|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: veličina trudničkog stomaka
29.8.2012 10:55:06   
milenium
ja koliko sam primjetila kad nismo trudni svačiju pupak je različit.nekome ga na porodu finu odrežu srede,nekome malo lošije pa kasnije imaju malo ružniji pupak. viđala sam na moru svih vrsta. meni je pupak ono baš pravilan,nikakav kliker nije izletiouser posted image niti bi ja volila da jeuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: veličina trudničkog stomaka
17.10.2012 18:43:59   
flwr1407
Pozdrav, Ja sam jucer bila na ultrasound i doktorica mi je rekla da je Beba velika da nije meni 32 sedmice kao sto sam ja racunala od moje zadnje mens,nego vise sedmica, pomalo sam zabrinuta kako je to moguce, dali je neko imao slican slucaj kao ja... molim savjet, hvala

< Poruku je uredio flwr1407 -- 17.10.2012 18:45:11 >

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: veličina trudničkog stomaka
7.12.2012 13:11:09   
I love youu
Da malo obnovimo ovu temu? Koliko vam je bio stomak u 20 sedmici?Meni sad kao baloncic,nista nije specijalno narastao,mislim vidi se kad se utegnem u usku majicu,a u trenerci se ne vidi,heh.
Kakav vam je pupak?Meni nekad izleti ona kuglica,a nekad se uvuce, ne znam od cega je to?Mozda od polozaja bebe,veze nemam,heh.

(odgovor članu flwr1407)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: veličina trudničkog stomaka
18.12.2012 10:54:20   
Fleks
Ja sam tek u 3 mjesecu, al iskreno me malo strah da ne budem prevelika..ne volim vidjeti zene sa velikim stomakom, imam osjecaj da nista ne mogu radit kako treba, a ja da sjedim, to mi je ubistvo..al do genetike je mislim, i ja sam rodjena sa 2700g, tako da ne vjerujem ni da ce moja bebica biti nesto veca.

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: veličina trudničkog stomaka
26.12.2012 21:21:40   
aidicaa

IZVORNA PORUKA: milenium

ja koliko sam primjetila kad nismo trudni svačiju pupak je različit.nekome ga na porodu finu odrežu srede,nekome malo lošije pa kasnije imaju malo ružniji pupak. viđala sam na moru svih vrsta. meni je pupak ono baš pravilan,nikakav kliker nije izletiouser posted image niti bi ja volila da jeuser posted image

Milenium kod mene je pupak deformisan, hehhh, kliker izleteo, pa sta god da obucem on se poznaje user posted image user posted image
Ali nema veze, tesi me to da ce se vratiti u normalu nakon porodjaja...


_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: veličina trudničkog stomaka
11.1.2013 18:32:02   
ada_
slucajno nadjoh i ovu zemu pa da se i ja pozalim user posted image mi 20tt a stomak ogroman,imala sam ga i prije trudnoce pa valjda zbog toga al mi se cini da mi je bas naglo odskocio ove zadnje 3 sedmice user posted image

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 106
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *