|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebina knjiga
26.10.2009 16:56:45   
emma.L
Eh da, to je ta user posted image . Ajde političare još najbolje i znam, hehe. Ali imam ja još jedan problem- naime tata nam je lijen da se potrudi, a ja se zainatila i ne želim njegov dio popunjavati. Prvo sam krenula, a onda sam skontala da ako ne želi, ne mora. Ali nekada ćemo to ipak dati Emi, pa mi je malo žao.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Bebina knjiga
27.10.2009 12:16:44   
Pretty mamma
Mamice,
Hipp dijeli takve knjige, zovu se bebin spomenar, ali samo u Hr. Ja sam vać dobila kod bake. Ako imate koga u Hr registrirajte se na njihov site. Pogledajte ima li i u BiH, ja nisam našla...

_____________________________

Laura je u mom naručju!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Bebina knjiga
27.10.2009 16:22:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: emma.L

naime tata nam je lijen da se potrudi, a ja se zainatila i ne želim njegov dio popunjavati. Prvo sam krenula, a onda sam skontala da ako ne želi, ne mora. Ali nekada ćemo to ipak dati Emi, pa mi je malo žao.

I mom je bilo mrsko pa sam ga ja ispitivala a on je odgovarao i ja zapisivala i napisali smo se svakakvih gluposti, dijete će nam se ismijati kad bude čitao...a nasmješniji dio mi je ono da napišemo neku posvetu bebi, ja napisala " Voli te tvoja mama"pa ti ja to ukrasilauser posted image user posted image user posted image i dala njemu knjigu hajd reko i ti nešto napiši a on konta li konta i samo u produžetku stavi "i tvoj babo"user posted image (pretrgo se nema šta)

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Bebina knjiga
2.1.2010 17:27:32   
scarlett

IZVORNA PORUKA: scarlett

Ja sam za poklon dobila ovu knjigu i sada imam ideju da svojoj kumi koja se uskoro treba poroditi napravim nešto slično ukoliko budem stigla, jer sve zavisi od mog malca koji je upravo ušao u 3 mjesec.

Knjiga je super, ali ima nekih stvari koje su smatram suvišne, ali i nekih koje bih ja dodala.
Mislila sam da svoju zamisao kakva bi ta knjiga trebala biti ostvarim, tako što bih napravila pripremu sa slikicama i svim potrebnim i isprintala kod kuće, a odnijela bih je na koričenje i korice bi bile recimo roza boje i pisalo bi ime bebice na njima recimo srebrnom bojom. Znate li ko u Sarajevu doro radi koričenje i ima mogućnost da to radi prema našim željama(boja, font i sl.)

Osim toga dobro bi mi došla svaka ideja što bi još bilo korisno da se umetne u bebinu knjigu. Nadam se da ćete mi sugerirati. pozdravuser posted image



Ovu svoju zamisao sam uspjela ostvariti.user posted image
Nemam neke posebne programe za dizaj na svom comp. tako da sam radila u PowerPointu, isprintala kod kuće i ukoričila (tvrdi uvez 10,- KM). Sada na knjizi piše zlatnim slovima Moja prva knjiga i ime djevojčice kojoj je namjenjena.
Ako neko bude zainteresovan rado ću dati pripremu na CD-u, a onda vi možete izmijeniti ono što vam se ne dopada ili ne odgovara, jer u knjizi su navedena i ime bebe i roditelja, te neke lične informacije, a i ja stojim na raspolaganju (koliko mi slobodno vrijeme dozvoljava). Zato ovo i jeste posebno, jer je kao namjenjeno baš određenoj bebici.

Moja kuma je bila oduševljena, naročito zbog vremena koje sam izdvojila da to napravim, ali ja uživam u tim stvarima i nije mi bilo teško, a eto i moj user posted image mi je omogućio potrebno vrijemeuser posted image user posted image user posted image

Nije skupo, a mislim da nije standardan poklon, treba vremena da se napravi, pa zato ko je zainteresovan, javite se na PP.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Bebina knjiga
2.1.2010 18:01:56   
Golubica
Hocu ja,  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja, 02. 08. 2008.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Bebina knjiga
2.1.2010 18:10:33   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: emma.L

naime tata nam je lijen da se potrudi, a ja se zainatila i ne želim njegov dio popunjavati. Prvo sam krenula, a onda sam skontala da ako ne želi, ne mora. Ali nekada ćemo to ipak dati Emi, pa mi je malo žao.

I mom je bilo mrsko pa sam ga ja ispitivala a on je odgovarao i ja zapisivala i napisali smo se svakakvih gluposti, dijete će nam se ismijati kad bude čitao...a nasmješniji dio mi je ono da napišemo neku posvetu bebi, ja napisala " Voli te tvoja mama"pa ti ja to ukrasilauser posted image user posted image user posted image i dala njemu knjigu hajd reko i ti nešto napiši a on konta li konta i samo u produžetku stavi "i tvoj babo"user posted image (pretrgo se nema šta)



Ima li ijednog da mu nije mrsko user posted image

I ja sam na kraju odgovore MM morala zapisivati inače bi knjiga ostala prazna...

Scarlett, ideja ti je odlična. Mogu misliti kako dobro izgleda, a još napravljena namjenski za odredjenu bebicu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Bebina knjiga
18.2.2010 11:30:10   
Nejrica
Puno pozz scarlett.Extra ti je ova ideja sa radosnicom,pa bih te molila da mi nekako posaljes taj sablon.I moja prijateljica ce se uskoro poroditi,pa bih bas voljela da  napravim nesto tako,licno,za nju i bebu.Nazalost nisam uspjela da ti posaljem poruku na pp.Tnx

_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Bebina knjiga
18.2.2010 11:57:36   
škorpija
IZVORNA PORUKA: emma.L

naime tata nam je lijen da se potrudi, a ja se zainatila i ne želim njegov dio popunjavati. Prvo sam krenula, a onda sam skontala da ako ne želi, ne mora. Ali nekada ćemo to ipak dati Emi, pa mi je malo žao.

I mom je bilo mrsko pa sam ga ja ispitivala a on je odgovarao i ja zapisivala i napisali smo se svakakvih gluposti, dijete će nam se ismijati kad bude čitao...a nasmješniji dio mi je ono da napišemo neku posvetu bebi, ja napisala " Voli te tvoja mama"pa ti ja to ukrasila i dala njemu knjigu hajd reko i ti nešto napiši a on konta li konta i samo u produžetku stavi "i tvoj babo" (pretrgo se nema šta)



Ima li ijednog da mu nije mrsko

I ja sam na kraju odgovore MM morala zapisivati inače bi knjiga ostala prazna...


o bože, svi su isti, ja sam iz svog kliještima morala riječi izvlačiti

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Bebina knjiga
18.2.2010 13:30:39   
Sonja
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

 user posted image
u Merkatoru 18 km ...odlicna...morala sam i nju kupiti


ovu je Adin dobio od mog brata kad se rodio i super mi je
nesto smo ispunili nesto nismo
uglavnom sam ja pisala a mm jedva odgovarao
sta god ga pitam on ma hajd napisi bilo sta
a vala smo i provaljivaliuser posted image ima dijete da se ismije kad poraste


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Bebina knjiga
18.2.2010 15:33:13   
škorpija
u nas je ista knjiga kao u tebe, ali ima puno fotki da se nalijepi, ja ih nisam još ni izradila akamoli nalijepila

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Bebina knjiga
18.2.2010 19:24:07   
Mya_81 RR
I mi imamo istu knjigu...i moram priznati da nisam baš bila vrijedna, ali skupljam podatke na kompu pa ću ih valjda jednom i prepisati user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Bebina knjiga
18.2.2010 19:34:38   
teacher75
moja se zove Dnevnik moje bebe i redovno upisujem podatke al slike jos nisam izradila

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Bebina knjiga
18.2.2010 20:40:50   
rose 87
mya-81 vidim da si iz zenice,možeš mi reći gdje si nabavila tu knjigu i koliko je koštala,baš bi voljela da je nabavim što prije

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Bebina knjiga
18.2.2010 20:41:25   
Anoniman
joj ja sam prava grozomorna mati...moj to nemauser posted image ..a moj otac je vodio dnevnik svaki dan...doduse samo mom bratu, kada sam se ja rodila otisao je u vojsku a moja mama je ko i ja...tj. ja sam ko moja mamauser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Bebina knjiga
18.2.2010 20:50:19   
škorpija
pa nije pao šećer u vodu, imaš još fore da popuniš , barem po sjećanju, biće mu vjerovatnod rago da to imakad odraste

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Bebina knjiga
18.2.2010 20:51:07   
škorpija
rose ja znam da ovakvih knjiga kao kod mie ima u mercatoru, ali ne znam ima li u ZE mercatro, ona će ti vjerovatno bolje odgovoritit

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Bebina knjiga
18.2.2010 20:53:58   
cija

IZVORNA PORUKA: Sonja

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

 user posted image
u Merkatoru 18 km ...odlicna...morala sam i nju kupiti


ovu je Adin dobio od mog brata kad se rodio i super mi je
nesto smo ispunili nesto nismo
uglavnom sam ja pisala a mm jedva odgovarao
sta god ga pitam on ma hajd napisi bilo sta
a vala smo i provaljivaliuser posted image ima dijete da se ismije kad poraste


izgleda svi imamo istu knjigu user posted image JUa sam bila vrijedan,ali mm nije user posted image Pa ga stalno tjeram da konačno odradi svoj dio user posted image

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Bebina knjiga
18.2.2010 20:55:17   
cija

IZVORNA PORUKA: škorpija

rose ja znam da ovakvih knjiga kao kod mie ima u mercatoru, ali ne znam ima li u ZE mercatro, ona će ti vjerovatno bolje odgovoritit


u Zenici ima u Konzumu u Centru

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Bebina knjiga
18.2.2010 20:56:11   
cija

IZVORNA PORUKA: rose 87

mya-81 vidim da si iz zenice,možeš mi reći gdje si nabavila tu knjigu i koliko je koštala,baš bi voljela da je nabavim što prije


19 KM...napisah da je ima u Konzumu u Centru,a predpostavljam i u nekim od knjižara

_____________________________

Naša bebica Ajlin-Annam je na svijet došla 19.06.2009 u 17.25h

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Bebina knjiga
18.2.2010 20:56:47   
rose 87
user posted image user posted image user posted image hvala,hvala,hvalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Bebina knjiga
18.2.2010 20:59:00   
anidla
user posted image

mi imamo ovu,dobili je na poklon...ima je kupit u TL 25 KM


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Bebina knjiga
18.2.2010 20:59:09   
Mya_81 RR
Rose, moja seka ju je kupila u shopping centru, ali se više ne sjeća tačno je li u pitanju bio Konzum ili knjižara Svjetlost, a kaže da pogledaš i u Kidi Ozu...uglavnom, kupila je u centru tako da mislim da ti neće biti problem pronaći user posted image

Cija me preduhitri user posted image


< Poruku je uredio Mya_81 -- 18.2.2010 21:00:45 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Bebina knjiga
18.2.2010 21:01:28   
anidla
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Rose, moja seka ju je kupila u shopping centru, ali se više ne sjeća tačno je li u pitanju bio Konzum ili knjižara Svjetlost, a kaže da pogledaš i u Kidi Ozu...uglavnom, kupila je u centru tako da mislim da ti neće biti problem pronaći user posted image


kad sam radila ljetos u Zenici kao ispomoc ja sam tu knjigu vidjela u onoj knjizari velikoj u TC, sjecam se da sam je htjela kupit pa su me radne kolege odgovorile, kao rano je bilo za kupovanje user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Bebina knjiga
18.2.2010 21:22:19   
rose 87
eh žene hvala vam puno,nadam se da ču brzo do TC pa vam javim kad budem kupila,meni je to super za uspomenu jer se  mnogo stvari desi u 1god. biče lijepo sjetiti se svega kad user posted image odrastu 

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Bebina knjiga
18.2.2010 21:50:50   
leona81
IZVORNA PORUKA: anidla

user posted image

mi imamo ovu,dobili je na poklon...ima je kupit u TL 25 KM



i mi hehe


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *