-to. Vika, bacanje stvari, prijetnje da ce ici kod mojih i zavrsiti sve. On tada ne razmislja o posledicama.



Moras biti realna, a to nisi ni sekunde.
Nisi ni ti razmisljala o posljedicama dok si ga psihicki i verbalno zlostavljala.
A tebi sad krivo kad te on fizicki napastvovao.
Ne opravdavam njega ni malo, ali budi realna. I tvoje govno smrdi, cak i vise od njegovog.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Redflower2)
Neposredna veza do poruke: 3865
   RE: Problemi u braku
2.4.2018 19:44:06   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Redflower2

Razmisljala sam i o tome, i rekla mu jednom. Ali on to odbija..bas iz tog razloga- sta ce svijet reci, a takodje i zato sto smatra da on nije nista pogrijesio, sem sto me udario. Kaze da ga ja isprovociram do krajnje granice i da je jedini nacin da se zaustavim-to. Vika, bacanje stvari, prijetnje da ce ici kod mojih i zavrsiti sve. On tada ne razmislja o posledicama.



Idi ti sama zbog sebe. Poboljsat ces kvalitetu svog zivota iako ce trebati truda i vremena.

(odgovor članu Redflower2)
Neposredna veza do poruke: 3866
   RE: Problemi u braku
2.4.2018 20:15:57   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Redflower2

Razmisljala sam i o tome, i rekla mu jednom. Ali on to odbija..bas iz tog razloga- sta ce svijet reci, a takodje i zato sto smatra da on nije nista pogrijesio, sem sto me udario. Kaze da ga ja isprovociram do krajnje granice i da je jedini nacin da se zaustavim-to. Vika, bacanje stvari, prijetnje da ce ici kod mojih i zavrsiti sve. On tada ne razmislja o posledicama.



Moras biti realna, a to nisi ni sekunde.
Nisi ni ti razmisljala o posljedicama dok si ga psihicki i verbalno zlostavljala.
A tebi sad krivo kad te on fizicki napastvovao.
Ne opravdavam njega ni malo, ali budi realna. I tvoje govno smrdi, cak i vise od njegovog.


Potpisujem Galiciju.
REdflower ti si svjesna svog ponasanja a opet nekako ne priznajes da je tvoje haman pa gore user posted image
Sto rece Alma,idi psihologu radi sebe .ne mora on ic . Promjeni sebe

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3867
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  151 152 153 154 [155]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  151 152 153 154 [155]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *