|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste u Zenici
29.4.2010 17:40:30   
yiayia
Evo konačno i mene sa friškim utiscima iz Zenice:
Već sam napisala da sam o zeničkom porodilištu čula jako ružne priče i da sam se, znajući da ću se tamo porađati, uistinu brinula što i kako će biti.
Prije desatak dana rodila sam tamo živu i zdravu djevojčicu, ležala 24 sata i išla kući.
Istina je, uvjeti i nisu najbolji (loši kreveti, hrana, posteljina...) ali za to bi smo se trebale obratiti Kantonu, zar ne?
Za osoblje imam samo riječi pohvale.
Sve su to stručni i sposobni ljudi koji ti žele pomoći.Vidjela sam neke neprimjerene stvari, ali od strane pacijentica, ali ne bi o tome, svakom svačije... O novcima ni riječi!
Želim samo ovim tekstom poručiti nekoj trudnici koja se je naslušala groznih priča od kojih se diže kosa na glavi, i brine se za svoje dijete i sebe,kao što sam ja brinula, da nema razloga za strah: bolnica kao i svaka druga, neka ne očekuje tretman kao u hotelu sa pet zvjezdica, ali ni scene iz najgorih horor filmova.

PS
Spavačice i nisu toliko grozne (kažu da su ih u međuvremenu malo mijenjali),a mobiteli se koriste, samo mrvicu "poskrivećki"...

(odgovor članu zeyneb)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Porodiliste u Zenici
10.5.2010 12:01:50   
cimy
Prvo da čestitam na user posted image   želim vam sve naj, naj... Drago mi je što je sve dobro prošlo i što su utisci lijepi! user posted image user posted image user posted image
Lijepo je čuti i ovakva fina iskustva! Pozdrav svim user posted image !

(odgovor članu yiayia)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Porodiliste u Zenici
28.5.2010 8:25:10   
H...
evo i mene iz Visokog...jel ima neka da mi da savjet kod kog dr. da idem u Zenicu???

(odgovor članu cimy)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Porodiliste u Zenici
28.5.2010 8:58:17   
mala86
ja nisam rodila u Zenici,ali dr.Bojana preporucujem!ja sam bila kod njega par puta i covjek je fenomenalan!inace radi u poliklinici Sunce i u bolnici

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu H...)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Porodiliste u Zenici
28.5.2010 9:45:24   
rose 87
IZVORNA PORUKA: H...

evo i mene iz Visokog...jel ima neka da mi da savjet kod kog dr. da idem u Zenicu???

ja sam isla kod dr.Šestica i bila sam prezadovoljna,on me i porodio


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu H...)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Porodiliste u Zenici
28.5.2010 10:04:26   
Mya_81 RR
Ja kod dr.Šestića idem već nekih 8 godina i on mi je vodio trudnoću, nažalost nije me porodio jer je bio na godišnjem, ali sve pohvale za spomenutog doktora user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Porodiliste u Zenici
28.5.2010 10:15:47   
dzeni_nl
I ja kod dr Sestica idem neki 3 godine privatno u Medicom i stvarno sam prezadovoljna sa njim, covjek je bas detaljan, i sve sto te zanima on ce da ti objasni i pokusa da ti pomogne. Da se dole poradjam, trazila bih obavezno njega da me porodi.

_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Porodiliste u Zenici
28.5.2010 10:25:35   
dinaa
I ja idem kod dr. Šestića evo vec pet godina,vodio mi je trudnocu,ma sve pohvale za njega!

< Poruku je uredio dinaa -- 28.5.2010 10:26:17 >


_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Porodiliste u Zenici
5.6.2010 20:31:11   
maja hodzic
ev i mene na ovj adresi ehhe kad me frka pocela hvatati i ja nadjoh neki forum o ze porodiljistu..... ja za koji dan se trebam poroditi i strasno me strah !!!! trudnocu mi je vodio dr.bojan i jako je dobar bila sam u bolnici nedavno da vidi jesam li otvorena nisam bila hvala bogu tako da sam otisla kuci odma a da sam bila otvorena 3-4 cm ostavio bi me da me porodi on ali ja sam tako silno zeljela da to bude kad bog da i et sad mu se nesmijem javitiuser posted image in je to normalno radi men zelio i ja zelim da me on porodi ali kad me zaboli,pukne vodenjak.... nesto mi to na silu neznam !!! hocu da kazem sve jednoj buducoj mami da bojan je prava osoba koja ce vam pomoci da savladate sve trudnicke traume i stvarno je specilanista!!! zelim svima srecu a nadam se da cu ostat ziva :D heheh 

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Porodiliste u Zenici
5.6.2010 21:30:46   
koka i po
majo,majo,ja sam ostala živa dva puta a i ti ćeš aBd.Porod je normalna i prirodna stvar.Ti nemožeš uticati na porođaj nego pomoći bebi da se rodi.Ne boj se i sretno.Javi nam se.

(odgovor članu maja hodzic)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Porodiliste u Zenici
5.6.2010 21:39:16   
Hannica
Majo,nije zenicko porodiliste bas tako strasno.Ne slusaj sve sto se prica,ljudi su skloni preuvelicavanju.Bit ce sve ok,aBd.Samo hrabro. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Porodiliste u Zenici
5.6.2010 21:42:55   
Anushka
vodio me dr karahasan a porodio dr ribic (hitna sekcija kasno uvece) i za oba ljekara zaista mogu samo najljepse reci..

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Porodiliste u Zenici
6.6.2010 9:28:13   
Hannica
Meni je doktor Ribic vodio trudnocu,on me i porodio.Sve pohvale za njega i od mene.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Porodiliste u Zenici
6.6.2010 10:09:14   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Anushka

vodio me dr karahasan a porodio dr ribic (hitna sekcija kasno uvece) i za oba ljekara zaista mogu samo najljepse reci..
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anushka)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Porodiliste u Zenici
6.6.2010 10:11:59   
acudesa
Znate li radi li na odjelu porodilišta još sestra Dajana?

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu cimy)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Porodiliste u Zenici
6.6.2010 10:19:06   
Mya_81 RR
Mene je vodio dr. Šestić user posted image The best user posted image

A porodila me neka ženska, po opisu kažu da se zove Sandra, inače nikad čula za nju...ali hajde sve je na porodu prošlo super tako da mi nije ni bitno ko je i šta je user posted image

A za sestru Dajanu nisam čula...ako ti je bitno može se saznati iz prve ruke user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Porodiliste u Zenici
6.6.2010 10:20:38   
acudesa
dugo je radila na porodilištu i bila mi je dobra drugarica...ali se nismo čule bar 10 godina...a, nije hitno..samo me zanimalo radi li još gore

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Porodiliste u Zenici
6.6.2010 10:41:39   
koka i po
Moju trudnoću je vodio Dr Ribić.On me je i porodio.To je odličan doktor i prije svega veliki čovjek i humanista.Svaka mu čast.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Porodiliste u Zenici
28.6.2010 13:18:46   
melly__
Evo ja sa najsvjezijim informacijama o porodilistu u Zenici....cijelu trudnocu mi je vodio dr Granic...kod njega idem godinama..on me i porodio na CR..prvo sam dva dana lezala na patologiji i bila sam maskota cijele sobe...sve sam zene nasmijavala i cijelo vrijeme se trudila da u sobi vlada pozitivna atmosferauser posted image ..imam samo rijeci hvale za sve doktore i sestru >Murisu svaka joj cas_t...prema svim zenama je bila kao majka,nije pravila nikakvu razliku..sve pohvale od srca...
Odlazak u salu....budjenje iz anestezije...a onda sok i nevjerica...grozne,arogantne sestre koje svoje komplekse i frustracije lijece na tek porodjenim zenama...da se razumijemo ne prepadam ja nikog,svasta sam se i ja naslusala ali mislila sam hajd nije valjda toliko lose...ima i zena svakakvih..istina je ima,dvije koje su sa mnom lezale su se toliko prenemagale da mi je doslo da ih razgulim...ali ipak sestre su dno dna...svaka cas_t jedino babici Indiri koja radi samo prvu smjenu..ostale fuj..njihova arogancija i nerad se ne mogu opisati...dovoljno je reci da sam zbog njih izgubila mlijeko a pisnula nisam...nije da se hvalim ali samo sam sutila,nijednom nisam ni jauknula,bila sam sretna sto je sa mojom bebom sve u redu...a bolilo je,strahota...nisam htjela da se zalim,trpila sam ali zaista sam ogorcena na ponasanje sestara i trebalo bi mi par stranica da opisem sta se sve radi...ali o tom potom..nadam se da ostale user posted image nece proci kroz ovakvo iskustvo..pozz

< Poruku je uredio melly__ -- 28.6.2010 13:25:20 >


_____________________________

17.06.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Porodiliste u Zenici
28.6.2010 13:25:11   
koka i po
grozne,arogantne sestre koje svoje komplekse i frustracije lijece na tek porodjenim zenama...da se razumijemo ne prepadam ja nikog,svasta sam se i ja naslusala ali mislila sam hajd nije valjda toliko lose...ima i zena svakakvih..istina je ima,dvije koje su sa mnom lezale su se toliko prenemagale da mi je doslo da ih razgulim...ali ipak sestre su dno dna...svaka cast jedino babici Indiri koja radi samo prvu smjenu..ostale fuj..njihova arogancija i nerad se ne mogu opisati..



Potpisujem.

Ženi u mojoj sobi u kojoj sam ležala je pozlilo,jer je previše krvarila.Pala je na pod a mi porodilje smo je dizale,jer se nijedna od sestara nije udostojila da dođe na naš poziv.Sramota i grihota.

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Porodiliste u Zenici
28.6.2010 13:28:18   
melly__
Za ne povjerovati....dovozile su zene koje se jos nisu ni probudile iz anestezije da ih mi budimo i objasnimo im gdje su...da operisane radimo njihov posao...koji je to sok za zenu,da je dovezu i ostave po 2 sata da lezi u sobi punoj beba a da nema pojma sta je sa njenom..za poluditi stvarno...

_____________________________

17.06.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Porodiliste u Zenici
30.6.2010 9:05:49   
esmina i bebina mam
Ja sam nova na forumu ovo mi je druga trudnoća user posted image
sada sam u 19oj nedelji i pravo me strah poroda gore mi je nego prvi put
da li neko ima slično iskustvo
Prvo dijete sam rodila na CR 12.06.2007-Esma ljubav naša
Melly sestra Dajana je radila na patologiji 2007 i bila je jedna iz grupe ljubaznih sestara(ako je to ta plava duga kosa)


ESMA 12.07.2007:)  

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Porodiliste u Zenici
30.6.2010 9:12:47   
Hannica
IZVORNA PORUKA: koka i po

Moju trudnoću je vodio Dr Ribić.On me je i porodio.To je odličan doktor i prije svega veliki čovjek i humanista.Svaka mu čast.

user posted image user posted image user posted image   Bravo za doktora Ribica.Vodio mi je prvu trudnocu,porodio me...aBd tako ce biti i dr.put.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Porodiliste u Zenici
30.6.2010 9:19:45   
Hannica
Meni porodliliste naije tako strasno,kao i sva ostala u BiH.Nisu slicna onim koje gledamo u filmovima ali bit ce i to jednog lijepog i suncanog dana.user posted image  Nemojte ocekivat previse i sve ce biti ok.Sto se tice sestara ma i ne treba mi njihova ljubaznost,bitno je da ti moraju pomoci s osmjehom ili bez njega.Ima i finih sestrica,sjecam se jedne,nosi maramu,stvarno divna zena.Najodvratnija mi je bila ona crna koju zovu Seka,bas je vjestica,sreca pa joj je zavrsila smjena ubrzo nakon mog dolaska.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Porodiliste u Zenici
30.6.2010 9:53:12   
lejlašh
Hajd eto i ja haman opet moram gore, prije dvije i pol godine mi i nije bilo tako loše- sada me samo interesuje je l stvarno ne mogu unijeti mobitel? I kako ga prokrijumčariti?
Pošto ću ležati zbog čuvanja trudnoće, daj podsjetite me šta bi ono trebala ponijeti da ne bi šta zaboravila. Mrsko mi se vraćati na stare postove, a vjerovatno se dosta toga i izmjenilo.
Hvala unaprijed

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *