|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebina knjiga
18.2.2010 22:53:31   
Nejrica
I kod nas je ta i meni je super,sve sam do sada ispunila,mada i mm zabusava!

_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Bebina knjiga
19.2.2010 0:02:21   
dinciii
Scarlet i ja sam zainteresovana i moja jako dobra prijateljica ce dobiti u septembru ako bog da bebicu pa bi bilo super da joj tako nesto napravim...ETo ako nije problem i meni proslijedi user posted image user posted image user posted image user posted image Unaprijed zahvalna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Bebina knjiga
19.2.2010 0:38:48   
scarlett
Drage moje, drago mi je da vam se ideja dopada, nema problema, samo vi meni pošaljite svoje a-mail adrese na PP. Pusauser posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Bebina knjiga
19.2.2010 1:25:52   
scarlett
e-mailuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Bebina knjiga
19.2.2010 1:47:20   
sporty mamaa
Ma i mi smo se svasta isprovaljivali u knjiziuser posted image user posted image Recimo tamo gdje pise prve rijeci mame nakon poroda ja napisala " Dajte mi nesto protiv bolovaaaaaaaa"user posted image user posted image user posted image Sta cu kad je bilo tako... A ima i svasta nesto jos, ma brukauser posted image user posted image

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Bebina knjiga
19.2.2010 16:52:28   
Nejrica
Ej draga scarlett meni si sakrila ppuser posted image A ozbiljno pise da ne zelis otkriti profil.user posted image user posted image user posted image Pa imas na mom pp e-mail adresu,ako ti nije mrsko.Hvalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Bebina knjiga
19.2.2010 16:57:59   
dinciii
I kod mene ista prica scalett user posted image user posted image user posted image user posted image nemogu da ti posaljem pp 

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Nejrica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Bebina knjiga
19.2.2010 23:45:54   
scarlett
dinciii, nemam pojma u čemu je fol, evo dobila sam pp.
nejrice hajd' pokušaj sada - nemam pojma da se PP može sakriti user posted image
Možda iz nekog razloga nije moglo danas user posted image


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Bebina knjiga
20.2.2010 1:32:34   
scarlett
Dinciii poslala sam ti upravo, a Nejrice ulazila sam ti na profil - ne vidim e-mail, a na ovaj e-mail ispod našeg imena ne mogu poslati, jer nedostaje attachment.user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Bebina knjiga
21.2.2010 11:17:05   
Nejrica
Ej scarlett ni ja ne kontam ovo za pp,al moj ti je mail nejrica_ku83@yahoo.com,pa ti meni fino tamo posalji da se ne peglamo.Puuuuuunoooo ti hvala,srce si!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Veliki decko 24.02.2009.
Mala mrva 06.06.2014.

Sad je to, to!

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Bebina knjiga
6.3.2010 1:26:13   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: anidla

user posted image

mi imamo ovu,dobili je na poklon...ima je kupit u TL 25 KM



i mi hehe



i mi imamo istu... he he he ... isto je dobili na poklon.... rubrike o bozicu samo cu preorjentisati u bajram i ljepota :))))


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Bebina knjiga
18.4.2010 20:33:26   
željk.ica
pozzz, može li mi netko reći kako je i sa čim ostavio otiske ruka i noga, ja imam onu koja se zove iznenađenje u plavom....?

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Bebina knjiga
18.4.2010 20:42:11   
R&T@
I ja razmisljam kako ostaviti otisak na masnom papiru.....
Vjerovatno cu zalijepiti papir na kojem je njen otisak urađen vodenim bojama...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu željk.ica)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Bebina knjiga
18.4.2010 21:16:09   
Adana
Tako sam i ja, napravila otiske na papiru, ozrezala i zalijepila u Radosnicu. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Bebina knjiga
18.4.2010 23:03:55   
škorpija
ja sam namazala nogice onim dugotrajnim ružem i napravila otisakuser posted image , a idem malo off topic ali u onoj novoj radnji JYSK ima kupiti kao  knjigu i an jednojs trani je rpostor za fotku a na drugoj mjesto gdje se zalijepi otisak u glini (glina dođe u kompleu) a unutr dođu i ukrasne naljepnice pa sve to lijepo ukrasiš. košta 15 km čini mi se

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Bebina knjiga
18.4.2010 23:06:29   
teacher75
IZVORNA PORUKA: škorpija

ja sam namazala nogice onim dugotrajnim ružem i napravila otisakuser posted image , a idem malo off topic ali u onoj novoj radnji JYSK ima kupiti kao  knjigu i an jednojs trani je rpostor za fotku a na drugoj mjesto gdje se zalijepi otisak u glini (glina dođe u kompleu) a unutr dođu i ukrasne naljepnice pa sve to lijepo ukrasiš. košta 15 km čini mi se

joj hocu i ja lanin otisak u glini, al ne znam kakouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Bebina knjiga
18.4.2010 23:07:54   
Anoniman
skorpija, pa ta je bas jeftina!!
Ja jos uvijek nisam kupila knjigu za B user posted image user posted image  Uzas!!

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Bebina knjiga
18.4.2010 23:12:33   
škorpija
tičerice, kad smo ajdinu uzimali otisak derao se je kao da ga koljemo, i uspjeli tek iz trećeg puta

enisa to u JYSK nije prava bebina knjiga, već ima samo to za fotku i otisak, a pravu bebinu knjigu smo kupili u robotu 13,5 km, a ima i u bingu vidjela sam danas

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Bebina knjiga
18.4.2010 23:17:40   
Anoniman
Ahaaa, nisam skontala. Al eto ta u Robotu jos jeftinija user posted image  Kakva je, valja li? U Mercatoru sam gledala, bila je cca 25 KM ali bila samo roza i od tad nikako da pogledam je li dosla plava

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Bebina knjiga
18.4.2010 23:20:11   
škorpija
user posted image

e u nas je ovakava

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Bebina knjiga
18.4.2010 23:22:36   
pjenica mala
I mi imamo istuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kao Škorpija
Koštala je oko 18Km u Konzumu.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Bebina knjiga
18.4.2010 23:23:22   
Anoniman
Super je!
Ja sam stavila u korpu tu rozu user posted image  i kad sam dosla do kase skontam da mi treba za user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala za info!

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Bebina knjiga
19.4.2010 9:32:47   
Anoniman
i unaska je ova ko u skorpijeuser posted image ...ja je tek pocela ispunjavatiuser posted image ...jadno moje dijete...na pitanje prvi pokret, odgovor : sine moj, ne sjecam se...samo znam da si me stalno udarao :)...gdje su se mama i tata upoznali : u najboljoj "rupi" u gradu...tata pustao muzikuuser posted image ....sta je mama pomislila kada je prvi put vidjela tatu...nista, tek nakon godinu dana nesto :)

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Bebina knjiga
26.4.2010 11:00:16   
Meri29
I mi smo kupili i ovu knjigu kao kod Skorpije, a od prije smo imali kao kod Anidle, ov Skorpijina je puuuuno detaljnija, Anidlina je kvalitetnija. A najbolja mi je Scarletina knjiga, ona je bas detaljna i licna nekako user posted image

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Bebina knjiga
7.6.2011 16:34:44   
Visnja RR
ako neko zeli radosnicu koja se reklamira na nasem portalu ...po cijeni od 25 km nek se javi meni na pp...
samo napominjem da su u pitanju radosnice za porodice islamske vjeroipsovjesti...


user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *