|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:34:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: vjestica

e vala niko me ne može ubjediti da djeca ne dobiju novac za to



a mene nitko ne moze ubjediti da roditelji ne daju para i para da bi im djete bilo na reklami i slicnouser posted image

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:36:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada



Sto se tice onih americkih natjecanja ljepote...to mi je ravno pedofiliji...ne znam zasto...al fakat dobijem nagon za povracanje



user posted image user posted image user posted image  Ono je meni za plakanje, jadnoj djeci kupuju zubne proteze, perike, sminka, fazoni, barem u ovim emisijama koje se ovdje prikazuju, mislim djete treba da se igra a ne da pozira i zivi za tudji san...Ja to i ne gledam, zalosno mi...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:36:28   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: ziki


Sa ovim se slažem. Ok su mi slike u novinama koje roditelji pošalju koje su spontane ali poziranje i tjeranje bebe na neke poze, da obuče ovo ili ono da hoda onako kako djeca hodaju nego kao velike "sexy" cure i momci e to mi je grozno. A o šminkanju i pravljenju frizura da ne pričam.



Ljudi dragi, niko bebe ne tjera da poziraju, sta vam je? Kako vi to zamisljate?! Pa zar zaista mislite da na tim snimanjima neko na taj nacin pegla bebe i da roditelji to dopustaju??? Ja opisah vec takvo jedno snimanje a ovdje opet prica o namjestanju poza, tjeranju beba na ovo ili ono... Svasta user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:36:38   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

gdje pise da djeca dobiju novac? ne radi se sve draga moja za novac...



Salis se?!
Ne, dobiju klikere.


pa dobiju reklamicu ...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:39:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: vjestica

e vala niko me ne može ubjediti da djeca ne dobiju novac za to



a mene nitko ne moze ubjediti da roditelji ne daju para i para da bi im djete bilo na reklami i slicnouser posted image



Ovdje kod nas je to besplatno,ali pod uslovom da dijete nije plasljivo, ka koda objasnim da je slobodno sa strancima...Moja seka htjela malog da upise na te bebi modele, ali sam ja protiv toga....tako da nista ne bi od tog..

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:39:59   
hanabanana
A ne znam, meni ne treba Pampers ili bilo ko drugi da mi bi potvrdio kako imam najljepsu djecu na svijetu.
Mozda je do mene.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:42:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: hanabanana

A ne znam, meni ne treba Pampers ili bilo ko drugi da mi bi potvrdio kako imam najljepsu djecu na svijetu.
Mozda je do mene.


vala bas, i onako sam misljenja da samo stela radi na takvim kastinzima.... takmicenjima i sl
cast izuzecima user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:43:03   
ziki
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: ziki


Sa ovim se slažem. Ok su mi slike u novinama koje roditelji pošalju koje su spontane ali poziranje i tjeranje bebe na neke poze, da obuče ovo ili ono da hoda onako kako djeca hodaju nego kao velike "sexy" cure i momci e to mi je grozno. A o šminkanju i pravljenju frizura da ne pričam.



Ljudi dragi, niko bebe ne tjera da poziraju, sta vam je? Kako vi to zamisljate?! Pa zar zaista mislite da na tim snimanjima neko na taj nacin pegla bebe i da roditelji to dopustaju??? Ja opisah vec takvo jedno snimanje a ovdje opet prica o namjestanju poza, tjeranju beba na ovo ili ono... Svasta user posted image


A onda mi molim te objasni modne revije šta je to, meni je muka kad vidin curice od 3-4 god da hodaju manekenski,  jeste da je tema bebe modeli a ne manekeni al meni dođe na isto


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:45:09   
Visnja RR
pa ni jednoj mami to ne treba draga ...svakoj od nas je nase djete najljepse...
ali proizvodjacima treba fotogenicno djete... ja nikad ne bih upotrijebila izarz najljepse kada su bebice u pitanju.... jer svaka bebica je lijepa, slatka i simpaticna na svoj nacin...ali kao sto je slucaj kod odraslih osoba tako i ima bebica  koje kamera vise voli...

smjesno, raspravljamo se o necemu sto je kod nas vrlo naivno i simpaticno... daleko smo mi zene moje od americkog stila i marketinga (hvala Bogu u ovom slucaju)

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:45:28   
M kao Mama
Ja zaista ne znam oko cega ovdje nastade problem, da se ne lazemo ja bihprva voljela da moja L bude model npr. za Turbo limac, ili recimo za Extremo intimo ili za Frodo, zasto, zato sto mislim da je interesantna sa svojom plavom neukrotivom kosom, bijelim licem i plavim okama, ne vidim nista lose da bude mali fotomodel.

A ovo takmicenje kao mis djece i slicno, to ne bih komentarisala.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:49:27   
veeseelaa
ma kad porastu ako izraze zelju nek budu modeli i ako naravno budu ispunjavali kriterijeuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:49:42   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: ziki

IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: ziki


Sa ovim se slažem. Ok su mi slike u novinama koje roditelji pošalju koje su spontane ali poziranje i tjeranje bebe na neke poze, da obuče ovo ili ono da hoda onako kako djeca hodaju nego kao velike "sexy" cure i momci e to mi je grozno. A o šminkanju i pravljenju frizura da ne pričam.



Ljudi dragi, niko bebe ne tjera da poziraju, sta vam je? Kako vi to zamisljate?! Pa zar zaista mislite da na tim snimanjima neko na taj nacin pegla bebe i da roditelji to dopustaju??? Ja opisah vec takvo jedno snimanje a ovdje opet prica o namjestanju poza, tjeranju beba na ovo ili ono... Svasta user posted image


A onda mi molim te objasni modne revije šta je to, meni je muka kad vidin curice od 3-4 god da hodaju manekenski,  jeste da je tema bebe modeli a ne manekeni al meni dođe na isto



tebi je mozda muka...al te male curice jedva docekaju da odu na svoje casove gdje uce lijepo hodanje i pravilno drzanje... tamo se mlade tete ( bivse manekenke najcescr) trude da se  njima igraju i kroz muziku koja je njima simapticna se druze... rijetko se desi da te curice kasnije hodaju kao Panco Vila... user posted image
nekom je simpaticno vidjeti djete od 4 godine kako seprtljavo hoda po pisti ali tom djetetu to znaci puno... znam dosta djevojcica koje idu na te casove i revijice i znam koliko uzvaju u tome...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:49:58   
aazra
Slazem se s Almom - za mog Bilala je dosta ljudi reklo da je "dijete s reklame" ali eto ne bi sudjenouser posted image

< Poruku je uredio aazra -- 30.8.2010 14:50:53 >


_____________________________








(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:49:58   
Trnoruzica


I opet rasprava na pogresnoj temi user posted image user posted image
Radije cu zovnuti prijatelja sa dobrim aparatom, kuci, ili negdje u prirodu, pustiti nju da trci, a on nek hvata dobre slike ako moze. A s dobrim aparatom sve se moze. I u nasem albumu dosta user posted image A ako ce ju neko maltretirati po cas_tinzima, sa odjecom i nemam pojam cime ne, ne hvala!

< Poruku je uredio Trnoruzica -- 30.8.2010 14:50:31 >

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:52:22   
Visnja RR
nego jel se neko moze sjetiti one agencije na tri slova user posted image  meni nikako da padne na pamet... da pokretacici teme pomognemo...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:52:42   
Trnoruzica
Da nije ABC user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:53:55   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: ziki

IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: ziki


Sa ovim se slažem. Ok su mi slike u novinama koje roditelji pošalju koje su spontane ali poziranje i tjeranje bebe na neke poze, da obuče ovo ili ono da hoda onako kako djeca hodaju nego kao velike "sexy" cure i momci e to mi je grozno. A o šminkanju i pravljenju frizura da ne pričam.



Ljudi dragi, niko bebe ne tjera da poziraju, sta vam je? Kako vi to zamisljate?! Pa zar zaista mislite da na tim snimanjima neko na taj nacin pegla bebe i da roditelji to dopustaju??? Ja opisah vec takvo jedno snimanje a ovdje opet prica o namjestanju poza, tjeranju beba na ovo ili ono... Svasta user posted image


A onda mi molim te objasni modne revije šta je to, meni je muka kad vidin curice od 3-4 god da hodaju manekenski,  jeste da je tema bebe modeli a ne manekeni al meni dođe na isto



tebi je mozda muka...al te male curice jedva docekaju da odu na svoje casove gdje uce lijepo hodanje i pravilno drzanje... tamo se mlade tete ( bivse manekenke najcescr) trude da se  njima igraju i kroz muziku koja je njima simapticna se druze... rijetko se desi da te curice kasnije hodaju kao Panco Vila... user posted image
nekom je simpaticno vidjeti djete od 4 godine kako seprtljavo hoda po pisti ali tom djetetu to znaci puno... znam dosta djevojcica koje idu na te casove i revijice i znam koliko uzvaju u tome...


Ja sam govorila o snimanju beba a ne malim manekenima i njihovim modnim revijama...
A slazem se s ovim sto je Visnja napisala.


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:54:28   
Dida79
Nije mi jasno zasto svaka tema ode u pogresnom pravcu.Zena je lijepo pitala gdje bi mogla poslati slikice svoga bebija za neku reklamu ili slicno i umjesto da joj se odgovori...jok nastala je opsta pometnja o tome kako vi nikada ne biste to uradili...
To postavljacica ove teme nije nikoga ni pitala user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:55:58   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Da nije ABC user posted image


ma nije...
nego neka medjunarodna agencija imali su sjediste u SA, BG i ZG... ...znam da je bilo aktuelno prije 4- 5 godina... nesto kao UMC user posted image  pokusavam da googlam al mi ne ide..

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 14:59:02   
aazra
A inace da imam curicu - pa sigurno bih vise voljela da se bavi baletom, nekim plesom ili sportom nego da se u ranim godinama uci "set_ati po pisti"...user posted image  Hajde ako se ukaze neka prilika, mozda eto da proba ali bas da se ozbiljno sa tim bavi mislim ne mogu vjerovati da ima roditelja kojima je to ambicijauser posted image

Posebno ako se zna kakav je posao manekena ali hajde pa ako neka uspije - vecina ih ne ostane na nekom "lokalnom" izboru ljepote...Dok u nekim drugim stvarima gdje do izrazaja dolazi talenat dijete moze puno vise postici.

P.S. Sad cete me vec vidim napasti s argumentima da je za hodanje po pistama potreban veci talenat nego za pr. sviranje klavirauser posted image user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 30.8.2010 15:00:34 >


_____________________________








(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 15:01:02   
Visnja RR
azra kakve veze sad ima klavir i blaet...zena trazi da joj se da savjet za njenu bebicu... mi govorimo o reklama za bebice... zasto sve odete na modne piste i profesionalno bavljenje manekenstvom...

evo npr ovom djecaku znaci mnogo sto je najbolji

http://www.ringeraja.ba/clanak/dino---najbolji_445.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 15:02:42   
aazra
Pa ok, mozda bi onda i drugima trebala ta informacija koje imamo "djecu za reklame"user posted image user posted image

_____________________________








(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 15:04:36   
Visnja RR
pa trazim zeno cijeli dan na netu...al niko da mi pomogne...user posted image
tri slova al kad bih znala koja tri user posted image

u pitanju je agencija za modele, manekene, voditelje, i male glumce... al kako se zooooveee user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 30.8.2010 15:06:30 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 15:07:31   
bananica
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

gdje pise da djeca dobiju novac? ne radi se sve draga moja za novac...



Salis se?!
Ne, dobiju klikere.



super je ako se dobije novac, ili proizvodi koji se reklamiraju, igrackice, odjeca......sta je u tome lose??...ni odrasli ne snimaju besplatno pa zasto bi djeca

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Bebe modeli
30.8.2010 15:09:29   
veeseelaa
Agencija Nova Mas, vl Mirjana Deak, ul Dzinina 4, Sarajevo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *